PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد خرید هیوسانگ

imported_aria70
19-04-1393, 09:35 قبل از ظهر
عرض سلام خدمت دوستان با حدود 12 الی 13تومن بودجه میخوام هیو بگیرم تو سایتها 2،3 مورد بود مدل 90 با 5000 کارکرد ورنگ مسی واگزوز یوشی (12500) یکمی هم تخفیف داره یکی دیگه هستش مشکی 2000 کارکرد داره (ازکجا میشه فهمید کارکردش درسته ؟)مدل 90 با اگزوز قهرمانی و چراغ زنون وباطری اتمی و شارژرشو عوض کرده تا 13 راضی شده
اینجا (تبریز) زیاد ترافیک نیست و مسیر من هم تا محل کار 10 دقیقه ست خودمم عاشق رنگ مشکیم فقط لطفا از نظر قیمتها و اینکه بعدا بخوام بفروشمش بازار داره یا نه و اینکه عده ای نوشتن گرم میکنه وعده ای راضین راهنمایی کنین در ضمن قبلا مگلی داشتم باهاش خیلی حال میکردم درسته دردسر داشت اما تقریبا یکمی دست به آچارم خوبه شرمنده که سرتونو درد آوردم

cho0bin
19-04-1393, 10:23 قبل از ظهر
عرض سلام خدمت دوستان با حدود 12 الی 13تومن بودجه میخوام هیو بگیرم تو سایتها 2،3 مورد بود مدل 90 با 5000 کارکرد ورنگ مسی واگزوز یوشی (12500) یکمی هم تخفیف داره یکی دیگه هستش مشکی 2000 کارکرد داره (ازکجا میشه فهمید کارکردش درسته ؟)مدل 90 با اگزوز قهرمانی و چراغ زنون وباطری اتمی و شارژرشو عوض کرده تا 13 راضی شده
اینجا (تبریز) زیاد ترافیک نیست و مسیر من هم تا محل کار 10 دقیقه ست خودمم عاشق رنگ مشکیم فقط لطفا از نظر قیمتها و اینکه بعدا بخوام بفروشمش بازار داره یا نه و اینکه عده ای نوشتن گرم میکنه وعده ای راضین راهنمایی کنین در ضمن قبلا مگلی داشتم باهاش خیلی حال میکردم درسته دردسر داشت اما تقریبا یکمی دست به آچارم خوبه شرمنده که سرتونو درد آوردم
سلام
دادا دوره اونی که دست به سیم کشیش زده رو خط بکش
کارکرد موتور رو هم از طرز استفاده لاستیک میشه فهمید
همشون گزم میکنن اما مدل 2014 ها کمتر

VAHID
19-04-1393, 10:36 قبل از ظهر

سلام

با این بودجه میتونید مدل 91 بگیرید

مدل 90 تا 11 تومن بیشتر نمیارزه
این موتور انزکتوره و اگرایراد پیدا کنه تعمیرش مثل مگلی کاربرات نیست

و نکته ی بعد اینکه هر موتوری با توجه به میزان کارکردش و سال ساختش افت قیمت داره و نمیتونید با همون قیمتی که خریدید بعد از یه مدت بفروشید اما خوب بازارش بد نیست و زیاد رو دست نمیمونه اگر قیمتش خوب باشه

imported_aria70
19-04-1393, 12:09 بعد از ظهر
ممنون از راهنماییاتون دوستان چیزی سراغ دارین برام پیغام خصوصی بدین بازم از همه متشکرم
داش ali کدومو میفرمایی مشکی یا مسی آخه اونجور که شنیدم شارژر اصلی خودشون ضعیفه ومشکل دارن

ali.motahari
19-04-1393, 12:35 بعد از ظهر
داداش برو همون جایی که تو شهرتون موتورو دیاگ میزنن بهش بگو کارکرد اصلی موتورو بهت میگه

abolfazls
19-04-1393, 05:39 بعد از ظهر
برادر من موتور ساز اگه موتورساز باشه بدون دياگ ايراد رو ميفهمه ( سخته ولى شدنى هست ، مهدى خدادادى در كرج بدون دياگ همه جور هيو تعمير ميكنه ) نگران اين مساله نباش ، موتورى كه ٢٠٠٠ تا كاركرده باشه مشخصه كه كم كاره ، لاستيكها و ظاهر موتور خودشو نشون ميده ، شما با بودجه تون راحت يه مدل ٩١ گيرتون مياد ، در ظمن تبريك بابت انتخابت

imported_aria70
20-04-1393, 11:26 قبل از ظهر
از همه دوستان بالاخص اقا ابوالفضل ممنونم بابت راهنمایتون فقط من هرچی تو آگهی ها میگردم متاسفانه مدل 91 پایین تر از 14 پیدا نمیکنم همون 2 تایی که عرض کردم خدمتتون به راه تر بودن حالا هرچی قسمت باشه و متاسفانه اینجا اینجور موتورها خیلی کمه و بلعکس موتور سنگین هر چی بخوایین علی الخصوص که ماشینهای منطقه آزادارس در اینجا تردد دارن موتور سوارا برا رو کم کنی موتورهای سنگین خوبی دارن بازم اگه دوستان مورد عالی سراغ داشتن بفرمایین ممنون میشم :motorrad10::-/

cho0bin
20-04-1393, 12:04 بعد از ظهر
ممنون از راهنماییاتون دوستان چیزی سراغ دارین برام پیغام خصوصی بدین بازم از همه متشکرم
داش ali کدومو میفرمایی مشکی یا مسی آخه اونجور که شنیدم شارژر اصلی خودشون ضعیفه ومشکل دارن
مشکی
اگه کارکرد 2000 باشه موتور همش خواب بوده و بازم بدرد نمیخوره
اگه 2000 کارکرد باشه!!!

imported_aria70
21-04-1393, 08:47 قبل از ظهر
مشکی
اگه کارکرد 2000 باشه موتور همش خواب بوده و بازم بدرد نمیخوره
اگه 2000 کارکرد باشه!!!
داداش ممنون میتونی علتشو هم بگی (جهت یادگیری) تا اگه موردی پیش اومد لحاظ کنم