PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با هندل

terminator
06-03-1392, 11:24 قبل از ظهر
سلام

من متور cg125 دارم و هرچی هندل میزنم روشن نمیشه و فقط با ساسات روشن میشه اگه میشه بگید باید چی کار کنم تا درست بشه و بدون ساسات روشن بشه

BKING
06-03-1392, 05:17 بعد از ظهر
سلام

من متور cg125 دارم و هرچی هندل میزنم روشن نمیشه و فقط با ساسات روشن میشه اگه میشه بگید باید چی کار کنم تا درست بشه و بدون ساسات روشن بشه

کاربراتور رو باید تنظیم کنید

terminator
07-03-1392, 06:59 بعد از ظهر
چجوری تنظیم کنم؟؟

شاید سوالم یکم ابتدایی باشه ولی چون سنم کمه و تازه دارم موتور سواری میکنم تجربم کمه مجبورم بپرسم

ممنونم که راهنمایی میکنید

BKING
07-03-1392, 07:04 بعد از ظهر
چجوری تنظیم کنم؟؟

شاید سوالم یکم ابتدایی باشه ولی چون سنم کمه و تازه دارم موتور سواری میکنم تجربم کمه مجبورم بپرسم

ممنونم که راهنمایی میکنید

تنظیم کردنش کار ساده ایی نیست که بخوای خودت انجام بدی

باید ببینی تا بتونی یاد بگیری

VAHID
09-03-1392, 11:18 قبل از ظهر
موتور منم اینجوریه کاربراتشم تنظیم کردم ولی درست نشد.؟

BKING
09-03-1392, 11:25 قبل از ظهر
موتور منم اینجوریه کاربراتشم تنظیم کردم ولی درست نشد.؟

هوا و سوخت تنظیم باشه نباید چنین مشکلی داشته باشه

erfi_747
08-04-1393, 12:07 قبل از ظهر
چجوری میشه طرح ویو رو با ساسات روشن کرد ؟!!:d:9:

erfi_747
17-07-1393, 11:05 بعد از ظهر
دوستان کسی نیست توضیح بده با ساسات روشن کردن (ساسات کشیدن) یعنی چی و چه جورییه ؟؟؟ ممنون میشم ..

abolfazls
18-07-1393, 11:04 قبل از ظهر
دوستان کسی نیست توضیح بده با ساسات روشن کردن (ساسات کشیدن) یعنی چی و چه جورییه ؟؟؟ ممنون میشم ..

براى روشن شدن همه انجين هاى درون سوز شما به سوخت و هوا نياز داريد ، اين وظيفه كاربراتور هست كه اين مخلوط كردن سوخت و هوا رو به ميزان لازم انجام بده ! حالا در شرايطى ( مثلا سرد بودن هوا ) انجين با اين ميزان مشخص شده نميتونه شروع به حركت كنه و نياز به سوخت بيشترى داره ، اينجاست كه ساسات مياد وسط . كار ساسات اينه كه ميزان هواى ورودى كاربراتور رو كم ميكنه و سوخت بيشترى وارد محفظه انجين ميشه و موتور راحت تر شروع به حركت ميكنه ، به همين دليله كه موقعى كه ساسات ميكشيد انجين پر گاز كار ميكنه ....

یک موتور سوار
22-07-1393, 07:44 بعد از ظهر
روشن شدن با ساسات چند تا دلیل داره.اول اینکه سوزن داخل کاربراتور به احتمال زیاد باید تنظیم بشه و این کار رو باید تعمیر کار انجام بده.بعضی وقتا وقتی انجین تعمیر داشته باشه این اتفاق رخ میده.البته این برای موتور هایی هستش که انجینش داغونه و رینگ و سیلندرش با هم اب بندی نیست با ساسات و کلی هندل روشن میشه. و اگه هوای منطقه سرد باشه این یه امر معمولیه