PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استارت نخوردن هيوسانگ!؟

mahdikangi
15-02-1393, 08:54 بعد از ظهر
سلام دوستان
موتورم باتريش خوابيده بود،باتري نو واسش گرفتم،ولي باز استارت نميخوره.
دو تا سوال!؟
اين قطعه سمت راست توي زير زين هيوسانگ اسمش چيه و كارش چيه!؟
وقتي اين رو فشارش ميدم يا ضربه بهش وارد ميكنم،موتور استارت ميخوره![Only registered and activated users can see links]

salar.gorgani
15-02-1393, 09:21 بعد از ظهر
مهدی این افتاماده استارته احتمالا سوکتاش اتصالی داره یا جاهاش شل شده خودت یه چکش بکن ایشالله درست میشه چون افتاماد به این سادگیا خراب نمیشه

mahdikangi
16-02-1393, 10:01 قبل از ظهر
كار آفتاماته استارت چيه!؟

VAHID
16-02-1393, 11:52 قبل از ظهر
احتمالا استیکر کثیف یا خراب شده
جاده سوم یه لوازم یدکی هست اونجا میده 12 تومن

abolfazls
16-02-1393, 04:54 بعد از ظهر
احتمالا استیکر کثیف یا خراب شده
جاده سوم یه لوازم یدکی هست اونجا میده 12 تومن

البته منظور وحيد استپر هست

ipsw
24-04-1393, 11:55 قبل از ظهر
سلام دوستان .موتور منم همین مشکل رو داره فرقش اینکه که اقا مهدی گفتن ضربه میزنن به این قطعه موتور استارت میخوره ولی من ضربه زدم نشد . من روز جمعه صبح هیوسانگو استارت زدم روشن شد رفتم جایی خاموش کردم و ۵ دقیقه بعد اومدم دوباره استارت بزنم استارت نخورد صدای استارت عوض شده کلاجو میگیرم دکمه استارتو میزنم از زیر زین فقط یه صدای تق تق میومد زینو باز کردم سوکتارو بررسی کردم مشکلی نداشتن ضربه زدم اما بازم استارت نمیخوره فقط تق تق میکرد خلاصه عجله داشتم گفتم بزارم ۲ هول بدم روشن شه زدم ۲ هول دادم روشن شد ۲۰ متر با موتور رفتم دوباره خاموش شد سوال من اینجاست که این افتامات استارتم خرابه ؟ وظیفه استارت فقط روشن کردن موتوره حالا اون نباشه با هول که باید روشن شه و روشن بمونه چرا با هول روشن میشه ۲۰ -۳۰ متر میرم خاموش میشه ؟ ایا ممکنه باطری خراب شده باشه یا همشکل همون افتاماته ؟ و سوال بعدیم اینه این قطعه افتاماتو فقط باید از جایی بگیرم که قطعات هیوسانگ داره یا همه لوازم یدکی موتور دارن . مثلا من فیلتر روغنشو رفتم یجا که لوازم اپاچی داشت گرفتم میتونه این قطعه همه جا داشته باشن ؟ و قیمتش چنده ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید چون تعمیرگاه هیوسانگ به من خیلی دوره .

VAHID
24-04-1393, 07:28 بعد از ظهر
سلام دوستان .موتور منم همین مشکل رو داره فرقش اینکه که اقا مهدی گفتن ضربه میزنن به این قطعه موتور استارت میخوره ولی من ضربه زدم نشد . من روز جمعه صبح هیوسانگو استارت زدم روشن شد رفتم جایی خاموش کردم و ۵ دقیقه بعد اومدم دوباره استارت بزنم استارت نخورد صدای استارت عوض شده کلاجو میگیرم دکمه استارتو میزنم از زیر زین فقط یه صدای تق تق میومد زینو باز کردم سوکتارو بررسی کردم مشکلی نداشتن ضربه زدم اما بازم استارت نمیخوره فقط تق تق میکرد خلاصه عجله داشتم گفتم بزارم ۲ هول بدم روشن شه زدم ۲ هول دادم روشن شد ۲۰ متر با موتور رفتم دوباره خاموش شد سوال من اینجاست که این افتامات استارتم خرابه ؟ وظیفه استارت فقط روشن کردن موتوره حالا اون نباشه با هول که باید روشن شه و روشن بمونه چرا با هول روشن میشه ۲۰ -۳۰ متر میرم خاموش میشه ؟ ایا ممکنه باطری خراب شده باشه یا همشکل همون افتاماته ؟ و سوال بعدیم اینه این قطعه افتاماتو فقط باید از جایی بگیرم که قطعات هیوسانگ داره یا همه لوازم یدکی موتور دارن . مثلا من فیلتر روغنشو رفتم یجا که لوازم اپاچی داشت گرفتم میتونه این قطعه همه جا داشته باشن ؟ و قیمتش چنده ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید چون تعمیرگاه هیوسانگ به من خیلی دوره .

مشکل از استپر هست تمیزش کنید اگر درست نشد عوض کنید

ipsw
24-04-1393, 07:40 بعد از ظهر
میشه لطف کنید بگید استپر کدومه و کجاس و بگید قطعه استپر فقط فروشگاه هایی که قطعه هیوسانگ میفروشن دارن یا همه لوازم یدکی ها دارن ؟

VAHID
24-04-1393, 08:10 بعد از ظهر
تو تصاویر بالا مشخصه .دو تا سوکت بهش وصل شده که با مهره وصل شدن

استپر رو باز کردیم و بردیم لوازم یدکی یدونه مال سی جی بود 12 تومن بستیم رو موتور

abolfazls
24-04-1393, 08:11 بعد از ظهر
هميشه سنسور جك رو هم برسى كنيد !!!

ipsw
24-04-1393, 08:15 بعد از ظهر
ممنون از لطف شما انشا الله مشکل حل شه :x

ipsw
24-04-1393, 08:21 بعد از ظهر
ممنون از راهنمایی شما اینشالاه مشکل با این استپر حل بشه . این سنسور جک رو من متوجه نشدم اینم ممکنه خراب شده باشه

aqamoji
10-05-1397, 04:12 قبل از ظهر
آقا سلام ببخشید از راهنمایی شما ممنونم بنده هم همین مشکل رو دارم اما نمیدونم رله استارت ویا افتامات کجاست و چه شکلی هست العان چند روزه موتورم روشن نمیشه ،دوسه روز روشن نکردم این طوری شد باطری رو هم عوض کردم
ممنون میشم کمکم کنید.