PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبدیل دکمه قطع برق در هیوسانگ به فلاشر

roots
21-01-1393, 08:01 بعد از ظهر
یه کاری که خیلی وقته دلم میخواد انجام بدم اینه که دکمه بی مصرف قطع برق رو به فلاشر تبدیل کنم! به هر تعمیرگاهی میگم ازش تفره میره و میخواد یه کلید جداگونه بزاره واسه فلاشر!! واسه یه برق کار فکر نمیکنم سخت باشه ولی کسی میدونه چرا این کلید رو اختصاص به فلاشر نمیدن؟؟؟ من دربی داشتم فلاشر روش گذاشتم حالا فکر میکنید دکمشو کجا گذاشته بود یارو؟؟ پشت دمبی عقب!! یعنی باس از موتور پیاده میشدی و ....

abolfazls
21-01-1393, 08:48 بعد از ظهر
یه کاری که خیلی وقته دلم میخواد انجام بدم اینه که دکمه بی مصرف قطع برق رو به فلاشر تبدیل کنم! به هر تعمیرگاهی میگم ازش تفره میره و میخواد یه کلید جداگونه بزاره واسه فلاشر!! واسه یه برق کار فکر نمیکنم سخت باشه ولی کسی میدونه چرا این کلید رو اختصاص به فلاشر نمیدن؟؟؟ من دربی داشتم فلاشر روش گذاشتم حالا فکر میکنید دکمشو کجا گذاشته بود یارو؟؟ پشت دمبی عقب!! یعنی باس از موتور پیاده میشدی و ....

اون كليد همچين هم بى مصرف نيست !!!

موقع خاموش كردن موتورهاى جديد اللخصوص موتورهاى انژكتورى توصيه ميشه كه حتماً با كليد قطع كن اين كار انجام بشه تا آسيبى به اى سى يو دستگاه وارد نشه !!! همونطور كه ميدونيد اى سى يو به نوسانات برق خيلى حساسه و احتمال سوختن يا نيم سوز شدنش زياده ...

سعى كنيد حتماً با كليد قطع كن موتور رو خاموش كنيد !

حالا براى فلاشر يه كليد كنار كيلومتر شمار بزاريد ، اين كار بهتره ، چون سيم كشى موتور هم دست نميخوره ، مخصوصا هيوسانگ كه سيستم برقش حساسه !

roots
21-01-1393, 08:53 بعد از ظهر
اقا ابوالفضل به نظر خودت یعنی تعمیرگاهه فکر اینا رو میکنه که انجام نمیده؟؟ خوب پولشو داره میگیره دیگه علتی نداره که...شاید اصلا امکان همچین کاری وجود نداره!! نظر شما چیه؟

abolfazls
22-01-1393, 11:25 قبل از ظهر
اقا ابوالفضل به نظر خودت یعنی تعمیرگاهه فکر اینا رو میکنه که انجام نمیده؟؟ خوب پولشو داره میگیره دیگه علتی نداره که...شاید اصلا امکان همچین کاری وجود نداره!! نظر شما چیه؟

نه ، كار كه نشد نداره ، ولى كل سيستم سيم كشى موتور به هم ميخوره و كار سختيه ، به خاطر همينه كه تعمير كارا از زيرش در ميرن !!!