PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسپولیس - استقلال

reza KTM
25-06-1390, 07:55 بعد از ظهر
من پرسپولیسیم ولی این پرسپولیس خیلی داره بد کار میکنه
من فکر میکنم استیلی در این حد نیست که مربی پرسپولیس باشه البته از حق هم نگذریم که خیلی بد شانسه
به نظر شما دلایل ضعف پرسپولیس چیه؟

mosim2m
25-06-1390, 08:09 بعد از ظهر
مدیریت سیاسی ریده به فوتبال ما . اینا الگوشون یه نفره ( به قول استیلی ) و مطمئنم پر روتر از این حرفاس که استعفا بده .
تیم دایی کجا و تیم استیلی کجا ؟:khak:

aligsx
25-06-1390, 08:25 بعد از ظهر
فقط استقلال

Kenji
25-06-1390, 08:33 بعد از ظهر
از ساعت 2 رفتیم استادیوم

واقعا پرسپولیس. .... جز حال گیری چیزی نبود

Milad.
25-06-1390, 08:49 بعد از ظهر
کنجی میگفتی باهم میرفتیم جایگاه 36 پیش حاج حسین :d

reza KTM
25-06-1390, 08:56 بعد از ظهر
از ساعت 2 رفتیم استادیوم

واقعا پرسپولیس. .... جز حال گیری چیزی نبود
حدس میزدم رفته باشی
میتونی جای گزینه 1 و 2 نظر سنجی رو عوض کنی با رای هاش که رنگ نظر سنجی هم درست شه پرسپولیس قرمز باشه و استقلال آبی

Amir
25-06-1390, 09:01 بعد از ظهر
حیف وقت .... از ساعت 2 وایسادیم آخرش یه بازی در حد فوتبال دبیرستان نگاه کردیم

Reza
25-06-1390, 09:17 بعد از ظهر
حالا که امسال وزارت صنایع به سپاهان اجازه نداد پول خرج کنه و در نتیجه ما قهرمان نمیشیم پس حداقل امیدوارم استقلال قهرمان بشه نه تراکتور
:smilies(113):
ولی دیگه اگه کاشانی و استیلی استعفا ندن خیلی...:out:

Alireza
25-06-1390, 10:17 بعد از ظهر
استقلال و عشقه منو اینا بردن قاطی پرسپولیسیا گل میخوردن ناراحت میشدن من خوشحال

Kenji
25-06-1390, 10:34 بعد از ظهر
حدس میزدم رفته باشی
میتونی جای گزینه 1 و 2 نظر سنجی رو عوض کنی با رای هاش که رنگ نظر سنجی هم درست شه پرسپولیس قرمز باشه و استقلال آبی

گمون نکنم نظر سنجی قابل ویرایش باشه

==

رضا این تیم پرسپولیس نیست. همونجوری که ایران رو باید اشغالی بدونیم پرسپولیس رو هم باید اشغالی بدونیم توسط کاشانیه ....

reza KTM
25-06-1390, 11:11 بعد از ظهر
این استیلی خیلی پررو هستش
بابا خوب چرا حقیقی رو نزاشتی تو دروازه آخه هر چی باشه از این که بهتر بود (از دو تا بازی قبل دارم میگم والا)

ZirCgari
25-06-1390, 11:57 بعد از ظهر
سلام اولین پستمو میدم بسم الله چاکر همه موتور باز های اس اسی....:happy4:................
استقلالی:ما ۲۲ بار بردیم شما ۱۷ بار حالا چی میگی؟=>پرسپولیسی:خب ما هم۶تا زدیم
استقلالی: ما رفت و برگشت بردیمتون=>پرسپولیسی:خب ماهم۶تازدیم
استقلالی:علی سامره ثانیه۳۰ بهتون گل زده=>پرسپولیسی : خوب ما ۶ تا گل زدیم
استقلالی:ما در بین۳۵۰ تیم برتر فیفا۲۱۲ امیم ولی شما اصلا تو رده بندی نیستید؟=>پرسپولیسی:خوب ما ۶ تا زدیم
استقلالی : ما از الغرافه قطر۵ - ۰ نباختیم=>پرسپولیسی:خوب ما ۶ تا زدیم
استقلالی:حالت خوبه؟=>پرسپولیسی: خب ما...

Kenji
26-06-1390, 12:01 قبل از ظهر
هر توپی تو دروازه ی پرسپولیس می رسید 100% گل می شد.

خدا رحم کرد

reza KTM
26-06-1390, 07:31 قبل از ظهر
سلام اولین پستمو میدم بسم الله چاکر همه موتور باز های اس اسی....:happy4:................
استقلالی:ما ۲۲ بار بردیم شما ۱۷ بار حالا چی میگی؟=>پرسپولیسی:خب ما هم۶تا زدیم
استقلالی: ما رفت و برگشت بردیمتون=>پرسپولیسی:خب ماهم۶تازدیم
استقلالی:علی سامره ثانیه۳۰ بهتون گل زده=>پرسپولیسی : خوب ما ۶ تا گل زدیم
استقلالی:ما در بین۳۵۰ تیم برتر فیفا۲۱۲ امیم ولی شما اصلا تو رده بندی نیستید؟=>پرسپولیسی:خوب ما ۶ تا زدیم
استقلالی : ما از الغرافه قطر۵ - ۰ نباختیم=>پرسپولیسی:خوب ما ۶ تا زدیم
استقلالی:حالت خوبه؟=>پرسپولیسی: خب ما...

خوش اومدی
داداش مهم اینه که ما 6 تا زدیم خودت هم داری میگی

mehran
26-06-1390, 07:39 قبل از ظهر
من اهل فوتبال خوبم.:29dz8zk: ولی رضا جون بسه بابا به نظر من پرسپولیس شده عین لیورپول فقط یه اسم بزرگ ازش مونده

nopo
26-06-1390, 08:12 قبل از ظهر
گمون نکنم نظر سنجی قابل ویرایش باشه

==

رضا این تیم پرسپولیس نیست. همونجوری که ایران رو باید اشغالی بدونیم پرسپولیس رو هم باید اشغالی بدونیم توسط کاشانیه ....
وقتی دوبار با مدیریتش تیم قهرمان لیگ وسال بعدش قهرمان جام حذفی شد بد نبود؟
خوب بود!!!
حالا یک دفعه شده بد!!!:gigglesmile:
مسئله اینکه استیلی در قد واندازه پرسپولیس نیست!!!
توی هیچ تیمی نتیجه نگرفته
(مدارکشم موجووده.نشون بدم؟؟بگم بگم آقای.....:25r30wi:

Kenji
26-06-1390, 11:52 قبل از ظهر
دقیقا اون موقع خوب بود و هنوز خودش و رو نکرده بود.

آدم ها تغییر می کنن.

Amir
26-06-1390, 11:54 قبل از ظهر
شما یادتون نمیاد , یه زمانی بود پرسپولیس می برد ....

ZirCgari
26-06-1390, 12:11 بعد از ظهر
خوش اومدی
داداش مهم اینه که ما 6 تا زدیم خودت هم داری میگی
داداش داری میخونیش یذره فکر کن!! خنده دار نیست به نظرت!؟!..اگه مهم 6 تا زدن دیگه واویلا به این وضع هواداریتون..تا آخر عمر میخاید با شیشتا گل سر خودتونو گول بمالید؟!بره کشور چه افتخاری آوردید؟! بره آسیا چی؟!بارسا با اون عظمتش 11 تا میخوره الان کل جام های دنیارو میبره ...حرفاتون بره بچه 5 ساله هم مایع ننگه:icon_pf (95):

reza KTM
26-06-1390, 12:25 بعد از ظهر
من اصلا تعصبی نیستم و فوتبال خوب رو دوست دارم تیمم پرسپولیسه و همیشه هم طرفدارشم حتی اگه بد بازی کنه
هرچقدرم بد بازی کنه به این حد ضعیف نمیشه که 6 تا بخوره
خیلی بخوره همین 2 تا 3 تا ست
من نمیخوام کل بزنم تو این فروم گفتم دلایل ضعف پرسپولیس چی میتونه باشه به نظر شما؟
پرسپولیس محبوب ترین تیم ایران و آسیا که هست (نظر سنجی ما و نظر سنجی شبکه 3 و نود) این رو ثابت میکنه مدارکش هم موجوده
من قطبی رو خیلی دوست داشتم
ولی نزاشتن درست کار کنه
پرسپولیس این فصل خیلی بد داره کار میکنه
اصلا از کجا معلوم از قصد این کارارو بکنن تا استیلی رو بندازن بیرون؟

ZirCgari
26-06-1390, 12:32 بعد از ظهر
من اصلا تعصبی نیستم و فوتبال خوب رو دوست دارم تیمم پرسپولیسه و همیشه هم طرفدارشم حتی اگه بد بازی کنه
هرچقدرم بد بازی کنه به این حد ضعیف نمیشه که 6 تا بخوره
خیلی بخوره همین 2 تا 3 تا ست
من نمیخوام کل بزنم تو این فروم گفتم دلایل ضعف پرسپولیس چی میتونه باشه به نظر شما؟
پرسپولیس محبوب ترین تیم ایران و آسیا که هست (نظر سنجی ما و نظر سنجی شبکه 3 و نود) این رو ثابت میکنه مدارکش هم موجوده
من قطبی رو خیلی دوست داشتم
ولی نزاشتن درست کار کنه
پرسپولیس این فصل خیلی بد داره کار میکنه
اصلا از کجا معلوم از قصد این کارارو بکنن تا استیلی رو بندازن بیرون؟
بی خیال رضا کی تی ام ....همین پر طرفدارترین تیموتون البته مثلا  پر طرفدار دیروز یه استقلالی را 3 تا لنگی..چی بگم....کشتنش هوادار  19 ساله استقلالی رو چون پیرن اس اس تنش بود......واقعا زشته.بره یه تیم ..جواب مادر اون جوونو کی میخاد بده...
تو تونل رسالت میدونم تو این مملکت این خبر هارو کسی .بر.ز نمیده..ولی...یکی باید جواب این کارو بده

reza KTM
26-06-1390, 12:50 بعد از ظهر
بی خیال رضا کی تی ام ....همین پر طرفدارترین تیموتون البته مثلا  پر طرفدار دیروز یه استقلالی را 3 تا لنگی..چی بگم....کشتنش هوادار  19 ساله استقلالی رو چون پیرن اس اس تنش بود......واقعا زشته.بره یه تیم ..جواب مادر اون جوونو کی میخاد بده...تو تونل رسالت میدونم تو این مملکت این خبر هارو کسی .بر.ز نمیده..ولی...یکی باید جواب این کارو بدهبا هم قاطی نکنیم این کارا رو کسی تایید نمیکنه تو استقلالی ها هم پیش میاد ولی من دارم میگم پرسپولیسی پر طرفدار ترینه حالا داره میبازه فصل بعد شاد همش ببره

ZirCgari
26-06-1390, 12:54 بعد از ظهر
چجوری حساب میکنی پر طرفدار ترینه؟!! کارت هواداری دارن؟! الان منچستر تو دنیا 145 میلیون نفر هوادار داره با کارت رسمی.یعنی زیرو بم طرفو میشناسن....بد اونوقت شما سالی به بار استادیومو پر میکنید به لطف جواد بیابونی که پیاز داغشو زیاد میکنه میگید پر طرفداریم؟! زشته به مولا این حرفا جایی نگید مسخره میکنن...

Alireza
26-06-1390, 01:39 بعد از ظهر
اون استقلالی با ماشین میزنن بهش سرش له شده بود و ساعت 12 دیشب فوت کرد تو بیمارستان دی

RIDER
27-06-1390, 03:20 قبل از ظهر
ای خدا این همه دیگه مشکل تو این کشور هست هیچکی حاظر نیست جونشو فدا کنه یا فکری برا حل این مشکلات کنه ولی وقتی موقع ورزش بیشعورانه و وحشیانه ای مثل فوتبال میشه که در تمام دنیا بوی تحفن سیاست گرفته این ورزش وحشیانرو چندین نفر افتادن تو زمین یه توپو دنبال میکنن ملیاردیم پول میگیرن بردو باختم برا هیچکدومشون تو هیجای جهان مهم نیست فقط پول براشون احمیت داره تماشاچیا بخاطر بردو باخت همدیگرو میکشن بعد بهشونن میگن وحشی بهشون بر میخوره واقعا بیشتر مردم که سر این بازی ها تعصب دارن عقل ندارن که باعث این ناحنجاری های اجتماعی میشن که در نهایت جون یه جووه ۱۹سالرو میگیره .زدن جوون مردمو بخاطر یه ورزش مزخرف کشتن چرا چون طرفدار فلان تیم بود.همیشه فوتبال محبوب ترین و کثیف ترین ورزش جهان بوده و هست من به شخصه از اولش از این ورزش بدم میومد الان دیگه متنفر شدم.اگرم از تیمی طرفداری کردم جهت فان بوده چون واقعا مسخرست

ZirCgari
28-06-1390, 12:56 قبل از ظهر
تکبیر!!!

Mohammad
28-06-1390, 12:42 بعد از ظهر
ای بابا، استقلال ماله استقلالی ها، پرسپولیس هم ماله پرسپولیسی ها.
کشته شدن اون جوون هم ناراحت کننده.
اینجا همه برای موتورسواری جمع شدن، گوربابای هر چیزی که باعث بشه بچه ها با هم اختلاف داشته باشن.
دوستانه تر با هم برخورد کنید.
توهین کردن کار صحیحی نیست، لطفا رعایت کنید، جدای این موارد استقلال هم چند سال پیش نیم فصل رو آخر شد، اما هرگز نمیشه گفت استقلال جاش اونجاس و پرسپولیس ضعیف امسال هم جاش اونجا نیست.
برای پول ها کلانی که یه مشت آدمی که شاید تا آخر عمر هم نبینیمشون با هم کل کل نکنیم. نتیجش چیزی جد تلف شدن یک جوون 19 ساله نیست.