PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوربین های قابل نصب بر روی کلاه

nopo
17-06-1390, 10:02 قبل از ظهر
میخوام یک دور بین برای روی کلاهم بگیرم
میدونی قیمتش چنده؟

شفیع
17-06-1390, 10:12 قبل از ظهر
میدونی قیمتش چنده؟

منم قبلا همچین فکری به ذهنم رسیده بود :4chsmu1:
دوربین که زیاده، بستگی داره چه جور دوبینی با چه کیفیت و چه قیمتی بخوای روی کلاه نصب کنی،
از 50-60 تومن هست تا 2-3 میلیون
ولی از بین این دوربینا به نظرم موبایل های جدید خیلی خوبن، واسه اینکه کیفیت فیلمبرداریشون بالاست و حجم خیلی کمی دارن، و نسبت به حجم و کیفیت قیمت مناسبی دارن.

غیر از موبایل به نظرم دوربین های کوچیک جیبی چینی که توی بازار اومده واسه اینکار خوبه، کیفیت فیلمشونم بد نیست قابل قبوله.

soroush adventure
18-06-1390, 09:33 قبل از ظهر
میدونی قیمتش چنده؟

یه اقای فرانسوی هست که بعضی وقتا با هم میریم افرود . اون یه دوربین قابل نصب روی کلاه ( فابریک این کار ) از اون ور برا خودش اورده حدود 300 یورو. 12 ساعت هم فیلم میگیره . اگه بخای بگم تو سفر بعدیش یدونه بیاره البته خودمم یکی میخام

شفیع
18-06-1390, 09:52 قبل از ظهر
یه اقای فرانسوی هست که بعضی وقتا با هم میریم افرود . اون یه دوربین قابل نصب روی کلاه ( فابریک این کار ) از اون ور برا خودش اورده حدود 300 یورو. 12 ساعت هم فیلم میگیره . اگه بخای بگم تو سفر بعدیش یدونه بیاره البته خودمم یکی میخام

عکس یا اطلاعاتی در موردش دارین ؟ چه مارکیه ؟ امکاناتش چیه !؟

(یه توضیحی در مورد این بحث بدم، بحث دوربین بحثی نیست که خیلی ادامه دار باشه و معمولا زود تموم می شه، فکر نکنم نیازی باشه یه تاپیک به خاطرش باز شه و در ضمن خیلی هم بی ربط با نوع و سبک فیلم برداری در این سفر آفرود نیست)

soroush adventure
18-06-1390, 11:29 قبل از ظهر
یه چند تا عکس ازش پیدا کردم که خیلی واضح نیست . اطلاعات هم دیدمشون ازشون میگیرم.

[Only registered and activated users can see links]

Kenji
18-06-1390, 11:51 قبل از ظهر
تو پرانتز تو بازار یکی رو آشنا دارم از همین دوربین ها آورده. البته یه تعداد محدود هست و برای چتر بازای نیرو هوایی آورده اما می شه ازش گرفت و به این درد هم می خوره

Alireza
18-06-1390, 12:03 بعد از ظهر
پست ها رو انتقال دادم

شفیع
18-06-1390, 12:08 بعد از ظهر
یه چند تا عکس ازش پیدا کردم که خیلی واضح نیست . اطلاعات هم دیدمشون ازشون میگیرم.

سروش جان،
گویا لینک ها مشکل داره، باز نمی شه.

soroush adventure
18-06-1390, 08:07 بعد از ظهر
نه سالمه الان کنجی همشو باز کرد دید

Amir
18-06-1390, 08:11 بعد از ظهر
اگه مشکل دارید از این آدرس ببینید

nopo
18-06-1390, 11:22 بعد از ظهر
تو پرانتز تو بازار یکی رو آشنا دارم از همین دوربین ها آورده. البته یه تعداد محدود هست و برای چتر بازای نیرو هوایی آورده اما می شه ازش گرفت و به این درد هم می خوره

قیمتش چنده؟
چند مگا؟

Kenji
19-06-1390, 12:10 قبل از ظهر
گمون کنم 8 گیگ رم داشت

قیمت برات می گیرم

nopo
19-06-1390, 09:40 قبل از ظهر
چندمگا پیکسل؟