PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Kawasaki gto 125

صفحه ها : 1 [2]

ابوالفضل88
26-09-1393, 07:01 قبل از ظهر
اسپم ممنوع:20:

فلات دوست
26-09-1393, 08:15 قبل از ظهر
اقایون عشقی یه سوال هست پاسخ بدید ممنون میشم.
این قضیه اینکه موتور gto رو میذارن رو کامکس چیه؟؟و مدارک و پلاک قدیم داره؟؟
ایا خوبه؟؟و همون شتابو سرعت نهایی رو داره؟؟اون وقت باهاش افرود هم میرن؟بهش فشار نمیاد؟؟
قیمت صفحه کلاچ اصلی و فرعی چنده؟؟
رفیقم یه جی تی او داره میگه پیستون 150cc انداخته روش!! آیا میشه و مزیتی داره؟؟

آقا ما قبلا gto داشتیم که تو کفی شتاب و سرعتش خوب بود ولی به سربالایی که میرسید اگه دو ترک بودم عزام میگرفت
حالا میگین رو کامیکس سوار میکنن و آف میرن من در عجبمممممممم

stoncold
26-09-1393, 09:55 قبل از ظهر
آقا ما قبلا gto داشتیم که تو کفی شتاب و سرعتش خوب بود ولی به سربالایی که میرسید اگه دو ترک بودم عزام میگرفت
قدرت انجین جی تی او 17 اسب بخاره انجین کامکس 19
فرق زیادی نداره

- - - Updated - - -

فرق زیادی نداره

irani
26-09-1393, 06:16 بعد از ظهر
حالا نگفتید خوبه یا بد؟؟ارزش خرید داره؟؟لوازماش گیر میاد؟؟و اینکه این تغییر شاسی تاثیری رو انجین داشته یا نه؟؟

ahks121
26-09-1393, 10:17 بعد از ظهر
این عکساراامروزانداختم حالشاببرید4794647946

- - - Updated - - -

47947

hosseinm
26-09-1393, 10:57 بعد از ظهر
حالا نگفتید خوبه یا بد؟؟ارزش خرید داره؟؟لوازماش گیر میاد؟؟و اینکه این تغییر شاسی تاثیری رو انجین داشته یا نه؟؟

سلام
به نظر من که از فکرش بیا بیرون به چند دلیل
پلاک ملی نمیشه و موتور کفی هست و پلاک خیلی مهمه
اکثرا پلم نیستن و سیلندر بوش
دو زمانه هم هست که واسه تو شهر اصلا مناسب نیست.

- - - Updated - - -

فرق زیادی نداره

فکر نکنم اینطور باشه, اگر قدرت نزدیک هست فکر نکنم گشتاور نزدیک باشد که واسه افرود خیلی مهم هست.

irani
26-09-1393, 11:12 بعد از ظهر
[QUOTE=hosseinm;287085]سلام

- - - Updated - - -

وقتی رو شاسی کامکس باشه که دیگه کفی حصاب نمیشه!!!
همه پلاک قدیم و سند دارن!!

ایو قبول دارم که پلمپ نیستن.
صحیح است.

stoncold
26-09-1393, 11:14 بعد از ظهر
سلام

- - - Updated - - -

فکر نکنم اینطور باشه, اگر قدرت نزدیک هست فکر نکنم گشتاور نزدیک باشد که واسه افرود خیلی مهم هست.
گشتاورشونم زیاد فرق نداره

hoossein
01-10-1393, 12:24 قبل از ظهر
سلام دوستان من امروز قراره برم یه gto رو ببینم برای خرید که سیلندرشم صفره به نظرتون 1.500 می ارزه ؟؟؟

Hesam Kabiri
07-10-1393, 12:34 بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان

طبق گفته های اساتید روغن سوپر کیان 10 خوبه

حالا سوال من اینه که برایه مخزن باک روغن هم از این روغن استفاده بشه ؟! و آیا روغنی که در مخزن باک روغن ریخته میشه هم نسبت به فصل سرد یا فصل گرم باید تغییر کنه ؟

لنت عقب و صفحه کلاچ چه مارکی خریداری کنم ؟ در صورت امکان قیمت بدین خیلی ممنون میشم

افشین
07-10-1393, 12:59 بعد از ظهر
سلام

انها KMX نیست بلکه JMX هست که کارخونه جهانرو بصورت فابریک روی تنه ایرانی طرح KMX موتور GTO ژاپنی سوار کرد ...

موتور بدی نبود ... یک چندسالی داشتم ..اما خاطراتم با GTO 125 گلیر ورشویی ژاپنی هیچ وقت یادم نمیره خیلی موتور خوبی بود

الان همدوزمانه ممنوعه و هم دیگه صفرش نیست ... GTO صفرشو ژاپنی خریدم 318 هزار تومان سال 71 ... JMX صفرش رو خردم 870 هزار تومان سال 75

یادش بخیر ...

MOHSEN CBR
19-10-1393, 11:10 قبل از ظهر
jmx ضعیف تر از کامیکس هستش ولی از دید لوازم انجین و تعمیرات بخوای بهش نگاه کنی موتور خوبیه چون انجین gto گذاشتن روش

- - - Updated - - -

jmx ضعیف تر از کامیکس هستش ولی از دید لوازم انجین و تعمیرات بخوای بهش نگاه کنی موتور خوبیه چون انجین gto گذاشتن روش

MOHSEN CBR
19-10-1393, 02:48 بعد از ظهر
یه روز قشنگ با فرشته مرگ

[Only registered and activated users can see links]

رامین1991
19-10-1393, 05:13 بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان

طبق گفته های اساتید روغن سوپر کیان 10 خوبه

حالا سوال من اینه که برایه مخزن باک روغن هم از این روغن استفاده بشه ؟! و آیا روغنی که در مخزن باک روغن ریخته میشه هم نسبت به فصل سرد یا فصل گرم باید تغییر کنه ؟

لنت عقب و صفحه کلاچ چه مارکی خریداری کنم ؟ در صورت امکان قیمت بدین خیلی ممنون میشم
با سلام و یدونه عذرخواهی بخاطر دیر ج دادن،ببین دوست عزیز،داخل انجین روغن سوپرکیان 40 بریز،حجمشم 600 سی سیه،اون روغن 10 که گفتم واسه مخزن باک روغن بغله

- - - Updated - - -

یه روز قشنگ با فرشته مرگ

داش فرشته ی مرگت مدل 81 ه؟

MOHSEN CBR
29-10-1393, 02:01 بعد از ظهر
نه داداش گلم 78 یه دست کشیدم روش

BROCK
04-11-1393, 02:33 قبل از ظهر
سلام رفقا.خسته نباشید همت کنید تاپیکو بکشیم بالا...

Adolf Hitler
05-11-1393, 08:42 بعد از ظهر
درود رفقای GTO سوار . یه سوال داشتم . قیمت سیلندر خشک چنده .
آیا هنوز ژاپنیش تو بازار هست .

BROCK
06-11-1393, 12:24 قبل از ظهر
سلام داداش.قیمت نداره اگ کسی داشته باشه نمیفروشه ولی هنوز با قیمت بالا پیدا میشه.اخرین بار ک قیمت گرفتم از یه یارو گف 2200 :29dz8zk:.البته خودم ندیدم ولی شنیدم طرحشم اومده تو بازار ک با ژاپنی مو نمیزنه.made in japanهم داره.دیگ حواستو جمع کن داداش...
یا علی

فلات دوست
06-11-1393, 08:32 قبل از ظهر
درود رفقای GTO سوار . یه سوال داشتم . قیمت سیلندر خشک چنده .
آیا هنوز ژاپنیش تو بازار هست .

یه بنده خدایی گفته بود یکی داره اگه می خواهی آمارش رو بگیرم
البته در گنبدکاووس هستش

Adolf Hitler
06-11-1393, 06:10 بعد از ظهر
درود.دمتون گرم . گمبد کاووس یکم دوره و فکر نکنم بتونم با هاش مامله کنم. ولی ممنون باید تو شهر خودم بگردم پیدا کنم . تشکر

فلات دوست
08-11-1393, 12:39 بعد از ظهر
این که تو میگی مفته بخر

دوست عزیز کجاش مفته ، فقط سیلندر رو میگه 2200 :297:

مسیح
09-11-1393, 12:46 بعد از ظهر
درود.رفقا یه جی تی او مدل 70 هست اکثر لوازم فابریک و تمیز . کارت و پلاک قدیم . سیلندر 50 بدون بوش خوردگی . رنگ گوجه ایی . میگه 4 میلیون . ایا میرزه .
سلام همشهری
همچین چیزیو حدود 2200واست سراغ دارم

saeed_zx10
13-11-1393, 10:42 بعد از ظهر
سلام رفقا من پنج سال این خوش صدا رو داشتم اگه حوصلشو داشته باشی نازه

- - - Updated - - -

سپراستيلاش جاپنيه پلاستيکيا ایران مترو

- - - Updated - - -

سپراستيلاش جاپنيه پلاستيکيا ایران مترو

- - - Updated - - -

جترو

- - - Updated - - -

جترو

- - - Updated - - -

عزیزان خواهشا درموردارام ایکس 250 خصوصا قیمتش راهنمایی کنین مخلص

- - - Updated - - -

عزیزان خواهشا درموردارام ایکس 250 خصوصا قیمتش راهنمایی کنین مخلص

- - - Updated - - -

سلام رفقا من پنج سال این خوش صدا رو داشتم اگه حوصلشو داشته باشی نازه

- - - Updated - - -

هفتصد مفده بخدا

BROCK
14-11-1393, 11:24 بعد از ظهر
جترو؟؟ منظورت جهانرویه داداش؟؟؟
ار ام ایکس که سگ ترین و وحشی ترین تریل دوزمانه ی مطرحه.اتاق جدید هاش یا همون مدل بالا هاشون قیمتش از مدل پایینا بیشتره.پیدا میشه من سراغ دارم از حول و حوش5-5.5 تاااا... حول و حوش 12-13 بستگی به تمیز بودن موتور و پلم بودن و کروم بودن و همین جور چیزا داره.
انتی اسپم.
رفقا جی تی او در حد خشک کسی سراغ داره؟؟؟ مدل پایین گلگیر استیل.حدود قیمت هم لطف کنید.
یا علی

- - - Updated - - -

جترو؟؟ منظورت جهانرویه داداش؟؟؟
ار ام ایکس که سگ ترین و وحشی ترین تریل دوزمانه ی مطرحه.اتاق جدید هاش یا همون مدل بالا هاشون قیمتش از مدل پایینا بیشتره.پیدا میشه من سراغ دارم از حول و حوش5-5.5 تاااا... حول و حوش 12-13 بستگی به تمیز بودن موتور و پلم بودن و کروم بودن و همین جور چیزا داره.
انتی اسپم.
رفقا جی تی او در حد خشک کسی سراغ داره؟؟؟ مدل پایین گلگیر استیل.حدود قیمت هم لطف کنید.
یا علی

Amir R1
03-12-1393, 10:03 بعد از ظهر
امروز نصیب شد یه جی تی او سیلندر 75 سوار شم خیلی گرگ بود لامثب مدل 73 تمام فابریک.

Amir R1
08-12-1393, 10:40 بعد از ظهر
بکس یه جی تی او تک هندل مدل 73 سالم سالم زمانتی سیلندر 75 فابریک باک بی رنگ اکثر قطعات فابریک چند میارزه؟

crf250
25-12-1393, 03:58 بعد از ظهر
gto125درکنار سی ار ام250:happy4:

akaarash
29-01-1394, 03:30 بعد از ظهر
آقا چرا اینقد بش میگن قاتل و اینا !؟

خیلی توپه که.... به تیزی 125 ام نی....

من بابام داشت سال 80 300 تومن مفت داد رفیقش ! تففففففففففففففففففففف !

شاهین شیرازی
04-02-1394, 12:39 بعد از ظهر
با سلام خدمت تمامي دوستان و مديران انجمن و سايت.چند وقتيه بدجوري رفتم تو نخ Kawasaki gto 125 خيلي هم اطلاعي ازش ندارم اگه ميشه راهنمايي كنيد تا به يه جايي برسيم. 3244

سلام موتور بسیار خوبیه سرعتش خوبه و امکاناتی داره که هنوز هم بعضی موتور های صفرندارن مثل جک پرون و درجه روغن و درجه بنزین وچراغ پارک اگه فابریکشو گیر بیاری یه چیزی مثل استارت داره که میتونی موتورو با استارت روشن کنی.
فقط بدیش اینکه روغن وبنزینوزیاد مصرف میکنه و پلیس گیر میده .موتوریه که باید نگهش داری تا بهت حال بده.درکل موتور خوبیه فقط باید نگهش داری.

رامین1991
06-02-1394, 04:02 بعد از ظهر
سلام موتور بسیار خوبیه سرعتش خوبه و امکاناتی داره که هنوز هم بعضی موتور های صفرندارن مثل جک پرون و درجه روغن و درجه بنزین وچراغ پارک اگه فابریکشو گیر بیاری یه چیزی مثل استارت داره که میتونی موتورو با استارت روشن کنی.
فقط بدیش اینکه روغن وبنزینوزیاد مصرف میکنه و پلیس گیر میده .موتوریه که باید نگهش داری تا بهت حال بده.درکل موتور خوبیه فقط باید نگهش داری.

با سلام و عرض ادب خدمت همگی:
میگم درجه ی روغن که روی مخرن روغن بغل هستش،آیا منظورت که روی کیلومترهم وجود داره؟ و ی سوال دیگه این هستش که این استارت ک گفتی کجاس؟ما که ندیدیم هر دو رو !:hanghead:مرسی

شاهین شیرازی
07-02-1394, 05:47 بعد از ظهر
با سلام و عرض ادب خدمت همگی:
میگم درجه ی روغن که روی مخرن روغن بغل هستش،آیا منظورت که روی کیلومترهم وجود داره؟ و ی سوال دیگه این هستش که این استارت ک گفتی کجاس؟ما که ندیدیم هر دو رو !:hanghead:مرسی

باسلام
ان درجه که روی کیلومتره درجه ی بنزینه.زیر دری بغل سمت راست یک مخزن روغنه که یک درجه هم داره که اگه از سوراخ دری بغل نگاه کنی مشخصه درجه روغن و اما استارتش زیر دستگیره فرمان سمت چپ اگه موتورت فابریک باشه داره.با تشکر
اقا رامین راستی شما‌که سی جی داری٬به نظر شما به طور کلی سی جی بخری یهتره یا جی تی ا‌و؟

ALBALO
14-02-1394, 12:57 قبل از ظهر
کاوازوکی در حد صفر

crf250
16-02-1394, 02:40 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links](8).jpg

ALBALO
17-02-1394, 12:04 قبل از ظهر
پا به 0

رامین1991
18-02-1394, 03:56 بعد از ظهر
باسلام
ان درجه که روی کیلومتره درجه ی بنزینه.زیر دری بغل سمت راست یک مخزن روغنه که یک درجه هم داره که اگه از سوراخ دری بغل نگاه کنی مشخصه درجه روغن و اما استارتش زیر دستگیره فرمان سمت چپ اگه موتورت فابریک باشه داره.با تشکر
اقا رامین راستی شما‌که سی جی داری٬به نظر شما به طور کلی سی جی بخری یهتره یا جی تی ا‌و؟

سلام
عزیزززززز،اون که زیر دستگیره فرمون سمت چپه ، ساسات هستش نه استارت!،اصلا کاواساکی از 1991 تا اخر سال 2003 که تولید شده بهههههههههههههههههههیچ عنوان استارت نمیخوره و نمیشه رووش نصب کرد.(من با تغییراتی توی سیستم برق موتور خودم تا نزدیکای بوجود آوردن استارت بصورت کاملا دست ساز پیش رفتم،اونم فقط با تغییر سیستم برق و با استفاده از سوییچ و اونم در حالت قراردادنش در حالت چراغ پارک بود که ازون حالت استفاده کردم،ولی بخاطر درس و کار و البته خدمت،کلا پروژش خوابید)حالا کلا میخام این رو عرض کنم خدمتت که هیچ موتور دو زمانه ای به صورت استارت الکترونیکیه موتور های 4 زمانه که کاملا بدیهی میتونی اون رو با چشم روی پوسته ی موتور ببینی(مثلا خانواده ی هندا)وجود نداره مگه اینکه با تغییراتی دز سیستم برق اینکار رو انجام داد(دقت کن به موتورهای دو زمانه ی عزیزان معلول که استارت میزنن باهاشون ....

من به شخصه کلا میگم هم سی جی و هم کاواکس،،،،باور کن نمیتونم از دوتاشون دور شم(دلیلم هم اینه که دلم نمیاد کاواساکی رو توو گرمای شهرمون بیرون ببرم و بخاطر همینم تابستون کلا لالاس توو خونه و فقط در حد روشن کردنش واسه باتری و رسوب نکردن روغن و بنزینش روشنش میکنم اونم توو خونه).ولی با کاواکس بیشتر و بهتر حال میکنم

مخلص همه دوستای گلمون توو انجمن....

BROCK
19-02-1394, 04:26 بعد از ظهر
سلام.اون دوتای بالایی نوک مدادی و گوجه ای موتورای جالبی نیستن.زرشکیه خوبه.

VAHID
19-02-1394, 04:29 بعد از ظهر
سلام.اون دوتای بالایی نوک مدادی و گوجه ای موتورای جالبی نیستن.زرشکیه خوبه.

پست شما ویرایش شد

برای فروش وسیلتون تاپیک تو بخش بازارچه بزنید

شاهین شیرازی
27-02-1394, 09:08 بعد از ظهر
پا به 0

ببخشید موتور فروشیه؟

- - - Updated - - -

پا به 0

ببخشید موتور فروشیه؟

hamid1993
29-02-1394, 02:58 بعد از ظهر
باعرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز!! ،ی سوالی داشتم از شما!"??اگ میشه راهنماییم کنید!!اونم اینکه اگر پیستون موتور چینی باشه در هنگام داغ شدن امکان خفه شدن موتور وازحال رفتنش بخاطر این پیستون نیست??

رامین1991
29-02-1394, 09:38 بعد از ظهر
باعرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز!! ،ی سوالی داشتم از شما!"??اگ میشه راهنماییم کنید!!اونم اینکه اگر پیستون موتور چینی باشه در هنگام داغ شدن امکان خفه شدن موتور وازحال رفتنش بخاطر این پیستون نیست??

سلام،دقیقا چه نوع خفه شدنی هستش؟بی حال میشه؟گاز میخوره ولی راه نمیره؟کلا گاز نمخوره؟و.......؟
یه چیزی هست این وسط و اونم اینه که پیستونت رو اگه تازگیا زدی رووش و بشرط اینکه خوب آب بندیش کرده باشی،تا مدتها خوب و سرحال هستش موتور! منتها تفاوت این پیستون چینی با اورجینال در این هستش که اون اورجیناله و اصله مدتها سالم و بدون اصطهلاک (یا بهتره گفت که اصطهلاکش خیلی ناچیزه) میمونه.
ولی حالا بهرحال شما حالت واقعیه موتور رو بگو تا ایشاالله اگه بتونیم راهنمایی کنیم

hamid1993
29-02-1394, 11:17 بعد از ظهر
سلام اقا رامین!!حقیقتش ی موتوری ک گرفتارم کرده"!سیلندرشو تازه تراشیدیم.،تازه ام ن ی سال و خرده ای هستش! تادنده 4تقریبا خوبه ولی یکم ک داغ شه پنج رو ک میدی از حال میره ،!!مسیر دو سه کیلومتری باید بری ک 100تا شاید بره!!

گفتم شاید صفحه کلاچ بخا عوض کردم بازم درست نشد!!
ی موتور بی حال بی حالی شده!!سیلندرش هم 50هسته!!

کمپرس زیادی هم نداره !!

تا نصفه گاز موتور ازاده نصف ب اونور ی صدای جیره میده نمیدونم چرخ دنده هاش مشکل پیدا کرده!!

اصن اینجا هم ی تعمیر کار درست و حسابی نیس!!ک ازین سر در بیاره!!

گلوی موتور هم تمیزه!!!

تخته حالت خفه میشه!!گاز نمیخوره!!

اگ میشه کمکم کنید ممنون میشم از شما دوستان!!

وی سوال دیگ امکان داره دنده های موتور ضعیف شده باشن??

کمپرس نداشتنش ک ربطی ب دنده داره عایا!!
??

و عایا امکان داره میل لنگ موتور تاب ور داشته باشه!!??

دوستان خیلی شرمنده سرتونو درد اوردم ،،وخیلی طولانی شد مطلبم!!ودیر جواب میدم ،بازم شرمنده!!

پیمان.
30-02-1394, 05:42 قبل از ظهر
نتونستم جلوی خودمو بگیرم اسپم ندم. عموم یکی داشت مدلشو نمیدونم اما من بچه بودم گاهی مینشستم جلوش و اون رانندگی میکرد از ترس چشامو نمیتونستم باز کنم. یه بار هم توی یه پیچ بخاطر اشتباه یه ماشین با سرعت وحشتناکی خوردیم زمین. عاشقش بود. هر شب حتی تک تک پره های چرخشو تمیز میکرد. روزا هم جونش کف دستش بود. ولی یه روز دیدیم آقا دزده از توی خونه برده موتورو. پیدا هم نشد.
اگه پلاک داشت ۱۰ تا ازش میگرفتم. به یاد خاطرات خودم و همه ی اطرافیانی که ازش خاطره دارن میدادم بهشون.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

hamid1993
30-02-1394, 07:08 قبل از ظهر
سلام دوستان ،،خوبین همگی ک انشاا...??شرمنده کسی میتونه کمکمون کنه!?سوالی ک کردمو کسی جوابش نمیدونه??اگر کسی کمکم کنه ممنون میشم!!بازم شرمنده ،،مرسی!,،

BKING
02-03-1394, 06:38 قبل از ظهر

باسلام
اگر فقط موقع داغ هست امکانش هست از پیستون باشه
اگر بطور کلی اینطوره ممکنه اشکال ازچیز دیگه باشه
درضمن سوالات فنی رو از آقای جعفری تو تاپیک خودشون بپرسید بهتره

hamid1993
03-03-1394, 07:10 قبل از ظهر
سلام ب دوستان!!

شرمنده اقای جعفری تو کدوم تاپیک.هستن??

و ی سوال دیگه اینکه انجین کاوزاکی رو چجور براق میکنن ک بهش میگن فلاش کردن انجین??هزینش چقد میشه??

رامین1991
11-03-1394, 05:17 بعد از ظهر
سلام اقا رامین!!حقیقتش ی موتوری ک گرفتارم کرده"!سیلندرشو تازه تراشیدیم.،تازه ام ن ی سال و خرده ای هستش! تادنده 4تقریبا خوبه ولی یکم ک داغ شه پنج رو ک میدی از حال میره ،!!مسیر دو سه کیلومتری باید بری ک 100تا شاید بره!!

گفتم شاید صفحه کلاچ بخا عوض کردم بازم درست نشد!!
ی موتور بی حال بی حالی شده!!سیلندرش هم 50هسته!!

کمپرس زیادی هم نداره !!

تا نصفه گاز موتور ازاده نصف ب اونور ی صدای جیره میده نمیدونم چرخ دنده هاش مشکل پیدا کرده!!

اصن اینجا هم ی تعمیر کار درست و حسابی نیس!!ک ازین سر در بیاره!!

گلوی موتور هم تمیزه!!!

تخته حالت خفه میشه!!گاز نمیخوره!!

اگ میشه کمکم کنید ممنون میشم از شما دوستان!!

وی سوال دیگ امکان داره دنده های موتور ضعیف شده باشن??

کمپرس نداشتنش ک ربطی ب دنده داره عایا!!
??

و عایا امکان داره میل لنگ موتور تاب ور داشته باشه!!??

دوستان خیلی شرمنده سرتونو درد اوردم ،،وخیلی طولانی شد مطلبم!!ودیر جواب میدم ،بازم شرمنده!!

سلام و دشمنت شرمنده:
زمانی که سرد باشه و هنوز داغ نشده باشه ی امتحان بکن ببین که : شتاب و سرعت توو ی مسافت کوچیک چطوره،اگه زمانی که سرد هستش سرعتت خوب باشه و با گرم شدن موتور سرعت افت داشته باشه ، بحثش میشه یک مقوله .
و اگر کلا حتی با سرد بودن هم از همون اول شتاب داری ولی سرعتت با همون سرد بودن موتور باز کم و از یک حد (همون 100 تا) بیشتر نره میشه یک مقوله ی دیگه.

مقوله اول: بلا استثنا رینگ هات ضعیف هستش و یکسره برو سراغ تعویض هم رینگ و هم پیستون و البته تراش(توصیه میشه رینگ و پیستون اصل بنداز رووش تا بدل )
مقوله دوم: مصرف بنزینت بالاست ، زمانی که مصرف بالاتر از نیاز موتور باشه، موتور دچار خام سوزی میشه و به اصطلاح دپ میشه،اونرو تنظیم و حتما ی سرویس کامل اختصاص بده به کاربراتور و تنظیم پیچ هوا و سوختش)

اون صدای جیره مربوط به رینگ ها هستش(صدای رینگ توو 3 مورد در میاد و جیرجیره میده: اول : زمانی که ضعیف شده باشه و با گرم شدن صداش در میاد
دوم: مصرف بنزین رو کم تنظیم باشه و پیچ هوا زیادی باز باشه
و سوم زمانی که پمپ روغن بغل زیادی باز و موتور روغن زیادی بره رووش
هرکدوم ازین 3 حالت جداگونه باعث میشه که صدای اون جیره در بیاد)

دنده ضعیف شدن کلا وجود نداره(دنده تنها اصطهلاکی که داره اینه که یا کچل میشه و علامتشم صدای زوزه زمانی که موتور توو اون دنده هستش و یا اینکه کلا میشکنه و موتور توو اون دنده هرز میگرده و انگار خلاص هستش.

کمپرس ربطی به دنده نداره.

کج شدن میل لنگ ربطی به این نداره که موتور توو دور پایین عادی باشه و توو دور بالا کم بیاره.
ایشااله که مشکلت حل شه عزیز

- - - Updated - - -

سلام ب دوستان!!

شرمنده اقای جعفری تو کدوم تاپیک.هستن??

و ی سوال دیگه اینکه انجین کاوزاکی رو چجور براق میکنن ک بهش میگن فلاش کردن انجین??هزینش چقد میشه??

اگه حوصله اش رو داری خودت سمباده بکشی راه حلش اینه:
یدونه سمباده 2000 بگیر(فقط دقت کن که دوهزار باشه شمارش) و یدونه پماد جلاسنج.
خووووووووب سمباده رو توو آب بخیسون و بعدش موتور که سرد باشه بکش روش و خوببببببب سمباده بکش تا رنگش ازونی که الان هست براقتر شه،بعدش خوب بشور موتور رو با کف و آب و خشک خشک که شد شروع کن به پماد جلاسنج کشیدن،(طریقه مصرفشم رووش نوشته شده)بهمین سادگی........

hamid1993
20-03-1394, 07:46 قبل از ظهر
سلام اقارامین!خیلی خیلی تشکر,'"مرسی دادا!!

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

hamid1993
22-03-1394, 09:11 بعد از ظهر
سلام اقا رامین..شرمنده مزاحمت میشم!!خیلی خیلی شرمنده دادا!بالاخره عیب موتورو پیدا کردم !!من سلیلندرو برده بودم تراش بدم گفت سلیندر کج شده ..گفت بخام تراش بدم خط هاشو شاید نگیره 50نشه!!اگ نشد 75میتراشم!!خلاصه تراشیدو گفت 50در اومد تموم خطاشم گرفت!!ما اوردیم انداختیم روش یه یک سالی بود وازش کردم یه پیستون نو انداختم روش دیدم سیلندر فرم بیضی پیدا کرده پیستون ک انداختم روش دیدم ی طرفش ی خرده فاصله داره ن خیلی زیاد هر روز هم داره بدتر میشه و صدا میده!!عایا سیلندرش خراب شده ،،یا مشکل دیگه ای داره ....!!بازم شرمنده...خیلی خیلی شرمنده!!!

- - - Updated - - -

سلام اقا رامین..شرمنده مزاحمت میشم!!خیلی خیلی شرمنده دادا!بالاخره عیب موتورو پیدا کردم !!من سلیلندرو برده بودم تراش بدم گفت سلیندر کج شده ..گفت بخام تراش بدم خط هاشو شاید نگیره 50نشه!!اگ نشد 75میتراشم!!خلاصه تراشیدو گفت 50در اومد تموم خطاشم گرفت!!ما اوردیم انداختیم روش یه یک سالی بود وازش کردم یه پیستون نو انداختم روش دیدم سیلندر فرم بیضی پیدا کرده پیستون ک انداختم روش دیدم ی طرفش ی خرده فاصله داره ن خیلی زیاد هر روز هم داره بدتر میشه و صدا میده!!عایا سیلندرش خراب شده ،،یا مشکل دیگه ای داره ....!!بازم شرمنده...خیلی خیلی شرمنده!!!

رامین1991
25-03-1394, 06:49 بعد از ظهر

- - - Updated - - -

سلام عزیز،دشمنت شرمنده و مخلصم...
این چیزی که شما میگی خودبخود بوجود نمیاد، حتی اگه از بی روغنی کشیدن و روندن توو دنده ی ثابت و البته گاز ثابت ، موتور گیژپاژ کنه ،باز سیلندر به این شکل درنمیاد خودبخود مگه به یک دلیل:
دلیلشم اینه که موتور """"شاتون""""" زده باشه و باعث شه فشار روی پیستون از یک سمت ، بیشتر از یک سمت دیگش باشه باشه و همونم باعث شه که سیلندر به حالت بیضی درآد،اونوقت شما درنظربگیر که با این وضع ،موتورم گازونده باشی و همش اصطکاکی با این فجاحت روو مجموعه ی شاتون و پیستون و رینگ و همینطور سیلندر وجود داشته باشه،تصور کن که زبون بسته چه ها میکشه موتور...
راه حلی که میتونیم ارائه بدیم به نظرمن اینه که قبل از هرکاری اگه خودت میتونی از سالم بودن شاتون مطمئن شو(خیلی دقت و قلق و تجربه میخاد که سرجای خودش و از روی موتور بسته تشخیص بدی شاتون سالمه یا نه،بنظرمن ببر پیش ی اوسا کار ماهر و ترجیحا قدیمی واسه تشخیص سالم بودن یا نبودن شاتون!!!!) ازون که مطمئن شدی اگه تعویض نخواست که شکرخدا،ولی اگه تعویض خواست که باید بازش کنی کل موتور رو و شاتون به همراه بلبرینگهای بغل میل لنگ رو عوض کنی و از سلامت میل لنگ مطمئن شی....این از بحث میل لنگ و شاتون ...
حالا در هر دو حالت بالا( چه شاتون سالم باشه و چه نباشه و مجبور شی تعویض کنی اونارو) با توجه به این حجمی که الان پیستون داره(0.50)و با توجه به اینکه سیلندرت اصل نیست و شما میگی به حالت بیضی درومده احتمالا همون بحثی که تراشکار بهت گفته که ممکنه احتیاج به دوتا تراش داشته باشه، بنظرمن سیلندر نو مرغوب و اگه بصرفه باشه برات فابریک به همراه یدونه رینگ و پیستون درستو حسابی و ترجیحا فابریک تهیه کنی معقولانه تر باشه(چون اینجور که معلومه موتور هم مدام می گازونی و سرعت و سرحال بودنش واست مهمه)
در تموم حالات دقت کن حتتتتتمممممماااااا از روغن بغل و مقدار باز بودن رگلارژ پمپ روغنت اطمینان حاصل کنی که نه زیاد روغن بسوزونه و نه اینکه کم، توصیه میکنم که خالیش کن مخزن روغن بغلت رو و فقط روغن """سوپرکیان ویژه با ویسکوزیته ی 10 یا به اصطلاح روغن 10 از برند سوپرکیان """" بگیری
ایشاالله که جواب بگیری و مشکل حل شه،یا حق

msn_eti
14-04-1394, 08:21 بعد از ظهر
سلام دوستان خراسان جنوبی کسی نیست کاوازاکی سراغ داشته باشه؟

KAZEM69
22-04-1394, 02:27 بعد از ظهر
سلام بر دوستان گرامی دنبال سیلندر gto هستم اصلی بوش نخورده باشه شماره سیلندر زیر 100 اگه دارید یا سراغ دارید خصوصی لطفا پیام بدید با تشکر

شاهین شیرازی
15-10-1394, 11:57 قبل از ظهر
سلام دوستان کسی اطاعی از چراغ پارک جی تی او داره؟ممنون میشم اگه راهنمایی کنید؟

BROCK
20-10-1394, 01:19 قبل از ظهر
سلام.روی سوییچ وقتی گردنو قفل میکنی سوییچ ی ذره دیگ میچرخه و مقابل حرف Pقرار میگیره.که حالت پارک هستش.که لامپ خطر عقب و چراغ کوچیک جلو روشن میشه.مثلا برای مواقعی که موتورو تو ی کوچه تاریک پارک میکنی و برای اینکه دیده بشه ماشینی چیزی نزنه.خیلی نازه این موتور.عاشقشم

Behdad SRG
23-10-1394, 07:28 بعد از ظهر
شنیده بودم یک سری رو پلاک دادن
راسته
؟؟؟

Adolf Hitler
08-11-1394, 03:06 قبل از ظهر
درود دوست گرامی . بله درسته. فقط مدل 82 که جهانرو هست و کیفتش پایینه رو پلاک ملی کردن .

BROCK
28-11-1394, 02:50 قبل از ظهر
با بند پ من مدل 69 یعنی سری اول ها که گیربکسش متفاوت بود رو هم دیدم پلاک ملی کردن.خودم یه 74 پلاک ملی داشتم.فقط مدل 82 نبود که پلاک شد.یادمه اوایل که قانون ملی کردن پلاک های قدیم اومد فک کنم اوایل بند و تبصره ای مبنی بر پلاک نکردن موتور های دو زمانه نبود.تو شهر ما چند نفر با مدارک خود موتور ملی کردن موتوراشونو مث یه هوندا 125 معمولی.بعدش تبصره زدن که دوزمانه ها ملی نشن

شاهین شیرازی
21-12-1394, 10:20 بعد از ظهر
با بند پ من مدل 69 یعنی سری اول ها که گیربکسش متفاوت بود رو هم دیدم پلاک ملی کردن.خودم یه 74 پلاک ملی داشتم.فقط مدل 82 نبود که پلاک شد.یادمه اوایل که قانون ملی کردن پلاک های قدیم اومد فک کنم اوایل بند و تبصره ای مبنی بر پلاک نکردن موتور های دو زمانه نبود.تو شهر ما چند نفر با مدارک خود موتور ملی کردن موتوراشونو مث یه هوندا 125 معمولی.بعدش تبصره زدن که دوزمانه ها ملی نشن

خسته نباشی .اون سری اولی ها گیریبکسشون چطوری بود؟

Amir R1
22-12-1394, 03:34 بعد از ظهر
[QUOTE=شاهین شیرازی;314799]خسته نباشی .اون سری اولی ها گیریبکسشون چطوری بود؟[/QUOTE
یکی پایین چهار تا بالا

BROCK
22-12-1394, 05:08 بعد از ظهر
سلام.یه دنده پایین میخورد بقیه رو به بالا.ک رنگ گوجه ای یا همون نارنجی داشت.سفید و فیلی رنگ که یکم از نوک مدادی کمرنگ تر بود .سر سیلنشون مشکی رنگ بود روی اگزوز کد داشت روی خطر و راهنما ها کلی نوشته و مید این ژاپن داشت.خلاصه آخرت اصالت.الان خیلی کمه.ی دونه گوجه ای خیلی نو پلاک ملی تو اصفهان هس تو یه نمایشگاه ماشینه فککککک کنم میگفت 18 تومن

BROCK
31-02-1395, 03:13 قبل از ظهر
سلام.دوستان کسی درحد صفرشو سراغ نداره؟؟؟ اگ سراغ دارین خبر بدین ممنون میشم 09034836412

mogrem
31-02-1395, 05:01 بعد از ظهر
سلام چند روز پیش یه جم ایکس سوار شدم انجین اش با این یکی هستش ولی همه دنده ها پایین میخورد؟ خیلی حال کردم با موتور اش صاحب بعد 10 سال دوباره هوس موتور سواری زده بود به سرش داشت کارهاش میرسد

Amir R1
25-03-1395, 01:46 بعد از ظهر
سیلندر 0 کسی سراغ نداره؟

sina.z
29-02-1398, 03:03 بعد از ظهر
س.موتور GTO ۱۲۵ بهتره یا هندا ۲۰۰؟
برادرا میگن GTO سوختش زیاده_جام میکنه_قدرت نداره_و ادم رو زمین میزنه.
اما هندا ۲۰۰ این معایب رو نداره و قیمتشون هم نزدیک به همه.لطفا با دلیل بگید کدوم رو بخرم؟؟؟

ARSH
29-02-1398, 05:59 بعد از ظهر
س.موتور GTO ۱۲۵ بهتره یا هندا ۲۰۰؟
برادرا میگن GTO سوختش زیاده_جام میکنه_قدرت نداره_و ادم رو زمین میزنه.
اما هندا ۲۰۰ این معایب رو نداره و قیمتشون هم نزدیک به همه.لطفا با دلیل بگید کدوم رو بخرم؟؟؟
slm

برادرا راست میگن ، دور و زمانه روغنی سواری سر اومده داداش مگر مدل بالا اونم اندرو
هندا 200 لوازم داره ، قدرتش خوبه . سرعتش خوبه . کم اصطحلاکه بی درد دردسره پلاک ملیه
جی تی او سواری مثل زانتیا سواری میمونه ، نمیتونی باور کنی دیگه همه چیز تموم شده !