PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاعيه انجمن موتورسيكلت ايران (persianmotor)

abolfazls
22-08-1393, 08:09 بعد از ظهر
به نام خدا

با سلام خدمت دوستان و كاربران دوست داشتنى سايت پرشين موتور و موتورسيكلت

همونطور كه دوستان در جريان هستند پرشين موتور تو اين چند سال فراز و فرودهاى زيادى داشته و مديران مختلفى روى كار آمده و رفته اند ، همه دوستان به نوعى زحمات زيادى كشيده اند تا اين سايت هميشه با رونق بالا باشه ، از همينجا از تك تك شون تشكر ميكنيم و عرض خسته نباشيد خدمتشون داريم ...
و اما مديران جديد با برنامه هاى نو روى كار آمده اند تا اين سايت بيش از پيش رونق گيرد و كاربران و هم ميهنان عزيز از اين سايت نهايت استفاده رو داشته باشند و به اميد خداوند متعال شاهد پيشرفت اين سايت باشيم ...
يكى از اين برنامه ها ادغام دو سايت motorcyclet.net و سايت persianmotor.net بود كه به اميد خدا و به خوبى انجام شد ، از همينجا از كاربران گرامى خواهشمنديم اگر ضعفى يا مشكلى رو ميبينند مديران رو در جريان بگذارند تا رفع مشكل شود ، در مورد تاپيكهاى تكرارى به مرور زمان مديران و دوستان كار پاكسازى و ادغام رو انجام ميدهند ، در مورد دوستانى كه در هر دوسايت عضو بودن ، تا جايى كه ميشد نامهاى كاربريشون ادغام شد و دوستانى كه با نامهاى مختلف در هر دو سايت عضو بودن به سعيد bking پيام خصوصى بدن و اعلام كنن تا ايشون زحمت ادغام كردنشون رو بكشن ، جا داره از سعيد عزيز بابت اينكه ٤٨ ساعت تمام زحمت ادغام و هماهنگ سازى دو سايت رو كشيدن تشكر ويژه اى بكنيم و يه خسته نباشيد بهش عرض كنيم چون دست هر كس ديگه اى بود يه هفته سايت رو ميخابوند ...

به اميد اينكه شاهد پيشرفت هاى بزرگى در انجمن موتورسيكلت ايران ( persianmotor ) باشيم ، اين دست نيافتنى است ، بدون كاربران عزيز سايت ،،،

با تشكر ، تيم مديريت ...

mehrdad mz
23-08-1393, 11:21 قبل از ظهر
سلام.همگی خسته نباشین.لطفایکم به رنگ سایت روح بدین

abolfazls
23-08-1393, 11:30 قبل از ظهر
سلام.همگی خسته نباشین.لطفایکم به رنگ سایت روح بدین

انشاالله به زودى ...
دوست گلم عرض شد كه تيم مديريت جديد برنامه هايى براى سايت داره كه انشاالله به مرور زمان شاهدش خواهيم بود

soleymani
23-08-1393, 11:43 قبل از ظهر
امکان داره برنامه های کوتاه مدت و تا پایان سال سایت رو بگی ابولفضل جان
و روی چه موضوع هایی تمرکز بیشتر دارید؟؟

abolfazls
23-08-1393, 11:51 قبل از ظهر
امکان داره برنامه های کوتاه مدت و تا پایان سال سایت رو بگی ابولفضل جان
و روی چه موضوع هایی تمرکز بیشتر دارید؟؟

قربانت سليمانى جان ، فقط اين رو بگم كه هر برنامه اى داريم مربوط به پيشرفت سايت هست ، الان من خودم ٣ تا ٤ ساله كه طرح گرافيكى سايت رو اينجورى ميبينم ! خوب اين خودش يعنى تكرارى شدن ! تمام نرم افزارها و سايتهاى بزرگ لااقل هر چند ماه يه آپديت ميشن و به غير از بقيه موارد طرح گرافيكى نرم افزار يا سايتشون رو تغيير ميدن تا براى كاربراشون تكرارى نشه و همون جذابيت اول رو داشته باشه

hesam_jijibiji
23-08-1393, 11:55 قبل از ظهر
خسته نباشید میگم خدمت همه ی عزیزانی که توی این طرح کمکی کردن.
یه نکته ای هست نمیدونم مشکل از چیه اما توی هر تاپیکی که میرم پست اول اون تاپیک توی همه ی صفحاتش تکرار شده. یعنی مثلا اگه تاپیک 10 صفحه هست پست اول توی 10 صفحش تکراریه . این مشکل هست یا باید اینجوری میبوده ؟؟
متشکرم

!NAVID!
23-08-1393, 12:07 بعد از ظهر
درود و خسته نباشید خدمت تمامی مدیران عزیز
ایشالا که با کمک همه کاربران و مدیران پرشین موتور رو تو رده های بالاتری ببینیم
اگه میشه یه تاپیک بزنید تا مدیران جدید خودشون رو معرفی کنند

sepehr ninja
23-08-1393, 12:10 بعد از ظهر
به سلامتی ایشالا خوشحال شدیم 1 سایت بزرگ باشه بهتر از چند سایت کوچک هست

امیدوارم مدیران پست های اضافی رو پاک کنند چون واقعا بعضی پست ها اصلا لزومی نداره پرسیده بشه و اینکه قرارها یک مقدار سرو سامان بگیرد !!

به امید موفقیت هر روزه‌ی سایت و موتورسواران داخلش ....

abolfazls
23-08-1393, 12:17 بعد از ظهر
به سلامتی ایشالا خوشحال شدیم 1 سایت بزرگ باشه بهتر از چند سایت کوچک هست

امیدوارم مدیران پست های اضافی رو پاک کنند چون واقعا بعضی پست ها اصلا لزومی نداره پرسیده بشه و اینکه قرارها یک مقدار سرو سامان بگیرد !!

به امید موفقیت هر روزه‌ی سایت و موتورسواران داخلش ....

قربان شما ، دوستان دارن رسيدگى ميكنن ، فعلا يه خورده شايد وضعيت بهم ريخته باشه ولى به مرور درست ميشه ،،،
به اميد موفقيت همه دوستان

درود و خسته نباشید خدمت تمامی مدیران عزیز
ایشالا که با کمک همه کاربران و مدیران پرشین موتور رو تو رده های بالاتری ببینیم
اگه میشه یه تاپیک بزنید تا مدیران جدید خودشون رو معرفی کنند

ممنون نويد جان ، حتما انشاالله ، يه مقدار وضعيت بهم ريخته هست و همه مديران دارن وضعيت رو سر و سامان ميدن...

خسته نباشید میگم خدمت همه ی عزیزانی که توی این طرح کمکی کردن.
یه نکته ای هست نمیدونم مشکل از چیه اما توی هر تاپیکی که میرم پست اول اون تاپیک توی همه ی صفحاتش تکرار شده. یعنی مثلا اگه تاپیک 10 صفحه هست پست اول توی 10 صفحش تکراریه . این مشکل هست یا باید اینجوری میبوده ؟؟
متشکرم

اون همينجوريه و مشكل خاصى نيست

amir.cdi
23-08-1393, 12:23 بعد از ظهر
دایی این میزا به کسی وفا نکرده :happy4::happy4::happy4::happy4::happy4:
والاااااااااا
من امیر هستم یک موتور سوار توف به ریا
من نفر 10 بودم سریع برم گردونید سر جاش تا قاطی نکردم :1tongue::sarma:

abolfazls
23-08-1393, 12:34 بعد از ظهر
دایی این میزا به کسی وفا نکرده :happy4::happy4::happy4::happy4::happy4:
والاااااااااا
من امیر هستم یک موتور سوار توف به ریا
من نفر 10 بودم سریع برم گردونید سر جاش تا قاطی نکردم :1tongue::sarma:

به ، مخلص امير خان عزيز ، بله ميدونم اين ميزها وفا نداره داداش !!!

داداش در مورد جا به جا شدن ارسال كننده ها و بقيه : چون دو سايت باهم ادغام شد و مثلا يكى تو سايت موتورسيكلت ارسالهاش زياد بود با اينجا جمع شد و رتبه ها جا به جا شد ....

به هر حال من يكى دوست دارم و تو دل من نفر دهم كه هيچ از اول هم اول ترى داداش ...

abolfazls
23-08-1393, 01:20 بعد از ظهر
دوستان توجه داشته باشن كه الان با هر دو آدرس يعنى persianmotor.net و motorcyclet.net به همين فروم دسترسى پيدا ميكنيد

soleymani
23-08-1393, 01:44 بعد از ظهر
مثلا من توی موتور سایکل حدود 130 پست داشتم ولی اضافه نشده؟؟؟؟؟؟؟

abolfazls
23-08-1393, 01:46 بعد از ظهر

تو پست اول عرض كردم : اينجور مشكلات رو به صورت پيام خصوصى به سعيد بگيد تا حل كنه

بازهم از توجه ات سپاسگزارم

BKING
23-08-1393, 02:04 بعد از ظهر

خب شما که درخواست ادغام نام کاربری نداده بودی

نام کاربریت ادغام خواهد شد

amo hosein
23-08-1393, 02:16 بعد از ظهر
کار جالبی کردید.اینطوری متمرکز تره.خسته نباشید.

kheyri
23-08-1393, 06:03 بعد از ظهر
دستتون درد نکنه به امید پیشروی بینهایت.
اوه اوه چه قراری بشه اخر سال :دی

moein 007
23-08-1393, 07:30 بعد از ظهر
خسته نباشید کم کم سایت دارهرونق میگیره لطفا از اسایتید قبلی سایت هم استفاده کنید البته فضولی نباشه ها ممنون

abolfazls
23-08-1393, 09:09 بعد از ظهر
خسته نباشید کم کم سایت دارهرونق میگیره لطفا از اسایتید قبلی سایت هم استفاده کنید البته فضولی نباشه ها ممنون

حتما اين كار انجام ميشه ، از تجربه دوستان قديمى كه البته ما خودمان از قديمياى سايت هستيم و با همه دوستان رفيق هستيم حتما استفاده ميشه ،،،،
منتهى فعلا سر دوستان به كارهاى مرتب سازى گرمه ! به اونجا هم ميرسيم انشاالله

shahriarr
23-08-1393, 09:29 بعد از ظهر
با تشکر از همه
خیلی هم خوب و عالیه
فقط رخواستم اینه که نسخه موبایل و تبلت این وبسایت هم راه انازی کنیدـنه بصورت پیش فرض خود وبی یکم ترگلورگل کنید خوبتر شه

moein 007
23-08-1393, 09:36 بعد از ظهر
ممنون ابولفضل جان شما لطف داری اگه از دست من کاری برمیاد در خدمتم البته من تو شهر خودمون خیلی ها رو دعوت کردم بیان به سایت

کوروش
23-08-1393, 09:59 بعد از ظهر
با سلام به همه !!!
ضمن تبریک به تیم مدیریت جدیدداش علی گل که از دوستای قدیمیه ابوافضل که دورادور میشناسمش و بقیه
حدودا بالای 3 ماه هست که پست نذاشتم فقط هم به خاطره اینکه چند تا رفیق صمیمی سره هیچی الکی الکی سره هیچو پوچ درگیر شدن این شد که رفاقتشون شده .... بماند !!!
اول اینکه این سایت ها نه با هاست زندست نه با دومین بالا نه سرور قوی نه با هزینه ی زیاد نه با هیچی دیگه جز خوده کاربرا !!!
اگر کاربری نباشه هیچ فرومی نیست / پس مدیریت عزیز هم ایشالا به این اصله مهم توجه کنن که هرچه فروم دوستانه تر موفق تر !!!
یه بحث هایی هست که نمیتونم اینجا باز گو کنم ولی تجربه های قدیمی هارو دوباره تجربه نکنن !!!
موفق باشیدامیدوارم با عوض شدن مدیریت قدیمی های سایت که الان فقط میان سایت 5 دقیقه نشده میرن دوباره برگردن واقعا حیفه خیلی کاربرهای باتجربه داریمو داشتیم که سر بچه بازی الکی کلا خداحافظی کردن !!!موفق باشید !!!

erfan.557
23-08-1393, 10:28 بعد از ظهر
منم سلام میکنم به همه و داش کورش گل.
خدا کنه دوستان همیشه به اندازه و در خور سایت از خودشون لیاقت نشون بدن و سر 4تا حرف بچه بازی و خاله زنک دوباره سایترو به حاشیه نکشن.
ما سره سرد و گرم پرشین نشستیمو همیشه دوس داشتیم پرچمشو ببریم بالا و از اطلاعات سایت استفاده ببریم فرقیم نمیکرد که مدیرش کی باشه.
حرفرداش امیرو تایید میکنم سره اینکه گف این میزا به کسی وفا نداره و حرفه داش کورشو که گف باس هوا کاربرا رو داشت.
دیگه توضیح و توصیه ای نیس.
یا علی.

roots
23-08-1393, 10:33 بعد از ظهر
با تشکر از همه
خیلی هم خوب و عالیه
فقط رخواستم اینه که نسخه موبایل و تبلت این وبسایت هم راه انازی کنیدـنه بصورت پیش فرض خود وبی یکم ترگلورگل کنید خوبتر شه
با برنامه تاپاتاک در گوشی و تبلت خودتون میتونین به سایت وصل بشین.

DCG
24-08-1393, 12:04 قبل از ظهر
با سلام به تمام دوستان و اساتيد و مديران قديم و جديد....
با عرض تبريك بايد بگم كه از اين حركت خوشحاليم و اميدواريم كه اين كار شما گامي باشه براي پيشرفتهاي بيشتر و صد البته بهتر!
با آرزوي موفقيت براي همه....:flower4:

02109002
24-08-1393, 09:16 قبل از ظهر
درود ...

ضمن عرض خسته نباشید و خداقوت خدمت تمامی عزیزانی که تلاش میکنند و زحمت میکشند ، علی الخصوص تیم مدیریت جدید که تو این دو سه روز زحمت زیادی رو به دوش داشتند

امید است با همت تمامی دوستان : پرشین موتور به آنچه لایقش می باشد برسد و هر آنچه تمامی عزیزان در ذهن می پرورانند محقق گردد

با آرزوی توفیق

پایدار باشید

amir74
24-08-1393, 11:32 قبل از ظهر
تبریک و خسته نباشید به مدیریت و دستندرکاران جدید

omidco2003
24-08-1393, 12:03 بعد از ظهر
تاریخ رو مثل قبل خواهشا شمسی کنید

- - - Updated - - -

از همه چی دو تا شده بعد تاپیک عکس اصلا نیست
در مورد بازار هم قرار بود قسمت خود پرشین موتور موتور های تایید شده مدیران باشه ولی انگار الان خیلی مورد دیگه قاطی شده پس کلا بازار رو یکی کنین بهتر حداقل

abolfazls
24-08-1393, 12:32 بعد از ظهر
خيلى خيلى ممنون از نظرات سازنده دوستان ...
تيم مديريت جديد بر اين موضوع واقف هست كه هيچ سايتى بدون كاربراش زنده نيست ، تو پست اول هم اشاره شده به اين مرضوع ...

موضوع بعدى انتخاب مديران بخشها هست كه ما ٣ -٤ نفر اصلا نميتونيم اين حجم اطلاعات رو بهش رسيدگى كنيم و حتما از دوستان با تجربه تو بخشهاى مختلف استفاده خواهد شد ...

اميدواريم كه تو يه جمع دوستانه با همديگه پرشين موتور رو به اونجا كه حقش هست برسونيم

BKING
24-08-1393, 01:03 بعد از ظهر
به نام خدا

با عرض سلام خدمت تمام كاربران عزيز انجمن موتورسيكلت ايران (persianmotor)

همانطور كه دوستان در جريان هستند تغييراتى در سايت به وجود آمد ، لذا براى مدت چند روز دوستان و مديران قديمى از سمت شون بركنار شدن ، و تيم مديريتى جديد هم با اين حجم اطلاعات قدرت رسيدگى به همه امور رو ندارن ، اصل اول انتخاب مديران بخشها شايسته سالارى هست و در درجه دوم استفاده از اطلاعات و تجربه هاى دوستان قديمى .

از همينجا دست تك تك دوستان و مديران قديمى رو ميبوسيم و ازشون تقاضا داريم اگر صلاح ميدونن و وقتش فراهم هست دوباره بيان و از تجربه هاشون استفاده كنيم و با هم ديگه پرشين موتور رو به درجات بالا برسونيم ...

دوستانى كه به هر نحو ميتونن ما رو در اين امر يارى كنن همينجا اعلام آمادگى كنن يا تو پيام خصوصى با من و على در ارتباط باشن ...

با تشكر ، تيم مديريت انجمن موتورسيكلت ايران ، پرشين موتور

dkmos
24-08-1393, 02:57 بعد از ظهر
سلام
من در زمینه نت تقریبا بی سوادم، اما برای امور چاپ و تبلیغات درخدمتم.

تشویق هم میکنم...

معمار
24-08-1393, 05:34 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان پرشین موتور

اصلن خوش حال نیستم که همش داره مدیریت سایت عوض میشه
هر دفعه کلی کاربر از سایتمون میره
هر کی به دلایل خاص خودش

کاربر هایی که واقعا ارزش مند بودن برا سایت
بی خیال
امیدوارم که سایتمون روز به روز پیشرفت کنه

وبه یاد روزهای قدیم پرشین موتور

ARASH
24-08-1393, 06:52 بعد از ظهر
با عرض سلام
برای همکاری با رفقای قدیمی اعلام حضور و حمایت میکنم

Sent from my SM-T805 using Tapatalk

abolfazls
24-08-1393, 07:07 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان پرشین موتور

اصلن خوش حال نیستم که همش داره مدیریت سایت عوض میشه
هر دفعه کلی کاربر از سایتمون میره
هر کی به دلایل خاص خودش

کاربر هایی که واقعا ارزش مند بودن برا سایت
بی خیال
امیدوارم که سایتمون روز به روز پیشرفت کنه

وبه یاد روزهای قدیم پرشین موتور

با سلام خدمت شما

درست ميفرماييد ، ما خودمون ديديم كه هر دفعه تيم مديريتى پرشين موتور عوض شد تيم جديد كه روى كار آمد با تيم قبلى مشكل داشتن و سر همين جريان كاربران به دو گروه تقسيم ميشدند و هميشه يه سرى از كاربران سايت رو ترك ميكردند ، و هميشه مشكلاتى به وجود ميامد ! ولى تيم جديد با هيچ كدوم از دوستان قديمى مشكلى ندارند و از همينجا دوباره اعلام ميكنيم كه حاضريم از تجربه و تخصص تك تك شون استفاده كنيم .
دوباره عرض ميكنم ، دوستان و مديران قديمى لطفا بياييد تا باهم پرشين موتور رو به اونجايى كه حقش هست برسونيم ...

ما هيچ وقت تعصبى رفتار نميكنيم و از دوستان هم خواهش داريم كه تعصبى برخورد نكنن ...

در ضمن اين مساله رو هم عرض كنم كه تيم مديريت جديد از قديمى ترين اعضاى سايت هستند ( على آقا و آقا سعيد )

و مساله آخر : وقتى مدير سايتى سرش شلوغ ميشه ( حالا به هر دليلى ) و ديگه وقت رسيدگى به سايتش رو نداره و سايت رو براى فروش ميزاره ، گناه كسى كه مياد و سايت رو خريدارى ميكنه چيه ؟؟؟ هدف تيم جديد از خريدارى كردن پرشين موتور و ادغامش با سايت ديگه فقط پيشرفت سايت هست ، سايتى كه هيچ گونه در آمدى به جز هزينه هاى ماهيانه براى مديران نداره ...

roots
24-08-1393, 09:46 بعد از ظهر
همونطور که اقا ابوالفضل گفت ما سایتو خیلی محترمانه از آقا میلاد تحویل گرفتیم و ایشون هم کماال همکاری رو با ما کرد و اتفاقا خودش هم گفت تو سایت با ما هست باز هم...

abolfazls
24-08-1393, 09:46 بعد از ظهر
خوب فعلا يك سرى از دوستان كه از قبل هم معرف حضور هستن رو معرفى ميكنيم

دوست خوبمون كيا با اون اطلاعات خوب و فنى شون مدير بخش اسپورت و موتورسنگين و مدير بخش فنى

دوست خوبمون گلادياتور مدير بخش گفتگوى متفرقه و آزاد

و دوست خوبمون ali r مدير بخش دو منظوره و كلاسيك

roots
24-08-1393, 09:50 بعد از ظهر
تبریک میگم به این 3 همکار قدیمی ...

!NAVID!
24-08-1393, 10:28 بعد از ظهر
سلام دوباره
من سابقه وب مستری دارم با سیستم ویبولتین هم اشنایی دارم
اگه کمک لازم داشتین میتونید رو من حساب کنید!

roots
24-08-1393, 10:33 بعد از ظهر
2 تا از همکارای قدیمیه سایت هم به جمع مدیران اضافه میشن

اقای farshad54 برای بخش فنی سایت و آقا کاوه برای قسمت ناظم انجمن.
تبریک به هر دو عزیز.

moein 007
24-08-1393, 11:23 بعد از ظهر
تبریک میگم به داش کاوه و داش فرشاد واقعا هر دوتای این عزیزان خیلی برای سایت مفید هستن و ممنون از مدیران جدید که از استعداد های درخشان این سایت استفاده میکنن

nazamm
25-08-1393, 12:25 قبل از ظهر
با سلام كابر nazamm هستم
اميدوارم اين تغييرات بتونه كمكي به صنعت موتور سيكلت و موتور سوارا بكنه در كل سايت محلي براي تبليغ شركت هاي مختلف و همايت بي دريغ و بي منطق به هر نحو يا هر شكل نشه.

roots
25-08-1393, 01:14 قبل از ظهر
با سلام كابر nazamm هستم
اميدوارم اين تغييرات بتونه كمكي به صنعت موتور سيكلت و موتور سوارا بكنه در كل سايت محلي براي تبليغ شركت هاي مختلف و همايت بي دريغ و بي منطق به هر نحو يا هر شكل نشه.
اگر اون شرکت یا تعمیرگاه واقعا کارش درست باشه چرا که نه دوست عزیز....دوستان بهتر میدونن این زمونه ادم منصف چقدر کم پیدا میشه..ولی اگر حمایت بیخودی و به قول خودت بی منطق باشه خیانت هست در حق بچه های سایت...

معمار
25-08-1393, 11:14 قبل از ظهر
به امید بازگشت روزهای خوب برا پرشین موتور

هستیم فقط به خاطر پرشین موتور و یه سری دوستان گل

s.mm
25-08-1393, 09:32 بعد از ظهر
من به عنوان یکی از کاربرای این سایت که تا حالا خیلی هارو برای اینجای عزیز پرزنت! کردم باید بگم که واقعا در خصوص مدیریت اون گیج شدم!
یه زمان کسایی که البته همه میشناسیم بنیانگذار ها و مدیران سایت بودند بعد یه مدت سایت خوابید و معلوم شد یه بنده خدایی با سایت مشکل پیدا کرده و اومده زده سایت رو هک کرده بعد دوباره همون طرف طی یک قرارداد! شد مدیر و مالک سایت! بعد همون فرد بن شد و بعدش نفهمیدیم چی شد!! یه سری ها هم که قهر کرده بودند و برای خودشون یک سایت دیگه زده بودند!

من واقعا دوست دارم بدونم ابنجا کی به کیه و من و بقیه کاربرا با چه کسی طرف هستیم! هرچند تا حالاشم بدون اینکه در امور اینچنینی دخالت و کنجکاوی کنم به فعالیتم ادامه دادم!​

ARSH
25-08-1393, 10:41 بعد از ظهر
منم همین مشکل رفییقمون رو دارم !
بعد امیر و علیرضا و کنجی که تیم مدیریتی بودن که من عضو شدم تو دورانشون اصلا هیچکس رو تو مدیریت نمیشناسم به طور درست حسابی ! ****** بود که هیوسانگ داشت . بعد حسین مستر بود که قبلش اصلا ندیده بودمش تو سایت مدیر شد دیدمش الان مثلا آقای بی کینگ رو نمیشناسم با اینکه نمیگم قدیمی هستم و فاز قدیمی این چیزا بردارم ولی تقریبا همه کاربرای فعال رو دیدم قبلا حالا شاید یوزرش یه چی دیگه بوده
مساله اینه معرفی خاصی نداره مدیریت !
یه معرفی کنید بی زحمت که یوزرای قبلیتون چی بوده
ایا قراره شما هم به صورت صنعتی کار کنید ؟ ( سایت رو بگیرید و یه دستی به روش بکشید و بفروشید ؟ ) که بعید میدونم این باشه هدف چون دو تا سایت رو ادغام کردید مطمئنن هدف پیشرفت فنی و علمی سایت هست
خلاصه که ممنون میشیم یه توضیح بدید اینطوری فاز مملکت به ادم دست میده ! که ادم از هیچی خبر نداره پشت پرده همه چی انجام میشه ! بعضی چیزا رو نیاز نیست کاربرا بدونن ولی بعضی چیزا رو باید بگید تا جو صمیمی باشه و حالت مدیر و کاربر نباشه ! حالت دوستانه باشه
دمتون گرم

BKING
25-08-1393, 11:05 بعد از ظهر
منم همین مشکل رفییقمون رو دارم !
بعد امیر و علیرضا و کنجی که تیم مدیریتی بودن که من عضو شدم تو دورانشون اصلا هیچکس رو تو مدیریت نمیشناسم به طور درست حسابی ! ****** بود که هیوسانگ داشت . بعد حسین مستر بود که قبلش اصلا ندیده بودمش تو سایت مدیر شد دیدمش الان مثلا آقای بی کینگ رو نمیشناسم با اینکه نمیگم قدیمی هستم و فاز قدیمی این چیزا بردارم ولی تقریبا همه کاربرای فعال رو دیدم قبلا حالا شاید یوزرش یه چی دیگه بوده
مساله اینه معرفی خاصی نداره مدیریت !
یه معرفی کنید بی زحمت که یوزرای قبلیتون چی بوده
ایا قراره شما هم به صورت صنعتی کار کنید ؟ ( سایت رو بگیرید و یه دستی به روش بکشید و بفروشید ؟ ) که بعید میدونم این باشه هدف چون دو تا سایت رو ادغام کردید مطمئنن هدف پیشرفت فنی و علمی سایت هست
خلاصه که ممنون میشیم یه توضیح بدید اینطوری فاز مملکت به ادم دست میده ! که ادم از هیچی خبر نداره پشت پرده همه چی انجام میشه ! بعضی چیزا رو نیاز نیست کاربرا بدونن ولی بعضی چیزا رو باید بگید تا جو صمیمی باشه و حالت مدیر و کاربر نباشه ! حالت دوستانه باشه
دمتون گرم
سلام

من سعید هستم قبلا نام کاربریم radical بود 37 امین یوزر پرشین در زمان تاسیس در سال 89 بودم
و هدف از خرید پرشین و ادغام متمرکز شدن موتورسواران کشور در یک سایت واحد بوده است
و ما قصدی برای فروش نداریم و برای فعالیت و پیشرفت هستیم و خواهیم بود

vahidps
26-08-1393, 12:17 بعد از ظهر
بعد از ادغام سایت یه طوری شده کاربرای قبلی دیگه پست نمیدن

ارسال شده از GT-I9000 با استفاده از تپاتالک 2

شایسته فر
26-08-1393, 03:54 بعد از ظهر
مبارکه
تازه اووومدم!!

BKING
26-08-1393, 03:56 بعد از ظهر
مبارکه