PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقایسه کاوازاکی نینجا 250 با هوندا سی بی ار 250

ARASH
07-09-1392, 01:47 قبل از ظهر
دوستان لطف کنن برتری ها و مزایا و معایب هر کدوم بنویسن

Sent from me to all of you

abolfazls
07-09-1392, 10:33 قبل از ظهر
دوستان لطف کنن برتری ها و مزایا و معایب هر کدوم بنویسن

تقريبا به جز ترمز و مصرف سوخت كاوازاكى از همه نظر از هوندا سره !
شتاب اوليه ، تاپ اسپيد ، هندلينگ ، كيفيت ساخت ، از نظر عامه پسند بودن

ARASH
07-09-1392, 10:37 قبل از ظهر
سواری هوندا به نظر من بهتر از نینجاست.خیلی نرمتر حرکت میکنه

abolfazls
07-09-1392, 10:40 قبل از ظهر
سواری هوندا به نظر من بهتر از نینجاست.خیلی نرمتر حرکت میکنه

بله هوندا هم مزيتهاى خودش رو داره ، موتورنرمى هست ، زيبايى خاص خودش رو داره ، تو مدل abs ترمزهاى خوبى داره
سيستم سوخت رسانى پيشرفته اى داره

koosha
07-09-1392, 10:57 قبل از ظهر
من هر دوتایه این موتورارو سوار شدم ولی اصلا سی بی ار 250 رو نمیشه اینجا با نینجا قیاس کرد نینجا هم از نظر زیبایی هم شتاب هم قدرت هم اون صدایه دلنشینش سر تر از سی بی ار 250 است

abolfazls
03-10-1392, 05:36 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

ARASH
03-10-1392, 05:39 بعد از ظهر

ابوالفضل جان عکسات هیچ کدوم باز نمیشه

abolfazls
03-10-1392, 05:43 بعد از ظهر
ابوالفضل جان عکسات هیچ کدوم باز نمیشه

داداش مطمئنى !!!!
من با مرورگر ديگه هم امتحان كردم باز شد ...

ARASH
03-10-1392, 05:47 بعد از ظهر
داداش مطمئنى !!!!
من با مرورگر ديگه هم امتحان كردم باز شد ...

واسه من همش ضربدر قرمز میاد باز نمیکنه

abolfazls
03-10-1392, 05:48 بعد از ظهر
واسه من همش ضربدر قرمز میاد باز نمیکنه

چى بگم والا ، وايسا بقيه ببينن ببينيم اونا چى ميگن !

VAHID
03-10-1392, 08:15 بعد از ظهر
عکسا باز میشن.

به نظر من اگزوز هوندا خیلی خفه است و باید عوض بشه بعد با نینجا مقایسه بشه.طراحی هوندا مال سال 2009 هست و انجین نیجا برای 2002

abolfazls
03-10-1392, 08:25 بعد از ظهر
ولى ظاهر اگزوز هوندا خيلى قشنگه ، مثل براى نينجا ساده نيست ، البته نينجا ٢٠١٣ هم اگزوزش رو قشنگ زدن ...

koosha
03-10-1392, 08:27 بعد از ظهر
نه داداش عكسا باز مي شن خيليم ممنون

mahdikangi
03-10-1392, 10:56 بعد از ظهر
عکسا باز میشن
وحید نزن این حرفو،اگزوز هوندا خیلی خوشگله
تکه باور کن
من گیر بیارم برای هیو،میندازم روش

VAHID
04-10-1392, 02:49 بعد از ظهر
عکسا باز میشن
وحید نزن این حرفو،اگزوز هوندا خیلی خوشگله
تکه باور کن
من گیر بیارم برای هیو،میندازم روش
اگزوزش خیلی خفه است و صدای موتورو در حد ویو کرده

omid kawasaki
04-10-1392, 05:00 بعد از ظهر
اگزوزش خیلی خفه است و صدای موتورو در حد ویو کرده

وحید اینطوریام که تو میگی نیست اکثر موتورهای موجود حتی حجم بالا از همچین اگزوزهایی استفاده میکنن یعنی اینا همشون خفه کار میکنند ؟؟؟؟!!! یا مثلا سی جی صداش نکرس موتور گاز خورش عالیه؟!!

VAHID
07-10-1392, 11:48 قبل از ظهر
وحید اینطوریام که تو میگی نیست اکثر موتورهای موجود حتی حجم بالا از همچین اگزوزهایی استفاده میکنن یعنی اینا همشون خفه کار میکنند ؟؟؟؟!!! یا مثلا سی جی صداش نکرس موتور گاز خورش عالیه؟!!
اصولا اگزوز فابریک همه ی موتورا حالت خفه داره و سعی شده کمترین الودگی صوتی و هوا رو داشته باشه.در مورد سی جی نظری ندارم
این موتور از نزدیک صدای جالبی نداره

کاوه
17-10-1392, 12:46 بعد از ظهر
همه جای دنیا بی صدایی یه موتور شهری امتیاز براش حساب میشه
مبحث صدا فقط توی کشور جهای سومی ما مهم هست به خاطر فرهنگ پایین مردم
هوندا سی بی آر 250 یکی از بهترین 250های موجود در بازار هست
طراحیش قشنگه - قدرت قابل قبولی داره -و علاوه بر تمام این ها سواریش خیلی راحت هست
کسایی که هوندا سوار (ریس ) باشن میدونن موتور سیکلت های هوندا از نظر راحتیه سواری گرفتن حرف اول رو میزنه برای مثال در بین 600 سی سی ها واقعا هوندا سواریش از همه راحت تره
تک سیلندر بودن این موتور دلیل بر ضعیف بودن نیست چون انجینش بسیار پیشرفته هست و ساختش بسیار دقیق بوده ضمن این که انژکتورم هست
دوستان خودتون رو بذارید جای شرکت سازنده خب معلومه فقط دو سیلندر بودن براتون معیار و الگو نیست پس از این دید نگاه کنید که مهندس طراح وقتی داشته اینو طراحی میکرده پس حتما یسری مزایا رو در نظر گرفته که اینو تک سیلندر تولید کردن همه هم میدونیم ساخت یه انجین 4 سیلندر واسه هوندا کار دشواری نیست نمونش همین سی بی آر سری قدیم ها (چراغ گردا)
به نظرم چیزی که مهم هست و مورد توجه تحویل قدرت و استفاده از بیشترین توان انجین هست و یه انجین تک سیلندر رو یه موتور 250بسیار مناسب هست و هر کسی میتونه باهاش رانندگی کنه
این موتور با توجه به تک سیلندر بودن عرض کمی داره و وزنش هم مناسبه نزدیکای 160کیو
از نظر صدا واقعا کم صدا هست که اینو میشه از مزیت هاش به حساب آورد چون در واقع این موتور یجورایی ایده آل برای همه جا هست : شهر- اتوبان ها- حتی به راحتی برای پیست
مشکل بعضی از دوستان اینه که با بحث فنی مشکل دارند و فقط هدفشون اینه که حرف خودشون رو به کرسی بنشونند !!
انجین دو سیلندر و محبوب کاوازاکی حالا به اندازه ای پیر شده که در این دنیای مدرن داره کم بیاره !!
یکی از جدید ترین انجینهای هوندا ... تک سیلندر و دارای سیستم پاشش سوخت الکترونیکی فقط بخشی از توانایی های هوندا cbr 250 جدید هست!!
شاسی مدرن ... سیستم abs مستقل برای هر چرخ ... سیستم اگزوز پیشرفته و پاک آن و طراحی زیبای اون از قابلیت های دیگه این موتورسیکلت زیبا است
بر خلاف چیزی که بعضی از دوستان فکر میکنند با نقد کردن یک موتورسیکلت به کسی توهین نمیشه و ارزش و اعتبار کسی کم نمیشه
در علم مهندسی امروز تعدد سیلندر ها ملاک قدرت بیشتر محسوب نمیشه و حتی حجم موتور هم مثل گذشته ها در قدرت خروجی تاثیر نمیگذاره !!
اما بعضی مواقع و مخصوصا در موتورهای تجاری ارزان ترین و راحت ترین کار برای اخذ قدرت بیشتر اضافه کردن تعداد سیلندر هاست !!
نینجا سوارا بیان دفاع کنن ( ابوالفضل ):10:

abolfazls
17-10-1392, 12:58 بعد از ظهر
من هيچ وقت نگفتم هوندا موتور بديه !!!!
ولى اينو ميگم كه با اينكه طراحى نينجا مال سال ٢٠٠٨ هست و طراحى انجينش هم قديمى تره براى كشور ما نينجا بهتره !
چون تو كشور ما كم مصرف بودن اصلا مطرح نيست ! تو كشور ما به طراحى انجين و سيستم سوخت رسانى توجهى نميشه !! تو كشور ما به تاپ اسپيد و درگ ٤٠٠ متر توجه ميشه كه با اين اولويتهاى ما هوندا هيچ حرفى جلوى نينجا براى گفتن نداره !!!
ماها كلاً از دنيا عقبيم و بايد همرنگ جماعت شيم ، الان من برم بين يه عده موتور باز بگم هوندا اين مزيتها رو داره مسخره ام ميكنن و ميگن بيا با نينجا بندازيم ببينيم كدوم بهتره !!!!

koosha
17-10-1392, 01:04 بعد از ظهر
حرفه ابولفضل كاملا صحيحه بخاطره همين موضوعم از سي بي ار٢٥٠ استقباله شاياني نشد

کاوه
17-10-1392, 02:02 بعد از ظهر
جدی ؟؟؟
پس وقتی یه مگلی میاد تو درگ نینجا رو میگیره اونوقت دلیل بر این میشه که مزیت های دیگه نینجا رو برد زیر سوال ؟؟؟
نه عزیز دلم علمی نگاه کنید به قضیه
مشکل بعضی از دوستان اینه که با بحث فنی مشکل دارند

koosha
17-10-1392, 02:10 بعد از ظهر
كاوه تو ديگه چرا مگلي اگه تو اون درگ نينجارو گرفت بخاطره اين بود كه كاربراته نينجا تنظيم نبود وگر نه مگلي خوابشو ببينه كه نيجارو بزنه

abolfazls
17-10-1392, 02:11 بعد از ظهر
جدی ؟؟؟
پس وقتی یه مگلی میاد تو درگ نینجا رو میگیره اونوقت دلیل بر این میشه که مزیت های دیگه نینجا رو برد زیر سوال ؟؟؟
نه عزیز دلم علمی نگاه کنید به قضیه
مشکل بعضی از دوستان اینه که با بحث فنی مشکل دارند

داداش من هم همينو ميكم ، ما درست به ماجرا نكاه نميكنيم ،،،
كلا كشور ما اين مشكل رو داره ١- ژاپنى پرستيم ٢- مارك پرستيم ٣- فنى برامون مهم نيست ٤- سرعت و شتاب برامون مهمه و نرمى و كم مصرفى وسيله برامون مهم نيست ،،،،

با توجه به شرايط كشورمون من عرض ميكنم نينجا بهتره ، شما الان برو يه هوندا صفر بخر فردا ببر بفروش ١٠ ميليون ضرر ميكنى ولى نينجا ٥ ميليون

کاوه
17-10-1392, 02:39 بعد از ظهر
این تاپیک نقد و بررسی هست دیگه
ما هم به نقد و بررسی پرداختیم
ابوالفضل جان یه مشکل دیگه هم اینه تا وقتی که مساله ی قیمت تو تصمیم گیری و انتخاب موتور حاکم هست اوضاع بازار اینه بحث های فنی هیچ جایی نداره انگار
اما نظر شخصیمو بگم دوستان : من هوندا رو میپسندم

abolfazls
17-10-1392, 06:19 بعد از ظهر
بله ، صد در صد درسته ، من خودم به شخصه موقع خريد فكر اينو ميكنم كه موقع فروش اين محصول چقدر بايد ضرر بدم ( البته اين طرز فكر تو ايران همه گير هست )
هممون قبول داريم كه هوندا تكنولوژى بالاترى داره ، هممون قبول داريم كه اصطحلاك خيلى پايينى داره ، هممون قبول داريم كه موتور نرم و كم مصرفى هست ،
ولى بازهم اگر نظر سنجى بزاريم نينجا با راى بالايى جلو ميوفته ، چرا ؟؟؟
چون : تو كشور ما كه محدوديت حجم داريم ، تو كشورهاى اروپايى وقتى يه نفر ميخواد يه موتور با حجم ٢٥٠ سى سى بخره فكر شتاب و سرعتش نيست ، چون دنبال يه موتور راحته كه تو شهر به كاراش برسه و تردد راحتى داشته باشه و اگر سرعت و شتاب بخواد صد در صد ميره سراغ حجم بالاتر ، ولى تو كشور ما وقتى ميريم بازار و قدرت انتخابمون فقط تا حجم ٢٥٠ سى سى هست ، پس ديگه فكر راحتى و تردد تو شهر نيستيم كه اگر فكر راحتى باشيم ميگيم فلانى برو يه ويو يا پالس بخر !!!

كاوه جون اتفاقاً اينجور بحث و برسى خوبه و وقتى ميگيم مقايسه بايد بحث شه و زير و بم همه چى رو بيرون بكشيم ،،،

من هم با شرايط حاكم بر بازار و كشور نظرم اينه كه نينجا بهتره ( البته نه كه از هوندا خوشم نياد ولى مطمئن باش وقتى من يه موتور مثلا kawasaki zx6 تو خونه داشته باشم و يه موتور براى تردد تو شهر بخوام حتماً يه هوندا cbr250 ميخرم )

omid kawasaki
18-10-1392, 04:06 قبل از ظهر
ابوالفضل حرف قشنگی زد وقتی سقف 250 هست معلومه که طرف باید هم دنبال شتاب و سرعت باشه و از اون حداکثری که هست استفاده کنه، از طرفی بازار خرید و فروش و افت قیمت خیلی مهمه .. تک نولوژی موتور که همه چیز نیست ، کسی که اطلاعاتش راجع به ابن دوتا موتور کمه و توی خرید مونده وقتی اینجا رو مطالعه میکنه این مسائل رو باید در نظر بگیره .

imported_Garbaz
18-10-1392, 02:43 بعد از ظهر
باور می کنید من تا حالا هوندا 250 از نزدیک ندیدم. بعضی از محصولات ممکنه خیلی خوب باشند ولی نمی دونم چرا همه گیر نمیشند ، مثلا همین هوندا و یا حتی دایلیم. هر دوشون موتورهای خوبی هستند ولی وقتی تو خیابون میری 99% یا پالس می بینی یا نینجا یا هیوسانگ یا مگلی ولی دایلیم خیلی کمتر و شاید اصن نبینی. حالا علتش چی هست نمی دونم؟؟؟

abolfazls
18-10-1392, 05:46 بعد از ظهر
هوندا طالب خودش رو داره ، يه بار رفته بودم گمرك يه بنده خدا اومده بود هوندا ٢٥٠ صفر بخره ما بهش گفتيم شما كه دارى هزينه ميكنى نينجا بخر ، بعد متوجه ماشينش كه شديم ( لندكروز ) و باهاش آشنا شديم ، فهميديم همون هوندا به كارش مياد ، طرف بازارى خفن بود و خرمايه ، ميگفت يه موتور خوب ولى نرم و بى آزار ميخوام كه تو ترافيك تهران با وجود طرح ترافيك و زوج و فرد به كارام و حساب كتابام برسم ، نميتونم همش با ماشين اينور اونور برم ، جاى پارك گيرم نمياد ،

هوندا موتور بسيار خوبيه ولى تو كشور ما با توجه به محدوديت حجم بازارى پيدا نكرد ...

abolfazls
18-10-1392, 05:58 بعد از ظهر

کاوه
19-10-1392, 03:43 بعد از ظهر
طراحی نینجا خوبه اما طراحی cbr به نظر دلنشینه یه آرامش جالبی داره
مخصوصا موقعی که دی لایتش روشنه
از نمای بغل هم جفتشون خوب هستن اما اگزوز زیبای هوندا باعث شده تو نمای بغل زیباتر از کاواساکی به نظر بیاد حالا شاید نظر ها متفاوت باشه
نمای عقب موتور هم سی بی آر جذاب تره
کیلومتر سی بی آر یجورایی تلفیق تکنولوژی و همون حس کلاسیکه دور شمار آنالوگ و زیرش سرعت سنج دیجیتالی چیزیه که تو تمام موتور های مدرن ریس اینجوریه
البته اینا نظر شخصیه و سلایق کاملا متفاوت هستش
هر دوی این ها موتور های خوبی هستند و فقط نوع استفاده از اونا مهمه اینا موتورهایی هستند که بسیار مناسب برای مصارف داخل شهری و مسافرت های کوتاه 1 روزه
در کل من خودم اگر قصد خرید این ها رو داشته باشم هیچوقت به دلیل درگ و شتاب گیری و این ها نمیخرم این موتورو
برای داشتن یه سواریه بی دردسر و بی دغدغه واز اینکه موتورم مجاز نیست دیگه ترسی ندارم
خیالم راحته یه موتور مجاز دارم که در سطح خودش بهترینه و ازش لذت میبرم
حالابا تمام این فکرا من نظرم اینه یه موتور با کیفیت و در عین حال بی خرج سوار بشم که از نظر من واسه آدمی که مثل من فکر میکنه هوندا ایده آل باشه
اگرم دنبال سرعت و شتابم از کلاس های بالاتر این انتظارو داشته باشم
کسی که 30تومن میده نینجا یا سی بی آر میخره اگه دنباله سرعت و شتابه اشتباه کرده چون با همون پول میتونه حجم های بالاتر سوار بشه و به خواستش برسه و خودشو راضی کنه
تو کشوری که به تردد موتور های سنگین گیر میدن پس باید توقع هارو کم کرد بسیار شاهد بودم مامور گیر داده به موتور های 250 سر اینکه طرف یه اگزوز حرفه ای بسته و مامور سر از ک.. خر در نمیاره
میاد گیر میده این موتور غیر مجازه
همین دوست خوبمون علی ( جانسون ) بچه محل ما هستش چندین بار کلانتری محل به این بنده خدا گیر داد که این موتور غیر مجازه در صورتی که پلاک بود چون اصلا مامورا هیچی حالیشون نبود

Ali
19-10-1392, 04:25 بعد از ظهر
نینجاهای جدید بنظرم همه جوره سرتر از هوندا شده

Ali
19-10-1392, 04:27 بعد از ظهر
نینجاهای جدید بنظرم از همه نظر بهتر از هوندا شده

abolfazls
19-10-1392, 04:46 بعد از ظهر
كاوه جون داداش خيلى ها موقعيت و يا شرايط خريد موتور سنگين و حجم بالا رو ندارن و از اون ور هم عشق موتورن و مجبور هستن تا حجم ٢٥٠ سى سى يه موتور انتخاب كنن ،،،
و چون عشق موتور دارن و دوست دارن كه وقتى با يه موتور ٢٥٠ تو خيابون ميرن هيچ موتور ٢٥٠ ديگه اى نتونه روشون باشه ، پس بى درنگ فكر نينجا مياد تو مغزشون !!!!

بازم ميگم من خودم اگر يه موتور حجم بالاتر داشته باشم ( مثل كاوازاكى zx6 مدل ٢٠٠٨ !! ) مطمئنا براى چرخيدن تو شهر هوندا رو انتخاب ميكردم ....

abolfazls
21-10-1392, 08:16 بعد از ظهر
نینجاهای جدید بنظرم از همه نظر بهتر از هوندا شده

ولى ظاهراً كيفيتش نسبت به مدل قبلى پايين تر اومده ، ولى از نظر ظاهرى حرفى توش نيست ، لامذهب از نزديك خيلى قشنگه ،،،

imported_Garbaz
22-10-1392, 12:16 قبل از ظهر
ولی قبول اینکه شرکت بزرگ کاوازاکی کیفیتش بیاره پایینتر از قبل برام قابل قبول نیست. به نظر من که فقط شایعست. پالس 200 ان اس هنوز نیومده بود یکی می گفت این یاتاقان داره پس بدرد نمی خوره ، ولی من میگم شرکت مثل باجاج و کاوازاکی و هوندا در ساخت موتورهاش دقت عمل دارند.

abolfazls
22-10-1392, 01:45 بعد از ظهر
ولی قبول اینکه شرکت بزرگ کاوازاکی کیفیتش بیاره پایینتر از قبل برام قابل قبول نیست. به نظر من که فقط شایعست. پالس 200 ان اس هنوز نیومده بود یکی می گفت این یاتاقان داره پس بدرد نمی خوره ، ولی من میگم شرکت مثل باجاج و کاوازاکی و هوندا در ساخت موتورهاش دقت عمل دارند.

دوست من آخه كاوازاكى تو سايتش اصلا ٢٥٠ نيست و اين اتاق با انجين ٣٠٠ تو سايت كاوازاكى موجوده ، شركت منتاژ كننده تايلندى محصولات كاوازاكى به سفارش بعضى كشورها اين انجين رو رو اين فريم گذاشته ...

منظور از كيفيت پايين ، كيفيت انجينش هست ، البته اينا هنوز شايعه هست و تا يكى دو سالى طول ميكشه صحت و سقم اين صحبتها معلوم شه ، ولى به قول شما ماها عادت داريم پيش پيش ايراد بگيريم ...

تشنه سرعت
20-07-1393, 06:53 قبل از ظهر
دوستان عزیزمیشه راهنمایی کنید کاوازاکی نینجا300سی سی بگیرم یاهوندا300سی سی :100:

abolfazls
20-07-1393, 06:33 بعد از ظهر
دوستان عزیزمیشه راهنمایی کنید کاوازاکی نینجا300سی سی بگیرم یاهوندا300سی سی :100:

اگه تشنه سرعت ! و شتاب هستيد كاوازاكى نينجا !!!
اگه دوام و نرمى و كارايى ميخواهيد هوندا ...
البته نظر شخصى بنده هست

nixon
21-07-1393, 01:20 قبل از ظهر
مگه cbr300 اومده تو ایران ؟؟فرقش مگه با نینجا چقدره که نمیتونه تشنگی رو برطرف کنه؟؟!!فک نکنم فرق زیادی داشته باشه؟؟/:):-?

omid kawasaki
21-07-1393, 11:41 قبل از ظهر
مگه cbr300 اومده تو ایران ؟؟فرقش مگه با نینجا چقدره که نمیتونه تشنگی رو برطرف کنه؟؟!!فک نکنم فرق زیادی داشته باشه؟؟/:):-?

cbr 300 پلاک نیست تو بازار ، صفر تا صد نینجا حداقل 1 ثانیه کمتر از سی بی آره کم نیس که ...

Farshad12604
11-12-1394, 09:03 بعد از ظهر
سي بي آر ٢٥٠ از نظر شتاب صفر تا صد خيلي بهتر و سريع تر از نينجا ٢٥٠ هست امتحان كردم كه ميگم، از لحاظ نرمي و خوش صدايي هم از نينجا بهتره، الان نزديك به ٤ ساله كه من از هوندا سي بي آر ٢٥٠ استفاده ميكنم كه تا الان كوچيكترين موردي پيدا نكرده، ولي برخي از دوستان از نينجا ٢٥٠ استفاده ميكنن كه الان پشيمون هستن و ميگن اي كاش ان اس خريده بوديم

Mohsen_14
11-12-1394, 10:39 بعد از ظهر
سي بي آر ٢٥٠ از نظر شتاب صفر تا صد خيلي بهتر و سريع تر از نينجا ٢٥٠ هست امتحان كردم كه ميگم، از لحاظ نرمي و خوش صدايي هم از نينجا بهتره، الان نزديك به ٤ ساله كه من از هوندا سي بي آر ٢٥٠ استفاده ميكنم كه تا الان كوچيكترين موردي پيدا نكرده، ولي برخي از دوستان از نينجا ٢٥٠ استفاده ميكنن كه الان پشيمون هستن و ميگن اي كاش ان اس خريده بوديم

فرشاد جون یه عکس از موتورت میذاری ببینیم .

Alireza.BMW
12-12-1394, 09:52 قبل از ظهر

سی بی آر 250 در حالت فابریک نینجا 250 رو میگیره :297: فک کنم حماسه ای جدید هستش باید توی گینس ثبت بشه :[Only registered and activated users can see links] تا جایی که من میدونم تاپ اسپید سی بی آر 250 به نینجا هم نمیرسه چه برسه شتابش. شتابی که نینجا داره هیچ 250یی نداره... کلا هوندا موتورای آروم و کم اصطلاک میسازه کاواساکی موتور های وحشی میسازه که این خب خودش اصطلاک میبره بالا یه مقدار...
.
یه جای حرفتون که جالبه واسم کسی که نینجا سوار میشه چه جوری پیشمون میشه که چرا NS اونم موتور هندی پر دردسر که همه میدونن چیه نخریده... 2تا گازی که به نینجا بدی به NS بدی میپوکه دوست عزیز فکر میکنم دوستانتون طرح نینجا داشتن که این همه ازش کشیدن که میخواستن ان اس بخرن ... کلا حماسه ای جالب بود در کنار نوشته ای دل انگیز :24:

Mohsen_14
12-12-1394, 10:15 قبل از ظهر
سی بی آر 250 در حالت فابریک نینجا 250 رو میگیره :297: فک کنم حماسه ای جدید هستش باید توی گینس ثبت بشه :[Only registered and activated users can see links] تا جایی که من میدونم تاپ اسپید سی بی آر 250 به نینجا هم نمیرسه چه برسه شتابش. شتابی که نینجا داره هیچ 250یی نداره... کلا هوندا موتورای آروم و کم اصطلاک میسازه کاواساکی موتور های وحشی میسازه که این خب خودش اصطلاک میبره بالا یه مقدار...
.
یه جای حرفتون که جالبه واسم کسی که نینجا سوار میشه چه جوری پیشمون میشه که چرا NS اونم موتور هندی پر دردسر که همه میدونن چیه نخریده... 2تا گازی که به نینجا بدی به NS بدی میپوکه دوست عزیز فکر میکنم دوستانتون طرح نینجا داشتن که این همه ازش کشیدن که میخواستن ان اس بخرن ... کلا حماسه ای جالب بود در کنار نوشته ای دل انگیز :24:

همه جاش یه طرف اونجا که میگه موتور تک سیلندر که حتی با اگزوز آکراپوییک من دیدم که چه صدای فر فری میده از صدای نینجا بهتره آدمو به خنده میندازه ، ما همچنان منتظر عکس موتور ایشون هستیم !

.

شهداد
20-12-1394, 12:38 بعد از ظهر
من 3 ساله نینجا دارم 21 هزار تا را بردم باهاش یه کله تا آستارا 600 کیلومتر از جاده چالوس رفتم به جز لنت و روغن و فیلتر روغن به هیچیش دست نزدم حتی شمعشم عوض نکردم با روز اولش فرقی نکرده برادرم ns داره سوار شدم این دو تا از هیچ نظر قابل مقایسه نیستن نینجا خرابی تو کارش نیست

ARSH
20-12-1394, 01:08 بعد از ظهر

ان اس که هیچ کاش پیشرو پارس خریده بود به جاش برخی دوستان

keyvanj
21-12-1394, 01:29 قبل از ظهر
هر دو در حال حاضر تو کشور ما بهترینند

کسی که درامد ماهیانه کمتری داره و دنبال موتوری هست که ساعات بیشتری ازش استفاده کنه و استهلاک کمتری داشته باشه و دیر به دیر به فکر سرویس باشه باید یه کم و فقط یه کم از شتاب و قدرت موتور گذشت کنه و هوندا بخره .

کسی که درامد بالاتر و حوصله و وقت و عشق بیشتر داره و میزان استفاده اش مخصوصا" در داخل شهر کمتره و بیشتر جنبه عشق حال داره و همینطور دنبال بالاترین شتاب و سرعته باید بره سراغ کاواساکی .

هر دو موتور عالی هستن فقط تفاوت در شرایط و سلیقه و نوع استفاده شخصی هست که میخواد ازش استفاده کنه

hamid123
21-12-1394, 09:27 قبل از ظهر

داداش مطمعنی با cbr نینجا رو گرفتی چون من با هیوسانگ cbr نقطه کردم تو سربالایی اتوبان باکری. اصلا راه نمیره تو موتورای 250 سی سی

parsania
12-03-1395, 09:04 بعد از ظهر
با سلام
دوستان یك سوال داشتم كه امیدوارم اعضا جواب بدهند...
متاسفانه تایپیك مقایسه سی بی آر 250 رو با فرغون و مقایسه دایلیم رو با ژیان تو اینترنت پیدا كردم ولی تایپیك سی بی ار 250 با دایلیم رو پیدا نكردم...
دوستانی كه تجربه سواری این دو موتور را دارند به نظرشان خرید یك سی بی ار 250 مدل 93 با حدود 5000 تا كاركرد معقولتر است یا یك دایلیم صفر تیپ دو...
اگر سوال نامربوط بود پیشاپیش عذر می خواهم...

gezhen
03-06-1396, 12:47 بعد از ظهر
سلام دوستان بین این سه تا کدوم از لحاظ سرعت و شتاب خوب هستن.؟
1.سی بی ار 250
2.هیوسانگ
3.بنلی جفت سیلندر
واقعا اونا که دارن راهنمایی کنن چون قصد خرید دارم خواهش میکنم الکی نگین چون رو حرفا تون حساب میکنم و پولمو خرج میکنم