PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش یک عدد عینک آمریکایی مارک okey خوراک موتور سواری

madadii
17-06-1390, 02:50 بعد از ظهر
سلام دوستان من یک عینک آمریکایی برای موتور سواری دارم که برادرم از ترکیه برام سوغات آورده البته 2 تا آورده که یکی شو میخوام بفروشم .

قیمت هم 80 تومنه هر کسی خواست همین جا پست بده .
در ضمن عینک پنج لنز مختلف جهت شرایط آب و هوایی مختلف دارد . و دارای عرقگیر می باشد که میتوانید آن را در زمستان در بیاورذید و همچنین داری بند کشی هست که اگه خواستید میتونید نصب کنید و دارای کیف فابریکی که همه رو تو عکس هایی که براتون گذاشتم میبینید .

در ضمن قیمت این عینک در سایت خودش 120 دلار زده .

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

3110[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

madadii
17-06-1390, 02:54 بعد از ظهر
در ضمن عکسهای بیکیفیت برای دوربین گوشی خودمه و عکسهای با کیفیت رو از اینترنت براتون گرفتم که واضح تر بتونید ببینید .

حسـن
17-06-1390, 03:24 بعد از ظهر
چه طوری تو سایت زده 120 اون وقت شما میدی 80؟:fingersmiley:

madadii
17-06-1390, 03:26 بعد از ظهر
برای من 70 تومن تموم شده . میخوام 80 بفروشم .

دنبال سود نیستم داداش اضافس میخوام بفروشم باهاش لاستیک موتورمو عوض کنم .

Kenji
17-06-1390, 03:28 بعد از ظهر
50 تومن

گیشا - پاساژ نصر نوین - اواسط پاساژ - فروشگاه آرپات

madadii
17-06-1390, 03:32 بعد از ظهر
داداش اونی که شما میگی چینی عزیز .
اینی که من دارم یو وی 400 هست .

حسـن
17-06-1390, 03:47 بعد از ظهر
هنوز این مشکل من حل نشد که چرا قیمت جهانیش 120 هست و شما داری 80 میدی ؟ از شما مگه اصلی نیست ؟ پس چرا ارزونتره ؟؟؟؟؟؟

Kenji
17-06-1390, 04:08 بعد از ظهر
دوست عزیز من دیگه فرق چین و آمریکا رو نفهمم باید برم بمیرم.

این هم آمریکا هست.

حسن جان این فروشگاه برای داداش من هست. جنساش رو مستقیم از افغانستان میاره. این دوستمون هم فک کنم رفته از گمرک این عینک رو دیده و می خواد بفروشه.

داداش من پخش گمرک هم به عهده داره و از چند مسیر براش جنسا میاد.

نمونش رو دوستان باید رو چشم خودم دیده باشن تو قرارها.

چینیش هم هست به قیمت 20 تومن.

همه ی عینک ها هم فول یو وی هست در 20-30 مدل مارک های Amercan optic - Ess - oKEY و ....

madadii
17-06-1390, 06:29 بعد از ظهر
داداش اصلا نمیفروشمش برو از همون داداشت بخر .
در ضمن این داداشت رو شماره مغازشو بزار من میخوام .

من یه جنس دارم قیمتش هم اینه حالا میخواهی بخر نمی خواهی نخر . همینی که هست .

حالا تو فک کن من از گمرک خریدم .
در ضمن اونی رو هم که شما میگی رو من به قیمت 17 تومن تو دست فروشها هم دیدم که بهشون نمیشه گفت عینک بلکه آشغال عینکن .

آقا زرنگه .

Kenji
17-06-1390, 07:39 بعد از ظهر
شما تو گمرک به هر کی بگی توحید شمارش رو بهت می ده.

صرفا جهت اطلاع دوستان بود که جنس رو بالاتر از قیمت خودش و با صحبت های ...... نخرن.

:25r30wi: بقیه صحبت هات ....

موفق باشی ایشالا بتونی جای دیگه کاسبی کنی/ اما قیمت بالا نده مشتری جای دیگه قیمت پایین تر ببینه به فحش ها و نفرین هاش نمی ارزه

حسـن
17-06-1390, 10:17 بعد از ظهر
فکر کنم کنجی با حفظ سمت قبلی(رییس دایره تحقیق و تفحض و مبازره با اسپمرها) هم اکنون با تعزیرات حکومتی و مقابه با گران فروشی فعالیت میکنه

Kenji
17-06-1390, 11:50 بعد از ظهر
امنیت خود شما و جیب شما بر عهده ی ماست

باتشکر :پی

شفیع
18-06-1390, 10:32 قبل از ظهر
نمی خوام خدا نکرده تو سر مال بزنم، منظورم این مدل نیست،
ولی الان توی این دوره زمونه، شاید بشه گفت، هیچ مارک معروفی دیگه اون قیمتی نیست که خود کارخونه می گه، اکثر قطعات رو خود چین تولید می کنه و روش می نویسه Made in USA ...
البته نمی خوام بگم جنسشون خوب نیست، من خیلی از جنس های چینی رو دیدم که با اصلش مو نمی زنه و از کیفیت و قیمت خوبی هم برخورداره.
در مورد همین قضیه عینک، یه زمانی من یادمه اصلا پیدا کردن یه عینک با مارک معروف غیر ممکن بود ! ولی الان توی هر وب سایتی توی هر مغازه ای عینک مارک دار می فروشن و همه می گن اصله ! البته هر طوریی هم بررسی کنی با اصلی فرقی نداره !
عینک های چینی دیدم که استاندارد UV شون دقیق استاندارد بوده، خودتون هم می تونید آزمایش کنید فقط کافیه عینک رو ببرید عینک سازی با دستگاه بهتون می گه میزان یو وی عینک دقیقا چه قدره !

Kami
18-06-1390, 10:35 قبل از ظهر
خوبیه این عینک اینکه باد زیرش نمیره

Kenji
18-06-1390, 11:47 قبل از ظهر
نمی خوام خدا نکرده تو سر مال بزنم، منظورم این مدل نیست،
ولی الان توی این دوره زمونه، شاید بشه گفت، هیچ مارک معروفی دیگه اون قیمتی نیست که خود کارخونه می گه، اکثر قطعات رو خود چین تولید می کنه و روش می نویسه Made in USA ...
البته نمی خوام بگم جنسشون خوب نیست، من خیلی از جنس های چینی رو دیدم که با اصلش مو نمی زنه و از کیفیت و قیمت خوبی هم برخورداره.
در مورد همین قضیه عینک، یه زمانی من یادمه اصلا پیدا کردن یه عینک با مارک معروف غیر ممکن بود ! ولی الان توی هر وب سایتی توی هر مغازه ای عینک مارک دار می فروشن و همه می گن اصله ! البته هر طوریی هم بررسی کنی با اصلی فرقی نداره !
عینک های چینی دیدم که استاندارد UV شون دقیق استاندارد بوده، خودتون هم می تونید آزمایش کنید فقط کافیه عینک رو ببرید عینک سازی با دستگاه بهتون می گه میزان یو وی عینک دقیقا چه قدره !

شفیع جان دقیقا درست می گی.

ببین کلا جنس هایی که روش مید این یو اس خورده 3 دسته ان.

اکثرشون که های کپی ساخت زیر زمین های چینی های عزیز. که مو نمی زنه با اصلش. یه زمانی فقط تو کار واردات های کپی بودم.

اما چیزهایی که از نظر دیگران اصل خونده می شه باز دو نوعه.

ببین تقریبا 99% از جنسهای ساخت آمریکا در خاک آمریکا تولید نمی شه! می شه گفت تقریبا از هر 100 تا جنس 1 جنس فقط تو خاک آمریکا و با دستان توانمند آمریکایی ها تولید شده!
اما کنترل کیفی و روند ساختشون 100% زیر نظر اساتید بزرگوار آمریکاییه. نمونه ی واضح ترش محصولات اپل هست! خودت کیفیتشون رو ببین

بخش سومشون هم همون 1% یه که تو خاک خود آمریکا تولید شده. بنا به خیلی دلایل که یکیش امنیت تکنولوژی و ... است. تقریبا هر جنسی که داداش من بیاره و جز این 1% باشه یا به خودش می رسه و یا من رو فاکتور ازش برمیدارم:icon_pf _52_:

حالا چرا این جنسا های کپی نیست؟ ببین تو خاک مقدس افغانستان، جنس ها از دو طریق تا لب مرز میاد. یکی شبیخون قربونشون برم گروههای وحشی و القاعده بازی، که میریزن یه کاروان باری آمریکا رو لخت می کنن. سرباز آمریکایی هم که گشاده و جونش براش از همه چیز عزیز تر، خوده ارتش آمریکا هم سیاستش درگیری حداقلیه پس عمرا وای نمیستن برای 1 کانتینر یه نبرد داشته باشن. ول می کنن می رن عقب و بعدش بار می رسه به ایران و پاکستان.

یه حالت دیگش اینه که نظامیای ناتو و یو اس آرمی هر 4 ماه برای بعضی از کالاها و هر 2 ماه برای بعضی دیگه سهمیه دارن. نمونه ی بارز سهمیه هاشون عینکه. چون عینک هاشون یه چیز کاملا مصرفیه. مثل همین عینکی که این دوستمون عکسش رو گذاشته. در کنار کیفیت ساخت بالای این عینک ها، باید به ظریف بودن اون ها هم توجه کنیم تو اون منطقه و با اون شرایط. فک کن یه خیر برن بیافته زیر بوت یکی دیگه کلکش کندس. پس سهمیه سریع به دستشون می رسه و اونایی که زرنگن سهمیشون رو به راحتی میفروشن

==

تو پرانتز حتی گاهی تو کوله پشتیشون چیزای جالبی می رسه که معلومه طرف حتی وقت نکرده خالیش کنه. به طور مثال ک ا ندوم آمریکایی استفاده نشده الان موجوده.
حتی پ ا سور اصل مید این یو اس که دس بزنی بهش از جنسش کف و خون قاطی می کنی هم تو بار جدید اومده!:icon_pf _52_:

madadii
18-06-1390, 05:13 بعد از ظهر

صرفا جهت اطلاع دوستان بود که جنس رو بالاتر از قیمت خودش و با صحبت های ...... نخرن.

:25r30wi: بقیه صحبت هات ....

موفق باشی ایشالا بتونی جای دیگه کاسبی کنی/ اما قیمت بالا نده مشتری جای دیگه قیمت پایین تر ببینه به فحش ها و نفرین هاش نمی ارزه

اولا شخصیت داشته باش و درست صحبت کن .
دوما من کاسب نیستم و هیچ ادعایی ندارم .
شمایید که میگی مغازه داری و ادعای کاسبی می کنید .

در ضمن واقعا متاسفم مدیر باشگاه اینجوری با یوزرها حرف میزنه .

داداش من تو پستهای بعدی هم گفتم عینک رو شده می ندازم تو آشغالی و لی اینجا نمیفروشمش .

فکر کنم تاپیک باید قفل بشه یا اصلا کلا حذفش کنید بهتره .

کاسب هم خودتی داداش :98:

---------- Post added at 06:06 PM ---------- Previous post was at 06:03 PM ----------

راستی این آقا توحید رو که میگی شمارشو با نام خانوادگی برای من پ خ کن .

اسم و فامیل خودتم با شمارت هم بفرست .

یه سری لوازم ببینم میتونی برام جور کنی با این همه ادعا .

---------- Post added at 06:13 PM ---------- Previous post was at 06:06 PM ----------

امنیت خود شما و جیب شما بر عهده ی ماست

باتشکر :پی

حتما این اسپری ها هم تو اون کوله هایی که میگی سربازه یادش رفته برداره . :gigglesmile:

[Only registered and activated users can see links]

Amir
18-06-1390, 06:00 بعد از ظهر
هر کسی خریدار بود به شروع کننده تاپیک پ.خ ارسال کنه و از ارسال مطلب خارج از موضوع تاپیک خود داری کنید

تاپیک قفل