PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید برای آنرود و آفرود

Nekofar
15-06-1390, 11:19 قبل از ظهر
دوستان اول از همه بگم که من صفر کیلومترم. :دی
قصد خرید یه موتور برای توی شهر و هم آفرود را دارم.
توی اینترنت گشتم این چند روزه دیدم بیشتر همه Ravan Rv را پیشنهاد میکنن.
من توی سایت روان سیکلت فقط دو مدل روان میبینم که یکیش مدل QM 200 و یکی دیگه QM R-200 هستش. احتمال دادم که منظور از روان RV همون مدل QM R-200 باشه.
حالا سوالات من اینه:
ه پیشنهاد شما چیه کلا؟
این موتور انتخاب مناسبی هستش؟
گزینه بهتری در همین حدود قیمت یعنی تا 2 میلیون وجود داره ی خیر؟
بهتره صفرشو بگیرم یا دنبال دست دوم تمیزش بگردم بهتره؟
قیمت صفر اون را در اصفهان کسی داره؟ دست دوم تمیزش چه حدود قیمت هستش؟

Kami
15-06-1390, 11:21 قبل از ظهر
همیشه صفر بهتره اما اگه میبینی علاقه داری به افرود و دنبال سرعت نیسی روان گزینه خوبیه چون قطعاتش هست . قیمت باید حدود 1 میلیون 900 باشه

Nekofar
15-06-1390, 11:36 قبل از ظهر
دنبال سرعت نیستم و بیشتر به آفرود علاقه دارم. قیمت اصفهان با تهران تفاوت زیادی نداره؟پرسیدم چون بعضی پیشنهاد میدادن اگر موردی با کیلومتر کم که به قول گفتنی ضررشو داده باشه پیدا کنی بهتره.

Kami
15-06-1390, 11:53 قبل از ظهر
موتور صفر که میخری مطمعنی از اول دست خودت بوده و بلایی سرش نیومده
قیمت زیاد فرقی نداره

reza KTM
15-06-1390, 08:46 بعد از ظهر
کلا تریل موقع فروش ضررش زیاده
اگه صفر بخری 500 باید با ضرر بدی توی یک سال کارکرد موتور
اگه کارکرده بگیری 300 چوق ضرر
روان ته موتوره هم تو شتاب هم قدرت هم امنیت تو رنج موتور های زیر 3 ملیون

alip
20-06-1390, 02:53 قبل از ظهر
nekofar جان عزيز قبل از خريد موتورا رو يه تستى بكن روانو سوار شو شوكا رو هم سوار شو بخدا جدى ميكم تو خريد روان عجله نكن اكه واسه افرود ميخواى شوكا بجاى يه سروكردن دوتا سروكردن و كول از روان بهتره .........حرفمو جدى ب*** برادر و حتما يه دورى با شوكا بزن

nopo
20-06-1390, 08:32 قبل از ظهر
دوستان اول از همه بگم که من صفر کیلومترم. :دی
قصد خرید یه موتور برای توی شهر و هم آفرود را دارم.
توی اینترنت گشتم این چند روزه دیدم بیشتر همه Ravan Rv را پیشنهاد میکنن.
من توی سایت روان سیکلت فقط دو مدل روان میبینم که یکیش مدل QM 200 و یکی دیگه QM R-200 هستش. احتمال دادم که منظور از روان RV همون مدل QM R-200 باشه.
حالا سوالات من اینه:
ه پیشنهاد شما چیه کلا؟
این موتور انتخاب مناسبی هستش؟
گزینه بهتری در همین حدود قیمت یعنی تا 2 میلیون وجود داره ی خیر؟
بهتره صفرشو بگیرم یا دنبال دست دوم تمیزش بگردم بهتره؟
قیمت صفر اون را در اصفهان کسی داره؟ دست دوم تمیزش چه حدود قیمت هستش؟

اول سلام!!:gigglesmile::smilies(182):
بعدش خوش اومدی:icon_pf _101_:

توی بازار 3 مدل روان داریم
QMسری قدیمی1650
QM NEWنیمهRV نیمه QM قیمتش روندارم!!
RVسری جدید 1980

عقیده شخصی:شوکا و فلات خیلی از روان سر تر هستند.

ببین عجله در خرید نکن.اول یک مدتی با یک موتور دیگه تمرین کن بعدا موتور صفر بخر اشتباهی که من مرتکب شدم ورفتم موتور صفر خریدم.
اگر خواستی تریل بخری همون صفر رو بخر ولی قبلش تمرین فراموش نشه:29:

Alireza
20-06-1390, 10:51 قبل از ظهر
قیمت روان rv یک میلیون و 880 هزار تومنه

Nekofar
22-06-1390, 11:41 قبل از ظهر
در مورد روان، یکی از دوستام روان qm داره که توی پیدا کردن بعضی قطعاتش دچار مشکل شده بود.
کسی اطلاع داره توی اصفهان قطعات یدکی روان راحت گیر میاد یا نه و کجا باید مراجعه کرد؟ برای همون دوستم که روان داره میخوام.

شوکا را تا جایی که سرچ کردم توی نت همه میگن قطعاتش گیر نمیاد و چون 250 هست ممکنه مشکل پیش بیاد.

این روان rv و نیمه rv که میگن منظور چی هستش؟ توی سایت های مختلف هم اینو دیدم.

فلات هم اینجا بود توی یه تاپیک فکر کنم گفته بودن هنوز امتحانشو پس نداده.

Nekofar
22-06-1390, 04:46 بعد از ظهر
امروز رفتم نمایندگی اصفهان روان سیکلت.
اولا که میگفت ما مدلی به اسم آر وی و نیمه آروی و اینچیزا نداریم و تا حالا به گوشم نخورده.
فقط این دو مدل را داریم که عکسشو هم همین عکس ها را اونجا داشت من از سایت روان سیکلت میزارم:
[Only registered and activated users can see links] copy.jpg[Only registered and activated users can see links] copy.jpg
عکس موتور سیاه رنگ را میگفت مدل جدیده و زرده مدل قدیمی.
مدل قدیمی را میگفت الان موجود نداریم و مدل جدید را هم سه رنگ زرد و نارنجی و قرمزشو داشت که میگفت 2 میلیون.
گفتم بهش تفاوت قیمت با تهران زیاد نیست؟ و تهران حدود 1.9 قیمت دادن، گفت قیمت ما قیمت نمایندگیه و بیرون از ما گرون تر میدن. البته من یه دوتا مغازه بالاتر هم رفتم بعد از اون میگفتن همون 2 میلیون قیمت را.

Alireza
22-06-1390, 05:25 بعد از ظهر
اون مشکیه سری جدید هستش به اسم rv که قیمت نمایندگی تهران الان 1 میلیون و 880 هستش
قیمت بالا داده

ap_peiki
22-06-1390, 06:27 بعد از ظهر
امروز رفتم نمایندگی اصفهان روان سیکلت.
اولا که میگفت ما مدلی به اسم آر وی و نیمه آروی و اینچیزا نداریم و تا حالا به گوشم نخورده.
فقط این دو مدل را داریم که عکسشو هم همین عکس ها را اونجا داشت من از سایت روان سیکلت میزارم:
[Only registered and activated users can see links]
عکس موتور سیاه رنگ را میگفت مدل جدیده و زرده مدل قدیمی.
مدل قدیمی را میگفت الان موجود نداریم و مدل جدید را هم سه رنگ زرد و نارنجی و قرمزشو داشت که میگفت 2 میلیون.
گفتم بهش تفاوت قیمت با تهران زیاد نیست؟ و تهران حدود 1.9 قیمت دادن، گفت قیمت ما قیمت نمایندگیه و بیرون از ما گرون تر میدن. البته من یه دوتا مغازه بالاتر هم رفتم بعد از اون میگفتن همون 2 میلیون قیمت را.
دوست عزیز هر موقع که تصمیمت قطعی شد یه زنگ بزن تا مغازه ها رو بیام تو سروش نشونت بدم 09137375405

---------- Post added at 07:27 PM ---------- Previous post was at 07:24 PM ----------

اون مشکیه سری جدید هستش به اسم rv که قیمت نمایندگی تهران الان 1 میلیون و 880 هستش
قیمت بالا داده
3/4ماه پیش با علی آقا خرمیان رفتیم یه روان برداشتیم من گشتم اون موقع قیمت کف بازار 1880 بود حالا احتمالا بیشتر شده
البته من گشتم علی آقا که 2100 هم بهش قیمت میدادن بر میداشت

reza KTM
22-06-1390, 07:56 بعد از ظهر
نه زیاد نشده همون قیمتی هست که علیرضا گفت

sober
23-07-1390, 12:13 بعد از ظهر
کسی اطلاع داره نمایندگی روان تو تهران کجاست؟