PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایراد شارژر یا بوبین هیوسانگ

Emad1212
15-08-1393, 06:04 بعد از ظهر
با سلام
من از دوستان ی راهنمایی میخوام اونم اینکه باطری هیوسانگ من ی بار خوابید،باطری رو شارژ زدم دیدم سر سوکتی که از شارژر میاد حالا به هر دلیل ذوب شده،اونو عوش کردم باتریمم عوض کردم حدودا یک ماه برام کار کرد بازم باتری خوابید،حالا اینکه یکی من از کجا بفهمم که ایراد از شارژره یا بوبین ؟دوم اینکه اگه ایراد از شارژره چرا حدود ۱ماه برام کار کرد،تا حالا کلی هزینه کردم و باتری خریدم و هیییچ،راستی شارژره ۵سیمه دیگه هم میشه سرش نصب کرد؟؟

BKING
15-08-1393, 06:28 بعد از ظهر
با سلام
من از دوستان ی راهنمایی میخوام اونم اینکه باطری هیوسانگ من ی بار خوابید،باطری رو شارژ زدم دیدم سر سوکتی که از شارژر میاد حالا به هر دلیل ذوب شده،اونو عوش کردم باتریمم عوض کردم حدودا یک ماه برام کار کرد بازم باتری خوابید،حالا اینکه یکی من از کجا بفهمم که ایراد از شارژره یا بوبین ؟دوم اینکه اگه ایراد از شارژره چرا حدود ۱ماه برام کار کرد،تا حالا کلی هزینه کردم و باتری خریدم و هیییچ،راستی شارژره ۵سیمه دیگه هم میشه سرش نصب کرد؟؟
شما چطور مطمعن شدی که ایراد از شارژر هست ؟

Emad1212
15-08-1393, 09:01 بعد از ظهر
شما چطور مطمعن شدی که ایراد از شارژر هست ؟
خوب منم میخوام همینو بدونم،که اگه ایراد از شارژره پس چطور باز حدوده ۱ماه برام کار کرد؟اینجایی ک من هستم تامیر کارش نیست یا کسی که دیاگ بزنه،من خرم آبادم،

Emad1212
15-08-1393, 09:02 بعد از ظهر
هرکی میاد یه دس میزنه میره،میترسم بد تر شه

abolfazls
16-08-1393, 12:09 بعد از ظهر
داداش حتما نبايد دياگ باشه كه !!! سمت شما تعميركار موتورسنگين نيست ؟ چون كسى كه سنگين تعمير كنه حتما از پس هيوسانگ بر مياد ، تو كرج هم دياگ هيو نيست ولى تعميركاراى سنگين رديفش ميكنن ....

Emad1212
16-08-1393, 01:34 بعد از ظهر
داداش حتما نبايد دياگ باشه كه !!! سمت شما تعميركار موتورسنگين نيست ؟ چون كسى كه سنگين تعمير كنه حتما از پس هيوسانگ بر مياد ، تو كرج هم دياگ هيو نيست ولى تعميركاراى سنگين رديفش ميكنن ....
والا من موندم ایراد از شارژره یا نه،وگرنه میام از تهران میگیرم براش،موتوره من حتی یه پیچ گوشتی هم نخورده بود،حالا هرکی میار این سیما رو قطع میکنه،من رو تمیزی وسیله خیلی حساسم

Emad1212
16-08-1393, 01:35 بعد از ظهر
والا من موندم ایراد از شارژره یا نه،وگرنه میام از تهران میگیرم براش،موتوره من حتی یه پیچ گوشتی هم نخورده بود،حالا هرکی میار این سیما رو قطع میکنه،من رو تمیزی وسیله خیلی حساسم
والا اینجا اکثرا همه مپتپر سنگین دارن،به جا موتورای این شکلی

یک موتور سوار
16-08-1393, 09:19 بعد از ظهر
[QUOTE=Emad1212;20613]با سلام
من از دوستان ی راهنمایی میخوام اونم اینکه باطری هیوسانگ من ی بار خوابید،باطری رو شارژ زدم دیدم سر سوکتی که از شارژر میاد حالا به هر دلیل ذوب شده،اونو عوش کردم باتریمم عوض کردم حدودا یک ماه برام کار کرد بازم باتری خوابید،حالا اینکه یکی من از کجا بفهمم که ایراد از شارژره یا بوبین ؟دوم اینکه اگه ایراد از شارژره چرا حدود ۱ماه برام کار کرد،تا حالا کلی هزینه کردم و باتری خریدم و هیییچ،راستی شارژره ۵سیمه دیگه هم میشه سرش نصب کرد؟؟[/QUOTE

سلام.من هیو نداشتم و ندارم ولی خوابیدن باطری چند تا دلیل داره.اول اینکه باطری خراب ظاهر نو بهتون نداده باشه.دومین مساله این هست که مدت زمان روشن شدن موتور شما چند روز یک باره و مثلا ماهی دو بار روشن نشه.اگه این موارد درست باشه و باطری بخوابه سیم کشی اتصال داره و برق باطری خالی میشه.بوبین کارش شارژ کردنه و اگه درست کار نکنه باطری شما قدرت بوق زدن هم نداره چه برسه به استارت.مساله ی آخر این که سر سوکت شارژ ذوب شده اتصال داره منفی و مثبت در گیره.
کار دیاگ چک کردن انژکتور و سنسور هاشه.ربطی به برق و خوابیدن باطری نداره

Emad1212
16-08-1393, 10:31 بعد از ظهر
[quote=emad1212;20613]با سلام
من از دوستان ی راهنمایی میخوام اونم اینکه باطری هیوسانگ من ی بار خوابید،باطری رو شارژ زدم دیدم سر سوکتی که از شارژر میاد حالا به هر دلیل ذوب شده،اونو عوش کردم باتریمم عوض کردم حدودا یک ماه برام کار کرد بازم باتری خوابید،حالا اینکه یکی من از کجا بفهمم که ایراد از شارژره یا بوبین ؟دوم اینکه اگه ایراد از شارژره چرا حدود ۱ماه برام کار کرد،تا حالا کلی هزینه کردم و باتری خریدم و هیییچ،راستی شارژره ۵سیمه دیگه هم میشه سرش نصب کرد؟؟[/quote

سلام.من هیو نداشتم و ندارم ولی خوابیدن باطری چند تا دلیل داره.اول اینکه باطری خراب ظاهر نو بهتون نداده باشه.دومین مساله این هست که مدت زمان روشن شدن موتور شما چند روز یک باره و مثلا ماهی دو بار روشن نشه.اگه این موارد درست باشه و باطری بخوابه سیم کشی اتصال داره و برق باطری خالی میشه.بوبین کارش شارژ کردنه و اگه درست کار نکنه باطری شما قدرت بوق زدن هم نداره چه برسه به استارت.مساله ی آخر این که سر سوکت شارژ ذوب شده اتصال داره منفی و مثبت در گیره.
کار دیاگ چک کردن انژکتور و سنسور هاشه.ربطی به برق و خوابیدن باطری نداره
دوست عزیز خیلی خیلی ممنون از راهنماییتون،اما من بالا کفتم ک تا حالا ۲تا باطری عوض کرم ک باطری هارو خوابونده،الان ی باطری دیگه خریدم ولی هنوز نصب نکردم تا علتو پیدا کنم،منم ب همین خاطر تو عنوان نوشتم ایراد شارژر یا بوبین ،چون میخوام بفهمم شارژرم ایراد داره یا بوبین که براش تهیه کنم

Emad1212
16-08-1393, 10:35 بعد از ظهر
ضمنا اینم بگم من ۳ساله که موتورو دارم و از صفری زیر پای خودم بوده،به همین خاطر از سیم کشی مطمعنم،بعد از این مدت ایم اولین باره که موتورم ایراد پیدا کرده