PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دایچی gm200

imported_biganeh67
13-08-1393, 01:16 بعد از ظهر
جای این موتور پر قدرت اینجا خالی بود...
تولید شرکت چینی دایچی
تک سیلندر 4 سوپاپ
رادیات روغن
5 زمانه
ترمز دیسک
لاستیک عقب 180 و لاستیک جلو 130
طراحی خاص...البته از روی یاماها tw200 کپی برداری شده

imported_biganeh67
13-08-1393, 01:34 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

salar.gorgani
13-08-1393, 05:24 بعد از ظهر
قیمت؟

imported_biganeh67
13-08-1393, 10:19 بعد از ظهر
قیمت؟

6 تومن.من از گرکان گرفتن.

فلات دوست
14-08-1393, 09:42 قبل از ظهر
6 تومن.من از گرکان گرفتن.

برو بچ گلستان تو سایت کم نیستن بابا یه قرار بزاریم دیگههههههه:khosh:
حالا این دایچی آف یا آن ؟

abolfazls
14-08-1393, 11:16 قبل از ظهر
تولید شرکت چینی دایچی
تک سیلندر 4 سوپاپ
رادیات روغن
5 زمانه
ترمز دیسک

٥ زمانه ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

احتمالا منظورشون ٥ دنده هست چون تا ٤ زمانه بيشتر نداريم كه !!!!

imported_biganeh67
14-08-1393, 04:51 بعد از ظهر
٥ زمانه ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

احتمالا منظورشون ٥ دنده هست چون تا ٤ زمانه بيشتر نداريم كه !!!!
:d آره اشتب شد شرمنده...

imported_biganeh67
14-08-1393, 04:55 بعد از ظهر
برو بچ گلستان تو سایت کم نیستن بابا یه قرار بزاریم دیگههههههه:khosh:
حالا این دایچی آف یا آن ؟
متاسفانه گرگانی نیستم ولی موتورمو تو گرگان پیدا کردم...از بهشهر اومدم گرگان گرفتم.
دایچی آف یا آن یعنی چی دادا؟

abolfazls
14-08-1393, 06:05 بعد از ظهر
منظور دوستمون آفرود يا آنرود هست كه به معنى موتور خيابانى يا كوهستانى هست ، كه به نظر من اين موتور يه دو منظوره هست و اينجور تايرها معمولا براى جاده هاى گل آلود استفاده ميشه و توى گل و شل موتور كمتر سر ميخوره...

imported_biganeh67
14-08-1393, 10:12 بعد از ظهر
منظور دوستمون آفرود يا آنرود هست كه به معنى موتور خيابانى يا كوهستانى هست ، كه به نظر من اين موتور يه دو منظوره هست و اينجور تايرها معمولا براى جاده هاى گل آلود استفاده ميشه و توى گل و شل موتور كمتر سر ميخوره...
ممنون از راهنماییتون.خواستم از سایت خوبتون تشکر کنم.میدونم جای این حرفا اینجا نیست ولی باید بگم.
من عضو سایت پرشین موتور بودم.تو قسمت مربوط به دایچی gm200 وارد شدم و دیدم همه دارن این موتورو میکوبن بشدت...در صورتی که من دارمش و خیلی موتور خوبیه و واقعا همه جوره ازش راضیم.ناراحت شدم و از کیفیت این موتور تعریف کردم که معاون با فرهنگ این سایت مدام با کلمات ناشایست مسخره میکردن و وقتی توهین کردن و منم جوابشونو همونجور که لایقش بود دادم با یه کلمه ی بی نهایت زشت منو حذف کردن و دیگه اجازه ورود ندادن.واقعا واسم جالب بود که چه پدر کشتگی با این موتور داشتن!!!!!!:confused:
اما از انجمن شما تا الان راضی بودم...همیشه ادب حرف اولو میزنه

abolfazls
15-08-1393, 11:40 قبل از ظهر
خوب همه ما ميدونيم اين موتور به ياماها tw نميرسه و يه كپى هست ولى تو كشور ما يدونه ياماها tw پيدا ميشه كه ما بياييم دايچى رو با اون مقايسه كنيم ؟ پس با توجه به بازار موتورسيكلت كشورمون اين و دو نمونه ديگه از اين نوع موتور تو كشور ما يافت ميشه كه علاقه مندان خودش رو داره و نصبت به علاقه اى كه دارن اين موتور رو خريدارى ميكنن ، هيچ كسى حق بد گفتن از اين موتور رو نداره جز كسى كه خودش tw داشته باشه !!!!
ما در خدمت تمام دوستان گلمون هستيم ...

فلات دوست
15-08-1393, 11:49 قبل از ظهر
ممنون از راهنماییتون.خواستم از سایت خوبتون تشکر کنم.میدونم جای این حرفا اینجا نیست ولی باید بگم.
من عضو سایت پرشین موتور بودم.تو قسمت مربوط به دایچی gm200 وارد شدم و دیدم همه دارن این موتورو میکوبن بشدت...در صورتی که من دارمش و خیلی موتور خوبیه و واقعا همه جوره ازش راضیم.ناراحت شدم و از کیفیت این موتور تعریف کردم که معاون با فرهنگ این سایت مدام با کلمات ناشایست مسخره میکردن و وقتی توهین کردن و منم جوابشونو همونجور که لایقش بود دادم با یه کلمه ی بی نهایت زشت منو حذف کردن و دیگه اجازه ورود ندادن.واقعا واسم جالب بود که چه پدر کشتگی با این موتور داشتن!!!!!!:confused:

دوست عزیز لازمه هر مکالمه ای ادب میباشد ، نکته ای بود میخواستم بگم و اون اینکه هر موقع نظرخواهی کردی انتظار هر نوع نظر را داشته باش آخه هر کس سلیقه ای دارد و نظرش را میگوید ممکن است یکی مخالف باشد و یکی موافق به عنوان مثال موتور جدید من فلات 200 هستش و نظرکه خواستم یکی گفت خوبه یکی گفت بدک نیست یکی گفت مفتش گرانه و من دلیل هر کدوم رو میپرسیدم و با جواباشون رفع ایراد میکردم و الان از موتورم راضی هستم . شما هم ناراحت نباش و بدل نگیر و شاید اون بنده خدا منظوری نداشته ، آخه بعضی ها لحن حرف زدنشون تند هست مثل ابوالفضل خان با حال نیستن که!
راستی از هر موتوری به اندازه پول و توانش انتظار داشته باشیم نه اینکه از یه فلات 200 انتظار سی آر ام 250 رو داشته باشیم. موفق و خوش رکاب باشینننننننن

BKING
15-08-1393, 03:58 بعد از ظهر
دوست عزیز رفتار مدیران سایر انجمن ها به ما ربطی نداره
این موتور از نظر من موتور خوبیه
مدل 250 این موتور رکورد سفر دور ایران رو داره

imported_biganeh67
15-08-1393, 04:29 بعد از ظهر
دوست عزیز لازمه هر مکالمه ای ادب میباشد ، نکته ای بود میخواستم بگم و اون اینکه هر موقع نظرخواهی کردی انتظار هر نوع نظر را داشته باش آخه هر کس سلیقه ای دارد و نظرش را میگوید ممکن است یکی مخالف باشد و یکی موافق به عنوان مثال موتور جدید من فلات 200 هستش و نظرکه خواستم یکی گفت خوبه یکی گفت بدک نیست یکی گفت مفتش گرانه و من دلیل هر کدوم رو میپرسیدم و با جواباشون رفع ایراد میکردم و الان از موتورم راضی هستم . شما هم ناراحت نباش و بدل نگیر و شاید اون بنده خدا منظوری نداشته ، آخه بعضی ها لحن حرف زدنشون تند هست مثل ابوالفضل خان با حال نیستن که!
راستی از هر موتوری به اندازه پول و توانش انتظار داشته باشیم نه اینکه از یه فلات 200 انتظار سی آر ام 250 رو داشته باشیم. موفق و خوش رکاب باشینننننننن
حرف شما کاملا صحیحه.ولی نظر دادن با مسخره و توهین کردن شخص متفاوته.به هر حال که گذشت...
ممنون از راهنماییتون:cool:

فلات دوست
17-08-1393, 10:51 قبل از ظهر
قربونت ولی داداش سیگار نکششششششششششش :kh:

salar.gorgani
18-08-1393, 12:37 قبل از ظهر
خیلی خوشکله صدا نازی هم داره ولی حیف یکم گرونه

فلات دوست
18-08-1393, 10:23 قبل از ظهر
تولید شرکت چینی دایچی
تک سیلندر 4 سوپاپ
رادیات روغن
5 زمانه
ترمز دیسک

داداش بیگانه ، چند تا عکس خوشگل از موتوردایچی 200 خودت میزاری ما هم حال کنیم؟

imported_biganeh67
18-08-1393, 10:21 بعد از ظهر
چشم فلات دوست عزیز

imported_biganeh67
18-08-1393, 11:01 بعد از ظهر

imported_biganeh67
18-08-1393, 11:11 بعد از ظهر

فلات دوست
19-08-1393, 08:30 قبل از ظهر
داداش بیگانه مرسی . راستی با این آفرود هم رفتی ؟ اگه رفتی چطور بود ؟
چه رنگ خوشگلی داره ، همرنگ موتور منه :ura1:

biganeh67
22-08-1393, 11:11 بعد از ظهر
آره داداش.جاده جنگلی و شن...هر دو خیلی خوب جواب میده.چون هم لاستیکاش خیلی پهنه هم آج دار...شتابشم واقعا بالا هستش.
یه سوال...کاربراتش کیپسیه یعنی چه مزایایی داره؟

abolfazls
23-08-1393, 11:34 قبل از ظهر
آره داداش.جاده جنگلی و شن...هر دو خیلی خوب جواب میده.چون هم لاستیکاش خیلی پهنه هم آج دار...شتابشم واقعا بالا هستش.
یه سوال...کاربراتش کیپسیه یعنی چه مزایایی داره؟

دوست عزيز سيستم كيپس براى موتورهاى ٢ زمانه هست و اين موتورسيكلت چهار زمانه و سيستم كيپس اصلا روى كاربراتور نيست و اگر سيستمى براى تقويت سيستم سوخت رسانى كاربراتورى بخوان بزارن پمپ شتاب هست ...