PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی خرید موتورسیکلت از خانواده بدون کلاج

salar.gorgani
11-05-1393, 03:20 بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان و مدیران و بچه های موادب انجمن

من میخوام واسه دم دستی یه موتور بی کلاج بگیرم از امروز رفتم چند تا فروش گاه انواع اقسام کاب هارودیدم احسان دایچی متین رادیسون پیشرو ..همه هم از 3شروع میشه تا 3.5که واسم گرونه حالا بچه ها راهنمایی کنید کم استحلاک ترین و مقاوم ترین مخصوصا بی صدا و نرمترین کاب بین کاب های ایرانی یا همون چینی چه برندی رو انتخاب کنم ؟؟ البته میگردم کارکردش رو پیدا میکنم..ممنون از همگی

Ali
11-05-1393, 06:05 بعد از ظهر
سالار جان اول از همه سعی کن رادیسون بگیری بهترین طرح ویوه...

salar.gorgani
25-05-1393, 10:10 بعد از ظهر
بروبچ من امروز یه کاب دیدم اسمش انرژی بود سفید رینگ اسپورت مدل 93با 1000تا کارکرد انصافا از کیفتش خوشم اومد حداقل رنگش مثل اپاچی با کیفیت بود میگه 2500

یکی دیگه هم دیدم ولی کویر رادیسون بود مدل 93رینگ اسپورت سفید 2000تا کارکرد 125ccمیگه 2700یه چند تا خط و خش جزیی داره که میشه زد تو سر مال و کمتر گرفتش

حالا بچه ها راهنمایی کنید کدومش رو بگیرم ؟؟

Ali
26-05-1393, 12:58 قبل از ظهر
جفتش خوبه هر کدوم سالمتره

اگر شرایطشون یکسانه رادیسون

salar.gorgani
27-05-1393, 02:51 بعد از ظهر
بروبچ اون موتورها معاملم نشد !!

یه دایچی دیدم 130لاستیکاش کوچیک ولی پهن بود 5000تا کارکرد و مدل 91میگه 2500بدون خط و خش و بیمه 11ماه ...نظرتون چیه؟؟ تو گرگان خیلی زیاد شده این مدل فکرکنم موتور بدی نباشه

دقیقا این شکلیه

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Ali
27-05-1393, 05:11 بعد از ظهر
بروبچ اون موتورها معاملم نشد !!

یه دایچی دیدم 130لاستیکاش کوچیک ولی پهن بود 5000تا کارکرد و مدل 91میگه 2500بدون خط و خش و بیمه 11ماه ...نظرتون چیه؟؟ تو گرگان خیلی زیاد شده این مدل فکرکنم موتور بدی نباشه

دقیقا این شکلیه

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

سالار جان در مورد این موتور اطلاعات زیادی ندارم از موتورسازی های اونجا در موردش بپرس اگه گفتن خوبه و قطعاتشم موجود بود بخرش

salar.gorgani
28-05-1393, 04:37 بعد از ظهر
از راهنمایی بچه ها ممنون اخر هم طرح کانسپت شرکت دایی چینی (دایچی) رو گرفتم 2تومان ...ولی رانندگی باهاش چه حالی میده راحت و نرم و سبک

imported_Alireza
28-05-1393, 04:41 بعد از ظهر
از راهنمایی بچه ها ممنون اخر هم طرح کانسپت شرکت دایی چینی (دایچی) رو گرفتم 2تومان ...ولی رانندگی باهاش چه حالی میده راحت و نرم و سبک

به به مبارک باشه عجب رخ خاصی داره ماشالله به سلامتی انشالله استفاده کنی ! لاستیک جلوش منو یاد اسکوتر میندازه ولی کاب هست:smiley-laughing002:

salar.gorgani
29-05-1393, 01:09 قبل از ظهر
به به مبارک باشه عجب رخ خاصی داره ماشالله به سلامتی انشالله استفاده کنی ! لاستیک جلوش منو یاد اسکوتر میندازه ولی کاب هست:smiley-laughing002:

قربونت داداش .من این موتور رو واس این انتخاب کردم چون مثل اسکوتری هست که تو بازی جی تی ای هست بعدشم این لاستیکاش پهنه در ترمز گیری و ایمنی بهتر عمل میکنه خلاصه موتور دم دستیه دیگه واسه باشگاه رفتن و مغازه رفتن خوبه وگرنه بدرد هیچی دیگه نمیخوره

koosha
29-05-1393, 06:33 قبل از ظهر
سالاره ديگه اگه اين پولايي كه واسه اين موتورا كه هي مي خريده جمع مي كرد الان رپسول برگه دار داشت اين چيه باز رفتي خريدي اخه تو به اون قدو هيكلت اخه مياد اين بچه غول؟؟

salar.gorgani
29-05-1393, 09:50 قبل از ظهر
سالاره ديگه اگه اين پولايي كه واسه اين موتورا كه هي مي خريده جمع مي كرد الان رپسول برگه دار داشت اين چيه باز رفتي خريدي اخه تو به اون قدو هيكلت اخه مياد اين بچه غول؟؟

دهنت سلویث کوشا عای گفتی ...داداش اکثر بدنسازاموتور کاب دارن حتی اون ور اب نمیدونم مد شده منم خریدم دیگه از 125که بهتره داداشششششششش ...

ali.motahari
31-05-1393, 10:14 بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان و مدیران و بچه های موادب انجمن

من میخوام واسه دم دستی یه موتور بی کلاج بگیرم از امروز رفتم چند تا فروش گاه انواع اقسام کاب هارودیدم احسان دایچی متین رادیسون پیشرو ..همه هم از 3شروع میشه تا 3.5که واسم گرونه حالا بچه ها راهنمایی کنید کم استحلاک ترین و مقاوم ترین مخصوصا بی صدا و نرمترین کاب بین کاب های ایرانی یا همون چینی چه برندی رو انتخاب کنم ؟؟ البته میگردم کارکردش رو پیدا میکنم..ممنون از همگی
سالار جان شما میتونی یه رادیسون که بهترین گذینس مدل92 به 2700 و مدل91 به 2300و مدل90 به 1900 بگیری
این قیمتارو واسه کسی گرفتم و مدل 93 به 2900 میداد رنگ قرمز و صفرشم گفت 3250هستش
شما یه مدل 90 یا کمترشو بخر چون این موتورا چون راه نمیره و قدرتی نداره همه باهاشون آروم میرن و خراب نمیشه