PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تهیه کروم جهت ابکاری

saeidnumber1
28-06-1393, 03:16 بعد از ظهر
سلام"کسی میدونه که باید از کجا کروم تهیه کنم؟ واسه ابکاری اگزوز می خواستم---با تشکرsaeidnumber1

abolfazls
28-06-1393, 03:35 بعد از ظهر
دوست من مگه شما دم و دستگاهشو دارين !!؟؟؟

تا اوجايى كه من ميدونم دم و دستگاهاى پيشرفته و گرونى داره وسايل كروم كارى ! چون موقعى كه قطعه اى داخل حوضچه كروم ميشه ازش برق عبور ميدن و بار قطبى قطعه رو مخالف بارهاى الكتريكى حوضچه ميكنن تا ملوكولهاى كروم جذب قطعه بشن و قطعه پوشيده بشه از كروم

یک موتور سوار
22-07-1393, 07:58 بعد از ظهر
ابکاری با کروم،فقط کروم نیست.اول شی مورد نظر رو برای مدت زمانی میزارن تو ضرف اسید.بعد اون رو با الکتریسیته بارور میکنن و بعد از اون میزارن تو نیکل و وقتی در آوردن با آب شست و شو میدن و مرحله ی آخر میذارن توی کروم.شما اگه بخواهید اگزوز کروم کنید باید برید از کسانی که چهارچوب فلزی استیل وانت ها یا پیکاپ ها رو سوار میکنند بپرسید آدرس مکانهایی که این کار رو میکنند رو بهتون میدن.

Masid
29-04-1394, 08:48 بعد از ظهر
سلام دوست من یک بار میخواستم دسته دنده ماشین بسازم و ساختم خوب چیزی شد ولی دادم برام کروم کنند خیلی مزخرف شد دیگه بیخیال شدم اگر خواستی اینکارو بکنی اول بپرس دقیقا مثل استیل در میاد یا نه پولت حدر نره

Mohsen_14
30-04-1394, 12:42 قبل از ظهر
سلام دوست من یک بار میخواستم دسته دنده ماشین بسازم و ساختم خوب چیزی شد ولی دادم برام کروم کنند خیلی مزخرف شد دیگه بیخیال شدم اگر خواستی اینکارو بکنی اول بپرس دقیقا مثل استیل در میاد یا نه پولت حدر نره

هر چی سطح شما صیقلی تر باشه ، کرم نتیجه بهتری میده . یعنی همه چی به صافی سطح اولیه بستگی داره .

hosseinm
09-09-1394, 10:56 بعد از ظهر
سلام
پیشاپیش تشکر می کنم بابت وقتتون.
درحال بازسازی موتور سیکلتی هستم که اگزوز های کروم دارد, دو عدد, ولی اگزوز ها مقداری ضربه دیده اند و از حالت اصلی خارج شده اند و کروم هم در بعضی نقاط از بین رفته است, اگزوزها بسیار با ارزش هستند و سیستم کاهش صدای چند لایه دارند, برای همین به نظرم ارزش باز سازی کامل را دارند فقط میخواستم بدانم ایا عملی هست اگزوز تقریبا 1 متر هست و از وسط به بعد پرده دارد پس با روش چکش نمی شود ان قسمت ها را صاف کرد, شنیدم که با باد کردن اگزوز میشود صافش کرد ولی هیچ ایده ای ندارم که کجا بروم من مشهد هستم, در ضمن بزودی تاپیک کامل بازسازی را ایجاد خواهم کرد تقریبا از تمامی نقاط عکس تهیه کرده ام در روند باز سازی.