PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویدئو تست و بررسی Thundercat H2

ARSH
19-06-1390, 01:29 بعد از ظهر
به نام خدا

دوستان سلام !!!

نمیدونم اینو باید اینجا بزنم یا تو کلیپ ها اگه اشتباست با عرض معذرت مدیرا منتقل کنن مرسی میشم

باز هم این جانب اومدم با یه ویدئو دیگه از شبکه منو تو ! نمیدونم اگه منو تو نبود چیکار میکردم..

نمیدونم اسم برنامه چی بود ولی یه ویدئو تقریبا 7 دقیقه از تست یه ATV جدید ( خودش میگفت جدید من نمیدونم شاید قدیمی باشه سررشته ندارم تو ATV واسه طرفداراش میزارم ) به نام تاندر کت نشون داد که میگفت قدرتمند ترین ATV هستش

رکوردش کردم بازم عرض کنم با کیفیت HD نمیتونم بزارم پس تبدیل به WMV با حجم24 مگ کردم ! شرمنده دیگه

تو ویدئو کاملا تست تمامی اجزا این موتور نشون داده میشه همراه با بعضی شبیه سازی هایی مثل محور تعلیق و اجزای دیگه

موتورش 950 سی سی هست !!! با یه طراحی جدید که باعث میشه هوا و سخت بیشتری وارد محفز ( شایدم مهفز یا محفظ یا محفض ) احتراق بشه و به همین دلیلی قدرتش فوق العاده شده به زوری که یه دونه از این جیپ های صحرایی رو میکشه

آّب و گل و سنگ و هر خرابه ی دیگه هم بندازی میری اصلا یه چیزیه واس خودش !جونه داداش آب و گل و هرجا یارو میندازه میگازه میره نه تو گل میمونه نه خاموش میشه هیـــــــچ خیلی پایست

خیلی هو خوشگله حال میده بری باهاش گرل بازی تو بیابون ! :دی

بیشتر توضیح نمیدم دوستان ویدئو رو ببینید چون واقعا عالی فیلبرداری و توضیح داده شده به زبان فارسی هستش که کاملا اطلاعات میده از تمام اجزا و نحوه عملکردشون

وقت شه 3GP هم میزارم / جون داداش جایی میزاری منبع رو بگو پرشین موتور و دوستان

مرسی ( همچنین تشکر میکنم از دست های پشت پرده بابت اضافه کردن لینک های کمکی ممنون شرمنده من فقط میتونم از مدیا فایر آپ کنم دستتون درد نکنه )

[Only registered and activated users can see links]

دانلود از راوی شیر
([Only registered and activated users can see links])
دانلود ویدئو از مگا آپلود
([Only registered and activated users can see links])
دانــــلــــــود ویــــدئـــــــو از مـــدیـــا فـــایــــر ([Only registered and activated users can see links])

ARSH
20-06-1390, 02:09 بعد از ظهر
یه سوال !

چرا کسی تو تاپیکایی که میزنم کامنت نمیده ؟ جدی هرچی زدم تا حالا بی کامنت چسبیده کفه تالار ! ( شرمنده اسپم دادم اما سوال شده بود برام گفتم اگه مشکل از تاپیکاست نحوشو عوض کنم شاید فرجی شد )

حسـن
20-06-1390, 02:13 بعد از ظهر
از میزان تشکرها جناب اربده میشه فهمید چقدر به تاپیکتون توجه شده و بچه ها ازتون ممنون بودند
من خودم به شخصه اگه حرفی برا گفتن نداشته باشم و خوشم بیاد فقط تشکر میکنم :20:

Kenji
20-06-1390, 02:13 بعد از ظهر
قربونت برم مسئله ای پیش نمیاد که کامنت بذاریم

ARSH
20-06-1390, 02:18 بعد از ظهر
آها پس بستگی به محتوا داره یعنی مثلا این چون دانلودیه خب دانلود میشه میره دیگه

آقا فهمیدم

شرمنده بازم اسپم بازی شد من تو فکر بودم که جریان چیه بازم معذرت پاک کنید اگه اسپم ها مشکلی داشت مرسی

Amir
20-06-1390, 05:18 بعد از ظهر
اگه دقت کنید به ویدیو های شما انقدری اهمیت داده میشه که من تو 2تا آپلود سنتر دیگه هم ویدیو تون رو آپلود کردم

AMIR MOHAMMAD n
20-06-1390, 05:48 بعد از ظهر
اگه دقت کنید به ویدیو های شما انقدری اهمیت داده میشه که من تو 2تا آپلود سنتر دیگه هم ویدیو تون رو آپلود کردم

یه سوالی پیش اومد.

چه فایده ای داره چند بار توی چندتا آپلودسنتر آپلود بشه؟

Amir
20-06-1390, 06:05 بعد از ظهر
1. ممکنه بعضی کاربر ها اکانت پریمیم سایت های دیگه رو داشته باشند

2. ممکنه لیچری که کاربر داره همه ی سایت ها رو پشتیبانی نکنه

3. ممکنه فایل از روی سرور حذف بشه

4.
.
.
.