PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقایسه روان 200 با شوکا 250

alip
19-06-1390, 05:17 بعد از ظهر
روان قدرت موتور و شتابش برا افرود كمه از نظرمن موتور تنبليه
فقط يه بار شوكا رو سوار شو(جه اب خنك وجه هوا خنك) ببين نظرت راجع به روان عوض ميشه يانه؟
خواهشا اينكارو بكن

نیما نادری
20-06-1390, 12:25 قبل از ظهر
آخه روان 200 سی سی هست با کاربراتور تنبل دیافراگمی و شوکا 250 با کاربراتور پیستونی !!!

خیلی فرق میکنه داستان

ap_peiki
20-06-1390, 01:00 قبل از ظهر
شما شوکایه مایع خنک رو امتحان کردید؟؟

alip
20-06-1390, 02:13 قبل از ظهر
مسيله سر انتخاب بهتره يا اينكه بكيم اكه مثلا اينجورى بود روان قويتر يا برشتابتر ميشد .........در حال حاضر روان داريم با شرايط مخصوص خودش وشوكا رو هم داريم با خصوصيات خودش
روان تو ا\هان جا افتاده وكرنه هيج جيزش از شوكا سر نيست حتى نسبت به روان 250 من باشم شوكا رو ول نميكنم برم روان بخرم تازه من دارم راجع به شوكا هواخنك حرف ميزنم شوكا اب خنك كه هم خدايى خوشكلتره هم قويتر و هم بروز تر

---------- Post added at 03:11 AM ---------- Previous post was at 02:53 AM ----------

جسارتا ميكم .........به كسى برنخوره........دوستانى هستند كه ميان و براى خريد موتور واسه افرود مشورت مي***ن و فكر نميكنم كار درستى باشه كه فورا ما روانو معرفى كنيم ولا غير
من منكر خوب جواب بس دادن روان نيستم اما لااقل نكيم فقط روان وبس بزاريد بنده خداها يه دورى هم با شوكا بزنن اكه عمرا با روان عوضش كردن اونوقت هر جى كفتين من بحساب اقاى بيكان بور بهتون باختم خدارو شكر من قبل از خريد هر دو رو سوار شدم وكرنه بد كلاهى سرم ميرفت منكه خدايى الان كه شوكا سوار ميشم محاله با يه روان به يه سفر افرود برم اكرم برم اولين سربالايى برميكردم خونه و شوكامو سوار ميشم
از همه روانيهاى عزيز عزرخواهى ميكنم ولى از دوستانيكه قصد خريد افرودر تو اين حد قيمت دارن خواهش ميكنم قبل از خريد هردو رو سوار شيد كاز بديد وبعدا خودتون قضاوت كنين
از بحث شتاب و قدرت كه بكزريم همه جيشو بررسى كنيد نيما جون كفت كه شاسى روان قويه ...تورو خدا شاسيشو بزاريد كنار شوكا ببينيد كدوم قويتره ويا هر قطعه ديكشونو از نزديك مقايسه كنيد ومنصفانه قضاوت كنيد كه بعداز خريد خيلى ديره

---------- Post added at 03:12 AM ---------- Previous post was at 03:11 AM ----------

اقا اكه اينجا جاى اين بحث نبود عزرخواهى ميكنم

Mohammad aghili
20-06-1390, 08:49 قبل از ظهر
---------- Post added at 03:12 AM ---------- Previous post was at 03:11 AM ----------

نه آقا
این چه حرفیه
بنده که همه دوستان میدونن روان پرستم ، با این حرفای شما یه نمه شک تو دلم افتاد
اما
آخه من کجا شوکا تست کنم؟؟
تو مشهد من به شخصه یه دونه بیشتر ندیدم !!!!:hanghead:

حالا وقتش رسید حتما باس جفتشون رو سوار شم ببینم کدوم روان ترن !

فعلا
یاعلی

nopo
20-06-1390, 08:58 قبل از ظهر
مسيله سر انتخاب بهتره يا اينكه بكيم اكه مثلا اينجورى بود روان قويتر يا برشتابتر ميشد .........در حال حاضر روان داريم با شرايط مخصوص خودش وشوكا رو هم داريم با خصوصيات خودش
روان تو ا\هان جا افتاده وكرنه هيج جيزش از شوكا سر نيست حتى نسبت به روان 250 من باشم شوكا رو ول نميكنم برم روان بخرم تازه من دارم راجع به شوكا هواخنك حرف ميزنم شوكا اب خنك كه هم خدايى خوشكلتره هم قويتر و هم بروز تر

---------- Post added at 03:11 AM ---------- Previous post was at 02:53 AM ----------

جسارتا ميكم .........به كسى برنخوره........دوستانى هستند كه ميان و براى خريد موتور واسه افرود مشورت مي***ن و فكر نميكنم كار درستى باشه كه فورا ما روانو معرفى كنيم ولا غير
من منكر خوب جواب بس دادن روان نيستم اما لااقل نكيم فقط روان وبس بزاريد بنده خداها يه دورى هم با شوكا بزنن اكه عمرا با روان عوضش كردن اونوقت هر جى كفتين من بحساب اقاى بيكان بور بهتون باختم خدارو شكر من قبل از خريد هر دو رو سوار شدم وكرنه بد كلاهى سرم ميرفت منكه خدايى الان كه شوكا سوار ميشم محاله با يه روان به يه سفر افرود برم اكرم برم اولين سربالايى برميكردم خونه و شوكامو سوار ميشم
از همه روانيهاى عزيز عزرخواهى ميكنم ولى از دوستانيكه قصد خريد افرودر تو اين حد قيمت دارن خواهش ميكنم قبل از خريد هردو رو سوار شيد كاز بديد وبعدا خودتون قضاوت كنين
از بحث شتاب و قدرت كه بكزريم همه جيشو بررسى كنيد نيما جون كفت كه شاسى روان قويه ...تورو خدا شاسيشو بزاريد كنار شوكا ببينيد كدوم قويتره ويا هر قطعه ديكشونو از نزديك مقايسه كنيد ومنصفانه قضاوت كنيد كه بعداز خريد خيلى ديره

منم با نظر شما موافقم شوکا250 وفلات250 از روان بهترند:riz284:
آما!!
آما چی؟
اما همه که پول خرید شوکا ندارن وتوی همه استانهاکه لوازمش نیست
اینو یک جوری حلش کن!!

reza KTM
20-06-1390, 01:13 بعد از ظهر
من درمورد شوکا 250 آب خنک هیچ حرفی ندارم و مطمئنم خیلی از روان بهتره
ولی در مورد هواخنک فکر نمیکنم
سوار نشدم که نظر بدم ولی یه موتور خوب همه جاش باید خوب باشه
من ظاهر شوکا بیشتر دلمو زده جوشکاری های کلفت روی فرمان فلاپ های خیلی ...
درسته شاید شوکا خوب شتاب داشته باشه (من که سوار نشده و خیلی دوست دارم سوار شم) ولی طرف تا قیافش رو میبینه بیخیالش میشه

شفیع
20-06-1390, 01:33 بعد از ظهر
بدیه شوکا اینه که توی بازار خیلی کمه، و البته به این خاطره چون تازه اومده و به اندازه روان شناخته شده و جا افتاده نیست، مطمئنم اگر شرکت خوب عمل کنه تا یکی دو سال دیگه شاید دیگه کسی دنبال روان نباشه. البته به نظرم هم کمبودن شوکا در بازار می تونه یکی از سیاست های شرکت باشه، تا قیمت و محبوبیتشو ببره بالا.

Kenji
20-06-1390, 01:38 بعد از ظهر
قیمت صفر شوکا هوا و آب خنک رو کسی داره که یه مقایسه ی قیمتی هم انجام بدیم؟

اصلا هست؟

نیما نادری
20-06-1390, 02:15 بعد از ظهر
من و کامرو روانو ترکوندیم تو یک آفرود و بعد هم کل موتورو لخت کردیم و هر دومون دست دوم مدل پایین و ترمز درام سواریم

شما نمیتونی این جا رای به برتری موتور 250 سی سی به 200 بدی ... میتونی ؟ اگر آره که بحث همین جا تمامه !!!!

بحث در مورد موتورهای چینی طرح روان در حجم 200 سی سی هست

و گرنه به نظر من ریجو از همه اینا بهتره بی چون و چرا ...اونم با حجم 185 سی سی !!!

شوکا آب خنک خوبه یا نیست کلا یک موتور دیگریست

شوکا هوا خنک هم خوبه ولی هم کمه هم قطعه نداره هم خیلی معروف نیست هم کپیه ژاپنی نداره

خیلی از جزییات روان رو که بررسی میکردیم و بعد از سرویس میبستیم سر جاش مشخص بود که بزن درویی نیست

حسـن
20-06-1390, 02:36 بعد از ظهر
تو آفرود زیر 2 تومن فقط باید به روان فکر کرد اینا قبلا شک داشتم ولی وقتی نیما که خوره تریل و اندرو بود روان گرفت مطمن شدم

Mohammad aghili
21-06-1390, 08:35 قبل از ظهر
تو آفرود زیر 2 تومن فقط باید به روان فکر کرد اینا قبلا شک داشتم ولی وقتی نیما که خوره تریل و اندرو بود روان گرفت مطمن شدم

راستی جناب نادری
شما تا بحال شوکا رو تست نکردین؟

نیما نادری
21-06-1390, 09:34 قبل از ظهر
راستی جناب نادری
شما تا بحال شوکا رو تست نکردین؟

یک هواخنک رو تو شهران تو خاک سوارشدم البته خیلی موتورو داغون کرده بود و هندلینگ نداشت منم زیاد گاز ندادم که جفتمون مرحوم نشیم

ولی قسمت بشه حتما یک تمیزش رو خاکی/آسفالت تست میکنم

alip
22-06-1390, 05:13 قبل از ظهر
اقا يه خبرى ميداديد براى انتقال بستها ...بهرحال ممنون از اينكارتون
دوست عزيز اقاى عقيلى بجه خاك باك مشد...عرض به خدمتت اكه حرف منوقبول دارى من خدمتت بكم كه شوكاى هةاخنكو سوار شدم از هر جهت به روان سره قدرت.شتاب.شاسى.خوشدستى(البت ه شايد همه اينو قبول نكنن)فلابهاش اصلا نميشكنه.تو خاكى جه با لاستيكاى فابريك وجه با لاستيكاى افرودى كه من روش انداختم تا دنده 3 تيكاف ميكنه براى تك جرخ زدن با اين سايز لاستيك مناسب نيست جونكه جلو19 وعقب 17 هست دوستى كفته بود كه جون دلوى موتور سنكينه نميشه تك جرخ زد اما من به شما اطمينان ميدم كه اكه لاستيك جلو 21 بشه براحتى سرشوكا بلند ميشه
نيماجون طفت كه سوار شوكا كاز خورده شده و واسه همين زياد كازش نداده و اين يعنى اينكه تست كاملى از طرف نيماى عزيز دردرابطه با شوكا هواخنك صورت نكرفته
من الان نزديك بيش از 3ماهه كه دارم اين موتورو سوار ميشم و خدايى تو اين رنج قيمت موتورى به شتاب و قدرت شوكا نديدم شما اكه روان بخرى يا شوكا از جيب مبارك خودت بول ميدى و ضرريا نفعى به من نميره اما مطمبنم شوكا كيس بهترى براى افرود هست
در ضمن دوستى در يزد كه من موتورمو ازش خريدم كفت كه شوكاى هوا خنك در يزد 1875 تومن هست(صفر كيلومتر) kenjiعزيز فكر كنم شما ر احع به قيمت شوكا برسيده بودى
(متاسفانه بلد نيستم نقل قولهارو كبى كنم):khak:

---------- Post added at 05:53 AM ---------- Previous post was at 05:48 AM ----------

در جواب حسن اقاى عزيزم عرض كنم كه اكه نيماجون يه سفر افرودى مثل سفرايى كه با روان ميره با شوكا هم بره من به شما قول ميدم كه روانو بفروشه و شوكا بخره
جدا ميكم

---------- Post added at 05:58 AM ---------- Previous post was at 05:53 AM ----------

عقيلى جان من بم هستم بدون تعارف ميكم باشو بيا اينجا خودم جاكرتم اين موتور من ناقابله واسه تست كردن
والله

---------- Post added at 05:59 AM ---------- Previous post was at 05:58 AM ----------

اخ جوووووووووون نقل قول ياد كرفتم:29dz8zk:

---------- Post added at 06:13 AM ---------- Previous post was at 05:59 AM ----------

من و کامرو روانو ترکوندیم تو یک آفرود و بعد هم کل موتورو لخت کردیم و هر دومون دست دوم مدل پایین و ترمز درام سواریم

شما نمیتونی این جا رای به برتری موتور 250 سی سی به 200 بدی ... میتونی ؟ اگر آره که بحث همین جا تمامه !!!!

بحث در مورد موتورهای چینی طرح روان در حجم 200 سی سی هست

و گرنه به نظر من ریجو از همه اینا بهتره بی چون و چرا ...اونم با حجم 185 سی سی !!!

شوکا آب خنک خوبه یا نیست کلا یک موتور دیگریست

شوکا هوا خنک هم خوبه ولی هم کمه هم قطعه نداره هم خیلی معروف نیست هم کپیه ژاپنی نداره

خیلی از جزییات روان رو که بررسی میکردیم و بعد از سرویس میبستیم سر جاش مشخص بود که بزن درویی نیست
نيما جون من قصدممقايسه 200 با 250 نيست منظور من خريدن يه موتور تو اين رنج قيمته و در مورد ريجو هم حرفت كاملا درسته اما قيمت روان.شوكا و ريجو يكى نيست اما قيمت شوكا و روان نزديك به همه
البته اينو بكم كه من تاحالا مثل شما كه روان رو لخت كرديو دوباره بستى اينكارو نكردم كه ببينم تو ساخت و مونتازش جيكار كردن و تا باز نكنم نيتونم جيزى بكم
ودر مورد كمياب بودن قطعه اكه با انصاف قضاوت كنيم هيج موتور ساخت داخلى براحتى يدكيش بيدا نميشه و شوكا هم از همين قانون ايرانى طبعيت ميكنه

alip
22-06-1390, 05:23 قبل از ظهر
من درمورد شوکا 250 آب خنک هیچ حرفی ندارم و مطمئنم خیلی از روان بهتره
ولی در مورد هواخنک فکر نمیکنم
سوار نشدم که نظر بدم ولی یه موتور خوب همه جاش باید خوب باشه
من ظاهر شوکا بیشتر دلمو زده جوشکاری های کلفت روی فرمان فلاپ های خیلی ...
درسته شاید شوکا خوب شتاب داشته باشه (من که سوار نشده و خیلی دوست دارم سوار شم) ولی طرف تا قیافش رو میبینه بیخیالش میشه
رضا جون خدايى اين موتور زشته؟!!!
ايهاالناس اين موتور زشته؟!!!يعنى روان 200 ازاين خوشكلتره؟!!!(البته سلايق متفاوته3167

Mohammad aghili
22-06-1390, 08:28 قبل از ظهر
بجه خاك پاك مشد
:bighug: چاکرتیم داد

عقيلى جان من بم هستم بدون تعارف ميكم باشو بيا اينجا خودم جاكرتم اين موتور من ناقابله واسه تست كردن
والله
خیلی مرسی
صاحبش قابل داره
.
.
اتفاقا من یه چند وقتیه عکاسی میکنم ، شاید یه سفر واسه عکاسی بیام اونطرفا
اگه اومدم ، حتما مزاحمت می شم

یعنى روان 200 ازاين خوشكلتره؟!!
بابا یخورده انصاف داشته باش دیگه !
روان اگه از لحاظ قیافه از این سر تر نباشه ، به جرأت میشه گفت که پایین تر نیس
البته در اینکه شوکا هم خوشگله شکی نیس

حتما یک تمیزش رو خاکی/آسفالت تست میکنم
لطف میکنید
ما منتظریم ...

فعلا
یاعلی

nopo
22-06-1390, 09:08 قبل از ظهر
:bighug: چاکرتیم داد

خیلی مرسی
صاحبش قابل داره
.
.
اتفاقا من یه چند وقتیه عکاسی میکنم ، شاید یه سفر واسه عکاسی بیام اونطرفا
اگه اومدم ، حتما مزاحمت می شم

بابا یخورده انصاف داشته باش دیگه !
روان اگه از لحاظ قیافه از این سر تر نباشه ، به جرأت میشه گفت که پایین تر نیس
البته در اینکه شوکا هم خوشگله شکی نیس

لطف میکنید
ما منتظریم ...

فعلا
یاعلی

شما دارید موتور 200 رو با 250 مقایسه میکنید؟؟!!!!
این مقایسه اشتباهه مثل این میمونه که دو کلاس متفاوت ماشینو مقایسه بکننین و بگید اونی که توی کلاس پایین تره قوی و بهتره!!!
این یک چیز پر واضحیه که 250 صد در صد سرتر باشه:interview:
قیاس مالفارغ نکنید.(دوچیزکه شرایط یکسان ندارند رو باهم مقایسه کردن)

والله روان خدا نیست چرا اینقدر بزرگش میکنید؟؟
البته اینکه معروفه به خاطراینکه چند ساله توی بازاره(منظورم این نیست که بده خوبه ولی با 250 مقایسه نکنید.)
در اینکه روان موتور خوبیه شکی نیست ولی توی کلاس 200 نه 250
والا بلا شوکا250 وفلات 250 از روان سر تره
این هایی که پایین مینویسم خدا شاهده تعریف از خود نیست:

روزی 10 بار توی خیابون می پرسن موتورت چنده؟
دیروز یک وانت پیچید جلوم وبوق زد فکر کردم میخوان منو بزنن!!!:23:
بعدش گفت موتورت فروشی نیست؟راضی هستی؟
شوکا و فلات هر دو تقریبا باهم و حدود2ساله اومدن توی این مدت شوکا کمتر دیدم -ولی فلات اگر بد بود مردم این همه فلات250 نمی خریدن(به نسبت تازه تر بودنش توی بازار)

اگرشوکا لوازمش مثل فلات و روان زیاد بود حتما شوکا میخریدم
ولی متاسفانه همین عامل باعث عدم استقبال عمومی شد
فلات از این قضیه درس گرفت وتوی کمتر از یک سال تمامی لوازمش رسید.

جمع بندی:
اول شوکا250
دوم فلات 250
سوم روانrv
چهارم فلات200
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته!!:4chsmu1:

3168

Alireza
22-06-1390, 10:26 قبل از ظهر
تو موتور های ساخت داخل و چینی کلا 50 سی سی چیزی نیستش که نشه مقایسش کرد

نیما نادری
22-06-1390, 10:40 قبل از ظهر
به فرض این که شوکا 250 از روان 200 بهتره .... کو شوکا 250؟

من ترجیح میدم موتور لوازم داشته باشه ... من در عرض 30 دقیقه لوازم اصلی روان رو با آرم کینکی پیدا میکنم

و این برام قوت قلبه

من از ترکیب شوکا 250 هم خیلی خوشم اومد ... اصلا کار ندارین تست کردم یا نکردم ولی موتور خوبی به نظر میرسه

فقط مشکل اینجاست : کو شوکا ؟

Duran
22-06-1390, 01:34 بعد از ظهر
به فرض این که شوکا 250 از روان 200 بهتره .... کو شوکا 250؟

من ترجیح میدم موتور لوازم داشته باشه ... من در عرض 30 دقیقه لوازم اصلی روان رو با آرم کینکی پیدا میکنم

و این برام قوت قلبه

من از ترکیب شوکا 250 هم خیلی خوشم اومد ... اصلا کار ندارین تست کردم یا نکردم ولی موتور خوبی به نظر میرسه

موافقم با این بحث .
برخلاف نظر یکی از دوستان که فکر میکرد قصد کوبیدن شوکا آب خنک رو دارم همونطور که چندین بار هم متذکر شدم از ظاهر و از طرفی اینجین و تنه هر دو شوکای آبخنک و هوا خنک بسیار خوشم اومد اما وقتی فکر این رو کردم که بخاطر قطعه که مسلما همیشه مورد نیاز خواهد بود مجبور بشم با اصفهان طرف باشم و یا با مبالغ غیر قابل توجیه دنبال جنس مشابه در تهران باشم به این نتیجه رسیدم که علیرغم علاقه ام قید این موتور رو بزنم .
البته کلا با بحثهای مقایسه ای موافق نیستم اما یکی از دلایلی که کماکان این رادیسون رو نگه داشتم مسئله قطعات هست که به لطف کپیهای زیادی که وجود داره با پایین ترین قیمت میشه لوازم خودش یا مشابهاش رو تهیه کنم .
کلا در بحثهای آفرود معتقدم همه موتورهای چینی باید بهینه شوند (خصوصا در قسمت تنه و تعلیق ) و بشخصه به هیچ موتور سیکلت چینی در آفرود اعتماد ندارم اما این طور که بنظر میاد روان در آفرود قابل اطمینانتر باشه (تجربه دوستان) اما در مورد قدرت اینجین روان با دوستان موافقم که شوکا قدرت بیشتری داره .
بجث شوکا هست اما رادیسون هم از لحاظ قدرت از روان مطمئنا توان بیشتری داره اما تنها مشخصه قدرت مورد نظر نیست بلکه ثبات اینجین هم از فاکتورهای مهم در آفرود هست و بنا به تجربه برخی دوستان بنظر میاد روان در این زمینه هم قابل اعتماد تر باشه

reza KTM
22-06-1390, 02:16 بعد از ظهر
رضا جون خدايى اين موتور زشته؟!!!
ايهاالناس اين موتور زشته؟!!!يعنى روان 200 ازاين خوشكلتره؟!!!(البته سلايق متفاوته3167
درسته شوکا هم خوشگله ولی نه به اندازه روان که به قول خودت سلیقه ای هست
منظور من جوشکاری روی فرمان هست اگه میتونی یه عکس از بالا بزار فقط فرمون و کنسول

Mohammad aghili
22-06-1390, 03:02 بعد از ظهر

سخنی کز دل برآید ، لاجرم بر دل نشیند

دقیقا بحث منم همینه

alip
23-06-1390, 03:55 بعد از ظهر
اقا من از همه مهمتر خدارو شكر ميكنم كه ابن بحث به بيراهه نرفته و داره مثبت بيش ميره و دوستان همه فهيمانه اظهار نظر ميكنند وميشه كفت كه تعصب دركار نيست ...اين به نظر من مثبت ترين جاى بحثهخدارو هزار مرتبه شكر

---------- Post added at 04:55 PM ---------- Previous post was at 04:43 PM ----------

درسته شوکا هم خوشگله ولی نه به اندازه روان که به قول خودت سلیقه ای هستمنظور من جوشکاری روی فرمان هست اگه میتونی یه عکس از بالا بزار فقط فرمون و کنسولحتما رضا جون در اولين فرصت عكسى كه خواستيو ابلود ميكنم عزيز الان موتور دردسترسم نيست ولى جشم

Mohammad aghili
24-06-1390, 11:02 قبل از ظهر
الان موتور دردسترسم نيست

یکی از بدیهای شوکا همینه
موتور چموشیه و همش از دست صاحبش در میره و یه دیقه هم تو طویلش بند نمیشه

آخه این چه وضعشه؟

پس فردا اگه تو آفرود بکارتت چی؟

:20::20:

اینارو فقط واسه این گفتم که یکم بحث به حاشیه کشیده بشه
ما نباید بزاریم هیچ بحثی مفید باشه :25::4chsmu1:
(انجمن اسپمر های روانی)

داش رایدر رخصت

alip
25-06-1390, 07:02 بعد از ظهر
یکی از بدیهای شوکا همینه(احتمالا شما داری مزاح پرتاب میکنی اما عرض کنم که اینکه کفتم دردسترس نیست منظورم این بود که من الان کرمانم و موتور بمه)
موتور چموشیه و همش از دست صاحبش در میره و یه دیقه هم تو طویلش بند نمیشه(لفظ طویله هم باز برای مزاح بد نیست)

آخه این چه وضعشه؟

پس فردا اگه تو آفرود بکارتت چی؟(و تو افرودم قول میدم که نمیذارتت)

:20::20:

اینارو فقط واسه این گفتم که یکم بحث به حاشیه کشیده بشه(اما این جمله اگه مزاح هم باشه در طول مدت زمان و ادامه این مزاح ممکنه از حالت مزاح خارج بشه و عمومی شه)
ما نباید بزاریم هیچ بحثی مفید باشه :25::4chsmu1:
(انجمن اسپمر های روانی)

داش رایدر رخصت
مخلص آقای عقیلی عزیز

---------- Post added at 08:02 PM ---------- Previous post was at 07:38 PM ----------

از همه مهمتر عقیلی جان حرفای منو اصلا جدی نگیر چون خودشون اصل اسپمن

nopo
25-06-1390, 08:25 بعد از ظهر
روان قدرت موتور و شتابش برا افرود كمه از نظرمن موتور تنبليه
فقط يه بار شوكا رو سوار شو(جه اب خنك وجه هوا خنك) ببين نظرت راجع به روان عوض ميشه يانه؟
خواهشا اينكارو بكن
قبول دارم!!:25r30wi:
فقط به درد توی شهر میخوره(بدون تعصب)

alip
26-06-1390, 12:58 قبل از ظهر
nopo جون ممنون از اظهارنظرت
بخاطراینکه کاملا صحیح .عادلانه وحقیقت محضه
و به این موضوع که تو اذهان جاافتاده که (روان و دیگر هیچ) توجه نکردی وبه تجربه شخصی خودت بیشتر اعتماد کردی وتعصب رو هم دور انداختی

nopo
26-06-1390, 08:04 قبل از ظهر
nopo جون ممنون از اظهارنظرت
بخاطراینکه کاملا صحیح .عادلانه وحقیقت محضه
و به این موضوع که تو اذهان جاافتاده که (روان و دیگر هیچ) توجه نکردی وبه تجربه شخصی خودت بیشتر اعتماد کردی وتعصب رو هم دور انداختی
حتی این تاثیرات زهنی خارج از سایت هم موجوده!!
خب خیلها به خاطراینکه روان چند سال توی بازار بوده میگن روان
ولی ای کاش ....
حتی این حرفها داشت روی منم تاثیر میزاشت-برای تست رفتم یک روان پیدا کردم -اونو تست زدم -به طرف موتور خودمو دادم
طرف گفت عجب موتور خطرناکی!!!
ولی موتور طرف منو قانع نکرد:khak:

Mohammad aghili
26-06-1390, 11:30 قبل از ظهر
خوبه دیگه !:icon_pf _52_:

دو روز ما نبودیم ، دارین میزنین روان رو میکوبین دیگه

اینجوری پیش بره به خدا به پس فردا نمی کشه که به این نتیجه میرسیم رادیسون خیلی از روان سرتره :98:

بابا این روانی های سایت کجان پس؟
دارن هویت روان رو زیر سوال می برن

آی ایهالناس !
به دادم برسید ، اینا منو اینجا تنها گیر آوردن

Kenji
26-06-1390, 11:43 قبل از ظهر
از نظر من صحبت های دوستان غیر علمی و تخصصی هست. جوابی برای این جمله های "روان چیه همه دنبالشن" " موتور من خیلی شاخه" "موتورم خطرناکه" و .... ندارم

reza KTM
26-06-1390, 12:34 بعد از ظهر
اون که سره احتیج به تعریف نداره
مشک آن است که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید

هی بگن روان بده ولی ما میگیم
آن را که پاک است از محاکمه چه باک است

مثلا من برم یه cbr 1000 بخرم هی بگم موتورم خیلی شاخه ها خوب معلومه که خیلی شاخه مثل روان (که از cbr 1000 هم بهتره:25r30wi:)

Mohammad aghili
26-06-1390, 12:39 بعد از ظهر
از نظر من صحبت های دوستان غیر علمی و تخصصی هست. جوابی برای این جمله های "روان چیه همه دنبالشن" " موتور من خیلی شاخه" "موتورم خطرناکه" و .... ندارم

(که از cbr 1000 هم بهتره) ؟؟؟ :waiting::297:

Kami
26-06-1390, 12:44 بعد از ظهر
دوستان تعصب نداشته باشید. هر 2 موتور خوبی هستن

nopo
27-06-1390, 09:20 قبل از ظهر
دوستان تعصب نداشته باشید. هر 2 موتور خوبی هستن
ما دنبال خوب تر هستیم!:consoling2:

Kami
27-06-1390, 09:24 قبل از ظهر
ما دنبال خوب تر هستیم!
برای مشخص شدن اینکه کدوم خوبه باید از نزدیک این 2 موتور به رقابت بپردازن . که فکر نکنم بشه . یه اقای alip داره که بم هست

Mohammad aghili
27-06-1390, 09:28 قبل از ظهر
من دیروز بعد از کلی گشتن تو خیابون امام خمینی مشهد یه شوکا هواخنک مشکی پیدا کردم
کارکرده ، در یه مغازه بود
یارو میگفت 1600
قیافش که زیاد تر تمیز نبود
اما انصافا موتور خوش فرمی هست
با اون کمک گازی عقبش که زده بیرون ، آدمو وسوسه میکنه

یه چندتا سوال از آقا alip داشتم
دوست من !
شما با این پسرتون ، مشکل لوازم نداری؟
یعنی لوازمش راحت پیدا میشه؟

بعد دیگه اینکه این شوکا ماله کدوم کارخونه هس؟

همین

nopo
27-06-1390, 09:34 قبل از ظهر
من دیروز بعد از کلی گشتن تو خیابون امام خمینی مشهد یه شوکا هواخنک مشکی پیدا کردم
یارو میگفت 1600

دوست من !

همین
اگه اون نارنجیه رو دیددی اون یکسال دم مغازه مونده!!

ap_peiki
27-06-1390, 12:21 بعد از ظهر
ممد جون به دردسرش نمیرزه وسیلاش نیس من این موتورو یه سال داشتم کلاس داشت ولی ماتحتمون رو پاره گرد

Mohammad aghili
27-06-1390, 12:56 بعد از ظهر
اگه اون نارنجیه رو دیددی اون یکسال دم مغازه مونده!!

:vahidrk:

یه شوکا هواخنک مشکی پیدا کردم

ماتحتمون رو پاره گرد

واس چی؟
زینش ناجوره؟
یا واسه لوازمش؟

Kenji
27-06-1390, 01:01 بعد از ظهر
برای کمبود وسائل داره می گه دیگه

نیما نادری
27-06-1390, 02:32 بعد از ظهر
روان در حد خودش و هزینه هاش خوبه حتی str که فکر میکردیم خوب جواب بده کشکی از آب در اومد

موتور من نه وحشیه نه شاخه نه باهاش تو اتوبان تند میرم نه نه نه ولی من یک موتور با رینگ 18/21 میخواستم که باهاش برم آفرود

و دارم میرم و راضی هستم

شاید موتور بعدیم یک crf x 250 باشه ولی بازم روان برای کسب تجربه بسیار عالیه

همیشه یک موتور ضعیف داشتن و با اون آفرود روندن باعث میشه وقتی یک موتور قوی میاد زیر پات خیلی

با مهارت بهتری برونی انگار خیلی وقته با اون موتور کسب تجربه کردی

این نظر منه

alip
27-06-1390, 02:34 بعد از ظهر
یارو میگفت 1600

دوست من !

همین
اقای عقیلی عزیز
قصد من خدای نکرده این نیست که شما 4روز دیکه مشکل لوازم داشته باشی ...من تاحالا نیاز به یدکی وقظعه پیدا نکردم وچون تو شهر کوچیکی مثل بم زندگی میکنم این فکروکردم که تو شهرای بزرگ مثل مشهد شما گیر بیاد
اما اگه واقعا یدکیش به این شدتی که مثلا اقای پیکانپور میگن گیر نیاد پس خریدش جای تامل چاره چون شوکا ساخت سپاهان سیکلت اصفهانه و اقای پیکانپور هم بچه اصفهان

alip
28-06-1390, 04:31 قبل از ظهر
عقیلی جون عزیز وجیگر
اولا بگم همیشه با شوخیای مخصوص به خودت حال کردم و دوم اینکه باور کن من روی شوکا هیچ تعصبی ندارمو فقط حرفم اینه که روان بهیچوجه تواناییهای شوکارو در افرود نداره صحبت سر روان 200 ...اما من اینو به جرات راجع به روان 250 هم معتقدم
بقول خودت فعلا یاعلی
البته همیشه یا علی چرا فعلا؟

alip
28-06-1390, 04:58 قبل از ظهر
3278باور کن تو سفری که عکساشم اپ کردم و میتونی ببینی که 3 تا شوکا بود 2تا نارنجی و 1 سفید با یه روان 200 نارنجی و یه یاماها تی تی ار 250 مدل 1997 که خیلی هم موتور سر حالیه
شیبها وسربالاییهای خیلی تندی که ماشینهای افرود با بدبختی وکمک سنگین گیربکس ازشون بالا میومدن باور کن که شوکا رو میشد تو این سربالاییها دنده بدی اما روان عزیز فقط با دنده یک از اینجور شیبهای تند بالا میومد بنحوی که ما 3نفر که سوار شوکا بودیم گاهی اوقات بالای شیب وایمیستادیم تا روان بیاد بالا و بعد دوباره حرکت میکردیم درضمن عکسارو اگه دیده باشی یکی از دوستان که شوکای نارنجی سواره بچه 3 سالشو یا کلی وسیله ویه ماشین پلاستیکی که اگه تو عکسا دقت کنی مبینیش بهمراه داشت و جناب اقای روان سوار هم خودش بودو یه کیسه خواب...امیدوارم که فکر نکنی اغراق کردم باور کن همش عین حقیقته

alip
28-06-1390, 05:23 قبل از ظهر
درسته شوکا هم خوشگله ولی نه به اندازه روان که به قول خودت سلیقه ای هست
منظور من جوشکاری روی فرمان هست اگه میتونی یه عکس از بالا بزار فقط فرمون و کنسول
3279
رضا جون این عکسو تو آرشیو داشتم شاید بدردت بخوره برسم کنار موتور همونی که میخوای برات آپ میکنم

Mohammad aghili
28-06-1390, 09:43 قبل از ظهر
عقیلی جون عزیز وجیگر [Only registered and activated users can see links]

همیشه با شوخیای مخصوص به خودت حال کردم :10:

آقا من بی معنی شوخی می کردم ها !!!
این تاپیک داره خطرناک میشه
من تازه فهمیدم هدف اینا روان نیس (ای دل غافل)

مزاح

آقا منم که چیزی نگفتم ،
بنظر من شوکا هم موتور خوب و قوییه و مسلما با اون انجین 250 هش میتونه در آفرود گزینه برتری نسبت به روان باشه

الانم من تنها تردیدی که واسه شوکا دارم اینه که پس فردا به مشکل لوازم نخورم (دروغ گفتم ، یه تردید دیگه هم دارم ؛ اینکه اگه پس فردا برم شوکا بگیرم تموم عالم و آدم میگن توکه خودتو (فعل حرام)..... از بس گفتی روان روان ، حالا چی شد ؟ شوکا شوکا؟ )

باس برم یه تحقیقات عمده بکنم ببینم قضیه چند چنده

جالبه از اونور هم نوپو رفته رو مخ ما که الا و بلا باید فلات بگیری

الان مشغولم :wall3:

شفیع
28-06-1390, 10:07 قبل از ظهر
من به عنوان یه شخصی که نه شوکا دارم نه روان و نه فلات،
به صورت ظاهری موتور ها رو دیدم و تک تک توصیفات صاحبان این موتورارو شنیدم،
به این نتیجه رسیدم، برای آفرود های واقعی شوکا بهترین گزینه ست، البته نه اینکه موتور های دیگه خدا نکرده مناسب نیستن، نه، ولی موتور های دیکه به نسبت شوکا آفرودی نیستن بیشتر شهری طراحی شده.

Kenji
28-06-1390, 05:09 بعد از ظهر
شفیع جان از نظر فنی درسته صحبتت

اما از نظر اقتصادی درست نیست صحبتت

شفیع
28-06-1390, 09:25 بعد از ظهر
شفیع جان از نظر فنی درسته صحبتت

اما از نظر اقتصادی درست نیست صحبتت

منظورت همون قطعاته ؟
آره خوب چون تازه اومده توی بازار هیچ قطعه ای ازش موجود نیست !
واسه همین نمی شه با خیال راحت باهاش رفت آفرود،
هر آفرودی سر شکستنک داره ...

Kenji
28-06-1390, 10:21 بعد از ظهر
آره دقیقا.

من وقتی به فکر آفرود و زمین خوردن می افتادم واقعا با کمال میل می خورم زمین :afro:

اما شوکا رو آدم دلش نمیاد بزنه زمین. زمین خوردن همانا و دنبال قطعه دووویییدن ....

نیما نادری
28-06-1390, 11:04 بعد از ظهر
یک نکته رو جا داره عنوان کنم که تا قبل از اینکه تو یک شرکت موتوریه داخلی کارکنم نمیدونستم که :

وقتی یک موتوری رو وارد میکنن و به هر دلیلی حال نکنن که دیگه وارد کنن, اصلا و ابدا براشون تامین قطعات موتورهایی که قبلا فروختن مهم نیست !!!

وقتی تولید کننده نباشی و فقط پیچ و مهره سفت کن باشی راز بقا در همینه

nopo
29-06-1390, 12:42 قبل از ظهر
امروز(دوشنبه) با ممد عقیلی رفتیم چهارراه نخریسی(معدن قطعات یدکی موتور مشهد)
از فلات و روان لوازم کامل بود ولی از شوکا تنها چیزی که به چشم دیدم فقط کنسول چراغ جلو بود!!!
یکجا رفتیم یارو گفت اصلا شوکا چی هست؟!!!:wall3:

نمایندگی الله بیگی هم گفت هرچی میخوای زنگ میزنم برات بفستن:2i8d4ao:

شفیع
29-06-1390, 01:15 بعد از ظهر
قضیه لوازم شوکا هم عین اوایل لوازم یدکی روان و رادیسون بود، هر موتوری در یک دره زمانی با همچین مشکلاتی مواجه می شه،
مطمئنا لوازم روان در آینده اونقدر ریاد می شه می شه که میرسه در حد هوندا 125 بعد مردم از روان خسته می شن و به دنبال مدل جدیدی می گردن ... این چرخه ی ورود و خروج محصولات، رسم روزگاره ...

نیما نادری
29-06-1390, 02:43 بعد از ظهر
قضیه لوازم شوکا هم عین اوایل لوازم یدکی روان و رادیسون بود، هر موتوری در یک دره زمانی با همچین مشکلاتی مواجه می شه،
مطمئنا لوازم روان در آینده اونقدر ریاد می شه می شه که میرسه در حد هوندا 125 بعد مردم از روان خسته می شن و به دنبال مدل جدیدی می گردن ... این چرخه ی ورود و خروج محصولات، رسم روزگاره ...

نکته عرض بنده این بود که یکسری محصولات فقط یکبار وارد بازار میشن و استقبال هم اگر کم باشه که دیگه ....

nopo
29-06-1390, 05:07 بعد از ظهر

نکته عرض بنده این بود که یکسری محصولات فقط یکبار وارد بازار میشن و استقبال هم اگر کم باشه که دیگه ....

موتوری که چند سال توی بازار باشه باید وقطعا قیمت لوازمش پایین بیاد .
روان حداقل 5سال توی بازار قدمت داره ولی لوازمش فکر نکنم از این پایین تر بیاد(به نظر من سیاست شرکته)
ولی از شوکا متاسفانه دیگه خبری نیست!!(حیف شد):icon_pf _99_:

حرف نیما هم درسته اگه یک محصول توی بازار زیاد بشه خواه یا ناخواه لوازمش زیاد میشه وبه دنبال زیادشدن ارزون میشه.
این قضیه در مورد فلات صدق می کنه(اول لوازمش کم بود بعد هم چیزش اود ولی گرون بود وحالا داره ارزون میشه(فلاپ کنسول جلو 20هزار بود حالا شده12تا14)
لنت عقب3هزار
لامپ ماشینی هر قیمت بخوای
راهنما3500
توپی عقب60
صفحه کلاج از3تا30هزارتومان
فلاپ های پلاستیکی ست کاملش حدود100(کنسول جلو+گلگیر+فلاپ های بغل+فلاپ یک تیکه عقب)
کیلومتر دیجتالی فابریک 45
کتی ترمز جلو 3تا6(دقیقا کتی آپاچی)
کتی وکلاج وبستش(کلاج کامل)10
پیستون وسوپاپ هم که خودش توی لوازمش داره
سیم کلاج هم توی لوازمش هست9
جعبه طلایی(لوازم یدکی شامل:سیم کلاج-لنت ترمز جلو وعقب-کلید های روی کتی کلاج و کلید های روی کتی ترمز-رینگ پیستون-آینه بغل))
پس میبینم که شرکت وارد کننده فلات(جهان همتا سیکلت بناب) به فکر بنداز ودر برو نبوده و به فکر باز کردن بازار برای خودش وبه فکر مشتریاش بوده!!:32:

Kami
29-06-1390, 05:14 بعد از ظهر
با تشکر ار کاربر عزیز اقای nopo ([Only registered and activated users can see links])
پس نتیجه میگیریم شوکا 250 برای کسانی که اهل ریسک هستن بهتره و البته کسایی که احتیاط میکنن تا موتور نیازی به قطعه نداشته باشه
روان موتور کم خرج و خوبیه در حد خودش
نتیجه گیری کلی : شوکا قطعاتش نیست ولی برای افرود بهتر از روان
روان قطعاتش هست اما مثل شوکا برای افرود مناسب نیست
و در پایان اینو بگم که وقتی یه موتور خوب میاد یا قطعاتش گرونه یا نیست

nopo
29-06-1390, 05:23 بعد از ظهر
با تشکر ار کاربر عزیز اقای nopo ([Only registered and activated users can see links])
پس نتیجه میگیریم شوکا 250 برای کسانی که اهل ریسک هستن بهتره و البته کسایی که احتیاط میکنن تا موتور نیازی به قطعه نداشته باشه
روان موتور کم خرج و خوبیه در حد خودش
نتیجه گیری کلی : شوکا قطعاتش نیست ولی برای افرود بهتر از روان
روان قطعاتش هست اما مثل شوکا برای افرود مناسب نیست
و در پایان اینو بگم که وقتی یه موتور خوب میاد یا قطعاتش گرونه یا نیست

من نگفتم روان موتور کم خرجیه
و همچین نتیجه ای که:{روان موتور کم خرج و خوبیه در حد خودش} اصلا همچین نظری ندارم
من گفتم:حداقل 5سال توی بازار قدمت داره ولی لوازمش فکر نکنم از این پایین تر بیاد(به نظر من سیاست شرکته)
یک نکته ای که یادم رفت بگم این بود که به نسبت قدمتش قطعاتش گرونه (لوازم زیادشده ولی افت قیمت خیلی ناچیز بوده)

Kami
29-06-1390, 05:26 بعد از ظهر
یک نکته ای که یادم رفت بگم این بود که به نسبت قدمتش قطعاتش گرونه (لوازم زیادشده ولی افت قیمت خیلی ناچیز بوده)
به نظر من گرون نیست قطعاتش
اگه قطعات هیوسانگ رو قیمتشو بگم پس چی باید گفت
یدونه راهنما 80 تومان . یدونه کتی کلاچ 70 تومان
صفحه کلاچ 240 تومان . و ...

mehrdad.
29-06-1390, 05:27 بعد از ظهر
در ظاهر هم شوکا تو آفرود از روان سر تره...مخصوصا با اون خار عقبش..ولی تامین قطعات یک فاکتور بسیار مهمه که من یکی رو از خرید شوکا منصرف میکنه

Kenji
29-06-1390, 08:09 بعد از ظهر
من نگفتم روان موتور کم خرجیه
و همچین نتیجه ای که:{روان موتور کم خرج و خوبیه در حد خودش} اصلا همچین نظری ندارم
من گفتم:حداقل 5سال توی بازار قدمت داره ولی لوازمش فکر نکنم از این پایین تر بیاد(به نظر من سیاست شرکته)

فکر می کنم دوستان دلیل بالا بودن قطعات فابریک روان رو فرمودند. "کیفیت بالا به دلیل ساخته شدن تحت لیسانس سوزوکی"

حالا اصرار تون به .... نمی دونم برای چیه

Duran
29-06-1390, 08:54 بعد از ظهر
فکر می کنم دوستان دلیل بالا بودن قطعات فابریک روان رو فرمودند. "کیفیت بالا به دلیل ساخته شدن تحت لیسانس سوزوکی"

حالا اصرار تون به .... نمی دونم برای چیه

در مورد مزایای روان بنده هم توصیه هایی کردم اما بحث لایسنس سوزوکی یه مبحث جعلی و شایعه از طرف تکتاز بود که خاطرم هست عمرانی هم خیلی روش مانور میداد اون اوایل (آگاهانه یا غیرآگاهانه اش رو نمیدونم ) ولی بطور مستند در اونجا برای کلیه روان سواران ثابت کردم که نه تکتاز و نه کینکی کوچکترین لایسنس یا نمایندگی از سوزوکی نداره بلکه یک کپی در حد قابل قبول از سوزوکی دی آر هست

nopo
29-06-1390, 09:02 بعد از ظهر
توی همین فکر بودم ولی مطمئن نبودم

نیما نادری
29-06-1390, 09:02 بعد از ظهر
عزیز قیمت قطعات روان نسبت به سرویسی که میده مفته ... شما توقع داری راهنمای روان فابریک باشه 2500 !!!

تازه فابریکش تو بازار ارزونتر از فابریک شرکتیش هست

قیمت روان وقتی اومد حدود1.200.000بود که به تدریج هم خودش و هم لوازمش با یک سیر معقولی افزایش قیمت داشت

میل سوپاپ روان فابریکو دیروز داشتم میدیم با آدم صحبت میکنه این جاس که فرق تحت لیسانس با تحت پله مشخص میشه

Kenji
29-06-1390, 09:08 بعد از ظهر
وقتی روان 40 هزار تا کارکرده ی علیرضا رو می بینم که کلا روش 150 هزار تومن خرج کرده این بحثا سر کیفیت قطعات روان برام خنده دار می شه

Duran
29-06-1390, 09:59 بعد از ظهر
میل سوپاپ روان فابریکو دیروز داشتم میدیم با آدم صحبت میکنه این جاس که فرق تحت لیسانس با تحت پله مشخص میشه

عالی بود این تیکه زیر پله .

دقیقا یکی از دلایلی که بعضی اجناس رو میبینی یه سری میاد و دیگه اثری ازشون نمیبینید دقیقا همین تولیدات به اصطلاح زیرپله ای هست .
شما کیت هرچی بخواید رو توی چین میتونین براحتی از کارگاههای بزرگتر تهیه کنید و خودتون در مکانتون مونتاژ کنید .
یه جنس الکترونیک توی شنژن آفر داشتم که طرف ادعا میکرد کارخونه و تولید کننده هست . گفتم آدرس بده دارم میام چین یه سر بهت بزنم . طرف خبره بود میدونست من چین برو نیستم آدرس داد که اعتمادم جلب بشه .
یکی از دوستان اونجا دفتری داشت زنگ زدم گفتم برو به این آدرس ببین کیفیت کارای طرف با عکسایی که برا من فرستاده میخونه یا نه .
دوستمون رفته بود به آدرس میگفت چینیه که در رو باز کرد از لای در دیدم یه واحد 15 متری هست که تختش هم همونجاس و خلاصه اون کارخونه معظم تبدیل شد به یه دخمه 15 متری که طرف همه جنسا رو همونجا داشت مونتاژ میکرد. (البته سوتفاهم نشه منظورم ابدا شوکا نیست )

نیما نادری
29-06-1390, 10:17 بعد از ظهر
آخ گفتی تخت خواب یاد یک موضوع جالب راجع به شرکت و تخت خواب بقل میز افتادم بگزریم

---------- Post added at 12:17 AM ---------- Previous post was at 12:11 AM ----------

تب کپی کاری از محصول برتر ول کن چین نیست و بعد از حضور موفق کینکی با انجین مذکور

تولید این انجین در تمام نقاط چین بدون آرم کینکی شروع و ادامه دارد

نمونش رو هم میبینید مثلا str یا فلات یا لوات یا شوکا یا کبیر یا مجیر یا مجیر یا مجیر ......

nopo
29-06-1390, 10:29 بعد از ظهر
عالی بود این تیکه زیر پله .

دقیقا یکی از دلایلی که بعضی اجناس رو میبینی یه سری میاد و دیگه اثری ازشون نمیبینید دقیقا همین تولیدات به اصطلاح زیرپله ای هست .
شما کیت هرچی بخواید رو توی چین میتونین براحتی از کارگاههای بزرگتر تهیه کنید و خودتون در مکانتون مونتاژ کنید .
یه جنس الکترونیک توی شنژن آفر داشتم که طرف ادعا میکرد کارخونه و تولید کننده هست . گفتم آدرس بده دارم میام چین یه سر بهت بزنم . طرف خبره بود میدونست من چین برو نیستم آدرس داد که اعتمادم جلب بشه .
یکی از دوستان اونجا دفتری داشت زنگ زدم گفتم برو به این آدرس ببین کیفیت کارای طرف با عکسایی که برا من فرستاده میخونه یا نه .
دوستمون رفته بود به آدرس میگفت چینیه که در رو باز کرد از لای در دیدم یه واحد 15 متری هست که تختش هم همونجاس و خلاصه اون کارخونه معظم تبدیل شد به یه دخمه 15 متری که طرف همه جنسا رو همونجا داشت مونتاژ میکرد. (البته سوتفاهم نشه منظورم ابدا شوکا نیست )

دقیقا ذهنم رفت همونجا

نیما نادری
29-06-1390, 10:40 بعد از ظهر
دادش دست ذهنتو بگیر چرا دقیقا همیشه میره همون جا ؟

nopo
29-06-1390, 10:52 بعد از ظهر
منظورم شوکا بود

نیما نادری
29-06-1390, 11:12 بعد از ظهر
منظورم شوکا بود

ما که نمیدونیم شاید رفته جای دیگه .....:mad_majidonline:

مجی
30-06-1390, 12:47 قبل از ظهر
سلام.آقایون یکی به من بگه با 1200000تومن پول میشه یه شوکا 250 تمیز خرید یا نه....اگه آره من پولم نقده.....

Kenji
30-06-1390, 12:59 قبل از ظهر
چند وقت پیش تو ایستگاه یه 1400 ی یکی گذاشته بود

alip
30-06-1390, 04:59 قبل از ظهر
خدمت همه دوستان بگم که طرز فکر من برای خرید شوکا این بود که شوکارو تا زمانی که قبراق وسرحال هست نگهش میدارم وباهاش حال میکنم ووقتی هم که حس کنم که داره به خرج میفته میفروشمش و کلا فکر نمیکنم بیش از 2 -3 سال موتوریو نگه دارم البته خرجای ناگهانی مثل تصادف رو نمیشه کاریش کرد

مجی
30-06-1390, 01:18 بعد از ظهر
alipجون سلام.خدا وکیلی یه راهنمایی بکن...شما که شوکا داری در کل که حساب کنی از هر لحاظ شوکا بگیرم خوبه ؟؟یا نه؟؟؟؟؟اینکه میگن قطعاتش نیست صحت داره؟؟؟

Kenji
30-06-1390, 01:31 بعد از ظهر
البته فک کنم علی فقط برای آفرود استفاده می کنه

nopo
30-06-1390, 01:32 بعد از ظهر
شوکا که نیست پس باید یک چیزی بگیری که به شوکا نزدیک باشه وقطعاتشم باشه و انتخابی نمیمونه به جز فلات250!!:bighug:

alip
31-06-1390, 01:36 قبل از ظهر
alipجون سلام.خدا وکیلی یه راهنمایی بکن...شما که شوکا داری در کل که حساب کنی از هر لحاظ شوکا بگیرم خوبه ؟؟یا نه؟؟؟؟؟اینکه میگن قطعاتش نیست صحت داره؟؟؟

مجی ...عزیزم
دقیقا استفاده من ازشوکا فقط آفروده ولاغیر و بمقداری که مثلا درطول یکماه من سواری ازش میگیرم حالاحالا ها واسم موتوره وهیچی هم ازم نمیخواد وبه همین دلیل نیازم به لوازم یدکیش خیلی کمتراز کسیه که هرروز شوکا یا هر موتور دیگه ای رو سوار میشه
و راجع به کمبود لوازمش منم زیاد شنیدم اما من شخصا این پرهیز و فراریو که بقیه بخاطر این موضع از شوکا دارند رو قبول نمیکنم(نظرکاملا شخصی من) اما بازم میگم اکثرا بر این عقیدن که لوازمش گیر نمیاد و من نمیگم که نه حتما گیر میاد اما تا خودم برای خرید قطعه ای از جناب شوکا اقدام نکنم و برام ثابت نشه که گیر نمیاد نمیتونم قضیه نایاب بودنشو بطور 100% قبول کنم ویا اینکه این صحبتو از منبع کاملا موثقی بشنوم
بازم اگه سوالی داشتی در خدمتتم

---------- Post added at 01:36 AM ---------- Previous post was at 01:17 AM ----------

[QUOTE=nopo;36557]شوکا که نیست
خخخخخخخب آقا یه خبر جدید توجه توجه::::(:just kidding)
هیچ هیچ هیچ لوازمی از جناب آقای فلات چه در ایران و چه در تمامی مساحت فلات ایران و آسیای جنوب شرقی شمالی وجنوبی گیرنمیاد بجز باد لاستیکاش
مواظب باشییییییییییید

Mohammad aghili
31-06-1390, 11:27 قبل از ظهر
بابا نکنید این کارو !

اصلا شوکا و فلات امام آفرودن.....خوب شد؟

توروخدا بزارید کنار این کل کل های الکی رو

بزارید تاپیک ادامه پیدا کنه دیگه
الان اگه حمید redhat بود تا حالا هرکدومتون رو 3 با بن میکرد
بخدا

همش هم زیر سر این نوپوی خدازده هست
کلا تو هر تاپیکی که میاد ، تا اون تاپیک بسته نشه ول نمی کنه

alip
31-06-1390, 01:00 بعد از ظهر
جون عقیلی عزیز من اصلا قصد کل کل ندارم آخه سر 41 سالگیو کل کل داداشم؟؟؟؟؟

nopo
01-07-1390, 08:49 قبل از ظهر
بابا نکنید این کارو !

اصلا شوکا و فلات امام آفرودن.....خوب شد؟

توروخدا بزارید کنار این کل کل های الکی رو

بزارید تاپیک ادامه پیدا کنه دیگه
الان اگه حمید redhat بود تا حالا هرکدومتون رو 3 با بن میکرد
بخدا

همش هم زیر سر این نوپوی خدازده هست
کلا تو هر تاپیکی که میاد ، تا اون تاپیک بسته نشه ول نمی کنه

من خدا زده شدم یا تو روان پرست شدی؟!!!!

آقا رفتم گشتم با اینکه موتور من شوکا نیست ولی بعضی قطعات موتوری شوکا رو پیدا کردم

مجی
02-07-1390, 01:31 قبل از ظهر
سلام.دستت درد نکنه با مرام...........

alip
02-07-1390, 03:29 قبل از ظهر
من خدا زده شدم یا تو روان پرست شدی؟!!!!

آقا رفتم گشتم با اینکه موتور من شوکا نیست ولی بعضی قطعات موتوری شوکا رو پیدا کردم
nopoعزیز میشه لطف کنیو بگی چه قطعاتی از موتور شوکا موجود داشت؟(هوا خنک دیگه آره؟)اگه قطعات با قیمتشو لطف کنی خیلی آقایی کردی داداش

nopo
02-07-1390, 10:23 قبل از ظهر
راست گفتی آفرود شهری

عکس های روان داغ داغ!!!
[Only registered and activated users can see links]

alinozad
24-10-1391, 10:43 بعد از ظهر
تو مشهد من به شخصه یه دونه بیشتر ندیدم !!!!
محمد بالاخره به آرزوت رسیدی....
با اینکه رینگ 17 و 19 سوار شوکا هست باز هم پای من براحتی به زمین نمیرسه!اگه مثل روان 18-21 سوار بود چی میشد؟!!
خیلی وقت بود چشمام به شتاب روان عادت کرده بود و وقتی شتابگیری میکردیم اشک تو چشمام حلقه نمیزد!بعد از چند وقت با محمد بخاطر شوکا اشک تو چشمامون حلقه زد...:happy4:
خدا بخیر کنه کشته نشیم خوبه...وقتی موتوری اینجوری گاز میخوره منو محمد از خود بیخود میشیمو کار دست خودمون میدیم...خدا این جمعه رو بخیر کنه که دقیقا میخایم مقایسه تصویری قدرتی محاسباتی قیافه ای روی شوکا 250 و روان 200 انجام بدیم.نتیجع متعاقبا اعلام خواهد شد.یاعلی

Mohammad aghili
24-10-1391, 10:54 بعد از ظهر
پرچمت بالاس علی جون
موتورت یه دونس

فقط بالاغیرتا این جمعه رو از همی الان واس ما رزرو کن که باز به گاج نریم دم آخری

این جمعه بریم بترکونیم

alinozad
12-01-1392, 09:54 بعد از ظهر
آقا من چیزی نمیگم،خود دوستانی که اومدن و سوار موتور داغون من شدند نظر بدند؟!!
به نظرشون روان یا شوکا؟
دلیلشم بگید!
(رسول،محمدرضا محمد عقیلی مصطفی)اینا بگن منم نظر خودمو کامل میگم

CHELSEA
20-02-1394, 10:46 قبل از ظهر
کل تایپیکو خوندم.من آخر متوجه نشدم؟!!!! روان200 یا شوکا250 یا فلات 250؟
در مورد هرچیزی صحبت کردید جز مقایسه فنی این موتورا!!!!:42kmoig::2i8d4ao:

Komando
24-02-1394, 12:29 بعد از ظهر
شوکا خوبه.:23: