PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پوتین اینجا پوتین اون جا پوتین همه جا،موتور سواری ولادیمیر پوتین

s.mm
09-06-1390, 01:52 بعد از ظهر
ولادیمر پوتین جاسوس سابق kgb در آلمان(غربی؟) و سیاستمدار پر آوازه روسی که به دلیل به ثبات رساندن اقتصاد روسیه پس از فروپاشی شوروی به جرأت محبوب ترین شخصیت آن کشور است در جدید ترین حرکت ورزشی-نمایشی خود با گروه موتور سواری به نام گرگ های شب همراه شد تا بار دیگر در کانون توجه رسانه ها و مردم قرار بگیرد.
جودو،شنا،شکار و بسیاری دیگر از ورزش های رزمی از علایق این سیاست مدار است و همین باعث شده است او را ورزشکار ترین سیاستمدار جهان بنامند.این در حالیست که او حتی در کسوت خوانندگی نیز نمایان شده است!
به گزارش پرشین موتور به نقل از ریانوستی ولادیمر پوتین به همراه گروه موتور سواری به نام "گرگ های شب" با بر روی یک ناو به نام "میخائیل کوتوزوف" که گفته می شود بزگترین رزم ناو اتحاد جماهیر شوروی سابق است حضور پیدا کرد و از حاضرین به خاطر "روحیه وطن پرستی" آنها سپاسگذاری کرد.
وی در حضور هزاران نفر که برای تماشای شوی موتور سوارن آمده بودند گفت:«می خواهم به شما برادرانم بگویم که بسیار گرانبهاست که قهرمانان پیشین خود را فراموش نکرده اید. این یادگار تاریخی مبنایی عالی است که از مردم مناطق و اقوام و مذاهب مختلف ملت تقسیم ناپذیر روسیه را ساخته و وحدت روسیه کبیر را تحکیم می بخشد.»

هرچند پوتین احتمالاً بزرگترین موتور سیکلت این مراسم را می راند اما باید گفت که راندن آن بی شک دشوار از رانندگی زیر دریایی اتمی و کامیون های غول پیکر و لوکوموتیو نبوده است!
2970

2971
2975

2976

2977

[Only registered and activated users can see links]

nazamm
20-06-1390, 10:14 بعد از ظهر

می خوام اینو بخرم

---------- Post added at 11:12 PM ---------- Previous post was at 11:10 PM ----------

شایدم اینو

---------- Post added at 11:14 PM ---------- Previous post was at 11:12 PM ----------

جایی واسه پوتین نبود اینجا گذاشتمش:3:

s.mm
04-07-1390, 02:56 قبل از ظهر
کار خوبی کردید،بسیار زیبا هستند...:gigglesmile:

nightwolf_suzuki
17-07-1390, 09:33 قبل از ظهر
عجبا....
من گفتم این بابا که اونروز با ما اومد موتور سواری چقدر شبیه پوتین بود....
نگو خودش بوده...
من سر دستشون بودم دیگه...:thanks: