PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلاچ دار شدن موتور بیکلاچ؟؟!!

swimer
08-03-1393, 08:48 بعد از ظهر
سلام بر همگی امروز به فکر افتادم که واسه موتورم(که بی کلاچه) کلاچ بزادم میخواستم ببینم میشه؟ وهمچنین نظرتونو در مورد روش انجام این کار بپرسم.حالا به نظرتون میشه؟:43:

VAHID
08-03-1393, 08:57 بعد از ظهر
سلام بر همگی امروز به فکر افتادم که واسه موتورم(که بی کلاچه) کلاچ بزادم میخواستم ببینم میشه؟ وهمچنین نظرتونو در مورد روش انجام این کار بپرسم.حالا به نظرتون میشه؟:43:
فکر نمیکنم امکان داشته باشه دوست عزیز

Ali
08-03-1393, 10:28 بعد از ظهر
موتوری که شما میگید مثلا ویو کلاچ داره ولی اتوماتیک هست و دستی نیست احتمالا باید بشه...

swimer
08-03-1393, 11:59 بعد از ظهر
فکر نمیکنم امکان داشته باشه دوست عزیز

موتوری که شما میگید مثلا ویو کلاچ داره ولی اتوماتیک هست و دستی نیست احتمالا باید بشه...

میدونم کلاچ داره ولی چه طوری دستی میشه؟یه چیز دیگه کلاچ اتوماتیک چطور کار میکنه؟

nixon
09-03-1393, 09:35 بعد از ظهر
وقتی دنده رو میزنی قبل اینکه دنده بخوره موتورو خلاص میکنه بعد دنده جا میخوره شما اگه دنده تو نصفه فشاربدی گاز هم بدی موتور حرکت نمیکنه میشه دستیش کرد اگه نمیشد tvs هم کلاچ نداشت ولی فک نکنم بیارزه یا کسی بتونه انجام بده.میگن دنبال دسته کلاچ ویو میگرده طرف حکایت شماستااا:dio::

swimer
10-03-1393, 09:19 قبل از ظهر
وقتی دنده رو میزنی قبل اینکه دنده بخوره موتورو خلاص میکنه بعد دنده جا میخوره شما اگه دنده تو نصفه فشاربدی گاز هم بدی موتور حرکت نمیکنه میشه دستیش کرد اگه نمیشد tvs هم کلاچ نداشت ولی فک نکنم بیارزه یا کسی بتونه انجام بده.میگن دنبال دسته کلاچ ویو میگرده طرف حکایت شماستااا:dio::

خوب اگه این جوریه چه طوری وقتی موتور واساده خاموش نمیکنه مثلا من با دنده یک که وامیستم این جور که شما میگید باید خاموش کنه ولی خاموش نمیکنه

nixon
11-03-1393, 09:16 قبل از ظهر
دقیق نمیدونم اینو ولی داستان دنده خوردن این بی کلاچ ها اینجوریه.فهمیدم بت میگم

erfi_747
18-03-1393, 12:26 بعد از ظهر
خوب اگه این جوریه چه طوری وقتی موتور واساده خاموش نمیکنه مثلا من با دنده یک که وامیستم این جور که شما میگید باید خاموش کنه ولی خاموش نمیکنه

من شنیدم که وقتی تو دنده یک وایمیستی و خاموش نمیکنه دلیلش اینه که یکم از قدرت موتور به چرخ عقب منتقل میشه فقط یکم که خاموش نشه .. خودمم یه بار موتورمو گذاشتم رو جک وسط موتور خلاص بود بعد تا زدم دنده یک چرخ عقب موتور شروع به چرخیدن کرد .. :40: همین قدر میدونم ..

imported_Alireza
31-05-1393, 01:44 قبل از ظهر
من شنیدم که وقتی تو دنده یک وایمیستی و خاموش نمیکنه دلیلش اینه که یکم از قدرت موتور به چرخ عقب منتقل میشه فقط یکم که خاموش نشه .. خودمم یه بار موتورمو گذاشتم رو جک وسط موتور خلاص بود بعد تا زدم دنده یک چرخ عقب موتور شروع به چرخیدن کرد .. :40: همین قدر میدونم ..

بله درسته بزن رو جک بزن دنده یک قدرت میرسه بزن دو ! بزن سه .....

babak5452
01-09-1393, 10:30 بعد از ظهر
من فکر می کنم سیستم کلاچ موتور های بی کلاچ با فشار روغن باشه چون من دقت کردم تا دور از ی حدی بالاتره نره دنده هم عوض نمی شه

02109002
02-09-1393, 07:43 قبل از ظهر
درود ...

اگر کمی بیشتر وقت بذارید و در انجمن جستجویی داشته باشید به اکثر پاسخ های خود و همچنین اطلاعات بیشتری خواهید رسید :

[Only registered and activated users can see links]

[Only registered and activated users can see links]

موفق باشید