PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روی wall خدا فقط برای او مینویسم که میشنود ....

nazamm
07-06-1390, 11:44 بعد از ظهر
می خوای به خدا چی بگی مثل همیشه اولین پی ام خودم می زارم

من مینویسم یه موتور وسپا 250 new می خوام که دوست دارو زود بخرم

صدامو که میشنوی می خوام بگم یه کم بیشتر این پایین و نگاه کنننننننننننننننن

Kenji
07-06-1390, 11:49 بعد از ظهر
ویرایش شد .....

nazamm
08-06-1390, 12:02 قبل از ظهر
به قول لرد مرلین، می دونم که وجود نداری، اما اگه داشتی، خودم می ومدم و پیدات می کردم و می کشتمت

واقعا رئیس اینجوریاس!!!!

Mohammad
08-06-1390, 12:11 قبل از ظهر
گوش؟ خدا؟ مثال مع الفارق نزنید.
کنجی جون من در مورد مرلین نگو، کهیر می زنم.

nazamm
08-06-1390, 12:45 قبل از ظهر
گوش؟ خدا؟ مثال مع الفارق نزنید.
کنجی جون من در مورد مرلین نگو، کهیر می زنم.

باید تصحیح کنم قیاس مع الفارق

که منظور مقایسه نادرست یا مغالطه تمثیل از طریق اهمال در شرایط استدلال استقرایی پدید می‌آید که موضوع آن سرایت حکم یک امر به امر دیگر باشد بدون آن که شباهت کاملی میان آن‌ها وجود داشته باشد

در این جا شنیدن تمثیل مفاهیم نزدیک به ذهن انسانیه و لاغیر

لطفا با معلومات ناقص بحث منحرف نکنید

---------- Post added at 01:45 AM ---------- Previous post was at 01:30 AM ----------

دوست عزیز mohamad‌ اگه فکر میکنید ایرادی به ادب نوشتن من در پست قبلی هست همین جا مطرح کنید نیازی به پیام خصوصی نیست.

فکر نمیکنم در مورد شما قضاوتی شده یک تذکر کوچولو بود

بهتر انتقاد پذیر باشید.
بحث کاملا دوستانه است

Mohammad
08-06-1390, 12:56 قبل از ظهر
نخواستم از بحث تاپیک خارج بشم مثل شما، مضاحی واضح رو غلط گیری می کنید. در حالی که اعتقاد دارم خدا گوش نداره.
معلومات من در یک پست قابل نوشتن نیست که قضاوت بشه ناقص هست دوست عزیز.

Kenji
08-06-1390, 01:02 قبل از ظهر
ایشالا که می شه.

===

دوستان هر چی می خواید به خدا بگید به هم گیر ندیم.

==

محمد چه کنم که گیر مرلینم. نمی تونم نگم. شخصیت داره لعنتی

RIDER
08-06-1390, 02:13 قبل از ظهر
میگن همیشه اعتقاد داشته باشی که به چیزی که معلوم نی بهتر از اینه که نداشته باشی.چون وقتی میری اونور اگر نباشه هم حداقل میدونی چیزی از دست ندادی اگرم باشه میفهمی تازه اعتقاد یعنی چی.
در کل اگه باشه بهش میگم از ته دل این حرف خودمه
خدا پاشو من یه چندسالی بات حرفدارم خدا پاشو ببین تازه اوله کارم خدا پاشو دیدی کجاهاشو دیدی تازه اول کارم خدا پاشو من یه آشغالم بات حرف دارم.نمکی با چرخش کناره یه بنز هیکلو چرخش باهم کرایه بنزه منو تو اون بودیم از یه قطره هالا ببین فاصله ماها چقدره.اینجا اول پوله بعد خدا همه رعیت ارباب کد خدا بچه میخاد با یتیمی بازی باباش نمیزاره یتیم لباسش کثیفه چونکه فقط یکی داره.دلیل چرخش زمین نیست جاذبه پوله که زمینو میچرخونه جالبه.همه آگاهیم از این بلا یا حتی فرشته مرگم نمیاد اینوراتا مرگ برسه کافیه تا راحت شیم از این بلایا خدایا برگرد آدم مریزم حرفام درک کرد تموم نکردم ای خدا برگرد
من اینقدر حرف دارم باهاش که نمیشه تو یه کپی از یه تکست آورد اینقدری که....... ای بابا چی بگم .فقط میتونم بگم خستم.

nOviA
08-06-1390, 02:24 قبل از ظهر
خدایا یه پولی به ما بده،یه عقلی به اینا :consoling2:

reza KTM
08-06-1390, 02:58 بعد از ظهر
خدایا یه پولی به ما بده،یه عقلی به اینا :consoling2:
ای گفتی
خداییش راست میگه این محمد
خدایا فقط پول بده + سلامتی

Babak
08-06-1390, 03:04 بعد از ظهر
سرچ کردن خدا که پروفایلش بیاد زد همچین پروفایلی وجود خارجی نداره......همشو خودتون ساختین تا بتونید یه جوری ندانسته هاتونو بهش ربط بدین:vahidrk:

soroush adventure
08-06-1390, 03:45 بعد از ظهر
انقد از این بحث ها بکنین تا اخر ف ی . ل تر بشین
nazam جان اخر با این مباحث انجمن رو به گ . ا میدی

Amir
08-06-1390, 03:49 بعد از ظهر
سیستم فیلترینگ ممکنه به هرنوع بحث مذهبی یا عقیدتی در مورد خدا و یا ادیان ایراد بگیره

لطفا این بحث هارو پیش نیارید چون اصلا دوست نداریم دلیل فیلتر شدنمون تاپیک های انجمن گفت و گو آزاد باشن

موفق باشید