PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شارژر موبایل مخصوص موتورسیکلت

BKING
05-07-1393, 09:47 بعد از ظهر
سلام
دستگاهی هست برای شارژ موبایل که قیمت مناسبی داره و برای شارژ همه گوشی های usbشارژر قابل استفاده است
[Only registered and activated users can see links]

ali.motahari
06-07-1393, 12:57 قبل از ظهر
سلام
دستگاهی هست برای شارژ موبایل که قیمت مناسبی داره و برای شارژ همه گوشی های usbشارژر قابل استفاده است
[Only registered and activated users can see links]
سعید جان یکم اطلاعات بیشتر بده؟کلا یه مدله یا آمپراش فرق میکنه؟

ali.motahari
06-07-1393, 01:06 قبل از ظهر
دنبال یه شارژر جنس خوب برا گوشیم میخام که زود شارژش کنه و مثل گوشی قبلیم باتری رو خراب نکنه؟

BKING
06-07-1393, 08:18 قبل از ظهر

دو مدل هست و فکر نمی کنم مشکلی برای باتری ایجاد کنه
من قبلا یکی داشتم چون سیمش کنده شد اینو جدید خریدم
تو مسافرت برام خیلی کار راه انداز بود
برای mp4 گوشیم استفاده می کنم

ali.motahari
06-07-1393, 04:24 بعد از ظهر
دو مدل هست و فکر نمی کنم مشکلی برای باتری ایجاد کنه
من قبلا یکی داشتم چون سیمش کنده شد اینو جدید خریدم
تو مسافرت برام خیلی کار راه انداز بود
برای mp4 گوشیم استفاده می کنم
سعید جان بیزحمت یه عکس با کیفیت بیشتر از مشخصاتش بزار
مستقیم به باتری وصل میشه؟متعلقات نداره که به فندکی ماشین یا برق 220 وصل بشه؟
شما با این شارژر چند ساعته گوشیتونو شارژکردی؟بیشتر از شارژر فابریکی گوشیت طول کشید؟

BKING
06-07-1393, 09:42 بعد از ظهر
سعید جان بیزحمت یه عکس با کیفیت بیشتر از مشخصاتش بزار
مستقیم به باتری وصل میشه؟متعلقات نداره که به فندکی ماشین یا برق 220 وصل بشه؟
شما با این شارژر چند ساعته گوشیتونو شارژکردی؟بیشتر از شارژر فابریکی گوشیت طول کشید؟

عکس ندارم تو کنسوله موتورمه
نه متعلقات نداره فندکی تبدیل usb می خوره این فقط برای موتور هست
به اندازه شارژ usb لب تاب یکم دیرتر شارژ می کنه

highlife69
05-10-1393, 06:12 قبل از ظهر
شارژری که اینجا معرفی شده تولید کنندش دوست خودم هست و تمام کارهای طراحی و بسته و بندی و ... رو خودمون انجام دادیم براش اگر خواستید من در خدمت هستم

BKING
05-10-1393, 10:25 بعد از ظهر
شارژری که اینجا معرفی شده تولید کنندش دوست خودم هست و تمام کارهای طراحی و بسته و بندی و ... رو خودمون انجام دادیم براش اگر خواستید من در خدمت هستم
یه سوال در مورد عدد mah داشتم
الان کلا شارژها usb شدند و با کامپیوتر و هر شارژری که خروجی usb داشته باشن شارژ می شن
فقط عدد mah تو هر آداپتور معمولا متفاوت هست این برای باتری گوشی ضرری نداره ؟

ahmadra.2520
26-03-1394, 03:14 قبل از ظهر
با عرض سلام و خسته نباشید
میخواستم بپرسم میشه کاری کرد که دو شاخه شارژر گوشی رو مستقیم به برق موتور وصل کنیم و گوشی رو شارژ کنه؟
چون اداپتور گوشی برق یکنواخت به گوشی میده من میترسم گوشی رو به این شارژر وصل کنم کلی پول گوشی دادیم یهو بزنه باطریشو داغون کنه
راستی موتور تو دور های بالا و پایین نوسان برق داره یا نه؟ به خاطر شارژ کردن میپرسم

و در اخر اگر بخوام یکی از این شارژر ها رو تهیه کنم میشه راهنمایی بفرمایید؟؟

shahriarr
26-03-1394, 09:58 قبل از ظهر
گوشی های امروزی و جدید اگه با شارژر استاندارد و اصلیشون شارژ نشن بعد مدت ها باتریشون خراب میشه صد درصد باید با شارژر اصلی خودشون شارژ بشه
نمونه همین گوشی خودم (لومیا 820)با شارژر اصلی خودش سر 40 دقیقه فول شارژ میشه و 2 روز نیم نگه میداره اما با شارژر سامسونگ و اچ تی سی شارژ کردم بیشتر از 1 ساعت طول میکشه تا شارژ شه و نهایت نصف روز بیشتر شارژ نگهمیداره

Komando
26-03-1394, 12:15 بعد از ظهر
با عرض سلام و خسته نباشید
میخواستم بپرسم میشه کاری کرد که دو شاخه شارژر گوشی رو مستقیم به برق موتور وصل کنیم و گوشی رو شارژ کنه؟
چون اداپتور گوشی برق یکنواخت به گوشی میده من میترسم گوشی رو به این شارژر وصل کنم کلی پول گوشی دادیم یهو بزنه باطریشو داغون کنه
راستی موتور تو دور های بالا و پایین نوسان برق داره یا نه؟ به خاطر شارژ کردن میپرسم

و در اخر اگر بخوام یکی از این شارژر ها رو تهیه کنم میشه راهنمایی بفرمایید؟؟با یه ای سی که با ولتاژ حدود 12 ولت کار کنه و خروجی 5 ولت میشه راحت رو موتور نصب و هر گوشی رو شارژ کرد. یو اس بی کامپیوتر دارای خروجی 5 ولت هست و وقتی گوشی رو بهش وصل میکنی شارژ میشه.و مشکلی هم نداره.ای سی هم همینطوره

33mmjj
27-04-1394, 10:01 بعد از ظهر
چند قیمته؟

فرستاده شده از G630-U10ِ من با Tapatalk

33mmjj
27-04-1394, 10:02 بعد از ظهر
شماره تون چنده اگه بخوایم؟

فرستاده شده از G630-U10ِ من با Tapatalk

sajjadme
15-10-1394, 12:59 بعد از ظهر
دوستان منظورتون همچین شارژری هست؟
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

قیمتش حول و حوش 60000 تومن در میاد
مدلای ارزون ترش هم هست

bertina
24-11-1394, 09:40 بعد از ظهر

سلام چند سوال؟
1.این شارژر به باتری موتور وصل میشه؟
2. ایا میشه به جایی دیگه غیر از باتری متصل کرد؟
3.قیمتش چنده؟
4. جطوری میتونم سفارش بدم؟
5. اموزش ساختش رو میتونید بزارید
باتشکر

mohsen30man
07-02-1395, 08:42 قبل از ظهر
سلام
قیمتش چنده؟

علی مدد
27-06-1395, 01:40 بعد از ظهر
قیمت؟

- - - Updated - - -

قیمت؟

Mohsen_14
27-06-1395, 06:25 بعد از ظهر
شارژر فندکی ماشین بخرید وصل کنید به برق موتور .
[Only registered and activated users can see links]!Category-Car-Charger/Type-6484/

.

filafil
24-03-1396, 10:15 بعد از ظهر
شارژر فندکی ماشین بخرید وصل کنید به برق موتور .
[Only registered and activated users can see links]!Category-Car-Charger/Type-6484/

.

سلام
ایا مستقیم وصل کردن فندک به باتری و بعدش شارژر به فندک،ب گوشی ضرری نمیزنه؟

s.mm
25-03-1396, 02:21 بعد از ظهر
سلام
ایا مستقیم وصل کردن فندک به باتری و بعدش شارژر به فندک،ب گوشی ضرری نمیزنه؟

اگه شارژر های فندکی که استفاده می کنید استاندارد و پدر مادر دار باشه مشکلی پیش نمیاد
معمولا جنس هایی که در دیجی کالا برای فروش می ذارن استاندارد هستند.

Persian-GSM
18-07-1396, 07:46 بعد از ظهر
چی شد کسی تونست یه چیز ورست حسابی پیدا کنه که هم زود نسوزه هم ضرر مداشته باشه باسه گوشی!؟