PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش برگه ستاد اجرایی امام برای همه موتورها

imported_mamad1000
19-01-1393, 05:46 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان چند تا برگه امام اصلی دارم با مهر برجسته فرصت خوبی واسه مدارک دار کردن موتورتون حتی موتور گیر کنه میتونید موتورتونو دربیارید برگها دوجورن بعضیاشون قسمت موتور و شاسی مال موتورای سنگ خوردن که نوشته شده شماره شاسی و شماره موتور مخدوش یعنی سنگ خورده یا غیر قابل خونده شدن و یه جور دیگم دارم که میتونم شماره شاسی و شماره موتور موتورتونو داخلش درج کنم توجه داشته باشید که برگها تماما اصلی میباشند و مهر برجسته ستاد اجرایی فرمان امام برگها رو میتونید استعلام کنید که شماره اداره فرمان امام در قسمت زیرش درج شده که میتونید استعلامش کنید برگها مال خودمن و خودم تو مزایدش شرکت کردم و این برگها موندن و به کارم نمیان کس خاست فقط به شمارم زنگ بزنه 09377989519

اینم یه نمونه مخدوش که شماره سریال و مشخصاتشو باک کردم
[Only registered and activated users can see links]

salar.gorgani
19-01-1393, 08:16 بعد از ظهر
نسبت به توضیحی که داخل برگه قید شده فکر نمیکنم چیزه بدرد بخوری باشه

imported_mamad1000
19-01-1393, 09:01 بعد از ظهر
نسبت به توضیحی که داخل برگه قید شده فکر نمیکنم چیزه بدرد بخوری باشه

نه داداشم این برگه یعنی اوراقی وقتی موتورو ازت بگیرن دیگه جریمه ای در کار نیست و موتورو یه تعهد محضری میدی که دیگه درش نمیاری و باید اوراق تحویلت بدن اونوقت داخل حیاط اگاهی وسایلای ظاهری موتورو در میاری و چند تا عکس که مثلا موتور اوراق شده میندازی و موتورتو بهت تحویل میدن

imported_mamad1000
19-01-1393, 09:02 بعد از ظهر
لازم به ذکره که برگهارو مثل سند میتونم در محضر اسناد رسمی بنام خریدار کنم

BKING
19-01-1393, 09:08 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان چند تا برگه امام اصلی دارم با مهر برجسته فرصت خوبی واسه مدارک دار کردن موتورتون حتی موتور گیر کنه میتونید موتورتونو دربیارید برگها دوجورن بعضیاشون قسمت موتور و شاسی مال موتورای سنگ خوردن که نوشته شده شماره شاسی و شماره موتور مخدوش یعنی سنگ خورده یا غیر قابل خونده شدن و یه جور دیگم دارم که میتونم شماره شاسی و شماره موتور موتورتونو داخلش درج کنم توجه داشته باشید که برگها تماما اصلی میباشند و مهر برجسته ستاد اجرایی فرمان امام برگها رو میتونید استعلام کنید که شماره اداره فرمان امام در قسمت زیرش درج شده که میتونید استعلامش کنید برگها مال خودمن و خودم تو مزایدش شرکت کردم و این برگها موندن و به کارم نمیان کس خاست فقط به شمارم زنگ بزنه 09377989519

اینم یه نمونه مخدوش که شماره سریال و مشخصاتشو باک کردم

[Only registered and activated users can see links]

نام موتورها درج شده یا سفید هست و می شه برای هر موتوری استفاده کرد

salar.gorgani
19-01-1393, 09:32 بعد از ظهر
چه دنگ و فنگی داره

imported_mamad1000
20-01-1393, 01:09 قبل از ظهر
همه ی برگها مثل نمونه بالا هستن و چیز سفیدی در کار نیست

imported_mamad1000
20-01-1393, 01:17 قبل از ظهر
همه ی برگها بصورت یکجا بفروش رفتند با تشکر تابیک قفل بشه