PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : موتور سیکلت جدید پلیس

VAHID
04-04-1393, 09:41 قبل از ظهر
ظاهرا قرار هست که راهنمایی و رانندگی از یه موتور سیکلت جدید به عنوان جایگزین برای cbx-750 بی ام و ها استفاده کنه.چند مورد هم دست پلیس دیده شده

موتور سیکلت جدید هوندا اس تی 1300 هست

[Only registered and activated users can see links]

imported_mr666
04-04-1393, 10:49 قبل از ظهر
البته یه مدل طرح هارلی هم من پارسال دست یه افسر دیدم واردات آمیکو بود و 600 سی سی ولی اینا فعلا برا آزمایش اوردن تا یکیشون اوکی شه

ali.motahari
05-04-1393, 09:16 بعد از ظهر
به چه دلیل میخان همچین موتورایی رو بندازن زیر پای پلیسا؟

koosha
08-04-1393, 07:52 قبل از ظهر
اين عكساش كه باز نشد ما ببينيم چه موتورايي مي خوان به دسته پليس راهور بدن

VAHID
08-04-1393, 09:36 قبل از ظهر

Mohammad#
28-05-1393, 10:42 قبل از ظهر
این موتور برای پلیس ایرانه!!؟

VAHID
28-05-1393, 11:10 قبل از ظهر
این موتور برای پلیس ایرانه!!؟
بله

erfi.747
03-12-1393, 12:31 قبل از ظهر
واقعا واسه این 125 ها و این اشی مشی های توی ایران یه همچین موتوری رو به پلیس دادن ؟! خوبه بالای 250 آزاد نیست حالا !!!!!

tak3az
03-12-1393, 01:18 قبل از ظهر
اگه ازاد میشد باید موتور سفارشی واسه پلیس بساز که حداقل 5000 سی سی باشه
واقعا اینا سر در نیارن ک همه چی به اندازه موتور نیست گاهی اوقات باید پلیس ها اموزش ببینن که بتونن یه موتور 70 رو بگیرندش

FREE
03-12-1393, 12:46 بعد از ظهر
واقعا حیفه این موتور به سی جی ایست بده !‌ حجم بالای 250 رو آزاد کنن تا حق این موتور ضایع نشه !‌:25r30wi:
این مشخصات مدل 2014 این موتور هست :

General information
Model: Honda ST1300 ABS
Year: 2014
Category: Sport touring
Rating: 74.9 out of 100. Show full rating and compare with other bikes
Price as new (MSRP): US$ 18230. Prices depend on country, taxes, accessories, etc.
Engine and transmission
Displacement: 1261.00 ccm (76.95 cubic inches)
Engine type: V4, four-stroke
Compression: 10.8:1
Bore x stroke: 78.0 x 66.0 mm (3.1 x 2.6 inches)
Valves per cylinder: 4
Fuel system: Injection. PGM-FI with automatic enricher circuit, four-36mm throttle bodies, 8 holes per injector
Fuel control: DOHC
Ignition: Computer-controlled digital with 3-D mapping and electronic advance
Cooling system: Liquid
Gearbox: 5-speed
Transmission type,
final drive: Shaft drive (cardan)
Fuel consumption: 6.72 litres/100 km (14.9 km/l or 35.00 mpg)
Greenhouse gases: 155.9 CO2 g/km. (CO2 - Carbon dioxide emission)
Chassis, suspension, brakes and wheels
Rake (fork angle): 26.0°
Trail: 98 mm (3.9 inches)
Front suspension: 45mm HMAS cartridge fork
Front suspension travel: 117 mm (4.6 inches)
Rear suspension: HMAS gas-charged single shock with five-position spring-preload adjustability
Rear suspension travel: 122 mm (4.8 inches)
Front tyre: 120/70-ZR18
Rear tyre: 170/60-ZR17
Front brakes: Double disc. ABS. Floating discs.
Front brakes diameter: 310 mm (12.2 inches)
Rear brakes: Single disc. ABS.
Rear brakes diameter: 316 mm (12.4 inches)
Physical measures and capacities
Weight incl. oil, gas, etc: 331.0 kg (729.7 pounds)
Seat height: 790 mm (31.1 inches) If adjustable, lowest setting.
Wheelbase: 1,491 mm (58.7 inches)
Fuel capacity: 29.14 litres (7.70 gallons)
Other specifications
Starter: Electric
Factory warranty: Three Years. Unlimited milage. Transferable.
Color options: Black
Comments: Model ID: ST1300A
Further information
Parts and accessories Our partner CMSNL ships low cost OEM motorcycle partsParts to Australia, Austria, Bahamas, Belgium, Canada, China, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hong Kong, Hungary, Iceland, India, Ireland, Italy, Japan, Kuwait, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Malta, Montenegro, The Netherlands, New Zealand, Norway, Poland, Portugal, Serbia, Slovakia, Slovenia, South Africa, Spain, Sweden, Switzerland, Taiwan, Ukraine, United Kingdom, The United States and more. Or check out parts and accessories from our other partners.
Ask questions Join the 14 Honda ST1300 ABS discussion group.
Insurance, loans, tests Check out approximate insurance costs here. Search the web for dealers, loan costs, tests, customizing, etc.
Related bikes List related bikes for comparison of specs

حالا اون مدلی که وارد ایران شده مال چه سالیه ‌؟:297:

معمار
03-12-1393, 01:17 بعد از ظهر
با سلام

پلیس ایران اگه بخاد این کار و بکنه صرفا برا یه سری کارا مثله رژه ای - دهه فجری - اسکورت مقامات خاص - برا برنامه خاصی
در غیر این صورت باشه و برا کارهای اصلی پلیس راهنمایی باشه هزینه بیخودی میکنه

ولی فکر کنم برا همون یه سری کارا باشه

CHELSEA
03-12-1393, 04:06 بعد از ظهر
من چند روز دیگه سرباز میشم.بخاطر این موتورم شده کاش بندازنم آگاهی:hippie7::riz481:

masoud69
03-12-1393, 09:23 بعد از ظهر
سلام دوستان
درسته که هزینه اضافی هست اما قبول کنید که بلخره این اتفاق باید بیوفته و پلیس های ایران باید بهترین موتور ها رو داشته باشند (اصلا شما حساب کن هیچی بلد نیستند)
چند ساله که دارن موتور های قدیمی رو سوار میشن اما باید همیشه پلیس بهترین موتور و ماشین ها رو داشته باشه
شما امارات رو حساب کنید (کاری با حاشیه ندارم ) وقتی دید که بهترین ماشین ها رو مردم دارن سوار میشن اونم کم نذاشت داد ماشین سفارشی براش درست کردن که خودتون توی top gear دیدین
حالا که راهنمایی و رانندگی و پلیس داره یکم تغیرات میده شما دیگه مسخره نکنید
بنده خودم میگم اینها که اینقدر بودجه دارن باید همیشه بهترین موتورها و بهترین ماشین بهترین هلکوپتر هارو داشته باشند اما هر وقتی یکم تغیرات دادن خودم رو میگم چقدر مسخره کردم
اما کار من درست نیست باید پیشرفت کنند دیگه جایه ایسادن نیست
به نظر من بیان موتور 1000cc رو آزاد کنن بعد خودشون بهترین موتور هارو داشته باشن تا هرکی پاشو کج گذاشت سریع اقدام به دستگیری کنن
ببخشید صحبت زیاد شد
موفق و پیروز باشید

کاوه
03-12-1393, 10:01 بعد از ظهر
من چند روز دیگه سرباز میشم.بخاطر این موتورم شده کاش بندازنم آگاهی:hippie7::riz481:

آره رفتی بگو واست اگزوز قهرمانی هم بندازن :gigglesmile:

سربازصفر
03-12-1393, 10:21 بعد از ظهر
واقعا جیف این موتور به این جماعت ماشین بالاتر از پیکان و موتور بالاتر از همون آمیکو نباید بدن
یه هفته پیش منو یه جایی گرفتن
امروز همونجا با ماشین بودم دیدم یه بنده حدایی رو میخواستن بگیرن افسره مثله ... به یارو جمل ور شده مطابق معمول،
خورده بود زمین خودشو موتورش به فنا رفته بودن
آقا گیریم طرف کلاه نداره تو باید حمله ور بشی به طرفش؟

digitalcanon
03-12-1393, 11:09 بعد از ظهر
امروز تو تونل حکیم بودم یه مامور اگاهی نامرد چه رانندگی میکرد با cb750 چه لایی میکشید . با دوک 200 تو شهر بهش نمیرسیدم رفتم رو پل سید خندان گرفتم انداختم تو صیاد 130 داشتم میرفتم مثل موشک اومد از بغلم رد شد . کلی حال کردم

roots
03-12-1393, 11:13 بعد از ظهر
امروز تو تونل حکیم بودم یه مامور اگاهی نامرد چه رانندگی میکرد با cb750 چه لایی میکشید . با دوک 200 تو شهر بهش نمیرسیدم رفتم رو پل سید خندان گرفتم انداختم تو صیاد 130 داشتم میرفتم مثل موشک اومد از بغلم رد شد . کلی حال کردم
یه دونه از اینا که میگی اورده بودن مغازه....واسه تعمیر، یواشکی یه دور اخر شب باهاش زدیم البته خیلی کم! حالی دادا...بین خودمون باشه..خخخ

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

soleymani
03-12-1393, 11:28 بعد از ظهر
امار این هندا 1300 رو چند وقت پیش امار گرفتم.حدود یک ساله اومده جزو پلیس.
من از نزدیک توی تجریش دیدم.خیلی خوشگله.از دوستم هم که راهور هست و سی بی 250 داره.میگه برای تشریفات و اسکورت استفاده می شه

ghool
05-12-1393, 10:50 قبل از ظهر
منم چند روز پیش این موتورو تو میدان جمهوری دیدم داشت چنتا رو اسکورت میکرد

kamangir
06-12-1393, 03:23 بعد از ظهر
خدا کنه برا اسکورت باشه

از اینا به اصفهان بدن باید فاتحه موتوریا رو خوند

با سی بی 1300 انداختن دنبالم خودمو موتورم به فنا رفت

یک ماه دست راستم تو گچه

اینو بدن بهشون یقینا از روم رد میشن

VAHID
06-12-1393, 03:52 بعد از ظهر
خدا کنه برا اسکورت باشه

یک ماه دست راستم تو گچه

البته این موتور چندان سرعتی نیست...

اینجور موارد بهتره واستید چون ارزش نداره بخوای فرار کنی بد تر اونام تعقیب میکنن.نهایت موتور بگیرن بهتره تا ادم خدایی نکرده بلایی سرش بیاد.

ZirCgari
06-12-1393, 04:05 بعد از ظهر
خیلی وقته دست ـه راهنمایی رانندگی ــــــــــه جلو استادیوم یکی دیده بودم سخت میتونست باهاش مانور بده و بریدگی رو دور بزنن

پ ن : الان برعکس شده! قدیم کم حجم ها دست پلیس بود 1000سی سی ها دست مردم

پ ن 2 : الان این کشور های همسایه ممسایه تازه شده 40سال پیش ما

پ ن 3 : فک کنم 95سال دیگه تازه از ما یاد بگیرن که با موتور سگ دستگیر کنن . حتی احتمالش هست کمپانی های موتور سازی کلاس SuperDogAbuse رو اختراع کنن

====================
==================
===============
=============
==========

پرسه
06-12-1393, 04:44 بعد از ظهر
دادیون میگم پلیس تو سالهای 70 از چه موتوری استفاده میکرد؟ توی سالهای 80 چه نوع موتوری؟> اون وقت این موتور جدید پلیس تو بازار جهانی چقدر قیمت داره؟ ایا فقط در جهان برای پلیس استفاده میشه یا برای عموم هم استفاده میشه؟

Mohsen_14
06-12-1393, 06:57 بعد از ظهر
...
چند ساله که دارن موتور های قدیمی رو سوار میشن اما باید همیشه پلیس بهترین موتور و ماشین ها رو داشته باشه
...
حالا که راهنمایی و رانندگی و پلیس داره یکم تغیرات میده شما دیگه مسخره نکنید
بنده خودم میگم اینها که اینقدر بودجه دارن باید همیشه بهترین موتورها و بهترین ماشین بهترین هلکوپتر هارو داشته باشند اما هر وقتی یکم تغیرات دادن خودم رو میگم چقدر مسخره کردم
اما کار من درست نیست باید پیشرفت کنند دیگه جایه ایسادن نیست
...

بنظرت ما حق نداریم بهترین ها رو سوار شیم ، فقط عزیزان پلیس باید بهترین ها رو سوار بشن و بدون محدودیت هر موتوری که اراده کردن وارد کنن و حالشو ببرن ؟
اونم تو مملکتی که بهترین موتوراش 250 هست ... مگه ما بدمون میاد گلدوینگ سوار بشیم ؟ :hanghead:
زشت نیست که ما تا 250 سوار شیم و اعراب حاشیه خلیج فارس بهترینها رو ؟

خدا کنه برا اسکورت باشه

یک ماه دست راستم تو گچه

خدا بد نده ، کجا این اتفاق افتاد ، دوست داشتی تعریف کن جریانو ...

.

ZirCgari
07-12-1393, 01:28 بعد از ظهر
دادیون میگم پلیس تو سالهای 70 از چه موتوری استفاده میکرد؟ توی سالهای 80 چه نوع موتوری؟> اون وقت این موتور جدید پلیس تو بازار جهانی چقدر قیمت داره؟ ایا فقط در جهان برای پلیس استفاده میشه یا برای عموم هم استفاده میشه؟

داداش هنوزم مشخص نیست که از چه موتورهایی استفاده میکنه پلیس ایران /// (من نمیدانم. بعید هم میدونم چیزـه خاصی داشتند و داشته باشن:دی )

قیمتش هم 18هزارتاست (نمونه های 2012ش ) که اینایی که من دست پلیس ایران میبینم هم همن 2012 هاست

پ ن:از این نمونه های Limitedش نمییارن که حمل خودرو رو ب عهده میگیره؟ اگه از اینا باشه خیلی خوب میشه! پارک دوبلی هارو بلند میکنه میبره:)) البته این کمی با ST ها فرق داره ولی ST هم لیمیتید داره

a.ghaedi
07-12-1393, 04:41 بعد از ظهر
سلام،
موتورای جالبیه،دیگه حتی ماشینا هم نمیتونن از دستشون فرار کنن.

AMIR TEHRANPARS
18-12-1393, 03:34 بعد از ظهر
ظاهرا قرار هست که راهنمایی و رانندگی از یه موتور سیکلت جدید به عنوان جایگزین برای cbx-750 بی ام و ها استفاده کنه.چند مورد هم دست پلیس دیده شده

موتور سیکلت جدید هوندا اس تی 1300 هست

1دونه از این هوندا ها سر پارک نیاوران دیدم
صدای انجین و اگزوزش واقعا کم بود و هیکلش هم خیلی بزرگ بود تقریبا نصف پرایده:biggrin: اصلا نمیتونست باهاش مانور بده
یه قابلیت جالبی که داشت این بود که افسره با میکروفون وایرلس ای که روی کلاه ایمنیش تعبیه شده بود با ماشین ها صحبت میکرد و صداش از بلند گویی که روی موتور بود پخش میشد یعنی دستاش به فرمون بود.

kamangir
19-12-1393, 12:01 بعد از ظهر
خدا بد نده ، کجا این اتفاق افتاد ، دوست داشتی تعریف کن جریانو ...

.[/QUOTE]

ممنون . خدا بد نداده بنده خدا بد داد .

من اصفهانم . چراغ خطر احمد آباد رو رد کردم انداخت دنبالم منم در رفتم و گاز گرفتم برم داخل تونل زیر گذر بزرگمهر

یک لحظه سرم رو برگردوندم ببینم هنوز دنبالمه یا نه یک پژو پارس جلوم سبز شد بغلمم اتوبوس brt بود

منم به گفته افسر راهنمایی با 80 تا سرعت رفتم عقب پژو پارس

موتورم تنه از گلو شکست . جلوبندی کلا مرخص شده عقب موتور به دلیل برخورد با جدول و دیواره تونل تابیده

خودمم 2 روز تو بیمارستان از همه التماس دعا داشتم . دست راست و دنده 2-3 قفسه سینه شکست -کتف در رفت

تو کروکی هم افسره اینجوری قید کرده

(( به دلیل استفاده راکب موتورسیکلت از کلاه ایمنی این حادثه فوتی ندارد ))

Mohsen_14
19-12-1393, 12:43 بعد از ظهر
ممنون . خدا بد نداده بنده خدا بد داد .

من اصفهانم . چراغ خطر احمد آباد رو رد کردم انداخت دنبالم منم در رفتم و گاز گرفتم برم داخل تونل زیر گذر بزرگمهر

یک لحظه سرم رو برگردوندم ببینم هنوز دنبالمه یا نه یک پژو پارس جلوم سبز شد بغلمم اتوبوس brt بود

منم به گفته افسر راهنمایی با 80 تا سرعت رفتم عقب پژو پارس

موتورم تنه از گلو شکست . جلوبندی کلا مرخص شده عقب موتور به دلیل برخورد با جدول و دیواره تونل تابیده

خودمم 2 روز تو بیمارستان از همه التماس دعا داشتم . دست راست و دنده 2-3 قفسه سینه شکست -کتف در رفت

تو کروکی هم افسره اینجوری قید کرده

(( به دلیل استفاده راکب موتورسیکلت از کلاه ایمنی این حادثه فوتی ندارد ))

.

پس خدا خیلی رحمت کرده ، الان تو کروکی و گزارش گفتن که پلیس دنبالت کرده ؟
آمار گرفتی ببینی میشه شکایت کرد یا نه ؟

.

سربازصفر
20-12-1393, 12:43 قبل از ظهر
در کل حیف این موتور که دست این جماعت باشه
البته اخرش میشه قضیه الگانس که به دلیل هزینه نگهداری بالا کلا جمع و تا حدود بسیار زیادی محدود شد
حتی تعداد یادیش رو هم فروختن

Mohsen_14
20-12-1393, 11:53 قبل از ظهر
در کل حیف این موتور که دست این جماعت باشه
البته اخرش میشه قضیه الگانس که به دلیل هزینه نگهداری بالا کلا جمع و تا حدود بسیار زیادی محدود شد
حتی تعداد یادیش رو هم فروختن

آخه تو کشوری که 90% موتوراش 125 سی سی هستن ، به همچین موتوری نیازی نیست .
حالا برا مراسمات یه چیزی ولی تو شهر و جاده ها اصلا بدردشون نمیخوره .

محمد1360
24-01-1394, 01:01 بعد از ظهر
سلام اين موتور ها چندين دستگاه خريداري شد فقط براي اسكورت فعلا به دليل تحريمها و سياستهاي ناجا خريدي از خارج انجام نميشه

- - - Updated - - -

:bitarbiat:سلام اين موتور ها چندين دستگاه خريداري شد فقط براي اسكورت فعلا به دليل تحريمها و سياستهاي ناجا خريدي از خارج انجام نميشه

- - - Updated - - -

بعدشم تا زمانيكه ما موتور سوارها از چراغ قرمز رد ميشيم كلاه نميزاريم صداي اگزوزو طوري زياد ميكنيم همه فحش ميدن چه انتظاري از حكومت دارين كه موتورو ازاد كنه بياييم از خودمون شروع كنيم :clap:

- - - Updated - - -

براي اروپاي رفتار كردن
:4chsmu1: