PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترکیبی فوق العاده و بصرفه برای مشکی شدن تایرها

salar.gorgani
24-11-1392, 01:13 قبل از ظهر
ترکیبی فوق العاده و بصرفه برای مشکی شدن تایرها

باسلام خدمت دوستان عزیز
میدونم همتون به موتور یا ماشینتون خوب میرسید و کمتر کسی هست که از واکس تایر برای لاستیکها استفاده نکنه که همیشه تمیز و مشکی و براق جلوه کنه

خب همه میدونیم که واکسهای تو بازار بصرفه نیست پس بنابر این ترکیب خیلی ساده و درعوض واقعا کارامد رو بهتون معرفی میکنم که اکثر کارواشهای حرفه ای از این ترکیب استفاده میکنن و لو نمیدن ..

یک عدد مشکین تاژ یا هر ترکیبی که واسه شستشوی البسه مشکی بکار میره حالا میخواد تاژ باشه یا گلرنگ یا غیره....یک قوطی 1.5لیتری نوشابه حدود نیم لیتر از مشکین شوی و بقیش اب و قشنگ قاطی کنید و برای استفاده روی ابر ریخته و به لاستیک خود بکشید و نگران کف کردن آن نباشید و پس از 10دقیقه صبر اثر ان را ببینید و ماروهم دعا کنید ....ولی واقعا بصرفه و عالیه....[Only registered and activated users can see links]

omid kawasaki
24-11-1392, 04:44 بعد از ظهر
سالار یعنی اثرش به اندازه واکس و اسپری های لاستیک هست ؟؟ مگه قیمت اسپری چقدره که میگی به صرفه نیستن من تا حالا نخریدم نمیدونم چنده؟

BKING
24-11-1392, 04:47 بعد از ظهر
سالار یعنی اثرش به اندازه واکس و اسپری های لاستیک هست ؟؟ مگه قیمت اسپری چقدره که میگی به صرفه نیستن من تا حالا نخریدم نمیدونم چنده؟

8-10 هزار تومن

salar.gorgani
25-11-1392, 12:41 قبل از ظهر

شما یک عدد مشکین شوی که بگیری میتونی 3تا 1.5لیتری درست کنی و بریزی تو قوطی های شیشه پاک کن حالا تا دلت میخواد هر روز لاستیکات رو برق بنداز اثرشم حرف نداره ...یه مشکین شوی 6تومانه ولی یه 4لیتری میشه درست کرد و مدتها استفاده کرد

ehsan8858
25-11-1392, 01:46 بعد از ظهر
سالار جان چقدر باید آب ریخت با این مقدار مشکین تاژ و نوشابه ؟؟؟؟

salar.gorgani
25-11-1392, 01:51 بعد از ظهر
سالار جان چقدر باید آب ریخت با این مقدار مشکین تاژ و نوشابه ؟؟؟؟

منظورم از نوشابه قوطیش بود داداش !!یه مشکین تاژ بگیر با سه تا قوطی خالی 1.5لیتری تقسیم کن بقیشم اب اضافه کن و استفاده کن

VAHID
25-11-1392, 10:46 بعد از ظهر
سالار من از شیشه پاکن و رایت استفاده میکنم خوب هم جواب میده

ehsan8858
26-11-1392, 10:45 بعد از ظهر
منظورم از نوشابه قوطیش بود داداش !!یه مشکین تاژ بگیر با سه تا قوطی خالی 1.5لیتری تقسیم کن بقیشم اب اضافه کن و استفاده کن

آهااا ،الان متوجه شدم فقط مشکین تاژ با آب من فکر کردم خود نوشابه هم هست:65720_mitsu:

imported_soheilr1
17-06-1393, 05:41 بعد از ظهر
سلام به نظر من نیم لیتر هم نوشابه به ظرف اضافه کنیم بهتره
برای براق کردن لاستیک خوبه

ali.motahari
18-06-1393, 12:00 قبل از ظهر
نوشابه باعث چسبندگی بیشتر خاک میشه و دور رینگو باید بعدش باید حتما دستمال بکشی
ولی این ترکیب اگه یه بار آب روش بگیری براق میشه

Hasan.A
27-08-1393, 08:15 بعد از ظهر
سلام سالار اونجا تنها قوطی نوشابه استفاده میشه یا توش باید نوشابه باشه؟

said khansar
27-08-1393, 08:18 بعد از ظهر
بایدنوشابه باشه نه قوطیش اگه نوشابه نزنی مشکی نمیشه!

moein 007
27-08-1393, 10:38 بعد از ظهر
دوستان اگه مشکین تاژ تنها بزنین هم بشدت براق و مشکی میشه ولی این کار برای زمان هایی هست که موتور در شرایط خشک استفاده بشه و اگه بارون بیاد بشدت هندلینگ پایین میاد مواظب این نکته باشین

satiar
27-08-1393, 10:49 بعد از ظهر
میشه از وایتکس هم استفاده کرد.فقط درصدش پایین باشه و حتما با ی پاک کننده مث مایع ظرفشویی مخلوط بشه .تمام چربی چسبیده رو لاستیکو میبره.زیادم نباید بمونه رو لاستیک.هم رنگ و هم چسبندگی رو ارتقاع میده.امتحانش ضرر نداره.

moein 007
27-08-1393, 10:52 بعد از ظهر
راس میگه لاستیک میشه نو وقتی وایتکس میزنی

محمدمحسن
27-08-1393, 11:03 بعد از ظهر
لاستیک رو برق انداختیم سیلند بدنه موتور رو با چه شویندهای باید شست تا چربی رو از بین

ببره و به بخشهای موتور آسیب وارد نشه . مثال رنگ رو از بین نبره .

.........
در شستشو ب کار واش کدام بخش های موتور هندا رو باید بپوشانیم تا قطعه ای نسوزه .

moein 007
27-08-1393, 11:06 بعد از ظهر
لاستیک رو برق انداختیم سیلند بدنه موتور رو با چه شویندهای باید شست تا چربی رو از بین

.........

بدنه رو میتونی جلاسنج بزنی کارواش هم ببر سی جی که این حرفا رو نداره من میبرم بیشتر اوغات هیچیش هم نمیشه با خیال راحت ببرش

satiar
27-08-1393, 11:28 بعد از ظهر

.........

قسمت حساس موتور به اب فقط برق موتوره که اکثرا زیر باک جاساز میشه .برا بدنه هم وایتکس با درصد کم عالیه.فرقی نداره.راستش از شستن انجین خبر ندارم

کاوه
27-08-1393, 11:41 بعد از ظهر
یه اسپری لاستیک مگه چنده ؟؟؟
یا از اسپری لاستیک stp یا جردن استفاده کنید
اگرم میخواید کمتر هزینه کنید اسپری داشبورد کاسپین هم خوبه فقط یکمی لیز میشه لاستیک

soleymani
28-08-1393, 12:13 قبل از ظهر
آقا روي ابر ريكا بريزيد و به لاستيك بماليد اگه بودجه كف اسپري نداريد

معمار
28-08-1393, 04:38 بعد از ظهر
من خودم ماشین و موتور با کف میشورم (بیشتر با شامپو)
و کف باقی مونده رو میزنم به لاستیک
که با فرچه هم دور لاستیک و تمیز میکنم
که تمیز میشه ولی انچنان سیاه نمیشه و
مثله اون اسپرها و واکس گرد و خاک نمیگیره
اینم از ارزان ترین راه

ولی من خودم به شخصه با اسپره stp موافقم ترم فقط یه خورده هزینه میره بالا

hosinmaster
28-08-1393, 05:30 بعد از ظهر
آقا نکنید این کارو توروقران.. اسپری لاستیک واسه موتور به هیچ عنوان استفاده نکنید..اینا واسه ماشینه نه موتور...مخصوصا" موتورهای ریس که لاستیکاشون
یه سری شرایط مخصوص موتور سیکلت داره..از چسبندگی بگیر ..تا داغ شدن و اصطکاک.. اسپری لاستیک تمام این مواردو از بین میبره..حالا اگه لاستیکتون اسلیک یا نیمه اسلیک
باشه که اون چسبندگیی که جزو ترکیبات لاستیک هست هم از بین میره... واقعا" کار خطرناکیه.. استفاده از ریکا و غیره .. هم که دیگه بدتر..
دارید با جونتون بازی میکنید... تو موتورهای حجم بالا سه چیز برای جون و امنیتتون مهمه و اصلا" توش صرفه جویی نکنید.. 1- لاستیک 2- لنت 3- زنجیر

said khansar
28-08-1393, 05:31 بعد از ظهر

.........

برای شستن سیلندرموتورگازوییل یانفت میریزی روسیلندربعدبافرچه سیلندروتمیزمیکنی بعدازاین که حسابی تمیزشداب گرم میریزی روش بعدباریکاواب گرم میشوریش میشه مثل روزاول کارخونه!

satiar
28-08-1393, 07:13 بعد از ظهر
آقا نکنید این کارو توروقران.. اسپری لاستیک واسه موتور به هیچ عنوان استفاده نکنید..اینا واسه ماشینه نه موتور...مخصوصا" موتورهای ریس که لاستیکاشون
یه سری شرایط مخصوص موتور سیکلت داره..از چسبندگی بگیر ..تا داغ شدن و اصطکاک.. اسپری لاستیک تمام این مواردو از بین میبره..حالا اگه لاستیکتون اسلیک یا نیمه اسلیک
باشه که اون چسبندگیی که جزو ترکیبات لاستیک هست هم از بین میره... واقعا" کار خطرناکیه.. استفاده از ریکا و غیره .. هم که دیگه بدتر..
دارید با جونتون بازی میکنید... تو موتورهای حجم بالا سه چیز برای جون و امنیتتون مهمه و اصلا" توش صرفه جویی نکنید.. 1- لاستیک 2- لنت 3- زنجیر

منم واسه امنیت و جلوگیری از لیزخوردن موتور گفتم وایتکس قاطی کنید که چربی و خاصیت سربودن لاستیک رو بگیره ،ولی آقایون فک کردن من بخاطر بودجه گفتم!!!!!!

hosinmaster
29-08-1393, 09:11 قبل از ظهر
منظورتو گرفتم .. ولی وایتکسم نباید بزنید..وایتکس چسبندگی موجود تو ترکیب لاستیکو از بین میبره..(چسبندگی فابریک)..

MANHUNT
29-08-1393, 01:05 بعد از ظهر
اگه واقعا ميخوايد با هزينه كم هم لاستيك هم بدنه موتورتون رو تميز و براق كنيد شامپو تخم مرغي داروگر تو هر خونه اي هم هست از اين خمره اي زردا يه بار امتحان كنيد

- - - Updated - - -

هيچ وقت هيچ وقت از وايتكس استفاده نكنيد وايتكس هم عمر لاستيك كم ميكنه هم پايداري و چسبندگي

معمار
29-08-1393, 03:14 بعد از ظهر
اگه واقعا ميخوايد با هزينه كم هم لاستيك هم بدنه موتورتون رو تميز و براق كنيد شامپو تخم مرغي داروگر تو هر خونه اي هم هست از اين خمره اي زردا يه بار امتحان كنيد

- - - Updated - - -

هيچ وقت هيچ وقت از وايتكس استفاده نكنيد وايتكس هم عمر لاستيك كم ميكنه هم پايداري و چسبندگي

من امتحان کردم خیلی باحال میشه
شامپو هاشم قیمت زیادی ندارن

هرماس125
23-10-1393, 08:08 بعد از ظهر
سلام دوستان من از اب قند استفاده می کنم اثرش عالیه چون بچه رفسنجونم تو خاکی زیاد می رم :smilies(113):

Mohsen_14
06-12-1393, 06:31 بعد از ظهر

حالا با این اوصاف برا تمیزی و درخشنگی تایر چی بزنیم ؟
مثلا یه لاستیک 150 که مسایل ایمنی هم باید درش رعایت بشه چی خوبه برا براق کردنش ؟

.
.

فلات دوست
07-12-1393, 08:23 قبل از ظهر
دوستان به نظرم بهترین گزینه شامپو بچه هستش
امتحان کنید خیلی خوبه

Mohsen_14
07-12-1393, 09:57 قبل از ظهر
خیلی ترکیبات هست که ممکنه درخشندگی و قشنگی به لاستیک بده ، اما باید دید تو طول عمر لاستیک و بخصوص ایمنی اثر سوء نداشته باشه .
من همچنان دنبال یه روش اصولی هستم ، ظاهرا این اسپری لاستیک ها میگن مال ماشینه و برا موتور مناسب نیست .
نمیدونم ، شایدم من زیاد دارم حساسیت به خرج میدم .

پرسه
07-12-1393, 03:36 بعد از ظهر
برای شست وشوی انجین از پودر لباسشویی دستی. استفاده کنید. و برای لاستیک ازصابون استفاده کنید. میگید نه امتحان کنید

FREE
09-12-1393, 02:09 بعد از ظهر
دوستان به نظرم بهترین گزینه شامپو بچه هستش
امتحان کنید خیلی خوبه
برای ماشین همیشه از شامپو بچه استفاده می کنیم . عالیه .
چند وقت پیش کامل موتور رو باهاش شستم عالی شده بود.

doctor
13-02-1394, 07:11 بعد از ظهر
ما که موتورو باکارواش خونگی میشوریم بعدم به زینش واکس میزنیم و لاستیکاشم روغن سوخته :afro:

carbaz
25-10-1394, 03:32 بعد از ظهر
سلام میگم وقتی محلول شوینده رو با اب ریختیم تو قوطی نوشابه باید هم بزنیم؟؟؟

Mohsen_14
25-10-1394, 05:55 بعد از ظهر
شامپو خوبه ولی بازم درخشندگی اسپری لاستیک رو نداره .
همون اسپری لاستیک ماشین رو بزنید ، اثر خوبی داره با ماندگاری خوب . دونه ای 8 تومن ، به این زودی ها هم تموم بشو نیست .
فقط بعدش اول کار ممکنه یه مقدار لاستیک لیز شده باشه که باید حواستون باشه .
به قسمتهای پلاستیکی موتور هم برای درخشندگی میتونید بزنید ولی مستقیم نه با دستمال باید بزنید ، یه جورایی کار اسپری داشبورد ماشین انجام میده .
به خود لاستیک مستقیم اسپری میکنید بصورت کف هست که بعد خشک میشه .

[Only registered and activated users can see links]

.

فرنام
25-10-1394, 06:11 بعد از ظهر
منم از اسپری لاستیک استفاده می کنم . بعد از یه مدت ک استفاده کنید دیگه میشه عین رنگ که هر ماه یکبار میشورم .
به قاب موتورم اسپری داشبورد میزنم که بعد از چند روز کلی خاک رو موتور میشینه که با پارجه خشک پاک می کنم در عوض بدنه موتور میشه عین موتور صفر .

در مورد اسپری به لاستیک هم یه موردی که رعایت می کنم اینه که دور دیسک دو تا لاستیک جلو عقب رو با پارچه می پوشونم و گرنه تا دوسه روز ترمز ضعیف میگیره با شستن وخشک کردنم حل نمیشه . اینو دقت کنید .

amirhosein021
25-10-1394, 09:56 بعد از ظهر
برای بدنه متور و فلاپ ها چی پیشنهاد میکنید

فرستاده شده از HUAWEI Y511-U30ِ من با Tapatalk

Mohsen_14
26-10-1394, 01:06 قبل از ظهر
برای بدنه متور و فلاپ ها چی پیشنهاد میکنید

فرستاده شده از HUAWEI Y511-U30ِ من با Tapatalk

اسپری داشبورد ماشین .

moein 007
30-10-1394, 04:17 بعد از ظهر
بهترین چیز برای برق انداختن لاستیک موتور و یا ماشین مشکین تاژ هست واقعا عالیه با یه ابر بکشید رو لاستیک ببینید چی میشه تو خونتون اگه هست امتحان کنید واقعا عالیه

محمد 83
03-06-1396, 03:22 بعد از ظهر
سلام من برای تمیز کردن وبراق شدن لاستیک از 200سی سی روغن سرخ کردنی و350-400 سی سی از مشکین تاز استفاده می کنم و400 سی سی مایع ظرف شویی و200 سی سی بهش آب اضافه می کنم ویواش تکونش میدم که کف نشه بعد با یک دستمال آن را به لاستیک می کشم و اگر می خواین بیشتر براق بشه روغن اون رو بیشتر کنید این ترفند هم لاستیک رو براق میکنه وهم لاستیک رو مشکی میکنه از ای فرمول استفاده کنید که واقعا کار سازه .................................................. .................................................. ...........