PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عکس پیست ابعلی 90/6/25

BEHDAD
25-06-1390, 02:00 بعد از ظهر
سلام

اینم عکس پیست که به دلیل فوتبال استقلال و پیروزی از ازادی به ابعلی انتقال یافت  بی کیفیتن چون حجم کم کردم!
زمینی کنار جاده هراز که مردم دوبله پارک کرده بودن ترافیک شده بود تا موتور را ببینن!

bmw ازینا که رالی داکار میرن البته نظر من همینجوری گفتم!

[Only registered and activated users can see links]

پیست بیضی ساده!
 حسن موتورت از نزدیک دیدم! این موتور که دمبی عقب سفید داره تو عکس دوم هست هیچیش هم معلوم نیست cb1300

سوزوکی 2009 که به علت شن و خاک خورد زمین! 20 به بالا پولش بود! بی مدارک 10 12 میگفتن اما این مدارک دار بود! اینم پیست هی پیست پیست می کنن! تا دیدم به داداشم گفتم اینجا با این خاک شن ماسه اسفالت می خورن زمین! کمااینکه خیلی ها پارک کرده بودن باهاشو حرف زدم گفتن اینجا امنیت نداره سر می خوری! (gsx ابیه نه اون که خط کشیدم اما چیزیش نشد اروم خورد)

cbr600 که باز به همین دلیل خورد زمین انجینش رفت.... اگه ازین محافض داشت اینجوری نمیشد! (سمت راستی هم gsx 1000 )

تمام لذت هین موتورا این بود که بابایی گاز میدن جاجرود رودهن ابعلی! 60 70 کیلومتری تاهزه از ته بابایی بود! هدف پیست نبود مسیرش بود!

سلمان خودمونم ندیدم! یا بوده من ندیدم! سلمان کجایی شیرنی موتور بگیریم ازت :crazy:

Kami
25-06-1390, 02:03 بعد از ظهر
سوزوکی 2009 که به علت شن و خاک خورد زمین!
امکانات که نباشه همین میشه

nOviA
26-06-1390, 01:56 قبل از ظهر
فضای باز بزرگ و بی صاحب خیلی زیاد داریم اطراف تهران. نمیدونم چرا یه پیست بزرگ نمیسازن. کما اینکه میتونن از توش خیلی درآمد بدست بیارن.

aligsx
26-06-1390, 12:18 بعد از ظهر
ادرس دقیق اینجایی که موتورای بالا هستن کجاست؟:icon_pf _100_:

BEHDAD
26-06-1390, 09:23 بعد از ظهر
سلام علی جان
جاده هراز
بعد از جاجرود رودهن بومهن و 2راهی فیروز کوه و هراز
میری کار خونه دوغ ابعلی رد میکنی نرسیده به امام زاده هاشم
سمت راست جاده تابلوه
همه ماشینا وای میسن نگاه می کنن

roozbeh rv
26-06-1390, 09:27 بعد از ظهر
بهداد عجب عکسایی دمت گرم
اینجاها مارو هم ببر :18:

BEHDAD
28-06-1390, 01:39 قبل از ظهر
ازین ورا روزبه :24:
روزبه رو چشم
خبری ازت نداشتم دفعه بعد زنگ میزنم بهت
فدات :flower4:

kips
28-06-1390, 08:56 بعد از ظهر
بابت عکسا ممنون.میگن یه چند صد تا هم از این موتور بزرگا رفتن دیزین....عکس ؟