PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صدای بد انجین

imported_مملی فنر
28-06-1393, 08:54 بعد از ظهر
سلام بر دوستان عزیز.. یه تلاش 81دارم الان یه صدایی ازتوموتورش بلند میشه ...صدا از اطراف ته سیلند در میاد.بردمش پیش مکانیک میگفت که بوش سیلند جا باز کرده وپیستون لقه و سروصدا میکنه..ولی از تعجب شاخ در اوردم چون نه دود میکنه نه تو اگزوزش چرب میشه..دنده تایمشم عوض کردم ولی صداش زیاد تر شد انگار تعمیرکار خوب نداخته روش هر چی هم گاز میدی صداش بیشتر میشه مخصوصا توی دور موتور 6 به بعد در صورتی که دنده تایم قبلی اصلا اینجوری نبود صداش خیلی کمتر بود...به نظر شما من چیکار کنم

abolfazls
28-06-1393, 09:00 بعد از ظهر
شايد صدا از ياتاقانها باشه !!! بازهم تا انجين باز نشه نميشه نظر داد ...

ali.motahari
28-06-1393, 09:07 بعد از ظهر
سلام بر دوستان عزیز.. یه تلاش 81دارم الان یه صدایی ازتوموتورش بلند میشه ...صدا از اطراف ته سیلند در میاد.بردمش پیش مکانیک میگفت که بوش سیلند جا باز کرده وپیستون لقه و سروصدا میکنه..ولی از تعجب شاخ در اوردم چون نه دود میکنه نه تو اگزوزش چرب میشه..دنده تایمشم عوض کردم ولی صداش زیاد تر شد انگار تعمیرکار خوب نداخته روش هر چی هم گاز میدی صداش بیشتر میشه مخصوصا توی دور موتور 6 به بعد در صورتی که دنده تایم قبلی اصلا اینجوری نبود صداش خیلی کمتر بود...به نظر شما من چیکار کنم
مملی جون چیزیو که نشنیدیم و ندیدیم نمیشه در موردش نظر داد
بهتره شما دنبال یه تعمیرکار خوب باشی

imported_مملی فنر
28-06-1393, 09:10 بعد از ظهر
کل شهر ایلام رو گشتم یه تعمیر کار خوب بود که جمع کرد رفت اراک بعد از اون دادم یکی دنده تایمش رو عوض کرد و این بلا سر موتورم اومد