PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مرکز بخش قابل اطمینان برای خرید قطعات روان 200 سی سی

imported_mostafaah
08-03-1393, 04:28 بعد از ظهر
سلام دوستان
من يه روان 200 سي سي دارم،دادم برا تعمير يه ماه پيش.طرف اينجا (بوشهرم) قطعه ي به درد بخور گير نمياد، با قيمت زياد قطعاتش رو عوض کردن (به قول خودشون بهترين قطعاتشون رو بستن) ولي يه ماه نشده از اولش بدتر شده.
يه مرکز پخش قابل اطميناني سراغ ندارين که قطعات اصلي روان 200 سي سي رو بتونم اينترنتي از اونجا سفارش بدم ؟!

BKING
08-03-1393, 04:33 بعد از ظهر
سلام دوستان
من يه روان 200 سي سي دارم،دادم برا تعمير يه ماه پيش.طرف اينجا (بوشهرم) قطعه ي به درد بخور گير نمياد، با قيمت زياد قطعاتش رو عوض کردن (به قول خودشون بهترين قطعاتشون رو بستن) ولي يه ماه نشده از اولش بدتر شده.
يه مرکز پخش قابل اطميناني سراغ ندارين که قطعات اصلي روان 200 سي سي رو بتونم اينترنتي از اونجا سفارش بدم ؟!

سلام
خوش آمدید

والا قطعات روان تو تهران هم فقط نمایندگی ها دارن و تو بوشهر فکر نمی کنم نمایندگی باشه باید از تهران سفارش بدی بفرستن

به نظرم موتورت رو تغییر بده و موتوری بخر که قطعاتش باشه

imported_mostafaah
08-03-1393, 04:41 بعد از ظهر
سلام
خوش آمدید

والا قطعات روان تو تهران هم فقط نمایندگی ها دارن و تو بوشهر فکر نمی کنم نمایندگی باشه باید از تهران سفارش بدی بفرستن

به نظرم موتورت رو تغییر بده و موتوری بخر که قطعاتش باشه
متاسفانه مشتری درست و حسابی براش پیدا نمیشه.
چنتایی که هستن قیمت خیلی پایین می دن.:104:
مهم نیست از کجای ایران باشه یه جای معتبر بهم معرفی کنین که بتونم قطعات رو از اونجا سفارش بدم.:63:
ممنون

imported_mostafaah
08-03-1393, 04:43 بعد از ظهر
راستی ممنون از خوش آمدگویی و پاسخ سریعتون :11:

VAHID
08-03-1393, 05:39 بعد از ظهر
از سایت روان سیکلت نمایندگی پخش قطعات رو پیدا کن و تماس بگیر

BKING
08-03-1393, 10:00 بعد از ظهر
سایت روان سیکلت و قسمت نمایندگی های کل ایران

[Only registered and activated users can see links]