PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی جهت خرید پالس200

imported_pezhman
18-01-1393, 06:16 بعد از ظهر
درود بر همه . من میخوام یک دستگاه پالس 200 جدید خریداری کنم .لطفا راهنمایی بفرمایید نسبت به قیمتش ارزش داره ؟ و از نظر شتاب و کیفیت موتور و قطعات و تست جاده قابل قبول هست یا نه ؟ چون من از موتور تنبل اصلا خوشم نمیاد .کلا از معایب و محسنات بگید ممنون میشم . سپاس .
ترجیحا اگه مورد بهتری تو این کلاس و قیمت سراق دارید .هم بفرمایید

VAHID
18-01-1393, 06:19 بعد از ظهر
سلام

موتور خوب و با کیفیت و کم خرجی هست
نسبت به حجمش شتابش هم قابل قبوله

تو این رنج قیمت مگلی و دایلیم هم هستند که بادی بگی از چه سبکی خوشت میاد

تاپیک این موتور [Only registered and activated users can see links]

imported_pezhman
19-01-1393, 10:57 بعد از ظهر
ازهمین سبک پالس 200 خوشم میاد . ولی نمیدونم بعدا از خریدش پشیون بشم یا نه ؟ اون مگلی و دایلیم که فرمودید هم که از نظر قیمت خیلی بالتره . راستی جایی رو میتونید معرفی کنید که بتونم پالس 200 کار کرده با قیمت مناسبتر بخرم ؟ از بین آفرود تریل 250 سی سی هم چیزی با کیفیت تو رنج قیمت 5 تا 6 ملیون میتونید معرفی کنید ؟ سپاس .

Ali
20-01-1393, 12:57 قبل از ظهر
موتور خیلی خوبیه شتاب اولیش خیلی خوبه اما از تقریبا 120-30 به بعد شتاب کم میشه کیفیتش هم عالیه

omid kawasaki
20-01-1393, 03:18 بعد از ظهر
ازهمین سبک پالس 200 خوشم میاد . ولی نمیدونم بعدا از خریدش پشیون بشم یا نه ؟ اون مگلی و دایلیم که فرمودید هم که از نظر قیمت خیلی بالتره . راستی جایی رو میتونید معرفی کنید که بتونم پالس 200 کار کرده با قیمت مناسبتر بخرم ؟ از بین آفرود تریل 250 سی سی هم چیزی با کیفیت تو رنج قیمت 5 تا 6 ملیون میتونید معرفی کنید ؟ سپاس .

دایلیم کارکرده رو میتونید با 8 تومن بگیرید ، جایه خاصی توی گمرک و... نیس که قیمت مناسبتر نسبت به بقیه جاهه داشته باشه ، بهترین کار گشتن توی نیازمندی های همشهری و خرید از دست هستش .

imported_pezhman
10-02-1393, 09:28 بعد از ظهر
سلام . کسی اطلاعی از پیشرو تریل 250 گلد کیو ام داره ؟ میخوام بدونم چجوره ؟ انجینش خوبه ؟ شتاب و کیفیتش چی؟ لطفا راهنمایی بفرمایید . سپاس

امیر011
10-02-1393, 09:51 بعد از ظهر
سلام به همگی خسته نباشین میخواستم یه موتوری بگیرم خوب قشنگ و کم خرج بین اپاچی 180 وپالس ug4 180 موندم کدمو انتخاب کنم از هرکی پرسیدم یجور مختلف جوابمو داده و نتونستم قانع بشم و یکیو انتخاب کنم ازتون خواهش میکنم یه دلیل قانع کننده بیارین که اپاچی خوبه یا پالس باتشکر

VAHID
11-02-1393, 07:34 قبل از ظهر
سلام به همگی خسته نباشین میخواستم یه موتوری بگیرم خوب قشنگ و کم خرج بین اپاچی 180 وپالس ug4 180 موندم کدمو انتخاب کنم از هرکی پرسیدم یجور مختلف جوابمو داده و نتونستم قانع بشم و یکیو انتخاب کنم ازتون خواهش میکنم یه دلیل قانع کننده بیارین که اپاچی خوبه یا پالس باتشکر

صفر میخوایید بردارید یا کارکرده؟؟

اپاچی بعد از 2 و3 سال افت میکنه و به اصطلاح لش میشه اما پالس انجین سگ جونی داره و به نظر من بهتره

Ali
11-02-1393, 07:58 قبل از ظهر
پالس با کیفیت تره