PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند بار تصادف کردید ؟

BKING
07-03-1392, 08:00 بعد از ظهر
سوال نظر سنجی : آیا در تصادفات موتورسواران بیشتر مقصر بوده اند ویا رانندگان سایر وسایل نقلیه

اینجا در مورد حادثه هایی که با موتور سیکلت برامون رخ داده می نویسیم

اینکه چند بار تصادف کردیم و چگونه و مقصر در تصادف چه کسی بوده است

imported_foadnnsj
08-03-1392, 09:05 قبل از ظهر
فغلا فقط یک بار
اونم حواسم به گوشیم پرت شد

مقصرشم معلومه که خودمم دیگه
گوشیمم از بین رفت :(

خوب شد اسیبی ندیدم :)

خدا دیگه قسمت نکنه

imported_foadnnsj
08-03-1392, 09:08 قبل از ظهر
در مورد نظر سنجی هم باید بگم که خداییش بیشتر راننده ها تو شهر ما اصلا از اینه ی ماشین استفاده نمیکنن و تغییر مصیر یهویی کار همیشگیشونه

حالا بماند جوونایه کله خر همسن خودم که باباییشون واسشون ماشین گرفته چه خطر بزرگی محسوب میشن

amir7
08-03-1392, 10:31 قبل از ظهر
من تا حالا یک بار تصادف کردم که اونم مقصر اون دختره بود که پیچید جلوم و کار گران شهرداری که اومده بودن درختارو آب بدن آسفالت خیابونو آب داده بودن زمین سر شده بود

BKING
08-03-1392, 11:09 قبل از ظهر
من خودم فقط یک بار با موتور زمین خوردم که اونم چون قلق ترمز رو نداشتم و ترمز شدید گرفتم :-s

VAHID
08-03-1392, 11:32 قبل از ظهر
تو اتوبان داشتم میرفتم یهو نیسانی از فرعی اومد بیرون منم کوبدم رو ترمز عقب با 60 تا سرعت پشت موتور لیز خورد و چون از گوشه داشتم میرفتم منو پرت کر تو چمنا:j
تا حالا شاید 10-15 تا اینه شکستم توی ترافیک....>:)

Ali
08-03-1392, 12:04 بعد از ظهر
اخر شب بود عجله داشتم با تقریبا 80 تا خیابون اصلی داشتم میرفتم که یهو دیدم یدونه پرشیا از فرعی اومد بیرون خواست بره تو فرعی روبه رو گاز دادم که از جلوش رد بشم اما اون واینستاد ردش کنم اومد جلو خوردیم بهم با موتور پرت شدم اونور موتور داشت میرفت زیر اتوبوسی که پارک شده بود کنار خیابون که ولش کردم و دوتا ملق رو سرم زدم و افتادم رو زمین :crazy :gg

Alir
08-03-1392, 12:10 بعد از ظهر
اسم تاپیکو .. داستان های باورنکردی .. بالاتر از خطر .. میذاشتین جالبتر بود :d:j
خدا به همتون رحم کرده .. خیلی مراقب باشید ...;)

BKING
08-03-1392, 12:32 بعد از ظهر
اسم تاپیکو .. داستان های باورنکردی .. بالاتر از خطر .. میذاشتین جالبتر بود :d:j
خدا به همتون رحم کرده .. خیلی مراقب باشید ...;)

انشالله برات پیش نیاد:dio::

amir7
08-03-1392, 12:33 بعد از ظهر
اخر شب بود عجله داشتم با تقریبا 80 تا خیابون اصلی داشتم میرفتم که یهو دیدم یدونه پرشیا از فرعی اومد بیرون خواست بره تو فرعی روبه رو گاز دادم که از جلوش رد بشم اما اون واینستاد ردش کنم اومد جلو خوردیم بهم با موتور پرت شدم اونور موتور داشت میرفت زیر اتوبوسی که پارک شده بود کنار خیابون که ولش کردم و دوتا ملق رو سرم زدم و افتادم رو زمین :crazy :gg

:-o :-o :-o داداش علی زندهای یا داری از بهشت اسپم میدی ؟؟

موتور چی بود ؟

Ali
08-03-1392, 02:42 بعد از ظهر
:-o :-o :-o داداش علی زندهای یا داری از بهشت اسپم میدی ؟؟

موتور چی بود ؟

=)) =))

مردم از خنده :j :crazy

پالس بود موتور ترکید اما من چیزیم نشد اگر کلاه نداشتم ولی حتما یه بلایی سرم میومد کلاهمم داغون شد :crazy :d

گارد موتور خورد شد شاسی کج شد جاپایی ایینه سر فرمون و... :crazy :d

اخه موتور بیچاره داشت میرفت زیر اتوبوس من تنهاش گذاشتم >:)

amir7
08-03-1392, 03:40 بعد از ظهر
تنت سلامت
انشالله دیگه برات پیش نیاد

ARASH
07-09-1392, 01:48 قبل از ظهر
خدا رو شکر تا حالا تصادف جدی نداشتم فقط در حد اینه ماشین ترکوندن بوده.
خدایا شکرت

Sent from me to all of you