PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ترخیص موتور سیکلت

مهدی مانیان
14-06-1390, 01:59 بعد از ظهر
با سلام.

موتور سیکلت من در اصفهان - میدان امام حیسن (ع) توقیف شد.

سپس من به پارکینگ رفتم و برگه ی مربوطه را گرفتم.بعد کسی را که موتورم را گرفته بود (راهور) پیدا کردم و برگه ای را که پارکینگ داده بود را مهر و امضا کرد.بعد بهم گفت که برای آزادی باید به شهرک آزمایش (در اصفهان) برم.

من هم به شهرک آزمایش رفتم و چون موتور به نامم نبود گفتند که برای ترخیص باید کسی را که سند موتور سیکلت به نامش هست را پیدا کنید.

من موتورم را 8 سال پیش خریدم و سند موتور به نام کسی هست که موتور را ازش خریدم.این شخص نیز به جای دیگری رفته است و من آدرس جدیدش را نمی دانم.

هرچه قدر هم رایزنی کردم فایده ای نداشت.

برای پیدا کردن این شخص باید چه کار کنم؟

در ضمن من گواهی نامه و کارت موتور ندارم.همچنین پلاکم هم ملی (جدید) نیست.پلاک قدیمی است.

پلاک موتور من: 71227 تهران 16

نام کسی که سند موتورم به نامش هست: محمد آریا نسب

با تشکر.

Kenji
14-06-1390, 02:17 بعد از ظهر
شما موتور رو چجوری خریداری کردید؟ قول نامه ای؟

مهدی مانیان
14-06-1390, 02:19 بعد از ظهر
بله.

درضمن الآن سند دست من هست.

soroush adventure
14-06-1390, 03:19 بعد از ظهر
اگه موتوره سی جی هست قیدش رو بزن چون به این راحتیا نمیتونی درش بیاری

Duran
14-06-1390, 07:40 بعد از ظهر
من یه هوندا cgl (با CDI اشتباه نشه ) عروسک داشتم همزمان با این موتورم که یه روز بیخبر از پیاده رو بار کفی کرده بودنشو برده بودنش خلاصه مثل مورد شما بود قصه و به نام نزده بودم و طرف خارج از کشور بود .
یکی از دوستام خیلی طالب موتور بود خلاصه برد یه محضر آشنا و زد بنام خودش . موتور مثل صفر بود از بس بهش میرسیدم و راحت دو بالاش پول میدادن . خدایی 500 دادم به این رفیقم از ناچاری گفتم بجای اینکه لاشخورای اونجا موتور رو هپل هوپول کنن اقلا بذار رفیقمون حالش رو ببره . امسال بهش گفتم ازت میخرم هر قیمتی بدی . گفت یادگاریته و کلا این موتور رو نمی فروشم از بس تمیز و سلامته

mosim2m
14-06-1390, 09:10 بعد از ظهر
مگه میشه فقط سند رو بده دست شما و وکالت نامه برای سند زدن بهتون نده ؟ خوب اونا از کجا باید بدونن موتور مال شماس ؟ یه دلیل میخوان دیگه

reza KTM
14-06-1390, 10:28 بعد از ظهر
ببین جریمه گواهینامه + تعویض پلاک +بیمه + عوارض +مالیت میشه خداد تومان
قیدش رو بزن

Masoud
14-06-1390, 10:56 بعد از ظهر
ببین جریمه گواهینامه + تعویض پلاک +بیمه + عوارض +مالیت میشه خداد تومان
قیدش رو بزن
منم موافق ام.........

kips
15-06-1390, 08:52 قبل از ظهر
مگه میشه فقط سند رو بده دست شما و وکالت نامه برای سند زدن بهتون نده ؟ خوب اونا از کجا باید بدونن موتور مال شماس ؟ یه دلیل میخوان دیگه در بعضی از شهرهای ایران خرید و فروش موتور به این شکل انجام میشد شاید هنوزم بشه که مدارک موجود موتور رو بهت میدادن هزینه محضر هم کم میشد پول رو فروشنده میگرفت و می رفت.به اصطلاح به این نوع موتور ها میگفتن سند لاشه ای.و شاید بعد از چند سال ردی از صاحبش پیدا نشه.در مورد اون که بری محضر اشنا و تنظیم سند بشه خوب بهتره تو تاپیک در موردش بحث نشه و تو پی ام برای شخص مورد نظر توضیح بدن چون مشکلات حقوقی و قضایی شامل حالش میشه مثل یک سری از موتور ها که الان مشکل دارن به بعضی از اونا هم میگن سند احراز