PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Race 150cc ??????

rmdeveloper
27-06-1393, 10:34 قبل از ظهر
سلام و درود
دوستان من میخوام race 150 بگیرم ، میخواستک از دوستان با تجربه مشورت بگیرم، چطور موتوریه ?
من واسه داخل شهر میخوام و واسه تفریح ، موتور سوار حرفه ای نیستم ...
تو سایت هر چی گشتم نقد و بررسی دربارش پیدا نکردم ، ممنون میشم دوستان کمکم کنن ، خیلی چشم این موتور رو گرفته .
لوازمش چطوره چطوره ? راحت گیر میاد ? گرونه یا ارزونه ?
قیمت خودش الان تو بازار چنده ???

abolfazls
27-06-1393, 10:48 قبل از ظهر
دوست من اين موتورى كه شما ميفرماييد مال كدوم شركته ؟؟؟؟ اسمش رو اگه بفرماييد بهتر ميشه راهنماييت كرد . چون من كه نميدونم كدوم مدل رو ميفرماييد ! منظورتون كثير ريس ١٥٠ هست ؟؟؟ اگر اسمش رو نميدونيد لطفا عكسش رو بزاريد تا دوستان راهنماييت كنن

rmdeveloper
27-06-1393, 11:15 قبل از ظهر
دوست من اين موتورى كه شما ميفرماييد مال كدوم شركته ؟؟؟؟ اسمش رو اگه بفرماييد بهتر ميشه راهنماييت كرد . چون من كه نميدونم كدوم مدل رو ميفرماييد ! منظورتون كثير ريس ١٥٠ هست ؟؟؟ اگر اسمش رو نميدونيد لطفا عكسش رو بزاريد تا دوستان راهنماييت كنن

بلهدقیقا ممظورم همین موتور هست ...

abolfazls
27-06-1393, 12:58 بعد از ظهر
حقيقتش رو بخواهيد از نظر من موتور با كيفيتى نيست و زود خودش رو ول ميكنه ! ولى بازهم اجازه بديد كه دوستان با تجربه كه از اين موتور سوارى گرفتن بيان و تجربه هاشون رو بيان كنن...

rmdeveloper
27-06-1393, 01:05 بعد از ظهر
نقد و بررسی ، مطلب و.... کسی دربارش داره ممنون میشم بزاره

ali.motahari
28-06-1393, 12:44 قبل از ظهر
کپی

موتور خوبیه. فقط اینکه لامصب شاسیه خیلی سنگینی روشه. کلی از جون موتور رو گرفته!
روبین هم 200 شده دیگه شده وزن اتوبوس با موتور پیکان!

حقیقتا" هوندا گل کاشته با این طراحیش. کاش این چینه خراب شده 1 موتور خوب میذاشت روش تا حالشو ببریم.

داداش اگه میخوای اینو بخری باید فقط با زیبایی فوق العاده اش حال کنی و بیخیال سرعت و قدرت شی! چون واقعیت اینه که تقریبا" 90% موتورا میگیرن این موتور رو!
اما باید بدونی که تقریبا" از 90% موتور های توی خیابون زیبا تر هست و همه بهش خیره میشوند.
خدا شاهده من هر روز که میرم بیرون بالای 10 نفر میان میچسبن بهم میگن موتورت چیه داداش!

رخ خیلی وحشتناک خفنی داره! اما وقتی جو میگیرت و میخوای یه گازی بدی حا کنی حالتو میگیره!

یه خوبی دیگه ای هم داره. تعادل و ترمز های بسیار خوبی داره و امنیتش بسیار بالاست
در ضمن تاپیکش از قبل موجوده
یه سرچ میکردی کثیر 150 سی سی تیپ 2 میومد
قفل شود

ali.motahari
28-06-1393, 12:46 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links] 9%84%D8%AA/%D9%85%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%B1%DB%8C%D8%B3-150-%DA%A9%D8%AB%DB%8C%D8%B1-92543.html
اینم یدونه فروشیش