PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Megelli 250R & مگلی 250

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

error58
09-12-1389, 02:34 بعد از ظهر
سلام
آقا نيما من cdi رو عوض كردم ولي تو كاركرد موتور تاثيري نكرد هيچ، الان موتور بايد خيلي استارت بخوره تا روشن بشه .
بنظرتون همون قبليو بندازم؟ cdiجديد مشكل داره؟

Farzad
09-12-1389, 03:00 بعد از ظهر
کاش همون موقع به من میزنگیدی که بکم بگی اشنا من نیستی . من با صالح به مشکل خوردم سر همین مساله ! چون یه نفر دیگه هم از اشنا هام اومد همچین حرفی زده بود بهش ...! از موقعیت میخاسته سو استفاده بکنه

error58
10-12-1389, 04:34 بعد از ظهر
سلام آقا فرزاد
من كه از در مغازش بهت زنگ زدم و آدرس گرفتم ، چيزي نگفتي
بهر حال مشكل حل شد واز شما ممنونم
راستي چرا اصغر شدي؟؟؟

Mohamad65
11-12-1389, 01:42 بعد از ظهر
سلام
برا تهیه روغن موتور رفتم تو سایت کویر ولی چندین نوع روغن موتور داره. کدومش رو باید تهیه کنم؟ تاپ اسپید، کراس یا ...

نیما نادری
11-12-1389, 04:00 بعد از ظهر
بهترین کار مراجعه حضوری به دفتر هست انواع روغن مرغوب رو میتونی از نزدیک ببینی و با اطلاعات کامل خرید کنی

sweet-l0ve4u
14-12-1389, 03:03 بعد از ظهر
سلام*دوستان(مخصوصا*مگلی*دار ان*گل:2gwb921:)منم*میخوام*بیام*ت و*این*کار:mypersianforum (531(سنگین*سوارشم)
[Only registered and activated users can see links]

Farzad
14-12-1389, 03:26 بعد از ظهر
ای بابا منتاژ کجا ؟:دی
مواظب باش این طرف لباس گرگ نداشته باشه ....
عجب ادمایی پیدا میشن

sweet-l0ve4u
14-12-1389, 03:38 بعد از ظهر
ای بابا منتاژ کجا ؟:دی
مواظب باش این طرف لباس گرگ نداشته باشه ....
عجب ادمایی پیدا میشن
salam ajab sorate amali eyval.dadash bi zahmat idimo add kon chandta soal beporsam mamnun

BKING
14-12-1389, 03:56 بعد از ظهر
سلام*دوستان(مخصوصا*مگلی*دار ان*گل:2gwb921:)منم*میخوام*بیام*ت و*این*کار:mypersianforum (531(سنگین*سوارشم)

سلام

مطمئني قيمتو اشتباه ننوشتي 4500 نبود ؟

MCP
14-12-1389, 05:24 بعد از ظهر

سلام

من از مسنجر استفاده نمی کنم و متاسفانه نمی تونم آنلاین در خدمت دوستان باشم. از طریق همین تاپیک یا پیام خصوصی پرتال پیگیری کنید.

-همه مگلی ها مونتاژ ایران هستند.
- در سری جدید بعضی از اشکالات برطرف شده.
- قیمت صفر فکر کنم حدود 4 تا 4.5 باشه.
- همه موتور ها از نظر مشخصات فنی و حجم برابر هستند.

نتیجه اینکه طرف همچین آدم خیلی خوبی هم نیست!

Alireza
14-12-1389, 08:17 بعد از ظهر
مونتاژ رومانی کجا بود
طرف که داره دروغ میگه معامله باهاش بیخوده

RIDER
14-12-1389, 08:19 بعد از ظهر
دیده تازه کاری داره گیرت میاره با این کار کرد ۴تومن میتونی بخری صفر نگیری بهتره یکیو بخر که کاربراتور و شیر بنزین عوض کرده باشه چون این موتور خیلی شانسیه اینو من تجربه نکردم این به گفته یکی از دوستان فروشنده در شهرمونه

sweet-l0ve4u
14-12-1389, 09:03 بعد از ظهر
ممنون*از*همه*ی*دوستان.پس*خری د*این*موتور*عقلانی*نیست(با*ا ین*قیمت)خیلی*ممنون*بابت*راه مایه*خوب*دوستان

MPCO
04-01-1390, 10:04 قبل از ظهر
سلام به همه دوستان ،سال نو هم برای همه شما مبارک
من تازگی یه مگلی صفر خریدم سری جدید ،این موتور در حالت خلاص دورش تا 10 بالا میاد ولی 2ترک بعداز 7 شروع می کنه به ریپ زدن یعنی هی قطع و وصل می شه که واقعا منو دیونه کرده،من با این وضعیت چی کار کنم؟؟؟؟؟

Alireza
04-01-1390, 01:44 بعد از ظهر
شما باید کاربرات رو عوض کنین
کلا مگلی ها کاربراتش مشکل داره
گویا تنظیم کرده بودین درسته؟

morteza-63
04-01-1390, 02:28 بعد از ظهر
نه بابا برقشه cdi بقل کمک عقبه از اونه

Alireza
04-01-1390, 09:25 بعد از ظهر
موتورشون سری جدیده قدیمی ها مشکل cdi داشت

MPCO
05-01-1390, 08:17 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان گلم
موتور من سری جدید هستش و دقیقا 28/12/89 گرفتمش صفر.والا من دقیقا نمی فهمم چون کاربراتورشو من خود سوختشو کم کردم چون قبلش سوختش روی 4.5%co بود که واقعا بنزین می خورد ،الان مصرف بنزینش خلیل کم شوده در حد 1% co ولی همچنان اون ریپ رو 2 ترک می زنه ،1ترک کمتر پیش میاد که ریپ بزنه مگر تو سر بالایی،،تو سر بالایی 1 ترک هم ریپ می زنه...دیگه واقعا قاطی کردم>>>اگر می گیید cdi هستش دقیقا کجاش هست و من cdi این رو با چی عوض کنم؟؟؟؟یا اگه کاربرات هست با چی عوضش کنم دوستان گلممم؟؟!؟!

Alireza
05-01-1390, 09:11 بعد از ظهر
شما روزه اولی هم که گرفتین ریپ میزد؟ موتور شما مشکل cdi نداره چون سری جدیده

omidco2003
05-01-1390, 10:22 بعد از ظهر
آقای نادری
توی سری جدید
کاربراتور های مناسبی روش گذاشته شده یا نه؟
سیستم برقش که مشکل داشت و چراغ جلو میسوخت درست شده؟
cdi که انگار فراخوان داده بودین توی سری قبلی توی این سری درست شده؟
ریپ زدن توی دور بالا و خاموش شدن و دیر روشن شدن ( با 6 7 بار استارت زدن ) اینا چی درست شدن؟
این سیستم ترمز که جدید شده یعنی دیگه موقع ترمز گرفتن چرخ عقب صدای بدی نمیده؟
2 مورد هم بود که بچه ها گفته بودن یکی کنده شدن اگزوز و یکی هم برعکس بسته شدن فنر عقب
البته فکر میکنم غلوو بوده
قیمت نقدیش و ثبت نامیش رو هم اگه لطف کنین ممنون میشم

MPCO
06-01-1390, 12:14 قبل از ظهر
والا روز اول چون از گمرک تا خونه یه ترک می یومدم و تخت گاز نمی کردم و اروم می مدم اصلا ریپی در کار نبود ،حتی نزیکای خونه که رسیدم تخت گاز کردم و 145 km رو پر کردم با دور متور بالا ولی بازم از ریپ خبری نبود همچین که رسیدم دمه خونه 2 ترک شدیم تازه متوجه ریپ شدمم؟!؟به نظر شما از چیه؟اگه کابراتور هست با چه نمونه عوض کنم؟!؟

Alireza
06-01-1390, 12:20 قبل از ظهر
ببین مشکل ها میتونه از اینا باشه
شمع که عوض کردین
cdi که واسه شما سری جدیده پس اینم حله
میمونه کاربراتور که دوستان مایکون ژاپن انداختن و راضی بودن
ولی قبل عوض کردن کاربراتور به شما پیشنهاد میکنم به این ادرس که تو پی ام میدم ببری یه نگاه بکنه موتور رو من که بردم از کارش راضی بودم

sirn
06-01-1390, 12:31 قبل از ظهر
والا روز اول چون از گمرک تا خونه یه ترک می یومدم و تخت گاز نمی کردم و اروم می مدم اصلا ریپی در کار نبود ،حتی نزیکای خونه که رسیدم تخت گاز کردم و 145 km رو پر کردم با دور متور بالا ولی بازم از ریپ خبری نبود همچین که رسیدم دمه خونه 2 ترک شدیم تازه متوجه ریپ شدمم؟!؟به نظر شما از چیه؟اگه کابراتور هست با چه نمونه عوض کنم؟!؟
اقا کمی دندون روی جیگر بزار تا اقای نادری تشریف بیارند و راهنماییتون کنند....مشکل خاصی نیست حل شدنی هست..
حالا که اصرار میکنی خودم توضیح میدم ...ببین عزیز اگه کاربراتورت دستکاری نکرده باشی از خورطومی هوات هست احتمالا کج شده یا شکست پیدا کرده تو دور بالا هوای خوب به کاربراتور نمیرسه و موتور تته پته میکنه...

MPCO
06-01-1390, 07:51 بعد از ظهر
دوستان مشگل حل شددد..بگم واقعا خنده دار
الان دیگه ریپ نمی زنه در زمن جالب که کابراتور من هم ژاپنی هستش>>>>>>مشگل از فیلتر هوا بود...واقعا مصخره هست ....الانم دیگه ریپی در کار نیست و حتی با یکی از دوستان هم که هیو داشت یه کلی گذاشتیم که خیلی جالب بود که خیلی عقب موند و واقعا اگه مگللی درست و تنظیم باشه هیو نمی رسه بهش.
دوستان واقعا از همتون متشکر هستم که این بنده حقیرو راهنمائی کردیم..اسم من مهدی هستش و شغلمم خدمات اتومبیل

---------- Post added at 08:50 PM ---------- Previous post was at 08:47 PM ----------

حدس شما درست بود مشگل از فیلتر هوا بود که درست هوا به کابراتور نمی رسیددددد
از راهنمائی شما هم ممنون هستمم

---------- Post added at 08:51 PM ---------- Previous post was at 08:50 PM ----------

اقا کمی دندون روی جیگر بزار تا اقای نادری تشریف بیارند و راهنماییتون کنند....مشکل خاصی نیست حل شدنی هست..
حالا که اصرار میکنی خودم توضیح میدم ...ببین عزیز اگه کاربراتورت دستکاری نکرده باشی از خورطومی هوات هست احتمالا کج شده یا شکست پیدا کرده تو دور بالا هوای خوب به کاربراتور نمیرسه و موتور تته پته میکنه...

MCP
06-01-1390, 09:43 بعد از ظهر
دوستان مشگل حل شددد..بگم واقعا خنده دار
الان دیگه ریپ نمی زنه در زمن جالب که کابراتور من هم ژاپنی هستش>>>>>>مشگل از فیلتر هوا بود...واقعا مصخره هست ....الانم دیگه ریپی در کار نیست و حتی با یکی از دوستان هم که هیو داشت یه کلی گذاشتیم که خیلی جالب بود که خیلی عقب موند و واقعا اگه مگللی درست و تنظیم باشه هیو نمی رسه بهش.
دوستان واقعا از همتون متشکر هستم که این بنده حقیرو راهنمائی کردیم..اسم من مهدی هستش و شغلمم خدمات اتومبیل

---------- Post added at 08:50 PM ---------- Previous post was at 08:47 PM ----------

---------- Post added at 08:51 PM ---------- Previous post was at 08:50 PM ----------

چطور شما موتور صفر و خشک خریدی و کاربراتورش ژاپنیه ؟
این که گفتی مشکل از فیلتر هوا بود میشه دقیق تر توضیح بدی ؟ فیلتر کثیف بود ؟ خرطومی بسته بود ؟....

MPCO
06-01-1390, 11:17 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

---------- Post added at 12:17 AM ---------- Previous post was at 12:11 AM ----------

والا شانس منه،که ژاپنی هستش
داستان انجوری بود که اگه دقت کنی در قسمت عقب فلاپ مگلی 2 جا هست که هوا عبور می کنه در قسمت زیر زین،این 2جا دقیقن تنها راهی هست که کاربراتور می تونه تنفس کنه،من فیلترم خیلی کلفت بود و وقتی که 2 ترک میشستیم النآ اون 2 قسمت که جای تنفس هست گرفته می شد و با این فیلتر که خلیلی کلفت بود کابراتر نمی تونست تنفس کنه و ریپ میزد.

MCP
06-01-1390, 11:39 بعد از ظهر
والا شانس منه،که ژاپنی هستش داستان انجوری بود که اگه دقت کنی در قسمت عقب فلاپ مگلی 2 جا هست که هوا عبور می کنه در قسمت زیر زین،این 2جا دقیقن تنها راهی هست که کاربراتور می تونه تنفس کنه،من فیلترم خیلی کلفت بود و وقتی که 2 ترک میشستیم النآ اون 2 قسمت که جای تنفس هست گرفته می شد و با این فیلتر که خلیلی کلفت بود کابراتر نمی تونست تنفس کنه و ریپ میزد.

در مورد عکسی که گذاشتی : همونطور که مشخصه شعاع دیسک ترمز در سری جدید (3 ) حدود نیم سانت بیشتر از سری قبلی (2) است . به همین دلیل مجبور شدند جهت قرارگیری و فاصله مجموعه ترمز رو تغییر بدهند. قطعا باید ترمز عقب قوی تر شده باشه.

فیلتر هوای موتور شما مگه با بقیه فرق داره ؟ فکر میکنم فیلتر هوا رو برداشتی و نمی دونم چرا نمی نویسی که این کارو کردی!
با دو ترک نشستن جلوی اون قسمت ها گرفته نمیشه. فیلتر هوای مگلی هم مشکلی نداره و مقاومت بسیار کمی هم داره. سطحش مخروطی هست و بهترین حالت برای فیلتر هوا هم همینه.
اما ، باکسی که فیلتر توش هست کوچیکه و گنجایش هوای لازم در دور بالا رو نداره ، علاوه بر این ورودی هوای این باکس هم کوچیه ، بنظرم باید در سه سطح بالا و چپ و راست مشبک ساخته میشد تا هوای لازم به فیلتر برسه.

لطفا یک عکس از کاربراتور ژاپنی برامون بذار .
موتور شما روش نوشته 247 یا 250سی سی ؟

MPCO
08-01-1390, 12:06 بعد از ظهر
نه با بقیه فرق نمی کنه همون فلتر هستش من فیلتر فابرکشو در آوردم و با یه فلتیری که خودم طارحی کردم براش تعویض کردم و مشگلم حل شد(از فیلتر کاغذی پیکان بهره گیری کردم)
نه همون 250 هستش

---------- Post added at 01:05 PM ---------- Previous post was at 12:54 PM ----------

نمی دونم ولی برای من با این فیلتر ریپ می زد شاید برای شما مشگلی نداشت ولی برای من دیونم کرد

---------- Post added at 01:06 PM ---------- Previous post was at 01:05 PM ----------

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

MCP
08-01-1390, 12:31 بعد از ظهر
کاش یه عکس از فیلتر هوای جدید که درست کردی میذاشتی تا بقیه بچه ها هم بتونند انجام بدن...
موتور شما هم از همون سری موتور من هست و آخرین ورژنی که وارد شده روش زده 247 و تغییراتی در ترمز و ... داده شده. بنابراین کاربراتور شما هم مثل بقیه باید باشه و ژاپنی بودنش 2 حالت داره : 1- عوض شده 2- فکر میکنید که ژاپنیه.

MPCO
08-01-1390, 07:51 بعد از ظهر
نا مثله شماست همین سری آخر 250r ،والا عوض که نشده من چون همین جوری از اون زیر دیدم ولی منو به شک انداختی می رم ته توشو در می یارم،عکسو هم باشه حتما می گیرم و میزارم
من اسمه شما رو هم نمی دوم؟!؟؟!؟!؟!

mohammadreza
09-01-1390, 01:18 قبل از ظهر
حداکثر سرعت مگلی چقدره؟

Alireza
09-01-1390, 01:24 قبل از ظهر
بستگی به موتور داره کاربرات عوض شده باشه نشده باشه نرمال 140 تا 150

mohammadreza
09-01-1390, 01:05 بعد از ظهر
بستگی به موتور داره کاربرات عوض شده باشه نشده باشه نرمال 140 تا 150

با کاربرات و قطعات خوب حداکثرش چی میشه؟

Alireza
09-01-1390, 01:07 بعد از ظهر
حد اکثر 170 تا بازم این سوال رو نمیشه دقیق جواب داد به خیلی چیزا بستگی داره وزن راننده سرعت باد جاده....

ghost.rider1
09-01-1390, 01:52 بعد از ظهر
اگه منظورت تاپ اسپیده 140 اینطورا اگه منظورت سرعتیه که هر موقع اراده کردی بری 120 اینطورا بازم بستگی به جاده داره.کلا 250 تو سر بالایی ها دلچسب نیه:hanghead:

F.F.D
10-01-1390, 09:03 بعد از ظهر
سلام دوستان من در مورد مگلی خیلی پرس و جو کردم و به نتیجه ای نرسیدم و از خریدش منصرف شدم و رفتم تو فکر هیوسانگ.ولی دیشب که یه مگلی دیدم صداش با بقیه فرق میکرد دوباره رفتم تو فکرش کسانی که ازش راضیند و واقعا دارند کمکم کنند لطفا.مقدار خرج اولیه رو هم لطف کنید خواهشا

MPCO
11-01-1390, 12:16 بعد از ظهر
دوست عزیز من مگلی دارم و ازش راضی هستم خوب راه میره و من هم صداشو دوست دارم

نیما نادری
12-01-1390, 06:02 بعد از ظهر
سلام دوستان مگلی باز

کاربراتور مگلی ساخت tk در چین هست 34 میلیمتر اندازه ونتوری دیافراگمی و به تنفس طبق فرمایش دوستان بسیار حساس

error58
14-01-1390, 10:58 بعد از ظهر
[QUOTE=MPCO;15131]سلام به همه دوستان گلم
موتور من سری جدید هستش و دقیقا 28/12/89 گرفتمش صفر.والا من دقیقا نمی فهمم چون کاربراتورشو من خود سوختشو کم کردم چون قبلش سوختش روی 4.5%co بود که واقعا بنزین می خورد ،الان مصرف بنزینش خلیل کم شوده در حد 1% co ولی همچنان اون ریپ رو 2 ترک می زنه ،1ترک کمتر پیش میاد که ریپ بزنه مگر تو سر بالایی،،تو سر بالایی 1 ترک هم ریپ می زنه...دیگه واقعا قاطی کردم>>>اگر می گیید cdi هستش دقیقا کجاش هست و من cdi این رو با چی عوض کنم؟؟؟؟یا اگه کاربرات هست با چی عوضش کنم دوستان گلممم؟؟!؟![/QUOT

ميشه بپرسم كجا تنظيم كردين؟
آخه موتور گازي هم بيشتر از صدي 1 ليتر ميسوزونه:297:
كف كردم:wow:

MPCO
15-01-1390, 07:30 بعد از ظهر
دوستان اشتباه نکنن
من خودم رشتم مهندس مکانیک و شغلمم خدمات اتومبیل هستش تو پاسداران،دوستانی که در tuningtalk هستن منو خوب مشناسن در زیمنه تاپیک مهندسین سایت.
دوست عزیز من گفتم سوخت شده 1.5% co نه گفتم که شده 100 تا 1 لیتر که شما چنین برداشتی کردین.

---------- Post added at 08:27 PM ---------- Previous post was at 08:23 PM ----------

من در زمینه اتومبیل تمامی تجهیزاتی که مربوط به تنظیم موتور می شود رو دارم.من با سوخت سنج سوخت موتورو تنظیم میکنم!!!!!و فقط دستگاه 4گاز یا همون سوخت سنج هستش که میشه فهمید که یک انجین واقعا دراه زیاد مصرف می کنه یا کم،،،،،،،(همون دستگاهی که شما برای گرفتن ماینه فنی اتوبیل می روید و شلنگ در داخل اگزوز میزارن)
من یه فلتری طراحی کردم برای موتور خودم که مشگلی ریپ زدنم حل شد که عکشو برای دوستان میزارم

---------- Post added at 08:30 PM ---------- Previous post was at 08:27 PM ----------

من در زمینه اتومبیل تمامی تجهیزاتی که مربوط به تنظیم موتور می شود رو دارم.من با سوخت سنج سوخت موتورو تنظیم میکنم!!!!!و فقط دستگاه 4گاز یا همون سوخت سنج هستش که میشه فهمید که یک انجین واقعا دراه زیاد مصرف می کنه یا کم،،،،،،،(همون دستگاهی که شما برای گرفتن مایینه فنی اتومبیل می روید و شلنگ در داخل اگزوز میزارن)
من یه فیلتری طراحی کردم برای موتور خودم که مشگلی ریپ زدنم حل شد که عکشو برای دوستان میزارم

MCP
15-01-1390, 09:12 بعد از ظهر
ممنون از عکس . ( البته سایز بزرگش باز نمیشه )

اینطوری که من می بینم ، فریم داخلش از فیلتر اصلی مگلی گرفته شده ، و دورش با فیلتر کاغذی پوشیده شده. انتهاش هم با بست پلاستیکی مهار شده.
خیلی کار جالبی شده. کاربردی هم هست و خیلی تمیز و اصولی هم ساختی . فقط اینکه چطور فیلتر هوای پیکان رو تبدیل به این شکل کردی ؟ سر و تهش رو با حرارت چسبوندی ؟ لطفا توضیح کاملتری برامون بذار تا بتونیم بسازیم.

error58
15-01-1390, 09:47 بعد از ظهر
دوستان اشتباه نکنن
من خودم رشتم مهندس مکانیک و شغلمم خدمات اتومبیل هستش تو پاسداران،دوستانی که در tuningtalk هستن منو خوب مشناسن در زیمنه تاپیک مهندسین سایت.
دوست عزیز من گفتم سوخت شده 1.5% co نه گفتم که شده 100 تا 1 لیتر که شما چنین برداشتی کردین.

---------- Post added at 08:27 PM ---------- Previous post was at 08:23 PM ----------

من در زمینه اتومبیل تمامی تجهیزاتی که مربوط به تنظیم موتور می شود رو دارم.من با سوخت سنج سوخت موتورو تنظیم میکنم!!!!!و فقط دستگاه 4گاز یا همون سوخت سنج هستش که میشه فهمید که یک انجین واقعا دراه زیاد مصرف می کنه یا کم،،،،،،،(همون دستگاهی که شما برای گرفتن ماینه فنی اتوبیل می روید و شلنگ در داخل اگزوز میزارن)
من یه فلتری طراحی کردم برای موتور خودم که مشگلی ریپ زدنم حل شد که عکشو برای دوستان میزارم

---------- Post added at 08:30 PM ---------- Previous post was at 08:27 PM ----------

من در زمینه اتومبیل تمامی تجهیزاتی که مربوط به تنظیم موتور می شود رو دارم.من با سوخت سنج سوخت موتورو تنظیم میکنم!!!!!و فقط دستگاه 4گاز یا همون سوخت سنج هستش که میشه فهمید که یک انجین واقعا دراه زیاد مصرف می کنه یا کم،،،،،،،(همون دستگاهی که شما برای گرفتن مایینه فنی اتومبیل می روید و شلنگ در داخل اگزوز میزارن)
من یه فیلتری طراحی کردم برای موتور خودم که مشگلی ریپ زدنم حل شد که عکشو برای دوستان میزارم

آقا ما قصد جسارت نداشتيم
اگه ناراحتتون كردم منو ببخشيد .
طراحي فيلترتون واقعا عاليه اگه بتونم منم درست ميكنم.
ممنون از عكس و راهنماييتون.

MPCO
15-01-1390, 10:41 بعد از ظهر
خوب دوستان
من از فلیتر هوای پیکان انژکتوری استفاده کردم با کمی برش و شکل دادن به فیلتر کاغذی مورد با استفاده از خود فریم پلاستیکی مگلی انکارو کردم و برای اینکه از قسمت انتهایی خاکی جذب نشه از چسب مزدا استفاده کردم.و برای اینکه قسمت ک پیچ می شود به تنه اصلی شکل خود فیلتر اصلی مگلی رو بگیره از بست cp استفاده کردم.دوستان این فیلتر قیمتش اصلی (پیکان انژکتوری -سرکان چون بهترین کاغذ رو داره) 2000 تومان هستش که هوایی که ازش رد میشه خلیی بهتر از فابریکش هست.
دوستانی که مشگل منو دران می تونن از این فیلتر استفاده کنن

---------- Post added at 11:31 PM ---------- Previous post was at 11:27 PM ----------

فقط سعی کنید در برش فیلتر کاغذی تا یه حدی ببرید که نه کوتاه بیاد و نه زیاد که موقعی که فیلتر رو می خواهید جابزنید مشگلی نداشته باشید و راحت مثل فابریکش جا بره

---------- Post added at 11:39 PM ---------- Previous post was at 11:31 PM ----------

راستی یه چیز دیگه !!!
دیروز من یه موتوری رو دیدم که ظاهرا 250 بود و پلاک داشت ولی من نفهمیدم چی بود؟×؟×؟×؟×؟ نه دایلیم بود و نه دایچی 248 و نه دربی !!!!!!!!!!!!!!ولی خوب راه می یومد .من 2ترک بودم و اون 1 ترک که باهم انداختیم چون من سنگین تر بودم تو دنده 1 و2 عقب افتادم و بد رسیدم بقلش.برام جالب بود. این موتور تا حالا هم نمونه دیگری ازش نه تو بازار دیدم نه جای دیگه رنگشم آبی بود و تقریبا شیبه به دایلیم بود ولی به نظز می یومد که 100% چین باشه

---------- Post added at 11:41 PM ---------- Previous post was at 11:39 PM ----------

اگزوزش هم شبیه به اگزوز هیوسانگ بود

نیما نادری
16-01-1390, 11:35 بعد از ظهر
سلام دوستان

شمع ایریدیوم (سوزنی)برای مگلی ساخت ژاپن موجود شد!!!

m3hiran
17-01-1390, 12:09 قبل از ظهر
سلام دوستان

اقا نیما فرقی داره اصلا ؟

Kenji
17-01-1390, 12:33 قبل از ظهر
اقا نیما فرقی داره اصلا ؟

اوووووف چطوری مهران. کجای بودی.
====
یقینا فرق داره.

نیما نادری
17-01-1390, 11:54 قبل از ظهر
A dog مورد تاییده ....

mohamad javad
17-01-1390, 02:55 بعد از ظهر
قیمت آقا نیما؟
شمع ngk‏ ندارین؟

Ali
17-01-1390, 07:53 بعد از ظهر
سلام دوستان

استاد فقط یعنی به مگلی میخوره ؟ و به هیو و دایی نمیخوره

MPCO
17-01-1390, 08:20 بعد از ظهر
لطفا قیمت و نهوه خرید شمع رو توضیح بدید

moshii
17-01-1390, 11:18 بعد از ظهر
سلام
مگلی سواران شیرازی کسی اینجا نیست یه قرار ملاقاتی بذاریم با هم؟

حسـن
18-01-1390, 11:31 قبل از ظهر
فکر نکنم مگلی پاش به شیراز باز شده باشه :98:

majid h kh
18-01-1390, 02:54 بعد از ظهر
اگه خواستی بیا تهران با هم یه دوری میزنیم:32:

moshii
18-01-1390, 04:14 بعد از ظهر
سلام
چرا یکیشو که رنگ قرمز هم داشت یه لحظه رد شد دیدم اما فقط همین یکی رو دیدم و فکر نکنم اندازه انگشتای دست رسیده باشه...
دلیلش هم اینکه هیچ یک از موتور فروشی های شیراز ( حتی نمایندگی کویر در شیراز ) این موتور رو نیاوردن یعنی اخرین مدل همین 220 هست.
وقتی هم دلیل رو پرسیدم میگن چون قیمت بالاست و فقط افراد خاص پول همچین موتوری رو میدن به همین دلیل اوردنش فایده نداره.
البته دایلیم 250 یک بار یکیشون اورده بود که البته پلاک تهران بود و یک هفته ای فروخته شد.
---------
ما هم طالب سر سخت این مگلی شدیم اما متاسفانه موجودی لا موجود هست :icon_pf (3): و هر کاری هم میکنم جور نمیشه ( الا بریم سرقت بانکی انجام بدیم :4chsmu1: )
به کمک های مالی شما نیازمندیم و از دعاهای خیرمان شما را بی نصیب نمیگذاریم :7:

فکر نکنم مگلی پاش به شیراز باز شده باشه :98:

نیما نادری
20-01-1390, 06:55 بعد از ظهر
شمع رو میتونین از دفتر مرکزی(بنده) تهیه کنین به دایلیم cbr ریجو mh ktm مگلی پالس هیو و هر موتوری با کد cr8 ngkوcr9 باشه میخوره

mohamad javad
20-01-1390, 07:31 بعد از ظهر
قیمتشو نگفتین؛

m3hiran
20-01-1390, 09:50 بعد از ظهر
دوستان کاربراتور مگلی رو تنها ببرم واسه تنظیم درستش میکنن ؟ یا باید رو موتور باشه ؟؟؟؟؟؟؟

Ali
20-01-1390, 10:30 بعد از ظهر
استاد نادری با تشکر از شما سوالی داشتم قبلا شما در مورد اگزوزی برای مگلی صحبت کرده بودین میخواستم ببینم که قیمتش چنده و صداش چه تغییری میکنه و چه قدر روی گشتاور و قدرت تاثیر داره؟ با تشکر

reza_243
21-01-1390, 01:50 بعد از ظهر
شمع ایریدیومی رو بنده از امارات خریدم یادم نیست دقیقاً چند بود اما حدود 10 دلار واسه هر شمع که بسته های 4 تایی هست و بشدت اونها رو توصیه می کنم برای همه موتورها

نیما نادری
21-01-1390, 07:35 بعد از ظهر
اگزوز هنوز به دستم نرسیده و در رنج 400 تا 500 خواهد بود به محض مهیا شده همه دوستان رو مطلع خواهم کرد

MPCO
21-01-1390, 08:45 بعد از ظهر
برای تظیم کابراتور موتورتون رو حتما ببرید،اگه هم دستگا تست 4گاز هم اشته باشن که خیلی خوبه

---------- Post added at 09:45 PM ---------- Previous post was at 09:43 PM ----------

MCP
21-01-1390, 10:49 بعد از ظهر
برای تظیم کابراتور موتورتون رو حتما ببرید،اگه هم دستگا تست 4گاز هم اشته باشن که خیلی خوبه

میشه لطفا مقادیر تست شده با مگلی خودت که تنظیمش کردی برام بنویسی ؟ میخوام موتور رو ببرم پیش یه آشنا که مکانیکه و این دستگاه رو هم داره . کار خاصی لازمه یا مثل ماشین ؟
ببینم موتور من چه وضعیتی داره.

---------- Post added at 10:49 PM ---------- Previous post was at 10:27 PM ----------

تفاوت های شمع ایریدیوم با شمع معمولی :

Ignitability That's a Cut Above

Improved Horse Power

Improved Acceleration

Improved Fuel Mileage

The Secret behind DENSO's Iridium Patent!

A Pattern from Spark to Ignition.

MPCO
21-01-1390, 11:54 بعد از ظهر
co: 1.5% چون کمتر از این باشه موتور داغ می کنه و احتمال اینکه به سوپاپ ها صدمه وارد بشه زیاده
HC : 150ppm که نشان دهنده این هست که فرار بنزین از زیر سوپاپ ها به حد نساب می باشد و بناید خهم از 300 ppm بشتر باشد.
البته این مقادیر تو وضیعت آرام می باشد،با باید در حالت متوسط هم موتور چک شود که هم در حال آرام تنظیم باشد هم در دور بالا،جون ممکنه که شما در حالت آرام موتور رو تنظیم کرده باشی ولی در حلیت دور بالا بنزین زیادی مصرف کنه،من در حالت دور بالا هم co 1% هستش

---------- Post added at 12:46 AM ---------- Previous post was at 12:42 AM ----------

مگلی در حالت صفر یعنی مال من این جوری بود
co:5%
HC:350ppm

---------- Post added at 12:54 AM ---------- Previous post was at 12:46 AM ----------

مثل ماشین لوله سوخت سنج رو داخل اگزوز می زارید و بعد در حالت موتور روشن(انجین گرم) هم آرام هم تو دور موتور تست می کنی.
یعد با مقادر که معلوم میشه متوجه میشی که واقعا تنظیم شده یا داره بیشتر مصرف می کنه!!!!

RIDER
22-01-1390, 11:00 قبل از ظهر
اگزو مگلی
اگزوز استوک [Only registered and activated users can see links]
اگزو جی پی ار[Only registered and activated users can see links]

nOviA
22-01-1390, 11:16 قبل از ظهر
تو فیلم که زیاد فرقی نداره. اگزوز دایلیم Gpr خیلی خوش صدا تره.

RIDER
22-01-1390, 11:28 قبل از ظهر
اگه میشه تو تاپیک دایلیم کسایی که اگزوز جی پی انداختن یه فیلم بگیرن بزارن

MCP
22-01-1390, 04:48 بعد از ظهر
co: 1.5% چون کمتر از این باشه موتور داغ می کنه و احتمال اینکه به سوپاپ ها صدمه وارد بشه زیاده
hc : 150ppm که نشان دهنده این هست که فرار بنزین از زیر سوپاپ ها به حد نساب می باشد و بناید خهم از 300 ppm بشتر باشد.
البته این مقادیر تو وضیعت آرام می باشد،با باید در حالت متوسط هم موتور چک شود که هم در حال آرام تنظیم باشد هم در دور بالا،جون ممکنه که شما در حالت آرام موتور رو تنظیم کرده باشی ولی در حلیت دور بالا بنزین زیادی مصرف کنه،من در حالت دور بالا هم co 1% هستش

---------- post added at 12:46 am ---------- previous post was at 12:42 am ----------

مگلی در حالت صفر یعنی مال من این جوری بود
co:5%
hc:350ppm

---------- post added at 12:54 am ---------- previous post was at 12:46 am ----------

مثل ماشین لوله سوخت سنج رو داخل اگزوز می زارید و بعد در حالت موتور روشن(انجین گرم) هم آرام هم تو دور موتور تست می کنی.
یعد با مقادر که معلوم میشه متوجه میشی که واقعا تنظیم شده یا داره بیشتر مصرف می کنه!!!!

رفتم تست کردم.
دستگاه دوستم فقط co رو داشت! و روی موتور من حدود 2.3 تا 2.8 متغیر بود.
ولی چون موتور خیلی خوب کار میکنه دیگه انگولک نکردم. بگذریم از این که دستگاهش هم زیاد قابل اطمینان نبود!

error58
22-01-1390, 06:52 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان
موتور من يه مشكلي داره و اون اينه كه تو سرعت بالاتر از 120 ، كيلومتر شمار قاطي ميكنه و سرعت كه بالا ميره عدد كيلومتر يا بالا نميره يا يهو ميپره رو مثلا 132و خلاصه نميشه فهميد سرعت چقدره .
كسي ميدونه مشكل از كجاست؟:28:
در ضمن تنظيماتش هم 1750-9-1 هست كه فكر كنم درست باشه:s (9):
قبلا از راهنمائيتون تشكرميكنم

MCP
23-01-1390, 04:39 بعد از ظهر
شمع دنزو ایریدیوم که از آقای نادری تهیه کرده بودم امروز روی مگلی نصب شد!

موتور نرم تر کار میکنه ، در حالت درجا صداش کمتر شده ، حساسیت موتور به اهرم گاز به وضوح بیشتر و سریعتر شده که خیلی لذت بخش می باشد! ،

mohamad javad
23-01-1390, 06:19 بعد از ظهر
چند روز دیگه ببین رو مصرف تاثیری داره؟
شتاب چی؟

MCP
23-01-1390, 08:50 بعد از ظهر

این هم شمع اصلی مگلی - مارکش champion

شب رفتم دور بزنم با موتور که بارون ریز شروع شد ، اما مشخصه که موتور بهتر کار می کنه. حالا در روزهای آینده بهتر تست می کنم.

MPCO
23-01-1390, 10:29 بعد از ظهر
شمع دنزو ایریدیوم که از آقای نادری تهیه کرده بودم امروز روی مگلی نصب شد!

موتور نرم تر کار میکنه ، در حالت درجا صداش کمتر شده ، حساسیت موتور به اهرم گاز به وضوح بیشتر و سریعتر شده که خیلی لذت بخش می باشد! ،
2.8 بعد نیست ولی می تونستی پایین تر بیاری،حالا تو دور تست کردید یا حالت آرام؟!؟؟!

MCP
23-01-1390, 10:31 بعد از ظهر
2.8 بعد نیست ولی می تونستی پایین تر بیاری،حالا تو دور تست کردید یا حالت آرام؟!؟؟!

تو دور آرام .
بعد از تعویض شمع فکر میکنم که بهتره کاربراتور رو دوباره تنظیم کنم. فردا اگر بارون نبود انجام میدم.

در مورد شمع و قیمت و نحوه خرید باید با آقای نادری تماس بگیرید .

king2002
23-01-1390, 11:00 بعد از ظهر
شب رفتم دور بزنم با موتور که بارون ریز شروع شد ، اما مشخصه که موتور بهتر کار می کنه. حالا در روزهای آینده بهتر تست می کنم.
دمای موتور تغییر کرده یا نه ؟

MPCO
23-01-1390, 11:44 بعد از ظهر
اجب !!!!!!!!!!!!!!!!!

---------- Post added at 12:44 AM ---------- Previous post was at 12:41 AM ----------

در مورد اگزوز اسپرت مگلی بحث کنیم بهتره
کسانی که خریدن قیمت بدن و بعد بگن از کجا خریدن

Red Hat
24-01-1390, 10:16 قبل از ظهر
قیمت دادن در اینجا حالت بازاریابی میشه لطفآ اینجا صحبتی از قیمت نشه . بهتر است در بخش بازارچه باشه .

Mohamad65
24-01-1390, 06:27 بعد از ظهر
سلام
فیلتر روغن موتورها با هم فرقی ندارن؟ یعی یه سایز استاندارد داره؟

نیما نادری
24-01-1390, 09:28 بعد از ظهر
خیر برادر

Milad.
25-01-1390, 06:10 بعد از ظهر
سلام خدمت همه.از دوستان کسی جایی رو سراغ داره که بشه زین عقب و جای پلاک مگلی رو گیر اورد؟خود شرکت و اقای چشمی که میگن نداریم.

Alireza
25-01-1390, 09:33 بعد از ظهر
اگه خودشون ندارن که دیگه جایی پیدا نمیشه به نیما نادری بگو سفارش بده از چین بیارن

Ali_Zare
26-01-1390, 11:04 بعد از ظهر

این هم شمع اصلی مگلی - مارکش champion

من 1 ماهه رو موتورم انداختم رو مصرفه بنزین خیلی عالیه . واقعا تاثیر داشت ...........:17:

m3hiran
27-01-1390, 09:28 بعد از ظهر
بعد از 6 ماه سوار مگلی شدم :thanks:
بگذریم 10 تا استارت زدیم باتریش خوابید و کلی شرمنده اپاچی شدیم :24: ولی ماشالا
چه شتابی :icon_pf (94):

Babak
27-01-1390, 11:11 بعد از ظهر
بعد از 6 ماه سوار مگلی شدم :thanks:
بگذریم 10 تا استارت زدیم باتریش خوابید و کلی شرمنده اپاچی شدیم :24: ولی ماشالا
چه شتابی :icon_pf (94):

به به برادر مهران داداش می زونی چه عجب این ورا:999:
تو این آپاچی رو نداشتی چه می کردی:bunnyearsmiley::4chsmu1:
موتور بعده 6 ماه خوب کار می کرد مشکلی نداشت باداش میزون بود هنوز؟:sad:

MPCO
28-01-1390, 12:26 قبل از ظهر
اینم شمه دنسو برای مگلی که بستم روش

---------- Post added at 01:26 AM ---------- Previous post was at 12:30 AM ----------

MCP
28-01-1390, 08:47 قبل از ظهر
مبارک باشه! حال و هوای موتور شما چه تغییراتی کرد ؟

m3hiran
28-01-1390, 02:39 بعد از ظهر
به به برادر مهران داداش می زونی چه عجب این ورا:999:
تو این آپاچی رو نداشتی چه می کردی:bunnyearsmiley::4chsmu1:
موتور بعده 6 ماه خوب کار می کرد مشکلی نداشت باداش میزون بود هنوز؟:sad:

نه بابک جان :4chsmu1: فقط بنزین توی کاربرات رو اتیش هم میزدی عین خیالش نبود :retarded: کلا هیچ مشکلی نداشت :thanks:
بادش کم شده بود ولی میشد سوار شد فکر کنم یه 1.5 یا 1 بار باد کم کرده بود
___________________________________--
دوستان این شمع جدید واقعا تاثیری داره ؟؟؟؟

MPCO
28-01-1390, 07:20 بعد از ظهر
مبارک باشه! حال و هوای موتور شما چه تغییراتی کرد ؟
والا هنوز دور اساسی باهاش نزدم ولی به نظرم موتور نرم تر کار می کرد

moshii
28-01-1390, 11:29 بعد از ظهر
سلام
امیر جان از موتور و طبیعت زیباتون عکس جدید نمیذارید؟

MCP
29-01-1390, 08:04 قبل از ظهر
برای اینکه تکراری نشه باید یه جای جدید پیدا کنم! سعی میکنم زودتر این کارو انجام بدم :bunnyearsmiley:

MPCO
30-01-1390, 09:28 بعد از ظهر
من احساس می کنم که تنظیم آمپر من که 1750 بود سرعت رو کم نشون می ده!!!!یعنی بقل ماشین دوستم رفتم دیدم اون داره 80 میره من دارم 62 می رم در صورتی که سرعت دوتامون یکی بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mehrann
31-01-1390, 04:42 بعد از ظهر
خداییش مگلی رخ داره اما بجز رخ دیگه هیچی نداره
من که از اول همش تو تعمیرگاه بودم 1 بار هم چالیپر عقب شیکوند که خدا رحم کرد

m3hiran
31-01-1390, 06:49 بعد از ظهر
چالیپر دیگه کیه ؟ :afro:

Kami
01-02-1390, 03:17 بعد از ظهر
امروز رفتم نمایندگی مرکزی کویر یه مگلی سفید مدل 2011 خریدم 5 میلیون و 100
قراره 1 شنبه تحویل بدن . دوستان مگلی سوار راهنمایی کنن به چه جیزایی باید دفت کنم :bunnyearsmiley:
به امید خدا تفاوت هیوسانگ و مگلی رو میگم جون تا هفته پیش هیوسانگ داشتم

Kenji
01-02-1390, 03:48 بعد از ظهر
آقا جریان چیه؟
3 هفته پیش مگلی 4700 بود. الان شده 5100 تو کویر.

بعد تو گمرک داریم می بینیم هنوز 4600 و 4700 خشکش معامله می شه!!!!

از اونور ما یه 4550 سبز خشک آگهی کردیم. یه نفر زنگ نزد بگه حالت چطوره!
یعنی چی؟

RIDER
01-02-1390, 04:00 بعد از ظهر
5ملیونو100 برای مگلی خیلی زیاده دلیل افزایش قیمت چی بود الان دایلیمم حتما 6 ملیونه دیگه بعد من نمیدونم کویر چی میگه هیو رو میخواد از جهانرو ارزونتر بده با این اوساف هیو کویرم 8تومن قیمتشه دیگه

ham ham
01-02-1390, 04:12 بعد از ظهر
فکر کنم بخاطر مدله
من دوشنبه تو گمرک صفر همه رنگشو دیدم ۴،۶۰۰
ممکنه اونها ۲۰۱۰ بوده ، ولی باز هم منطقی نیست
البته سابقه داشته :
من سال ۸۲ موتور کیوان ۲۰۰ (Tornado)ثبت نامی از شرکت گرفتم ۱،۲۵۰،۰۰۰ ،،،،،،،،،،، روز بعد رفتم شرکتش کلاه رو بگیرم ، یه بنده خدا ۴ تا ثبت نامی گرفته بود ، التماس میکرد موتورها رو ۵۰،۰۰۰ زیر قیمت ازش پس بگیرن ، تازه اونجا فهمیدم قیمت موتور صفر توی گمرک ۱،۱۰۰،۰۰۰ بوده
همین تجربه باعث شد موقع خریدن هیوسانگ ۴۰۰،۰۰۰ به نفعم بشه(اختلاف قیمت گمرک با نمایندگی جهانرو تو بابی ساندز )

---------- Post added at 05:12 PM ---------- Previous post was at 05:07 PM ----------

ضمنا خیلی مبارک باشه
یه قرار ملاقات به صرف شیرینی مگلی سفید واجب شد

Kenji
01-02-1390, 04:13 بعد از ظهر
مگه چه فرقی داره 2010 با 2011!!!
سری قدیم و جدید فرق داره اما انصافا 2011 به این قیمت با هر فیچری که بهش اضافه شده باشه خنده داره.

جالبه که بعضی از دوستان تو ایستگاه جو گیر شدن و قیمت 4000 کارکرد رو گذاشتن 4600!!!

احسنت به این ملت جوگیر

===

قیمت 4600 فروشگاه کاپ سیکلت تایید شد همین الان. مسئول فروش می گه برای ما هم 2011 هست! چون کلا رنگهای سبزو آبی 2011 هست!

Babak
01-02-1390, 06:05 بعد از ظهر
****** از خداوندگاره متعال صبره و جیبی پر پول برایت می خواهم:retarded:

Kami
01-02-1390, 11:24 بعد از ظهر
طبق گفته اقای نادری مدل 2011 گرون تر از مدل 2010 هست و فرقشون برطرف کردن مشکلات موتور در مدل 2010 هست

Kenji
01-02-1390, 11:34 بعد از ظهر
خوب اینکه مسلمه. اما 2010 همون مدل هایی بود که علی و سینا داشتن و دهنشون و سرویس کرد و معروف به سری قدیم هستن.

Kami
01-02-1390, 11:37 بعد از ظهر
حالا به امید خدا ماله من خوب در میاد :happy4:
من از موقعی که تو درگ 29 بهمن با هیوسانگ از مگلی عقب افتادم شیفته مگلی شدم :i'm ok:

mehrdad.
02-02-1390, 12:29 قبل از ظهر
شما مابین دوتا مگلی هم مسابقه درگ بزاری معلومه یکیشون بهتره...بنظرم نمیتونه ملاک باشه...مگه اینکه با یه جامعه بزرگ آماری اینکار انجام بشه
همینطور هیو...من که هیو رو بیشتر دوست دارم..:3:

error58
02-02-1390, 01:05 قبل از ظهر
آقا كاميار غمت نباشه :consoling2:
من 4 ماهه مگلي دارم خداروشكر راضيم موتور 4200 تا هم كار كرده :24:
آدم بايد هرچي رو كه عشقشو داره بدست بياره تا تو حسرتش نمونه، شما هم كه فعلا عشق مگلي داري:thanks:
انشاا... چرخش برات بچرخه و هميشه سالم سوارش شي
اگه باهاش مدارا كني حالا حالاها موتوره:bunnyearsmiley:

omidco2003
02-02-1390, 02:01 بعد از ظهر
اقا ****** اگه میشه عکس از موتورت بزار
مرسی

Kami
02-02-1390, 03:53 بعد از ظهر
1 شنبه تحویل میگیرم .
نمیدونم چرا دوستان ایراد الکی میگیرن از موتور . اگه یه yamaha R1 بدن دست کسی که مراقبت نمیکنه از موتور اونم به خرج میوفته . بعدشم تو تهران شتاب مهمه چون واقعا با این ترافیک نمیشه به جز صبح جمعه و نصف شب سرعت بیشتر از 140 رفت
اگه معکوس های بی دلیل و سرعت های نامناسب با موتور هایی که ظرفیت ندارن بدیم به خرج میوفتن . مثال دوست من با پالس 220 سرعت 157 تا چند لحظه رفت موتور داغون شد و یا خود من همش با هیوسانگ تخته گاز میرفتم توری لوله اگزوز ریخت !
پس در نتیجه تو تهران بین موتور های دیگه مگلی مناسبه چون شتابش واقعا نسبت به 250 های دیگه بهتره
و اینکه قطعاتش ارزون تر از هیوسانگ هست چون من 3 ماه پیش یه راهنما واسه هیو خریدم 80 تومن

mehrdad.
02-02-1390, 04:02 بعد از ظهر
بله اگر برای تردد تو شهر و کارهای روزمره بخوای...مناسبه نسبت به هیو..
مبارکت باشه ****** جان.به سلامتی سوارش شی..عاشق رنگ سفید هستیا:gigglesmile:

RIDER
02-02-1390, 05:17 بعد از ظهر
اگر برای کار روزمره میخواستی دایلیم از همشون بهتر و راحت تر بود

Kami
02-02-1390, 05:57 بعد از ظهر
به نظرم دوستان گل گلابم نباید بی دلیل گفت چی خوبه چی بد من تصمیم گرفتم دیگه به موتور فشار نیارم تا مثل هیو به خرج نیوفته . به امید خدا یه مدت دیگه تفاوت هیو و مگلی رو میگم که یه سری بحث ها سر مگلی و هیو برطرف بشه :7::18:

MPCO
02-02-1390, 06:41 بعد از ظهر
مگلی خوب هستش،ولی کیفیت قطعات :خ.ب چینی هستش دیگه نباید ازش انتظار بیشتری داشت.شتاب فقولاده ولی 2ترک از هیو عقب میوفته!!!!!من که بیشتر از 140 باهاش نرفتم.ولیبه نظرم خرج های هیو خیلی زیاده

Kami
02-02-1390, 07:25 بعد از ظهر
مگلی خوب هستش،ولی کیفیت قطعات :خ.ب چینی هستش دیگه نباید ازش انتظار بیشتری داشت.شتاب فقولاده ولی 2ترک از هیو عقب میوفته!!!!!من که بیشتر از 140 باهاش نرفتم.ولیبه نظرم خرج های هیو خیلی زیاده
یعنی موتور شما چیزیش خراب شده؟

RIDER
02-02-1390, 07:26 بعد از ظهر
عزیز فکر کردی خرج مگلی کمه مگلی موتور خیلی خوبیه ولی وقتی کاربراتش وشمعش و شیر بنزینش عوض که که کم کم 600 تومن کاربرات معمولی بخوای بندازی خرج کنی شک نکن مگلی خود کارخونه کویر که شمع شیر بنزین کاربراتور فابریک از هیو که هیچ از پالس220 هم نمیتونه جلو بزنه این دوستان هم که میان درگ همه این کارارو کردن تو پستاشون تو تاپیک مگلی خوندم همه دهنه 37 کیهن یا مایکان انداختن یا ماله موتوره دیگشونو کلا شانسیه یکی مسله کاربر ام سی پی و دو سه نفر دیگه موتورشون فقط نیاز به تعویض شیر بنزین داره مال یکیو میبینی 50 تا استارتم بزنه روشن نمیشه یا یهو سر پیچ خاموش میشه یا ریپ میزنه یا دور موتورش از9000بالاتر نمیره یا اگزوز چراغو ذوب میکنه یا فنر میترکه حالا بگیریم نصفه این مشکلا تو سری جدید حل شده ولی از چین به آلمان تغییر نکرده که همون چینیه که یمدت بیشتر ظاهر نمایی میکنه چین درجه 3 دیگه نیاز به تجزیه تحلیل نداره قطعاتیم که عوض شده هیچکدو شامل شیر بنزین شمع و کاربراتور نمیشه شامل دیسک جلو چندتا پیچ و یسری چیزا که کلا 200تومنم قیمت نداره که کویرم لطف کرد 600کشید روش
دزسته هیچکس مارو تو این فروم آدم حساب نمیکنه مساله این نیست اینم نیست که تا به حال از خودم موتور نداشتم همه مال رفقا بوده سوار شدیم ولی عزی خودت بشین تاپیکا با تغییراتو بخون کلا به نتیجه میرسی آخرشم اینقدر مینالیم میان میگن کویر مشکلشو حل کرد کویر یه حرف درست تو عمرش نزده هیو رو قرار بود ارزونتر از جهانرو بدن که میخوان 7600 بدن زنگ زدم پرسیدم اینا از خداشونه موتوراشون خراب از آب در بیاد که شمارو بندازن تو خرج که جنساشونو بفروشن نمون روغن فول سنتیک موتورکس اصلا بدرد این موتورای تو ایران نمیخوره اینا براشون نیمه سنتیک بسه مگه zx150 توش چی میریختن موتورکس اینا همه تبلیغاته اینا کارشون ایجاد حالت روانی تو بازاره بعدشم یه کرمی تو موتور میریزن که جز اون کاری که میگن بکنی بترکه بعدم بگن به حرفمون گوش ندادی یعنی همه تو کل جهان مگلی دارن موتورکس میریزن عمرا ما ایرانیا فقط دهنبینیم

Kami
02-02-1390, 07:45 بعد از ظهر
عزیز فکر کردی خرج مگلی کمه مگلی موتور خیلی خوبیه ولی وقتی کاربراتش وشمعش و شیر بنزینش عوض که که کم کم 600 تومن کاربرات معمولی بخوای بندازی خرج کنی شک نکن مگلی خود کارخونه کویر که شمع شیر بنزین کاربراتور فابریک از هیو که هیچ از پالس220 هم نمیتونه جلو بزنه این دوستان هم که میان درگ همه این کارارو کردن تو پستاشون تو تاپیک مگلی خوندم همه دهنه 37 کیهن یا مایکان انداختن یا ماله موتوره دیگشونو کلا شانسیه یکی مسله کاربر ام سی پی و دو سه نفر دیگه موتورشون فقط نیاز به تعویض شیر بنزین داره مال یکیو میبینی 50 تا استارتم بزنه روشن نمیشه یا یهو سر پیچ خاموش میشه یا ریپ میزنه یا دور موتورش از9000بالاتر نمیره یا اگزوز چراغو ذوب میکنه یا فنر میترکه حالا بگیریم نصفه این مشکلا تو سری جدید حل شده ولی از چین به آلمان تغییر نکرده که همون چینیه که یمدت بیشتر ظاهر نمایی میکنه چین درجه 3 دیگه نیاز به تجزیه تحلیل نداره قطعاتیم که عوض شده هیچکدو شامل شیر بنزین شمع و کاربراتور نمیشه شامل دیسک جلو چندتا پیچ و یسری چیزا که کلا 200تومنم قیمت نداره که کویرم لطف کرد 600کشید روش
دزسته هیچکس مارو تو این فروم آدم حساب نمیکنه مساله این نیست اینم نیست که تا به حال از خودم موتور نداشتم همه مال رفقا بوده سوار شدیم ولی عزی خودت بشین تاپیکا با تغییراتو بخون کلا به نتیجه میرسی آخرشم اینقدر مینالیم میان میگن کویر مشکلشو حل کرد کویر یه حرف درست تو عمرش نزده هیو رو قرار بود ارزونتر از جهانرو بدن که میخوان 7600 بدن زنگ زدم پرسیدم اینا از خداشونه موتوراشون خراب از آب در بیاد که شمارو بندازن تو خرج که جنساشونو بفروشن نمون روغن فول سنتیک موتورکس اصلا بدرد این موتورای تو ایران نمیخوره اینا براشون نیمه سنتیک بسه مگه zx150 توش چی میریختن موتورکس اینا همه تبلیغاته اینا کارشون ایجاد حالت روانی تو بازاره بعدشم یه کرمی تو موتور میریزن که جز اون کاری که میگن بکنی بترکه بعدم بگن به حرفمون گوش ندادی یعنی همه تو کل جهان مگلی دارن موتورکس میریزن عمرا ما ایرانیا فقط دهنبینیم

داداش گلم حالا شما عصبی نشو . من تست میکنم خبرشو میدم :flower4:

RIDER
02-02-1390, 07:49 بعد از ظهر
عصبی چیه بابا واقعیتو گفتم فیلم هیو شمارم دیدم خیلی قشنگ بود هیوسانگت حیف شد فروختیش

Kami
02-02-1390, 07:54 بعد از ظهر
عصبی چیه بابا واقعیتو گفتم فیلم هیو شمارم دیدم خیلی قشنگ بود هیوسانگت حیف شد فروختیش
راستش کیفیت رنگش جالب نبود . موتور به لرزش افتاده بود . واسه من که هیکلی نیستم گنده بود . واسه ترافیک خوب نبود . تو درگ 29 بهمن بعد از 2 بار مسابقه به شدت افت شتاب پیدا کرد . و خرجش بالا بود مثال صفحه کلاچ رو محک گفت 240 تومن :wall3: . زنجیرش شل شده بود به محک گفتم سفتش کن گفت اگه میخوای نگهش داری باید زنجیر عوض کنی . اینم بگم موتور 8000 تا راه رفته بود

RIDER
02-02-1390, 08:04 بعد از ظهر
این مشکلات همه بخاطر دمای کاکردشه دیگه که فن هم فکر کنم نزاشته بودی خداکنه اون مشکلاتیو که جهانرو از قصد برا این موتور بوجود آورد کویر نیاره نمونش از کار اندختن 1سیلندر کردن آشغال تو اگزوز که صدا نده استفادهاز قطعات بی کیفیت چینی برای همین بود نمایندگیو ازش گرفتن
تنها خوبیه شرکت کویر اینه که موتور خوب دستش بیاد و گرون خوب میزان عالی تحویل مشتری میده ولی مگلی وقتی اسم چین میاد روش تعداد بالا هم بهشون میدن صود زیادیم درمقابل محصولات دیگشون مثل دایلیم کا تی ام و دربی نداره همینجوری فله ای میریزن تو بازار که شاید یکیش سالم از آب در بیاد انشالله برا شما سالمش باشه:smilies(182)::7:

MPCO
02-02-1390, 11:33 بعد از ظهر
راستش کیفیت رنگش جالب نبود . موتور به لرزش افتاده بود . واسه من که هیکلی نیستم گنده بود . واسه ترافیک خوب نبود . تو درگ 29 بهمن بعد از 2 بار مسابقه به شدت افت شتاب پیدا کرد . و خرجش بالا بود مثال صفحه کلاچ رو محک گفت 240 تومن :wall3: . زنجیرش شل شده بود به محک گفتم سفتش کن گفت اگه میخوای نگهش داری باید زنجیر عوض کنی . اینم بگم موتور 8000 تا راه رفته بود
موتور من مشگلات ریپ زدن رو داشت که حل شد و الان دور موتور تا 10 بالا میاد به راحتی و در کل مثل این میمونه که یه چاقوی چینی دستست باشه با یه چاقویه که طیقه نری و مال آلمان باشه رو داری مقایسه می کنی،به قول معروف هرچی پول بدی آش میخوری،و به نظر من هم اشتباه کردی فورختی،مگلیت مبارکت باشه ولی ای کاش عوض نمی کردی

m3hiran
03-02-1390, 12:57 قبل از ظهر
من فقط از دوترک رفتن با مگلی بدم میاد.....اگه دختر بودم مشکلی نداشتما :4chsmu1: ولی واقعا ترکش بده ...انگار یارو سوار تو شده

MCP
03-02-1390, 09:53 قبل از ظهر

شما همه رو مثل خودت تصور نکن ،
در ضمن شما که نه موتور داری ، نه داشتی و نه مگلی یا هیو یا دایلیم سوار شدی ، لطفا اینقدر شدید اظهار نظر نفرما!
حوصله تکرار مکررات رو ندارم ولی 90% چیزایی که گفتی به علت همون دهن بینی خودتونه .
شمع مگلی هم به موارد قبلی اضافه شد! شمعش دیگه چه ایرادی داره ؟
موتورکس هم شد الکی ؟ اتفاقا من تازگی یه دوچرخه خریدم ( merida ) که تو دفترچه اش روغن موتورکس رو برای استفاده پیشنهاد کرده . خیلی برام جالب بود .

شما الان خواستی دوستمون ****** ([Only registered and activated users can see links]) رو مثلا راهنمایی کنی ؟ یا اینکه حالش رو بگیری ؟[/URL] ([Only registered and activated users can see links])[URL="[Only registered and activated users can see links]"]

MPCO
03-02-1390, 10:45 قبل از ظهر
شما همه رو مثل خودت تصور نکن ،
در ضمن شما که نه موتور داری ، نه داشتی و نه مگلی یا هیو یا دایلیم سوار شدی ، لطفا اینقدر شدید اظهار نظر نفرما!
حوصله تکرار مکررات رو ندارم ولی 90% چیزایی که گفتی به علت همون دهن بینی خودتونه .
شمع مگلی هم به موارد قبلی اضافه شد! شمعش دیگه چه ایرادی داره ؟
موتورکس هم شد الکی ؟ اتفاقا من تازگی یه دوچرخه خریدم ( merida ) که تو دفترچه اش روغن موتورکس رو برای استفاده پیشنهاد کرده . خیلی برام جالب بود .

شما الان خواستی دوستمون ****** ([Only registered and activated users can see links]) رو مثلا راهنمایی کنی ؟ یا اینکه حالش رو بگیری ؟[/URL] ([Only registered and activated users can see links])

منم باهات موافقم امیر جون،انجوری که دوستمون میگه نیست ولی خوب هرچی پول بدی آش میخوری>>

---------- Post added at 11:45 AM ---------- Previous post was at 11:35 AM ----------

راستی من از بنزین سوپر استفاده می کنم و مکمل بنزین wyyns هم استفاده میکنم،شتابش و قدرتش بهتر شده
یه چیز دیگه کدوم سایت یا کدوم منبع اطلاعاتی الام کرده که مگلی 16 اسب بخاره؟!؟!؟!؟من هم پالس 220 داشتم ،الانم مگلی دارم قدرت و شتاب اولیه مگلی اصلا قابل مقایسه با پالس و غیره نیست،دوستان لطف کنن اطلاعات غلط ندن،که ذهن دوستان خراب شه و فقط دوستان اظهار نظر کنن که مگلی دارن یا داشتن یا حداقل سوار شدن برای 1ساعت
[URL=[Only registered and activated users can see links]][Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

RIDER
03-02-1390, 03:39 بعد از ظهر
نخلاف دینه نه سیاسیه و نه خلاف قانون سایت من از شما انتظار این حرفو نداشتم من به کسی توهین نکردم من دارم طبق چیزایی که خوندم دیدم شنیدم یکی دوبارم سوارش شدم میگم خوشم نیومد نظر شخصیمه شاخو دمم نداره بدبختیا دومه ما ها هم اینه که انتقاد پذیر نیستیم تا ینفر از یچیز که دو سه نفر دارن بد میگه اون دو سه نفر واسه ارضا خودشون که خودشونو راضی کنن میپرن رو سرو کله طرف فهش بارش میکنن واقعا حق ما ملت ایرانه که همچیمون محدود باشه اینقد جنس چینی بخرین تا جونتون در آد این شرکتا هم روز به روز بیشتر میشن که سر افرادی مثل شماهارو با تبلیغات کلاه بزارن برا همینه همچیو محدود میکنن اگه فقط یک سال مردم آشغالای تولید چین و داخلو نخرن همه مشکلات حله چون حساب دست این شرکتا میاد . من مشکل با کساییه که این جور محصولاتو دارن و به همون محصول راضی نیستن و میخوان با محصولات سطح بالا مقایسشون کنن سر جمعن موتور خودشونو خدای کلاس۲۵۰معرفی کنن وگرنه خیلیام هست تو این سایت مگلی دارن باهاش مشکلی ندارن ولی نمیان هی ازش تعریف کنن و انتقااد پذیرم نیستن .
اکلام میگمو دیگه شاخو میکشم در کل مقایسه کردن صنعت چین با هر کشوری دیگه ای اشتباه چون صنعتش هیچوقت اجناس حرفه ای و وطرح در بازار رو نچشیده و فقط رو به تغلب آورده

Prince_Amin
03-02-1390, 03:46 بعد از ظهر
با رایدر عزیز موافقم!!حتی همین پالسی رو که ما ایران سوار میشیم یه هندی مدل هندا و یاماهاشو به باجاج ترجیح میده!ولی ما رو مجبور کردن به رضایت از جنس هندی و چینی!نباید خرید!ما موتور جدید و به روز و با کیفیت میخوایم خسته شدیم از این اشغالای 5 هزاری الکی گرون!به خدا یه یاماها 150 سی سی طرح r1 صد شرف داره به این 250 های بی نام و نشون و مضخرف چینی!r15 یاماها رو باید سوار بسید که بفهمید چی میگم!150 سی سیه با تاپ اسپید 142 کیلومتر!

MCP
03-02-1390, 04:21 بعد از ظهر
با رایدر عزیز موافقم!!حتی همین پالسی رو که ما ایران سوار میشیم یه هندی مدل هندا و یاماهاشو به باجاج ترجیح میده!ولی ما رو مجبور کردن به رضایت از جنس هندی و چینی!نباید خرید!ما موتور جدید و به روز و با کیفیت میخوایم خسته شدیم از این اشغالای 5 هزاری الکی گرون!به خدا یه یاماها 150 سی سی طرح r1 صد شرف داره به این 250 های بی نام و نشون و مضخرف چینی!r15 یاماها رو باید سوار بسید که بفهمید چی میگم!150 سی سیه با تاپ اسپید 142 کیلومتر!

مشکل اینجاست که انتقاد کردن رو هم بلد نیستیم ، بعد میگیم طرفمون انتقاد پذیر نیست.
شما اگر با تولیدات چین ، کشور ایران ، مردم ایران و هر چیز دیگه ای مشکل دارید به تاپیک مگلی مربوط نیست. اگر جامعه شناس و اقتصاد دان و ترخیص کننده هستید باز هم باید تاپیک خودتون رو تشکیل بدید و برای مشکلاتی که احساس میکنید راه حل ارائه بدین ... هر وقت تصمیم به نوشتن مطلبی دارید به موضوع تاپیک لطفا دقت کنید... لطفا!
یکی اومده میگه مگلی خریدم و من رو در مورد نحوه نگهداری راهنمایی کنید ، آیا از شما در مورد اینکه چی بخره کمک خواسته ؟

اونهایی هم که تازه از خارج تشریف آوردن ایران و تمام اجناس مصرفی اعم از : کامپیوتر ، لباس ، موبایل ، ماشین ، موتور ، کفش ، عینک ، جاسوئیچی! ، ماشین حساب ، تلفن و .... ساخت آمریکا و آلمان هست و تا حالا جنس چینی نداشتند ، بدونید که اینجا فعلا همینه . و من نمی تونم صبر کنم تا در زندگی بعدی شاید موتور 600 ساخت ژاپن با پلاک در خیابان سوار شم.
موتور چینی خریدم با علم به کیفیتش و قیمتش . پول ندارم 16 میلیون برای نینجای هندی هزینه کنم. نمی خوام موتور قاچاق و دزدی سوار شم...
کی ما رو مجبور به خرید موتور بی کیفیت کرده ؟ خوب نخرید! جالب اینجاست که خرید پراید ، سمند ، پی کی ، کامیون هوو .. از نظر جامعه شناسان فروم اصلا اشکالی نداره و فقط و فقط در موتورسیکلت به ما اجحاف شده!

خلاصه اینکه اینجا تاپیک زشت ترین ، ریپ زننده ترین! ، بی کیفیت ترین موتور ایران بنام مگلی 250 است. لطفا در مورد موضوع تاپیک بنویسید و اگر نیاز به توضیح مسائل دیگری خارج از موضوع تاپیک دارید در قسمت مقایسه یا گفتگوی آزاد بنویسید ... :wall3:

Kami
03-02-1390, 04:29 بعد از ظهر
مشکل اینجاست که انتقاد کردن رو هم بلد نیستیم ، بعد میگیم طرفمون انتقاد پذیر نیست.
شما اگر با تولیدات چین ، کشور ایران ، مردم ایران و هر چیز دیگه ای مشکل دارید به تاپیک مگلی مربوط نیست. اگر جامعه شناس و اقتصاد دان و ترخیص کننده هستید باز هم باید تاپیک خودتون رو تشکیل بدید و برای مشکلاتی که احساس میکنید راه حل ارائه بدین ... هر وقت تصمیم به نوشتن مطلبی دارید به موضوع تاپیک لطفا دقت کنید... لطفا!
یکی اومده میگه مگلی خریدم و من رو در مورد نحوه نگهداری راهنمایی کنید ، آیا از شما در مورد اینکه چی بخره کمک خواسته ؟

اونهایی هم که تازه از خارج تشریف آوردن ایران و تمام اجناس مصرفی اعم از : کامپیوتر ، لباس ، موبایل ، ماشین ، موتور ، کفش ، عینک ، جاسوئیچی! ، ماشین حساب ، تلفن و .... ساخت آمریکا و آلمان هست و تا حالا جنس چینی نداشتند ، بدونید که اینجا فعلا همینه . و من نمی تونم صبر کنم تا در زندگی بعدی شاید موتور 600 ساخت ژاپن با پلاک در خیابان سوار شم.
موتور چینی خریدم با علم به کیفیتش و قیمتش . پول ندارم 16 میلیون برای نینجای هندی هزینه کنم. نمی خوام موتور قاچاق و دزدی سوار شم...
کی ما رو مجبور به خرید موتور بی کیفیت کرده ؟ خوب نخرید! جالب اینجاست که خرید پراید ، سمند ، پی کی ، کامیون هوو .. از نظر جامعه شناسان فروم اصلا اشکالی نداره و فقط و فقط در موتورسیکلت به ما اجحاف شده!

خلاصه اینکه اینجا تاپیک زشت ترین ، ریپ زننده ترین! ، بی کیفیت ترین موتور ایران بنام مگلی 250 است. لطفا در مورد موضوع تاپیک بنویسید و اگر نیاز به توضیح مسائل دیگری خارج از موضوع تاپیک دارید در قسمت مقایسه یا گفتگوی آزاد بنویسید ... :wall3:
با حرفشون کاملا موافقم
دوستان کم لطفی نکنید چین یکی از بزرگترین صادر کننده های جهان و درجه 1 و 2 و 3 داره . هر کشوری برای خودش خوبی داره مثل ایران که بهترین فرش رو داره ( البته ربطی به موتور نداره )

Farzad
03-02-1390, 05:00 بعد از ظهر
در مورد ژاپن هم همین حرفا بوده 15 20 سال پیش.موتور منم کاربراتش از تنظیم در اومد باید ببرم تنظیم کاربرات من نه کاربرات عوض کردم نه شمع ففط یه شیر بنزین انداختم روش که اونم 1000 تومن فک نکنم باشه که من مجانی بود واسم
در کل شما که کیفیت انقد مهمه واست دربی 160 بخر 7500 تهه موتوره
باش برو مسافر کشی هیچیش نمیشه
اما مگلی موتوری نیس که روزی 300 کیلومتر باش بری

MPCO
03-02-1390, 06:34 بعد از ظهر

خلاصه اینکه اینجا تاپیک زشت ترین ، ریپ زننده ترین! ، بی کیفیت ترین موتور ایران بنام مگلی 250 است. لطفا در مورد موضوع تاپیک بنویسید و اگر نیاز به توضیح مسائل دیگری خارج از موضوع تاپیک دارید در قسمت مقایسه یا گفتگوی آزاد بنویسید ... :wall3:[/QU
wo[Only registered and activated users can see links]
perfcet

---------- Post added at 07:28 PM ---------- Previous post was at 07:22 PM ----------

بهتر این هستش که بحث در مورد این مسائل نکنیم
هر موتور تو تاپیک خودش مورد قضاوت شه،دوستان از تفکرات دوستان دیگه ای برای قضاوت موتور استفاده نکنن !!!!!!!!!!هر موتوری تو کلاس خودش،مثلا اگه من بخوام بگم r15 چه موتور خوبی هستش یا 140 یا 150 km تاپ اسپیدش هست اینم می تنو بگم که zx150 تاپ اسپیدش 220 km هستش که خودم رفتم پس در مورد یک موتور باید درست قضاوت کنیم !!!!!!

---------- Post added at 07:34 PM ---------- Previous post was at 07:28 PM ----------

[QUOTE=rider;17305]نخلاف دینه نه سیاسیه و نه خلاف قانون سایت من از شما انتظار این حرفو نداشتم من به کسی توهین نکردم من دارم طبق چیزایی که خوندم دیدم شنیدم یکی دوبارم سوارش شدم میگم خوشم نیومد نظر شخصیمه شاخو دمم نداره بدبختیا دومه ما ها هم اینه که انتقاد پذیر نیستیم تا ینفر از یچیز که دو سه نفر دارن بد میگه اون دو سه نفر واسه ارضا خودشون که خودشونو راضی کنن میپرن رو سرو کله طرف فهش بارش میکنن واقعا حق ما ملت ایرانه که همچیمون محدود باشه اینقد جنس چینی بخرین تا جونتون در آد این شرکتا هم روز به روز بیشتر میشن که سر افرادی مثل شماهارو با تبلیغات کلاه بزارن برا همینه همچیو محدود میکنن اگه فقط یک سال مردم آشغالای تولید چین و داخلو نخرن همه مشکلات حله چون حساب دست این شرکتا میاد . من مشکل با کساییه که این جور محصولاتو دارن و به همون محصول راضی نیستن و میخوان با محصولات سطح بالا مقایسشون کنن سر جمعن موتور خودشونو خدای کلاس۲۵۰معرفی کنن وگرنه خیلیام هست تو این سایت مگلی دارن باهاش مشکلی ندارن ولی نمیان هی ازش تعریف کنن و انتقااد پذیرم نیستن .
اکلام میگمو دیگه شاخو میکشم در کل مقایسه کردن صنعت چین با هر کشوری دیگه ای اشتباه چون صنعتش هیچوقت اجناس حرفه ای و وطرح در بازار رو نچشیده و فقط رو به تغلب آورده
دوست من
من نه به شما نه به کسی دیگه بی احترامی نکردم،ولی شما مگلی نخر عزیز یه موتور دیگه ای بخر ،این موتور موتور خوبی نیست
ما در زمانی زندگی می کنیم که قرمه سبزی تو سوپر مارکتون هم چینی شده باور نداری من یه کنسرو شو برات بگیرم ،پس با حال موجود باید تصمیم گرفت

Red Hat
03-02-1390, 07:18 بعد از ظهر
دیگه بحث داره خارج از موضوع میشه .......

اگه هم نیاز به مقایسه مگلی با موتور دیگه ای هست تو قسمت مربوط انجام بشه .

RIDER
03-02-1390, 08:11 بعد از ظهر
اگر کسی ناراحت شد معذرت

Sination
03-02-1390, 11:17 بعد از ظهر

اقا بیخیال اینا باید بخرن سرشون به سنگ بخوره بعدش متوجه بشن ..
اصلا میگیم عالیه موتور نه سوپاپ میبره نه گیربکسش ایراد داره نه آلیاژش بده نه اصلا ریپ میزنه نه اصلا مشکلی داره .. من نمیدونم چرا سویچش خراب میشه ؟ و وقتی زنگ میزنی به چشمی میگه تموم کردیم و کلی دیگه هم سفارش داریم که داره میاد !!!

خودتون ببینید اگر شرکتی که اینا رو وارد کرده واسه چی نمیاد گارانتی و خدماته پس از فروش بزاره ؟ چون برشکسته میشه ..!!
و در مقابل شرکت فارس که نمایندگیه باجاج هستش همه ی محصولاتش گارانتی دارن

RIDER
03-02-1390, 11:32 بعد از ظهر
ماهم همینو میگیم بعضی دوستان به دکوپوزشون بر میخوره

Prince_Amin
04-02-1390, 04:28 قبل از ظهر

خلاصه اینکه اینجا تاپیک زشت ترین ، ریپ زننده ترین! ، بی کیفیت ترین موتور ایران بنام مگلی 250 است. لطفا در مورد موضوع تاپیک بنویسید و اگر نیاز به توضیح مسائل دیگری خارج از موضوع تاپیک دارید در قسمت مقایسه یا گفتگوی آزاد بنویسید ...

دوست عزیز اولا من اگر بد منظورمو رسوندم معذرت میخوام!دوما منظور من با تمام محصولات چینی بود و فقط در مورد یک محصول و جنس خاص نبود!!!!!دوما من الان خودم لنگ یه موتور خوب هستم و بودجشو هم ندارم و چاره ای هم ندارم و مگلی رو در بین بقیه ی موتورها بهتر دیدم!!و شاید انتخاب خودم باشه!!من اشاره کردم به 250 های چینی و اسمی از مگلی نبردم!!!ولی در کل باید بپذیریم که همین مگلی رو هم دارند بی کیفیت و گرونتر از قیمت واقعی به ما میفروشند و صد البته با بازار محدود و بودجه ی محدودی که ما داریم چاره ای جز انتخاب این نوع موتورها رو نداریم(البته اگر واقعا عشق موتور و لنگ موتور باشیم )

MCP
04-02-1390, 08:47 قبل از ظهر
ولی در کل باید بپذیریم که همین مگلی رو هم دارند بی کیفیت و گرونتر از قیمت واقعی به ما میفروشند

شما قیمت واقعی و قیمت فروش در ایران رو برای این موتور ها بنویس : مگلی 250 - کاوازاکی نینجا 250 - هیوسانگ 250 - هوندا cbr 250
تا ببینیم هر موتور رو چقدر داریم گرونتر از قیمت سایر کشور ها می خریم.

جواب! : همه این موتور ها حدود 4000 دلار هستند . حالا با هزینه واردات و گمرکی که همه چیز دوبرابر میشه قیمت موتورها در ایران اینجوری میشه :

کاوازاکی نینجا 250 -------> 4000 دلار ------> 16000000 تومان
هیوسانگ 250 ------------> 4000 دلار ------> 7000000 تومان
هوندا 250 -----------------> 4000 دلار ------> وارد ایران نشده اما فکر می کنید چند باشه وقتی 150 اش 5000000 هست!

مگلی 250 ----------------> 4000 دلار ------> 5000000 تومان

خوب ، مگلی چه موقعیتی داره ؟

sirn
04-02-1390, 11:39 قبل از ظهر
بنظر من مگلی موتور خیلی خوبیه یدونشو داشتیم حدود 12 هزارتا کار کرد هیچ مشکلی نداشت اخرش هم بخاطر اینکه موتور زیاد نگه نمیداریم فروختیمش...از خریدارشم گه گداری که خبر میگیرم کلی از موتور تعریف میکنه و خدارو شکر ایشون هم راضیه..
خلاصه تجربه شیرینی از این برند برای ما بود:afro:

پرشتابترین و خوشگلترین 250 موجوده........ از cbr 250 شتابش بهتره ولی به cbr 600 و1000 نمیرسه چون امتحان کردم:sarma::afro::2i8d4ao:

mohamad javad
04-02-1390, 12:19 بعد از ظهر
فکر کنم شما از اول تغییراتی رو موتور داده بودی

sirn
04-02-1390, 12:53 بعد از ظهر
نه اون تغییراتی که روش انجام دادم دوباره برگردوندم به حالت استاندارد چون به موتور خیلی فشار میومد.

البته از ایراداتی که میشه به مونتاژ موتور گرفت اینه که رابط کاربراتور و فبلتر هوای مگلی کمی خمش بیش از حده که باعث میشه تو دورهای بالا خوب تنفس نکنه و ریپ بزنه که این ایرادو میشه با کمه کشیدن خورطومی هوا یا چرخوندن اون بشکلی که حالت تورمی به خودش بگیره گرفت...یا از طریق مختلف هوای بیشتری به کاربراتور رسوند.. این یه حرکت کافیه که تمام 250 های موجودو تا 120 کیلومتر بزنه...حالا تعویض کاربراتور با مدل کیهین fcr mx 37 mm و شمع و همچنین دنده زنجیر عقب دیگه جای خود داره...

Kenji
04-02-1390, 04:45 بعد از ظهر
شما قیمت واقعی و قیمت فروش در ایران رو برای این موتور ها بنویس : مگلی 250 - کاوازاکی نینجا 250 - هیوسانگ 250 - هوندا cbr 250
تا ببینیم هر موتور رو چقدر داریم گرونتر از قیمت سایر کشور ها می خریم.

جواب! : همه این موتور ها حدود 4000 دلار هستند . حالا با هزینه واردات و گمرکی که همه چیز دوبرابر میشه قیمت موتورها در ایران اینجوری میشه :

کاوازاکی نینجا 250 -------> 4000 دلار ------> 16000000 تومان
هیوسانگ 250 ------------> 4000 دلار ------> 7000000 تومان
هوندا 250 -----------------> 4000 دلار ------> وارد ایران نشده اما فکر می کنید چند باشه وقتی 150 اش 5000000 هست!

مگلی 250 ----------------> 4000 دلار ------> 5000000 تومان

خوب ، مگلی چه موقعیتی داره ؟

آخ چقدر لایک داره این پست.

انصافا وقتی می بینی برعکس همه ی موتور ها داری تقریبا پول خود موتور تو خارج از کشور رو می دی حال میای

mehrdad.
04-02-1390, 10:49 بعد از ظهر
****** موتور رو تحویل گرفتی...مبارکت باشه.....:999:
از تفاوتهاش بنویس حتما:hanghead:

Alireza
04-02-1390, 11:12 بعد از ظهر
یه سری از پست ها پاک شدن دوستان بیشتر توجه کنین
ممنون

m3hiran
05-02-1390, 11:01 بعد از ظهر
ولی قبول کنید بین 10 نفر که مگلی دارن هیچ کی نظرش با اون یکی برابر نیست
هر کی یه چیز میگه
یکی میگه خداست یکی میگه اشغاله
ولی اینم قبول کنید سری اول خوب در نیومد با اون منتاژ کاری هموطنمون ...طرف فلاپ بلد نبوده ببنده خدا میدونه بقیه رو چجوری بسته اما نتیجه این میشه که :
داری میری تو اوتوبان تنهایی یهو میبینی جاپایی عقب با کل میله هاشو پیچ و مهره اش ریخت پایین :29:
یهو زمستون میشه ساسات موتور محل نمیزاره بهت :wall3:
داری میری میبینی قاب پشت اگزوز افتاد وسط خیابون
داری میری میبینی قاب های کنار باک کند و باد بردش :2g
شب میشه میبنی چراغ عقبت اتصالی داره شده رقص نور :999:
و ............ که بخوام بگم 2 روز طول میکشه
و .....
اینها اشکال برادران هموطن وگرنه انجینش مه مشکلی نداره زنجیرش که همینجوری شل و ول نیست :sarma:

Sination
06-02-1390, 12:59 قبل از ظهر
شب میشه میبنی چراغ عقبت اتصالی داره شده رقص نور

ترکیدم از خنده:5::25r30wi::25r30wi::25r30wi:

reza0reza
06-02-1390, 09:14 قبل از ظهر
سلام خدمت دوستان عزیزم، من میخوام یه مگلی بخرم یه دو سه ماهی هست که تو فکرشم و پولم جور نبود ولی حالا پولش داره جوره میشه اگه خدا بخواد. الان تو بازار مگلی چنده ؟ نمایندگی هم الان فروش نقدی داره اگه داره چنده؟
ایرادای قبلی بر طرف شده تو مونتاژ جدید؟
مرسی از دوستانی که وقت میذارن برای این انجمن.

Alireza
06-02-1390, 11:06 قبل از ظهر
سلام دوست عزیز
قیمت کویر دور و بره 5 5 و 200 هستش و قیمت بازار هم 4600 تا 5
بله اکثر ایراد ها بر طرف شده
فروش نقدی هم دارن

Classified
06-02-1390, 11:09 قبل از ظهر
چرا اینقدر اختلاف قیمت دارن نمایندگی و بازار؟ به خاطر گارانتی هست؟

Alireza
06-02-1390, 11:23 قبل از ظهر
خیر کویر گارانتی نداره سیاست هاشونه

reza0reza
06-02-1390, 11:38 قبل از ظهر
بالای رودکی یه نمایندگی تیزرو سه تا مگلی داره 2 تا مشکی - قرمز - -- 1 دونه هم سفید میگه سند ماله 90 هستش ولی روی برچسب روش زده بود 14/12/89 میده 4850 :sad:

Red Hat
06-02-1390, 12:00 بعد از ظهر
صحبت درباره خرید -فروش - قیمت تو بازارچه.

omidco2003
06-02-1390, 12:03 بعد از ظهر
****** جان قرار بود یه توضیحاتی از موتورت بدی ؟
یه مقایسه ای قرار بود با هیو بکنی؟
چی شد پس؟

reza0reza
06-02-1390, 02:06 بعد از ظهر
سلام آقای نادری،
اگه یه لطفی کنین درباره تغییرات جدید مگلی تو مونتاژ توضیح بدین ممنون میشم.

---------- Post added at 03:06 PM ---------- Previous post was at 03:04 PM ----------

صحبت درباره خرید -فروش - قیمت تو بازارچه.
ببخشید من نمی دونستم فقط در مورد تاریخ و سند می خواستم بدون می ارزه یا نه.
بازم ببخشید.

Kami
06-02-1390, 02:36 بعد از ظهر
****** جان قرار بود یه توضیحاتی از موتورت بدی ؟
یه مقایسه ای قرار بود با هیو بکنی؟
چی شد پس؟
قرار بود 1 شنبه بهم بدن اما گفتن 4 شنبه :hanghead:

reza0reza
07-02-1390, 10:08 قبل از ظهر
سلام،
می خواستم ببینم مگلی از گمرک بخرم یا از نمایندگی کویر؟

Alireza
07-02-1390, 10:44 قبل از ظهر
کویر از گمرک قیمتش بالاتره موتور کویر همونیه که تو بازار هست پس از گمرک بگیری خیلی بهتره قیمت حدود 300 تا 400 تومن پایینتره

Kami
07-02-1390, 12:10 بعد از ظهر
موتور تحویل گرفتم همون لحظه شمع سوزنی انداختم روش و الانم میخوام روغنشو عوض کنم

MCP
07-02-1390, 12:20 بعد از ظهر
موتور تحویل گرفتم همون لحظه شمع سوزنی انداختم روش و الانم میخوام روغنشو عوض کنم

مبارک باشه ****** خان .
در مورد روغن پیشنهاد میکنم 4 لیتر روغن ایرانول 8000 بخر و همین اول روغن کارخانه رو عوض کن و تا 500 کیلومتر 2 بار دیگه هم اینکارو انجام بده ( هر 250 تا ). بعد روغن موتورکس بخر و دیگه بنا به تشخیص خودت مثلا در 2 یا 3 هزار کیلومتر عوض کن .
تنظیم کاربراتور - چک کردن همه پیچ و مهره ها - باد لاستیک - آب رادیاتور و ضد یخ - و رانندگی با دور موتور زیر 6000 در 300 کیلومتر اول.

Alireza
07-02-1390, 12:21 بعد از ظهر
مبارکت باشه
عکس هم یادت نره
بهش برس تا بهت حال بده موتور ناز نازی ای هستش

Kami
07-02-1390, 02:36 بعد از ظهر
دور موتور از 7000 به بالا ریپ میزنه :297:

sirn
07-02-1390, 03:23 بعد از ظهر

مبارک باشه
.
کاربراتور دست کسی نده تنظیمه....
خورطومی بین فیلتر هوا و کاربراتور چک کن ببین خم نشده باشه ... همچنین فیلتر هواتو یه بار در بیار برو یه دور بزن ببین چطور میشه

Kenji
07-02-1390, 07:27 بعد از ظهر
فعلا نبر دور موتورو بالای 6000 باو.

MPCO
07-02-1390, 07:38 بعد از ظهر
سلام ****** جان
فلیتر هوا تو بردا درست میشه،مشگل هوارسانی به کاربراتور داری،منم این مشگل رو داشتم وحلش کردم

Kami
07-02-1390, 10:44 بعد از ظهر
موتوری نیست که به درد مسافت طولانی بخوره . فقط واسه شهر خوبه نه جاده

Kenji
08-02-1390, 12:29 قبل از ظهر
موتوری نیست که به درد مسافت طولانی بخوره . فقط واسه شهر خوبه نه جاده

احتمالا این جمله رو ****** در حال درد کشیدن از ناحیه کمر نوشته

Kami
08-02-1390, 10:09 قبل از ظهر
ولی واقعا تو ترافیک خوراک لایی کشی هست وزنشم که سبک توپه
کمر دردم درست شد عادت کردم بهش :12::121fs725372:

Alireza
08-02-1390, 10:19 قبل از ظهر
یک دو روز اولش سخته بعدش عادت میکنی

omidco2003
08-02-1390, 11:14 قبل از ظهر
****** جان از تو سری جدید هست؟
روش نوشته 248؟
عکسشو میزاری که بچه ها با سری قدیم تفاوت ها رو مشخص کنن
مرسی

reza0reza
08-02-1390, 12:09 بعد از ظهر
آقا چند گرفتی مبارکت باشه. از کجا گرفتی؟
مشکل های قبلی رو نداره دیگه؟
بیمه خودش داره؟ سند و کارت اینا چی چطوریه جریانش؟
مرسی.:24:

MPCO
08-02-1390, 12:21 بعد از ظهر
از دوستان مگلی سوار و هو در قرار ملاقات روز جمعه (طالقان)کسی هست ؟!؟!

---------- Post added at 01:21 PM ---------- Previous post was at 01:20 PM ----------

احتمالا این جمله رو ****** در حال درد کشیدن از ناحیه کمر نوشته
اینو بودم،ولی بعد از یه مدت عادی میشه ولی به نظر من 45 دقیقه بیشتر نمیشه و باید به ایستی و استرحت کنی

Kami
08-02-1390, 12:36 بعد از ظهر
روش 247 نوشته و 5 میلیون و 100 تومن خریدم . بیمه نداشت . فقط مشکل ریپ زدن داشت که فیلتر هوا رو در اوردم درست شد
عکس هم میگیرم میزارم
صداش زیادی بلنده یکی از همسایه ها فحش ... بهم داد :fingersmiley:

MCP
08-02-1390, 03:07 بعد از ظهر

Alpachino
08-02-1390, 03:28 بعد از ظهر
سبزش واقعا زیباست

Classified
08-02-1390, 03:48 بعد از ظهر
میگم عکس بزرگ آواتارتون رو ندارید،، خیلی قشنگه

sweet-l0ve4u
08-02-1390, 07:49 بعد از ظهر
میگم عکس بزرگ آواتارتون رو ندارید،، خیلی قشنگه
با اجازه ي mcp
خدمت شما دوست عزيز

alireza67
10-02-1390, 11:59 بعد از ظهر

سلام
مبارکه داداش
مرسی بابت عکس ولی عکست سبز تو سبز ادمو یاد شعر سبز سبزم ریشه دارم من درختی......میندازه :29dz8zk:
در کل قشنگ هست زحمت کشیدی ممنون :clap:

NFS
11-02-1390, 11:09 بعد از ظهر
مگه موتور 250 با دور موتور 12000 هم میتوونه اون هیکل و تکون بده اونم که از 10000 قرمز میشه فقط هیکل گنده کرده:gigglesmile:

1365
1366

Red Hat
14-02-1390, 12:02 بعد از ظهر
یکسری پست پاک و یکسری دیگه به تاپیک زیر منتقل شد.

mehran
14-02-1390, 07:51 بعد از ظهر
بچه ها تاپ اسپید من تو اتوبانی که شیب ملایمی به سمت پائین داره با کاربراتور معمولی و خودم با وزن 80 کیلو 148 تاست.مصرفمم که چون همش گاز میدم حدودا 9 لیتره.برای بقیه چطوریه؟؟؟

MCP
14-02-1390, 08:00 بعد از ظهر
بچه ها تاپ اسپید من تو اتوبانی که شیب ملایمی به سمت پائین داره با کاربراتور معمولی و خودم با وزن 80 کیلو 148 تاست.مصرفمم که چون همش گاز میدم حدودا 9 لیتره.برای بقیه چطوریه؟؟؟
سرعت که طبیعی است و آخرش همینه. در مورد مصرف نظری ندارم چون تا بحال بهش فکر هم نکردم!

MPCO
15-02-1390, 11:32 بعد از ظهر
دوستان نظرتون راجب لاستیک 140 چیه؟!؟!؟!

mhpcbw
16-02-1390, 08:23 قبل از ظهر
به نظرم که بهتره....ولی اگه واسه شتاب موتور مشکلی پیش نیاد

M3HD! HB
16-02-1390, 08:51 قبل از ظهر
ببینم کسی عکس شاسی این موتورو داره؟
بدون فلاپ
ابعادش زیر فلاپ کمترین جا و بیشترین جا
میخوام ببینم میشه انجین بندیت 250 رو چپوند توش
ابعاد اگه دقیق باشه با عکس ممنون میشم

RIDER
16-02-1390, 10:34 قبل از ظهر
این که انجینش مدرنتر و ۱۰برابر بهتر از بندیته حداقل سی بی ۴۰۰بود یچیزی

M3HD! HB
16-02-1390, 11:48 قبل از ظهر
:retarded:؟؟؟؟؟
شما الان داری انجین بندیت رو با مگلی مقایسه میکنی؟؟؟؟
4 سیلندر 16 سوپاپ 45 اسبی رو میگی که 18000 تا دور میخوره و بندیت 180 کیلویی رو مثل آب خوردن به 180 تا میرسونه دیگه؟؟؟
واقعا انقدر انجینش مدرنه؟
حالا با سی بی مقایسه کنی یه چیزی اما با بندیت چرا آخه؟؟؟:2i8d4ao:

MPCO
16-02-1390, 02:03 بعد از ظهر
دوستان
فکر نمی کنم که جا بشه ولی عکس شو میزارم

---------- Post added at 03:03 PM ---------- Previous post was at 03:02 PM ----------

danial-sdt
16-02-1390, 06:12 بعد از ظهر
هنوز هم ناضر چینی بالا سر کارگرا نظارت میکند ؟؟
یا ببند بریمش کردن البته تو سری جدید منتاژ بدی نداشته بهتر شده !!
یک سعال دیگه لاستیک 140 به گا پخش کنش گیر نمیکنه ؟؟ چنده قیمتش ؟؟ فکر کنم تعادلش بهتر بشه !!

M3HD! HB
17-02-1390, 06:57 قبل از ظهر
دوستان
فکر نمی کنم که جا بشه ولی عکس شو میزارم

---------- Post added at 03:03 PM ---------- Previous post was at 03:02 PM ----------

جوون دستت درد نکنه
اگه ابعاد بالای شاسی و پایین شاسی هم بود نور علی نور میشد
فاصله دهنه شاسی از هم
هرچند تو عکس بنظر میاد خیلی جموجوره

M3HD! HB
18-02-1390, 07:22 قبل از ظهر
یه نفر تو یه سایت نوشته بود امروز رفتم مگلی قیمت کردم 3600 طرف گفته بوده 180ه
داستان چیه؟
البته پستش مال 2009 بود

danial-sdt
18-02-1390, 07:40 قبل از ظهر
یه نفر تو یه سایت نوشته بود امروز رفتم مگلی قیمت کردم 3600 طرف گفته بوده 180ه
داستان چیه؟
البته پستش مال 2009 بود

داستان مال قدیمه و مربوت میشه به تحویل 4 ماهه یک سال پیش تحویل 4 ماهه مگلی 3600 بود
امروز تحویل فوری ان 5100 هست

Mohamad65
18-02-1390, 10:50 قبل از ظهر
سلام
بچه ها لنتهای ترمز مگلی خاصه و باید از نمایندگیش خرید؟ یا استاندارد و تعمیر موتور سیکلتها دارن؟

mhpcbw
18-02-1390, 02:10 بعد از ظهر
دوستان چطور میتونم کیلومتر رو از mph به km تغییر بدم؟

sirn
18-02-1390, 03:24 بعد از ظهر
دوستان چطور میتونم کیلومتر رو از mph به km تغییر بدم؟

دکمه های کیلومترو با هم نگهدار میره تو تنظیمات...............فقط مایل به کیلومتر کن و باقیو دستکاری نکن.:4chsmu1:

error58
18-02-1390, 10:47 بعد از ظهر
سلام
بچه ها لنتهای ترمز مگلی خاصه و باید از نمایندگیش خرید؟ یا استاندارد و تعمیر موتور سیکلتها دارن؟

از آقاي چشمي ميتوني تهيه كني
من گرفتم جلو وعقب هر كدوم 10 هزار تومن.

Babak
18-02-1390, 11:01 بعد از ظهر
Megelli 250r 2011 - 2011 megelli 250r - Megelli 250r - Bennche megelli 250r - Megelli 2011 - 2010 Bennche Megelli 250R vs. Kawasaki Ninja 250R (Newcomer nips at the heels of an established monopoly) - Auto Black Out ([Only registered and activated users can see links]):28:

danial-sdt
19-02-1390, 06:21 بعد از ظهر
آقایون ما بالاخره چه کنیم از کویر بخریم که میده 5100 یا از گمرک؟ به نظر شما چه کار کنم؟:29:
قبل از خرید کردن این پست منو بخون [Only registered and activated users can see links]

error58
19-02-1390, 09:21 بعد از ظهر
اين هم تاپ اسپيد جديد من

1438

Kami
19-02-1390, 11:35 بعد از ظهر
منم چند بار گفتم اینایی که تو گمرک هست مدل 2010 اما کسی گوش نمیده !
یه سوال گمرک موتور از کجا میاره؟ از کویر
خوب حالا وقتی کویر میده مدل 2011 5 میلیون 100 چجوری گمرک میده 4 میلیون 800 ؟؟؟؟؟؟:25r30wi:
گمرک مگه خودش مگلی از چین میاره؟ :25r30wi: نه والا گمرک از همین کویر میخره
حالا چه جوری میاد خودش بخره 5 میلیون 100 بعد بیاد بده 4 میلیون 800 ؟
شک نکنید مدل 2011 گمرک زیره 5 میلیون 200 نمیده :2khtar:
دوستان گل لطف کنید اگه هرکی میگه گمرک 4 میلیون 800 میده مدل 2011 با مدرک ثابت کنه
یه کم لطفا منطقی فکر کنید ما الان یه تلویزیون از نمایندگی بخریم ارزون تره تا اونی که پول حمل و نقل داده و میخواد سود کنه روش
5 شنبه گمرک بودم یکی از همین دلال ها که انواع موتور 250 داشت نمیدونست اصلا مگلی سری جدید مدل 2011 داره

ap_peiki
20-02-1390, 12:30 قبل از ظهر
اين هم تاپ اسپيد جديد من

1438

موتورت بیش از اینم میره:crazy:
حالا که خلصه 160 تا رفته وقتی رو دنده بره چند تا میره :25r30wi:

Alireza
20-02-1390, 01:07 قبل از ظهر
ربطی به خلاص بودن یا نبودن نداره بیشترین سرعتی که بره تو حافظه کیلومتر شمار ثبت میشه و با زدن 1 دکمه بیشترین سرعت رو نشون میده وگرنه اینطور نیست که طرف تو سرعت 160 عکس انداخته باشه

error58
20-02-1390, 04:03 بعد از ظهر
موتورت بیش از اینم میره:crazy:
حالا که خلصه 160 تا رفته وقتی رو دنده بره چند تا میره :25r30wi:

سيستم كيلومتر شمار اكثر موتورهاي روز اين قابليت رو داره كه بيشترين سرعت رانندگي در حافظه اون تحت عنوان Top speed ثبت ميشه و در زماني كه در حالت توقف (دنده خلاص و نمايشگر N روشن) سويچ باز بشه بازدن دكمه adjust (در مدل مگلي بايد دوبار اين دكمه زده شه) بيشترين سرعت (Top speed) نمايش داده ميشه . ديگه واضح تر از اين نميشه اميدوارم متوجه اشتباه خود شده باشيد...
موفق باشيد

MCP
20-02-1390, 04:28 بعد از ظهر
سيستم كيلومتر شمار اكثر موتورهاي روز اين قابليت رو داره كه بيشترين سرعت رانندگي در حافظه اون تحت عنوان Top speed ثبت ميشه و در زماني كه در حالت توقف (دنده خلاص و نمايشگر N روشن) سويچ باز بشه بازدن دكمه adjust (در مدل مگلي بايد دوبار اين دكمه زده شه) بيشترين سرعت (Top speed) نمايش داده ميشه . اميدوارم متوجه اشتباه خود شده باشيد...
موفق باشيد

250 بار قبلا این موضوع توضیح داده شده ، اما داستان همچنان ادامه دارد!
جالب اینجاست که نمیان بپرسند که چرا اینجوریه ، و فوری از روش مچ گیری و مسخره کردن دیگران وارد میشن...

MPCO
20-02-1390, 08:55 بعد از ظهر
نمیدونم چرا آپاچی 180 هم که دست من بود میرفتم تو تاپ اسپید میزد 160
در صورتی که من بیشترین سرعتی که باهاش رفتم 138 تا بود
فکر کنم قاطی کرده بود:297:
:25r30wi:

یه سوال اگه خلاصه پس چرا دور موتور انقدر بالا رفته
میگم حالا مجبور نبودی شبیه سازی کنی
دوست من
توی کیلومتر های دیجیتال لحظه ای که سوئیچ رو باز می کنیید ماکزیموم سرعت رو نشان می دهد ولی دلیل به این نیست که شما با آپاچی 160 می تونید برید

---------- Post added at 09:55 PM ---------- Previous post was at 09:54 PM ----------

اين هم تاپ اسپيد جديد من

1438

بیینم
تنظیم آمپرت 1750 و 1-9 هستش!؟؟!

reza KTM
20-02-1390, 10:14 بعد از ظهر
دوست من
توی کیلومتر های دیجیتال لحظه ای که سوئیچ رو باز می کنیید ماکزیموم سرعت رو نشان می دهد ولی دلیل به این نیست که شما با آپاچی 160 می تونید برید[COLOR="Silver"]

میدونم عزیز منم گفتم آپاچی 180 دقیق ترین سرعتش 130 هست و تمام عمرا بیشتر نمیره مگر با کلک هایی که میزنن
ولی هنگام باز کردن سوییچ نبود موقع زدن دکمه ماکسیمم سرعت این عدد رو میزد که گفتم احتمال زیاد قاطی کرده

danial-sdt
20-02-1390, 11:18 بعد از ظهر
خب خب خب مثل اينکه کل تاپ اسپيده:icon_pf (94):
دو ماهه که دارم يکي از دوستان بابامو راضي ميکنم يک دست به موتور من بزنه
اخر يکي از بهترين موتورسازاي قديم بوده از 100 متريش موتور 1000 رد بشه ميگه اين موتور چه مرگشه
ولي از موقعي که پسرش تو تصادف موتور مرد ديگه اين کارو بوسيد گذاشت کنار رفت دنبال يک کار ديگه (کارمند شد )
خلاصه خيلي سخت بود راضي شد 2 روز پيش گفت موتورو بزار پارکينگ خودتم نمون برو عصري بيا ببرش
نميدونم چيکارش کرده بهتره خودتون قظاوت کنيد

error58
21-02-1390, 01:50 قبل از ظهر
بیینم
تنظیم آمپرت 1750 و 1-9 هستش!؟؟!

بله همينطوره

---------- Post added at 03:50 AM ---------- Previous post was at 03:39 AM ----------

نمیدونم چرا آپاچی 180 هم که دست من بود میرفتم تو تاپ اسپید میزد 160
در صورتی که من بیشترین سرعتی که باهاش رفتم 138 تا بود
فکر کنم قاطی کرده بود:297:
:25r30wi:

یه سوال اگه خلاصه پس چرا دور موتور انقدر بالا رفته
میگم حالا مجبور نبودی شبیه سازی کنی

آقا من دروغ گفتم ، اشتباه كردم ، ببخشيد ، شبيه سازيه ، اصلا با فتوشاپ درست كردم ، كيلومتر قاطي كرده بود، شايد هم دوربين قاطي كرده بود، با ماژيك رو كيلومتر نوشتم160 ،...:riz481: ول كنين ديگه :mad_majidonline: هرجور دوست دارين فكر كنين!
بابا مگلي بيشتر از 80 تا راه نميره ، آشغاله ...:s (9):
حالا بيخيال ميشين؟:42kmoig:
نميدونم چه فكري ميكنين:297:

mhpcbw
21-02-1390, 10:51 قبل از ظهر
اینم تصاویر مگلی خانم من :thanks: پارک ساحلی غدیر بندرعباس
1458
1459

MCP
21-02-1390, 11:24 قبل از ظهر
اینم تصاویر مگلی خانم من :thanks: پارک ساحلی غدیر بندرعباس
1458
1459

مبارکت باشه .
چرا قسمت پائین فلاپ رو نصب نکردی ؟

mhpcbw
21-02-1390, 11:59 قبل از ظهر
مبارکت باشه .
چرا قسمت پائین فلاپ رو نصب نکردی ؟
اون موقع نصب نکرده بودم... اخر شب تازه از تهران رسید...بازن عکس میزارم واستون

MCP
21-02-1390, 04:38 بعد از ظهر
خب خب خب مثل اينکه کل تاپ اسپيده:icon_pf (94):
دو ماهه که دارم يکي از دوستان بابامو راضي ميکنم يک دست به موتور من بزنه
اخر يکي از بهترين موتورسازاي قديم بوده از 100 متريش موتور 1000 رد بشه ميگه اين موتور چه مرگشه
ولي از موقعي که پسرش تو تصادف موتور مرد ديگه اين کارو بوسيد گذاشت کنار رفت دنبال يک کار ديگه (کارمند شد )
خلاصه خيلي سخت بود راضي شد 2 روز پيش گفت موتورو بزار پارکينگ خودتم نمون برو عصري بيا ببرش
نميدونم چيکارش کرده بهتره خودتون قظاوت کنيد

مگلی شما کیلومترش فرق داره ؟ چون در هنگام نمایش حداکثر سرعت ، کلمه MAX هم زیر Km/h ذکر میشه !
1460

1461

m3hiran
22-02-1390, 12:19 قبل از ظهر
دوست عزیز این سرعت 175 رو میشه با دستکاری اون عدد 1750 هم رفت...منظورم این نیست شما دروغ میگید خدایی نکرده :flower4: ولی نظر منو بخوای 175 سرعت محالی واسه این موتور که هم وزن اپاچی هستش ...:24:

---------- Post added at 01:19 AM ---------- Previous post was at 01:15 AM ----------

درضمن به عنوان کسی که اپاچی داره :2gwb921: باید بگم top speed این موتور قاطی میکنه یهو میره 160 که باید ریست کنیش ....ولی مگلی عمرا هنگ تو کارش نیست:sleep:

MCP
22-02-1390, 06:46 بعد از ظهر
کسی هست که لاستیک 140 انداخته باشه عقب مگلی ؟ یا موتوری رو می شناسید که اینکارو کرده باشه ؟
اگه گیر نکنه به گلگیر ، دیگه فکر نکنم مشکل دیگه ای داشته باشه .
SPORT DEMON , Motorcycle Tyres - PIRELLI ([Only registered and activated users can see links]) 140/70/17

sirn
22-02-1390, 09:34 بعد از ظهر
کسی هست که لاستیک 140 انداخته باشه عقب مگلی ؟ یا موتوری رو می شناسید که اینکارو کرده باشه ؟
اگه گیر نکنه به گلگیر ، دیگه فکر نکنم مشکل دیگه ای داشته باشه .
SPORT DEMON , Motorcycle Tyres - PIRELLI ([Only registered and activated users can see links]) 140/70/17

150 شو من به سفارش خریدار، رو مگلی انداختم کمی گلگیر عقبتر بردم ... فکر کنم 140 بدون دستکاری، جفت و جور دربیاد ...:biggrin:

MCP
22-02-1390, 09:48 بعد از ظهر
مارک لاستیک چی بود ؟
به نظر شما اگه تصمیم به تعویض گرفتم ، لاستیک جلو رو هم با مارک عقب ست کنم ؟

بازکردن و بستن چرخ عقب مگلی دردسر داره ؟ ( یا مثلا قلق خاصی داره ؟ ) می تونم خودم انجام بدم یا باید ببرم تعمیرگاه ؟ چون علاقه ای به گذاشتن موتور در تعمیرگاه ندارم.

sirn
22-02-1390, 10:15 بعد از ظهر
مارک لاستیک چی بود ؟
به نظر شما اگه تصمیم به تعویض گرفتم ، لاستیک جلو رو هم با مارک عقب ست کنم ؟

بازکردن و بستن چرخ عقب مگلی دردسر داره ؟ ( یا مثلا قلق خاصی داره ؟ ) می تونم خودم انجام بدم یا باید ببرم تعمیرگاه ؟ چون علاقه ای به گذاشتن موتور در تعمیرگاه ندارم.

دانلوپ بود...
نه حتما احتیاجی به این کار نیست،، بسته به سلیقه شماست:biggrin:

باز و بسته کردنش اصلا کاری نداره فقط موتور روی جک بزار که عقب موتور بیاد بالا و...ولی ببری تعمیرگاه بهتره:sleep:
موتورو ببر تعمیرگاه همون موقع بگو عوضش کنند :mad_majidonline:

mhpcbw
22-02-1390, 11:33 بعد از ظهر
ساحل بندرعباس
1467
1468

danial-sdt
23-02-1390, 07:07 بعد از ظهر
مبارک باشه
فقط یادت باشه این موتور زمان تحویل نیم لیتر روغن کم داره
بهتره این کارها رو روش انجام بدی
نیم لیتر روغن بریز (بهتر از روی نشانگر روغن نگاه کنی )
500 کیلومتر روغن عوض کن فیلترش هم تمیز کن و دوباره سر 1000 تا دوباره تعویض کن ولی بعدش هر 2 یا 3 هزارتا عوض کن
بنزین سوپر بزن تا 3000 کیلومتر هم هر باک بنزین یک قاشق غذا خوری روغن بریز تو باکش
هواست جمع باشه موقعی که دو ترک سوار میشی اگزوز موتور گلگیرو اب نکنه اگر گیر میکرد یک تکه کوچیک پشم شیشه بچسبون به اگزوز
1000کیلومتر هم اچار کشی بکن
اگرم موتور شروع کرد به ریپ زدن کافیه فیلتره هواشو با قیچی چند تا شکاف بزنی تا بهتر هوا بکشه که بعید میدونم ریپ بزنه چون کنار دریا فشار هوا زیاده و موتور هار میشه
یک سری از پیچاشم شله چشمی اچار کشی بکن تا پیچاش نیفتاده (سنسور کیلومتر ، محافض جلو زنجیر ، فلاپها و ... )
امیدوارم چرخش بچرخه
اینارو همه گفتم چون بچه های این سایتو دوست دارم ادمای باهالی هستن:24:
موفق باشی:flower4:

Babak
23-02-1390, 10:12 بعد از ظهر
تا 3000 کیلومتر هم هر باک بنزین یک قاشق غذا خوری روغن بریز تو باکش:flower4:
:2i8d4ao:روغن تو باک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مگه براوو هست مگلی؟:mad_majidonline::icon_pf (3):

Red Hat
23-02-1390, 10:16 بعد از ظهر
بنزین سوپر بزن تا 3000 کیلومتر هم هر باک بنزین یک قاشق غذا خوری روغن بریز تو باکش

100% اشتباه است.

danial-sdt
24-02-1390, 08:51 قبل از ظهر
شاید شما درست بگین اما یک بار امتحان کنید ببینید چقدر در روان بودن موتور فرق میکنه

MCP
24-02-1390, 10:16 قبل از ظهر
بیشتر ماشینهای کاربرات نیز خود کاربرات این کارو انجام میده مثلا پراید از درب سوپاپ لوله ای داره که بخار روخن را به کاربرات حدایت میکنه به خاطر اینکه بنزینها مشکل داره

اون لوله انتقال بخار روغن رو همه ماشین ها دارند. ( انژکتور و کاربراتور فرقی نداره ) . مگلی هم داره!
کارش هم انتقال روغن به کاربراتور نیست و برای هدف دیگه ای طراحی شده.

نکته دیگه اینکه کمی در نگارش دقت کنید ، فردا میگن سواد فروم ...

پیش فرض بیشتر ماشینهای کاربرات نیز خود کاربرات این کارو انجام میده مثلا پراید از درب سوپاپ لوله ای داره که بخار روخن را به کاربرات حدایت میکنه به خاطر اینکه بنزینها مشکل داره با برداشتن سرب باعث شده چربی بنزین هم کم شود خد سرب باعث طول عمر بیشتر موتور میشود ولی برای محیط مزر هست این مقدار کم روغن هیچ زرری به موتور نمیزنه و باعث میشه موتور بهتر اب بندی بشه من وقتی کمی روغن میریزم دور موتور 200 بالاتر میاد این هرفو همون دوست پدرم بهم زده که استاد تعمیر موتور هست پستش هم گزاشتم که چجوری موتورو تنزیم کرده موتورهای دو زمانه خیلی بیشتر از این روغن قاطی میکنند ولی این مقدار کم روغن برای این موتور مشکلی که پیش نمیاره هیچ باعص میشه بنزین کمی چرب تر بشه یک بار امتحان کنید خودتون احساس میکنید که موتور نرمتر شده و یک سری از صداهای ریز موتور از بین رفته

Red Hat
24-02-1390, 11:48 قبل از ظهر
دوستان لطفآ رعایت کنند و Spam نکنند!!! تا بحال در این تاپیک نزدیک به 550 پست پاک شده!!!!

با تشکر

نیما نادری
24-02-1390, 08:57 بعد از ظهر
دوستان مگلی سوار میتونن فیلتر هوا رو جدا کنن

سپس چسبی که دور رابط پلاستیکی هوا (خرطومی) جدا کنن و رابط رو به طرف داخل air box بکشن

با این کار طول رابط کوتاه میشه و خمی که باعث تنگی نفس مگلی میشه مرتفع خواهد شد

بعد میتونن با نبوغ خودشون دوباره فیلتر رو طوری سرجاش قرار بدن که هم پیچش بسته بشه هم راهی برای ورود هوای فیلتر نشده وجود نداشته باشه

و از همون فیلتر ابری و قابل شستشو استفاده کنن

دور خرطومی رو هم از داخل با انواع چسب مناسب آب بندی کنن

فقط احتیاط کنن که اگر اضافه خرطومی رو از داخل آیر باکس ببرن (جدا کنن) لبه اون از بین میره و ممکنه سرجاش نایسته و بیرون بیاد

MPCO
24-02-1390, 09:14 بعد از ظهر
دوستان مگلی سوار میتونن فیلتر هوا رو جدا کنن

سپس چسبی که دور رابط پلاستیکی هوا (خرطومی) جدا کنن و رابط رو به طرف داخل air box بکشن

با این کار طول رابط کوتاه میشه و خمی که باعث تنگی نفس مگلی میشه مرتفع خواهد شد

بعد میتونن با نبوغ خودشون دوباره فیلتر رو طوری سرجاش قرار بدن که هم پیچش بسته بشه هم راهی برای ورود هوای فیلتر نشده وجود نداشته باشه

و از همون فیلتر ابری و قابل شستشو استفاده کنن

دور خرطومی رو هم از داخل با انواع چسب مناسب آب بندی کنن

فقط احتیاط کنن که اگر اضافه خرطومی رو از داخل آیر باکس ببرن (جدا کنن) لبه اون از بین میره و ممکنه سرجاش نایسته و بیرون بیاد
آقای نیما نادری اگه ممکن هست واضح تر توضیح بدید

moshii
25-02-1390, 06:49 بعد از ظهر

Classified
25-02-1390, 08:26 بعد از ظهر
چرا توی بایک پیکس زده Megelli 125 R ؟ مگه 250 نیست؟!

ولی عجب جایی زندگی می کنن:consoling2:

Alireza
25-02-1390, 09:09 بعد از ظهر
مدلی که تو انگلیسه 125 هستش

MPCO
25-02-1390, 09:16 بعد از ظهر
چرا 125؟!؟!؟!

Classified
25-02-1390, 11:21 بعد از ظهر
فکر کنم آلمان باشه:hanghead:

Alireza
26-02-1390, 12:06 قبل از ظهر
خیر انگلیس به سایت اصلی مگلی هم مراجعه کنین توضیح داده که 125 هستش و محصول انگلیس و تو قسمت اخبار زده که 250 تولید شده و مدلی که تو ایران اومد 250 بود

moshii
27-02-1390, 12:21 قبل از ظهر
سلام
علیرضا جان این امکان وجود داره که 250 وارده شده در ایران همان 125 انگلیسی هست و برای ما به عنوان 250 فروخته میشود؟

Alireza
27-02-1390, 12:53 قبل از ظهر
خیر دوست عزیز مدل 125 هوا خنکه و 250 اب خنک مورد بعدی اینکه از انجین و... راحت میشه فهمید که موتور 125 هستش یا 250
خیالتون راحت 250 هستش

MPCO
27-02-1390, 12:01 بعد از ظهر
روی قسمت سر سیلندر حک شده 248cc .

mhpcbw
27-02-1390, 03:39 بعد از ظهر
چند سوال...
-من مشکل ریپ زدن تو دور بالا رو دارم...طبق پست های قبلی اگه فیلتر هوا رو بردارم درست میشه؟ واسه موتور مشکلی پیش نمیاد که بدون فیلتر؟:28:یا اینکه یه جورایی مثل دوستمون یه فیلتر هوای ابتکاری باید درست کنم براش!

-بنا به گفته یکی از دوستامون تو همین تاپیک ریختن روغن تو باک تاثیر داره یا نه؟

-بنظر شما باد لاستیک ها رو نیتروزن بزنم؟

mehran
27-02-1390, 03:54 بعد از ظهر
سلام در رابطه با فیلتر پست آقا نیما توی صفحه قبلو بخون.درباره لاستیکام بگم که من زدم فقط تو چاله چوله ها یکم ضربش کمتر شد.روغنم به نظر من اصلا نریز که باعث به چیز رفتن انجین میشه.من خودم سوپر با معمولی قاطی میزنم.یه مدت این یه مدتم اون.

MCP
27-02-1390, 05:26 بعد از ظهر
تاثیر باد نیتروژن در موتور و ماشین های معمولی = توهم!
نیتروژن تاثیر داره اما در رکورد های صدم ثانیه و ناسکار و ... بیخودی پول ندین! البته تئوری و عملی تست کردم که میگم.
اونهایی هم که میگن نیتروژن زدیم و نرمتر شد ، حتما فشار باد لاستیک رو دوباره اندازه بگیرند ، معمولا اکثر آپاراتی ها بعد از باد نیتروژن فشار باد لاستیک رو تا 5 psi کمتر از حالت قبلی میکنند! این است علت نرمتر شدن لاستیک!

Kami
27-02-1390, 06:55 بعد از ظهر
چند سوال...
-من مشکل ریپ زدن تو دور بالا رو دارم...طبق پست های قبلی اگه فیلتر هوا رو بردارم درست میشه؟ واسه موتور مشکلی پیش نمیاد که بدون فیلتر؟:28:یا اینکه یه جورایی مثل دوستمون یه فیلتر هوای ابتکاری باید درست کنم براش!

-بنا به گفته یکی از دوستامون تو همین تاپیک ریختن روغن تو باک تاثیر داره یا نه؟

-بنظر شما باد لاستیک ها رو نیتروزن بزنم؟
من خودم تو سربالایی با اینکه فیلتر هوا رو در اوردم مشکل ریپ زدن داشتم . موتور قشنگیه اما هیج وقت مثل من باهاش تخته گز نرو که مثل من فلاپش نشکنه . کلا باید بهش برسی . مال من که از روز اول بنزین میداد . واقعا خیلی بد استارت میخورد حدود 10 بار میزدم تا روشن شه اونم با ساسات
امروز فروختمش و راحت شدم . بعد از 2 هفته که داشتم 4 میلیون دادم رفت . واقعا کسی نمیخرید :wall3: . i love you hyosung :10:

nOviA
27-02-1390, 08:42 بعد از ظهر
من خودم تو سربالایی با اینکه فیلتر هوا رو در اوردم مشکل ریپ زدن داشتم

فیلتر هوای هر موتوری رو در بیاری ریب میزنه تو دور بالا. مشکل ریب زدن موتورت از جنت فیلتر میتونسته باشه.

error58
27-02-1390, 08:48 بعد از ظهر
من فيلتر هوارو با فيلتر ساخته شده از فيلتر پيكان انژكتوري عوض كردم ديدم بدتر شد. الان فيلترو برداشتم و هيچ مشكلي تو ريپ زدن ندارم، دور موتور تا آخر بالا مياد و موتور گرگ شده. ولي بدون فيلتر هم نميشه ...

نیما نادری
27-02-1390, 08:59 بعد از ظهر
همون رابط هوا رو بکشی تو air box ردیف میشه فیلتر ابریتم ببند

RIDER
27-02-1390, 09:00 بعد از ظهر
پس اینم دروغ بود که مشکل کاربرات تو سری جدید درست شده پس هنوزم رکوردش رو 10-15 تا استارته بدون تنظیم:wall3:

Classified
27-02-1390, 09:13 بعد از ظهر
همون رابط هوا رو بکشی تو air box ردیف میشه فیلتر ابریتم ببند

چرا این همه دردسر برای خریدار؟

RIDER
27-02-1390, 09:40 بعد از ظهر
راست میگه چرا این همه دردسر برا خریدار مگه کویر چلاغه خودش این کارارو انجام بده فقط میخواین برا مردم خرج بتراشین

---------- Post added at 10:38 PM ---------- Previous post was at 10:37 PM ----------

جالبه هر وقتم کم میاری میگی نخرین یکم انتقاد پذیر باش اینقدر تو حاشیه نباش شما اینجایی جواب مشکلاتو بدی نه این که کل کل کنی

---------- Post added at 10:40 PM ---------- Previous post was at 10:38 PM ----------

آقای نادری از نظر من شما شخصیت جالبی داری ولی باید به حرف مردمم توجه کرد نه اینکه مسخرشون کرد زشته این کارا از شما که سنی گزشته ازتون و بزگتر مایی باید مارو راهنمایی کنی استاد مایی بعیده من از شما انتظار ندارم

MCP
27-02-1390, 10:17 بعد از ظهر
من خودم تو سربالایی با اینکه فیلتر هوا رو در اوردم مشکل ریپ زدن داشتم . موتور قشنگیه اما هیج وقت مثل من باهاش تخته گاز نرو که مثل من فلاپش نشکنه . کلا باید بهش برسی . مال من که از روز اول بنزین میداد . واقعا خیلی بد استارت میخورد حدود 10 بار میزدم تا روشن شه اونم با ساسات
امروز فروختمش و راحت شدم . بعد از 2 هفته که داشتم 4 میلیون دادم رفت . واقعا کسی نمیخرید :wall3: . i love you hyosung :10:

ریپ زدن + روشن نشدن = کاربراتور تنظیم نیست. خیلی چیز ساده و پیش پا افتاده ای است. من وقتی موتورم یک استارتش میشه 2 تا ، بهش شک میکنم که نکنه چیزیش شده باشه!

هر موتوری رو صفر تحویل بگیری و تحت گاز بری ( در حدی که فلاپ بشکنه ! )، دیگه نباید بیشتر از 2 هفته ازش انتظار همراهی داشته باشید.
حالا فلاپ چرا شکست!؟ احتمال بسیار زیاد فقط تحویل گرفتی و استارت و تخت گاز ... این همه نوشتند که چک کنید ، آچار کشی کنید ، روزهای اول حساس باشید ... خوب اقلا دیگران بدانند که نتیجه چه حواهد شد.

Kami
27-02-1390, 10:21 بعد از ظهر
اینم عکس مگلی خدا بیامرزه من

Kami
27-02-1390, 10:38 بعد از ظهر
ریپ زدن + روشن نشدن = کاربراتور تنظیم نیست. خیلی چیز ساده و پیش پا افتاده ای است. من وقتی موتورم یک استارتش میشه 2 تا ، بهش شک میکنم که نکنه چیزیش شده باشه!

هر موتوری رو صفر تحویل بگیری و تحت گاز بری ( در حدی که فلاپ بشکنه ! )، دیگه نباید بیشتر از 2 هفته ازش انتظار همراهی داشته باشید.
حالا فلاپ چرا شکست!؟ احتمال بسیار زیاد فقط تحویل گرفتی و استارت و تخت گاز ... این همه نوشتند که چک کنید ، آچار کشی کنید ، روزهای اول حساس باشید ... خوب اقلا دیگران بدانند که نتیجه چه حواهد شد.
موتور صفر دیگه تنظیم کاربراتور نمیخواد . فلاپ به دلیل بی کیفیتی فلاپ موتور شیکست . من با هیوسانگ 8 ماه مثل گاو راه رفتم اخ نگفت . موتور اب بندی اصلیش اینه که بعد از 100 کیلومتر تخته بری باهش . دیگه بعد از 6 سال رانندگی میفهمم چجوری با موتور برخورد کتم
شما ام از رو تعصب دفاع نکن داش گلم . وقتی 5 میلیون پول میدی انتظار داری از پالس کیفیتش بهتر باشه . حالا میفهمم سینا چی کشیده از مگلی :consoling2:

nOviA
27-02-1390, 10:40 بعد از ظهر
من دربی رو از همون دفعه اول که استارت زدم تخته رفتم جوری که خوردم زمین فلاپشم خط خطی شد و 137 تا تاپ اسپید زدم تو مدت طولانی(حدود 80 کیلومتر) اما تو این مدت به هیچ مشکلی بر نخوردم. هیچ مشکلی!

قابل توجه دوستانی که میگن مگلی هیچیش نیست. اصلا آچار کشی یعنی چی؟! مگه داری دوچرخه یا cg 125 ایرانی میخری که آچار کشی بخواد. تنظیم کاربراتور واسه موتور صفر چه معنی ای میده؟

حالا بماند روزای اولی که مگلی اومده بود باید باک و رادیاتورو از گل خالی میکردی. حساس باشید.....گل بازی کنید:consoling2:

RIDER
27-02-1390, 10:56 بعد از ظهر
جان من بی خیال مگلی شین الان نیما نادری میاد میگه نمیخواستین بخرین بیخیال.ما هرچی بگیم اینارو حالی نمیشه که وضع مونتاژو بهتر کنن خودشونم میدونن موتور مالی نیست بهش احمیت نمیدن اگر حرف من غلطه پس چرا هیو و دایلیم کی تی ام و دربی اینجور نیست.موتورای دیگه هم مشکلات دارن ولی وقتی درست میکنی دیگه تمومه بقیه مشکلاتشم جزیین ولی این موتور نگهداری خاص خودشو میخواد مثلا یکی از مشکلات جدید مونتاژ فیلتر هوا کارگرای مونتاژ برا چی پول میگیرن مگه مردن موتوریو که تو یسری و پارت جدید میخوان روانه بازار کنن و موتور مشکل دارو که تو سری قبلیم مشکل داشته یکی مونتاژ کنن باهاش کار کنن چکش کنن ببینن مشکلش چیه که مشتری مجبور نشه موتورو نخریده ببره آچار کشی بعدش فیلتر هوارو درست کنه بعدش روغن نباتیه تو انجینو خالی کنه بعدش کاربرات تنظیم و شیر بنزین عوض کنه خو مگه خود کارخونه مرده که این کارارو انجام نمیده

nOviA
27-02-1390, 11:04 بعد از ظهر
یه روزی میرسه که دیگه کسی نمیخره خیالتون راحت.اگه ما نخریم که کویر دیگه کویر نیست تا اینقدر به خود تهیش بنازه.حداقل این بحثا باشه واسه اونایی که یه روزی به این سایت سر میزنن و این پستارو میخونن. خیلیا اصلا نمیدونن قضیه چیه .

ghost.rider1
27-02-1390, 11:06 بعد از ظهر
ببینید بچه ها مگلی از نظر ظاهری از همه موتورا سره.دوستانی که این موتورو دارن یه ذره باهاش ور برن .من تو همین تاپیک کلیپ از مگلی گذاشتم صدای این 250 های 4 سیلندرو می داد امارشو گرفتیم دیدم انجینو عوض کردهومن تو زمانی که مگلی داشتم همید فروشگاه محک پیشنهاد دادن اگزوزو عوض کنم که نخواستم.ولی با تعویض لاستیک با نمونه 140 عقب موتور خیلی بهتر شد.به جای غرو لوند این موتور جای پیشرفت داره.مبتونه به یه موتور دریت حسابی تبدیل شه.:clap:

nOviA
27-02-1390, 11:13 بعد از ظهر
هر موتوری با یکم تیون بهتر میشه. ما داریم از کیفیت حرف میزنیم. به خدا این ترمزایی که من با دربی میزدم 4 5 تاشو با مگلی بزنم فک کنم دیسکش بشکنه. دوستانی که منو میشناسن میدونن چه جوری میرم. زاویه ای که با دربی میشه تو پیچ داد چرا با مگلی نمیشه؟!!!! در صورتی که مگلی دسته هاش از دربی پایین تره و حالت اصلیه ریس رو داره(مثل دوکاتی). چون آشغال ترین لاستیک تو بازار روشه. اگه قرار باشه آدم یه موتور بخره یکی 2 تومن روش خرج اچار کشی و تعویض کاربرات و لاستیک و کمک فنر و شاسی و فلاپ و .... کنه،میره خودش یکی میسازه

Kami
27-02-1390, 11:13 بعد از ظهر
اخه واسه چی لاستیک عوض کنی ؟ چرا اچار کشی ؟ چرا تنظیم کاربراتور ؟ چرا تعویض شیر بنزین ؟ چرا تعویض فیلتر هوا ؟ چرا 1 میلیون 300 ضرر کنم تو 2 هفته ؟ چون دیگه کمتر کسی مگلی میخره
هیوسانگ بخرید که واقعا موتور شاخیه

MCP
27-02-1390, 11:29 بعد از ظهر
من دربی رو از همون دفعه اول که استارت زدم تخته رفتم جوری که خوردم زمین فلاپشم خط خطی شد و 137 تا تاپ اسپید زدم تو مدت طولانی(حدود 80 کیلومتر) اما تو این مدت به هیچ مشکلی بر نخوردم. هیچ مشکلی!

آفرین به شما! من هم چندین بار بعد از ورزش و فعالیت شدید ، آب یخ تگری خوردم ، اما نمردم ! هیچیم نشد ، هیچی!
ولی تازه فهمیدم اینکه تو دفترچه ذکر شده تا فلان کیلومتر تخت گاز نروید ، چه ابعادی میتونه داشته باشه . قبلا فکر می کردم فقط برای طول عمر موتور و قطعات بوده!
80 کیلومتر مداوم با حداکثر سرعت ؟! مسابقات 24 ساعته لمان بوده ؟

موتور صفر دیگه تنظیم کاربراتور نمیخواد . فلاپ به دلیل بی کیفیتی فلاپ موتور شیکست . من با هیوسانگ 8 ماه مثل گاو راه رفتم اخ نگفت . موتور اب بندی اصلیش اینه که بعد از 100 کیلومتر تخته بری باهش . دیگه بعد از 6 سال رانندگی میفهمم چجوری با موتور برخورد کتم شما ام از رو تعصب دفاع نکن داش گلم . وقتی 5 میلیون پول میدی انتظار داری از پالس کیفیتش بهتر باشه . حالا میفهمم سینا چی کشیده از مگلی

واسه همین اختلاف سلیقه ها و تفاوت کاربرد هاست که این همه موتور وحود داره! ما یه تراکتور داریم و یه پیکان وانت! قیمت هاشون با هم برابره ، اما هیچ ربطی به هم ندارند و انتظار هم نداریم که داشته باشند! این صحبت های من دفاع نبود ، چون اشکالات موتور و راکب واضح بود و نیازی به دفاع نداشت.
دیگه گذشت زمان 10 سال راننده بودن و چراغ خاموش رانندگی کردن. الان دفترچه رو می خونند و طبق اون نگداری و سرویس می کنند. غیر از این مردود است. ( وگرنه یک دفترچه چاپ میشد برای همه موتور ها ) .
اینکه موتور صفر تنظیم میخواد یا نه یه بحث دیگه است. اما موتور شما می خواسته و تنظیم نبوده . حالا یکی 5 دقیقه وقت میذاره و مشکل رو حل میکنه و دیگری با همون وضعیت سوار میشه و همه عالم رو مقصر میدونه...

---------- Post added at 01:29 AM ---------- Previous post was at 01:22 AM ----------

...ما داریم از کیفیت حرف میزنیم. به خدا این ترمزایی که من با دربی میزدم 4 5 تاشو با مگلی بزنم فک کنم دیسکش بشکنه. دوستانی که منو میشناسن میدونن چه جوری میرم. زاویه ای که با دربی میشه تو پیچ داد چرا با مگلی نمیشه؟!!!! در صورتی که مگلی دسته هاش از دربی پایین تره و حالت اصلیه ریس رو داره(مثل دوکاتی). چون آشغال ترین لاستیک تو بازار روشه. اگه قرار باشه آدم یه موتور بخره یکی 2 تومن روش خرج اچار کشی و تعویض کاربرات و لاستیک و کمک فنر و شاسی و فلاپ و .... کنه،میره خودش یکی میسازه

میخوای کلا همه چی رو تعطیل کنیم و فقط مرسدس بنز وارد کنیم ؟ کیفیت و کارائی تضمین شده. همه هم باید یکی بخرن!

nOviA
27-02-1390, 11:29 بعد از ظهر
صداش که اصلا قشنگ نیست از نظر من. بلند غار غار میکنه. البته شاید چون من زیاد صدای 600 و 1000 میشنوم این برام اینطوریه. اما در کل صدای دایلیم و هیو خیلی قشنگ تره. صدای مگلی تو حالت معمولی(خلاص) از هوندا cbr1000rr هم بیشتره. صدای زیاد و گوش خراشش هم حتی مشکل براش به حساب میاد.

یکم شتابش ار بقیه ی موتور ها بیشتره. که البته با توجه به وضع ترمز و لاستیک و کمک فنری که روش ترک سنگین نمیتونی سوار کنی خطرناکه و بازم نقص به حساب میاد. هندلینک یه موتور باید از شتاب و سرعت اون موتور قوی تر باشه که مگلی برعکسه.

ghost.rider1
27-02-1390, 11:30 بعد از ظهر
ام سی پی یه دلیل که تو از مگلیت راضی هستی میتونه اب و هوا باشه این طور نی؟اب و هوا تو کارکردن موتور خیلی موثره.

Kami
27-02-1390, 11:31 بعد از ظهر
همینه دیگه وقتی شما و چند نفر دیگه از این بی کیفیتی راضی باشن خوب معلومه 100 سال دیگه ام موتوری مثل کاوازاکی با قیمت کمتر عرضه نمیشه