PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین گوشی آندروید تا 300 هزار تومان !

حسـن
06-06-1390, 11:40 بعد از ظهر
دوستان من همیشه با گوشی های سیمبین کار کردم ولی اینبار میخام اندورید بردارم و از این سیستم عامل هیجی نمی دونم
یکی که بلده بیاد ما را راهنمایی کنه که به چه دردی میخوره اندروید و تو سونی اریکسون و نوکیا و اچ تی سی تا 300 چه چیزی میشه خرید؟

Kami
06-06-1390, 11:46 بعد از ظهر
اندروید مثل نوکیا واقعا دردسر داره . من خودم یه ایفون 4 دارم واقعا راضیم هر نرم افزاری بخوام نصب میشه روش .
تو این قیمت پیشنهاد من samsung galaxy ace s5830
اینم لینک مشخصات [Only registered and activated users can see links]
و ([Only registered and activated users can see links]) گزینه بعدی htc wildfire s
اینم لینکش [Only registered and activated users can see links]
([Only registered and activated users can see links])گرینه بعدی htc legend
اینم لینکش [Only registered and activated users can see links]

Mohammad
06-06-1390, 11:47 بعد از ظهر
اتفاقا تولد دامادمون بود، منم تا همین حد قیمت کلی تحقیقات کردم.
بهترین گوشی htc legend بود.
هم صفحش کیفیتش عالیه، هم خودش خوشگله و هم باطریش 7 ساعت دووم میاره.
تنها ضعفش سرعت cpu هست که قابل گذشته.

حسـن
06-06-1390, 11:51 بعد از ظهر
آندروید چه مزیت هایی داره ؟ :sad:

Kami
06-06-1390, 11:53 بعد از ظهر
آندروید چه مزیت هایی داره ؟ :sad:
تنها برتریش اینکه از نوکیا بهتره . مگه نه چنگی به دل نمیزنه . من میخواستم 4 تا برنامه رو گوشی دایم samsung galaxy i9000 بریزم یا ارور میداد یا نصب نمیشد
کلا نرم افزار هاش به پای اپل نمیرسه

Mohammad
06-06-1390, 11:54 بعد از ظهر
جلل خالق! تشریف ببرید اینجا توضیحات مکفی هست:
[Only registered and activated users can see links]

حسـن
06-06-1390, 11:58 بعد از ظهر
اچ تی سی با فارسی انگار مشکل داره اینا از دارندگانش شنیدم !!
نظر شما چیه ؟ چون اکثر اس ام اس های دریافتیم فارسیه برام مهمه

Alireza
07-06-1390, 12:00 قبل از ظهر
نه اپدیت کنی فریمور رو فارسی رو هم ساپورت میکنه

Kami
07-06-1390, 12:00 قبل از ظهر
اچ تی سی با فارسی انگار مشکل داره اینا از دارندگانش شنیدم !!
نظر شما چیه ؟ چون اکثر اس ام اس های دریافتیم فارسیه برام مهمه
سامسونگ به نظرم بهتر از htc
همون گزینه اول مناسب تره

حسـن
07-06-1390, 12:06 قبل از ظهر
و تو سونی اریکسون و نوکیا و اچ تی سی تا 300 چه چیزی میشه خرید؟
**** از سامسونگ خوشم نمیاد :s (9):

نه اپدیت کنی فریمور رو فارسی رو هم ساپورت میکنه

این آپدیت را خودم میتونم انجام بدم یا باید بدم موبایلی ؟
اچ تی سی تاتو دو روز دستم بود دیونه شدم بلد نبودم باهاش کار کنم
اما ازش خوشم اومد!!

از دوستان کسی با گوشی بلک بری کار کرده یا داشته ؟

Mohammad
07-06-1390, 12:07 قبل از ظهر
سامسونگ مارکت، تنها دلیل برتری سامسونگ به htc هست. اولین اندروید دنیا روی htc اومد. اما در کل هیچ کدوم apple نمیشن. حتی اگه شده apple 3g 8gb ورداری بهتر از اندروید 1 میلیونیه.

حسـن
07-06-1390, 12:13 قبل از ظهر
سامسونگ مارکت
این که گفتی یعنی چی ؟ :wall3:

با اینکه از سامسونگ خوشم نمیاد ولی این به نظرم جالب اومد
نظر؟

Kenji
07-06-1390, 12:23 قبل از ظهر
فکر بلک بری رو تو ایران نکن. جواب نمی ده اصلا! همه چیش برای اینترنت طراحی شده و کار ما نیست

اپل که خداست و بس.

غیر از اون نظری ندارم.

حسـن
07-06-1390, 12:29 قبل از ظهر
پول اپل را ندارم :vardane:

دوستان کمک کنید تا یه چیز خوب خربد کنم هرکی هرچی به نظرش میرسه بگه
تا 300 تومن

Kenji
07-06-1390, 12:30 قبل از ظهر
آیفون 3 جی دست دوم:afro:

nOviA
07-06-1390, 12:44 قبل از ظهر
2سال پیش که 3gs تازه اومد خریدم. اون موقع هم کلاس داشت هم اندروید هنوز جون دار نبود. اولش خیلی خوب بود. برنامه زیاد داشت. کار با itunes راحت بود. اما بعد از 6 ماه واقعا دیگه ازش خسته شدم. منوش تکراری شده بود با اینکه کلی theme عوض کرده بودم.همه برنامه های معروف رو هم داشتم.
الان دقیقا 6 ماهه که google nexus s دارم و روز به روز بهش بیشتر وابسته میشم.
الان آیفون نه کلاس اون موقع رو داره(مثل 6600 و 5800 توکیا شده) نه اینکه برنامه های اندروید جلوی آیفون کم میاره.
بزارید یک مثالی در مورد برنامه ها بهتون بزنم...مثلا در آیفون برای برنامه ی هوا شناسی ممکنه 50 تا برنامه وجود داشته که فقط یکیش برای شما خوبه و به کارتون میاد. اندروید مثلا 20 تا برنامه ی هوا شناسی داره که اونم بازم یکیش به کار شما میاد.
در هر صورت در تمام category ها برنامه برای هر2 گوشی فراوان هست و تمام بازی های جدید و با گرافیک بالا برای هر2 سیستم عامل update میشه.

در کل آیفون برنامه های بیشتر و اندروید رابط کاربری و جذابیت بیشتری داره. اینکه میگم آیفون برنامه هاش بیشتره اصلا معنیش این نیست تو یه زمینه ی خاصی اندروید اون برنامه رو نداره. بلکه تو اون زمینه تعداد برنامه های آیفون بیشتره که فقط یکیش به کار شما میاد. اگه بخواین میتونم در مورد برنامه و category ها کامل توضیح بدم.
اگر میخوای اندوید بگیری حتما صفحه نمایش Super Amoled رو انتخاب کن. من هر دفعه که میرم تو گوشی انگار وارد یه دنیای دیگه میشم و روز به روز بیشتر بهش وابسته میشم. زیاد هم با برنامه ها و بازی ها کاری ندارم چون تو این زمینه آیفون خستم کرد.

جدیدا هم فرم ور عوض کردن آیفون دردسر شده و با بسیاری از ارور های مختلف باید سر و کله بزنید. اما اندروید راحت تره. اگر گوشی گوگل داشته باشید با یک کلیک Update میشه بدون هیچ دردسری.

در کل اندروید از آیفون جلو زده.

اگر میتونی یکم بیشتر بزار روش.میتونی با 350 مثل مال منو بخری. محشره.

mohsen1367
07-06-1390, 12:51 قبل از ظهر
به نظر من سامسونگ ویو 2 بگیر درسته سیسشتم عاملش باداست ولی شرکت سامسونگ سرمایه گذاری زیادی روی سیستم عاملش داره می کنه و در آینده ای نه چندان دور و به عبارتی خیلی نزدیک بادا سیستم عامل معر که ای می شه،ویو 2 گوشی ایی که می تونین با اون فیلم برداری کنی اونم با کیفیت اچ دی و کیفیت ال سی دی اون بی نظیره تو رنج قیمتی خودش،بلوتوث اونم ورژن 3 هست که سرعته بالایی داره و امکانات اینترنتی اون WiFi و Edge و Gprs که به همراه اینا فایل های آفیس و پی دی اف رو ساپورت می کنه و پردازنده 1 گیگا هرتزی داره،گوشی خوش دست و شیکی هم هست،نرم افزار پذیرشم خوبه،قیمتشم حدود 280 تومنه که با بقیه پولتم یه کیف مخصوص می تونی براش بخری!

nOviA
07-06-1390, 12:56 قبل از ظهر
با تشکر از محسن عزیز. wave 2 هم خیلی عالیه. با اینکه صفحش Super Clear Lcd هستش اما اصلا از Super Amoled کم نمیاره و کیفیت رنگ ها و جذابیت گوشی به همون اندازست. اگه پول دستم بیاد حتما کنار nexus s سامسونگ wave 2 رو میخرم.
در کل سامسونگ بسیار پیشرفت کرده و اصلا مثل قدیما نیست. منم اول از برند سامسونگ خوشم نمیومد که apple رو انتخاب کردم. اما الان ورق کاملا برگشته از زمانی که سامسونگ دیگه واسه اپل CPU تولید نمیکنه(از پارسال). که همون طوری که اگه در جریان باشید میبینید که آیفون به مشکل CPU برخورد کرده و عرضه ی آیفون 5 به عقب افتاده.میخواد Cpu 1.2 dual core بزنه اما نمیتونه.
همین الان سامسونگ CPU 1.5 dual core رو معرفی کرد با صفحه نمایش 4.6 اینچی و سوپر آمولد جدید که 12 Sub Pixel رو نمایش میده اما آیفون 6 Sub Pixel در صفحه نمایش Retina رو نمایش میده.

حسـن
07-06-1390, 08:00 قبل از ظهر
نویا جان گوشی شما کدوم یکی از ایناست؟ :i'm ok:

Ali
07-06-1390, 08:16 قبل از ظهر
اول از همه سونی اریکسون xperia mini که هم جدیده هم اندروید 2.3 داره هم دوربین 5 با فیلمبرداری 720 هم cpu 1 داره فقط صفحش یکم بی کیفیته که اونم همه ی اندرویدای این رنج قیمت همینن مگر این که ویو مد نظر باشهکه صفحش با کیفیته بعد htc wildfire s بعد گالکسی ace اگر هم اهل sms هستی cha cha مناسبه ولی اندروید های سامسونگ از نظر ساپورت از این به بعد که گوگل موتورولا رو خرید ادمو میترسونه چون قراره همکاریشون قطع بشه htc salsa هم خوبه ولی به بودجت نمیخوره فقط دوباره سمت نوکیا نرو که سیمبینش حال ادمو به هم میزنه گوشی وین فون کامل و شاخ هم تو این رنج گیر میاد ولی اونم نخری بهتره چون یکم عین سیمبینه مثلا اینو ببین[Only registered and activated users can see links]

Classified
07-06-1390, 11:16 قبل از ظهر
اتفاقا سوال منم بوده!

تا 400 چی هست؟!

Ali
07-06-1390, 11:54 قبل از ظهر
اتفاقا سوال منم بوده!تا 400 چی هست؟!تا 400 هم همینا هستن +htc desire z که واقعا عالی و کامله و desire اونم خوبه nexus one و کلی گوشی خوب وین فون htc +اکسپریا پلی سونی اریکسون l

حسـن
07-06-1390, 12:57 بعد از ظهر
آقا این x10 که گفتی خیلی نظرم را گرفت حالا فقط یه نکته به نظرتون مدل pro که کیبرد کامل داره را بردارم یا ساده اش را ؟

mehran
07-06-1390, 01:50 بعد از ظهر
میدونم ربطی به اینجا نداره ولی دیدم بحث داغه گفتم منم یه سوال بپرسم.نظرتون درباره galaxy sII و htc desire HD چیه؟ میخوام گوشی بگیرم بین این دوتا گیر کردم:297:

nOviA
07-06-1390, 02:33 بعد از ظهر
میدونم ربطی به اینجا نداره ولی دیدم بحث داغه گفتم منم یه سوال بپرسم.نظرتون درباره galaxy sII و htc desire HD چیه؟ میخوام گوشی بگیرم بین این دوتا گیر کردم:297:
گالاکسی اس 2 در کل 1 درجه از Desire hd بالاتره و اصلا این 2 باهم قابل مقایسه نیستن. حتما galaxy s2 رو بخر. البته قیمتش کمی بالاتره.

نویا جان گوشی شما کدوم یکی از ایناست؟ :i'm ok:

([Only registered and activated users can see links])
i9023 همون که سمت راسته صفحه نمایش Super Clear Lcd داره که زیاد جالب نیست. سعی کن Super Amoled بخری. واسه تفاوتشم اگه خواستی بخری بهم پ خ بده شمارمو بدم بهت کامل توضیح میدم از کجا بفهمی.

ولی اندروید های سامسونگ از نظر ساپورت از این به بعد که گوگل موتورولا رو خرید ادمو میترسونه چون قراره همکاریشون قطع بشه htc salsa هم خوبه ولی به بودجت نمیخوره فقط دوباره سمت نوکیا نرو که سیمبینش حال ادمو به هم میزنه گوشی وین فون کامل و شاخ هم تو این رنج گیر میاد ولی اونم نخری بهتره چون یکم عین سیمبینه مثلا اینو ببین[Only registered and activated users can see links]

اصلا اینطور نیست. گوگل بعد از خرید شرکت موتورلا رسما اعلام کرد که همکاریشو با بقیه ی شرکت ها ادامه خواهد داد.

---------- Post added at 02:33 PM ---------- Previous post was at 02:30 PM ----------

آقا این x10 که گفتی خیلی نظرم را گرفت حالا فقط یه نکته به نظرتون مدل pro که کیبرد کامل داره را بردارم یا ساده اش را ؟
x10 گوشی قشنگیه اما از رده خارجه.

حسن جان ویندوز موبایل هم سعی کن نگیری. اونم داشتم. چنگی به دل نمیزنه. الان سیستم عامل های برتر IOS برای اپل و اندروید برای گوگل هستش.

Kenji
07-06-1390, 03:23 بعد از ظهر
کلا گالاکسی اس ها یه مشکل بزرگ تو ایران دارن. تعمیرکار ماهر تو ایران نداریم برای این دو گوشی. کسی دس نمی زنه. یکی از بچه های پی تی یه مشکل براش پیش اومده بود، مشکل نرم افزاری، هیچ کس نتونست درست کنه و گوشی رو 400 تومن رد کرد رفت!

Amir
07-06-1390, 03:32 بعد از ظهر
بدون توضیح htc legend بگیر خلاص

به هبچ وجه سمت بادا و ویندوز موبایل نرو ...

nOviA
07-06-1390, 03:54 بعد از ظهر
تو قیمت لجند گوشی های بهنری هست. دست 2! باور کن نوش با دست 2 فرقی نداره. من تاحالا خرابی نشدیدم داشته باشه. گوشی galasy s کلا مشکل os داره و هنگ میکنه(Samsung Touchwits با اندروید match نیست و هنگ میکنه).
کنجی جان اون مشکلی که برای گالاکسی اس به وجود اومده به خاطر دستکاری خود یوزر به رادیوی گوشی بوده که اگه اشتباه کنید گوشی دیگه به راحتی قابل برگشت نیست و هرکسی نمیتونه درستش کنه.تمام گوشی های اندروید رو اگر رادیوی گوشی رو اشتباه عوض کنی یا تو مراحل نصب رادیوی جدید اشتباه کنی همین طوری میشه. اما مشکل سخت افزاری من تاحالا نشنیدم پیدا کنه.
اما گوشی GALAXY S2 مشکل هنگ رو نداره. در کل گوشی بی نظیریه با قیمتی حدود 650 هزار تومان. نکسوس اس هم فکر میکنم 450 باشه که با 350 میشه تمیزشو خرید.

در مورد ساکسونگ Wave 2 و سیستم بادا فکر میکنم فعلا تمام نرم افزار ها از مارکت سامسونگ رایگان باشه. اما چون تو ایران زیاد طرفدار نداره ممکنه به مشکل بربخوری. اگه گوشی رو برای برنامه و بازی میخوای سیستم عامل بادا یا ویندوز نگیر.

در مورد اندروید و IOS برای برنامه ریختن باید بگم که برنامه های پولی یا کرک شده رو تو اندروید به راحتی میتونی بریزی اما تو آیفون باید با کلی دردسر jail break کنی بعد از سیدیا 2 3 تا Patch نصب کنی تا بشه برنامه های پولی رو ریخت.

حسـن
07-06-1390, 04:19 بعد از ظهر
به نظرتون mozart بهتر از legend نیست ؟
مقایسه ای دو گوشی

صفحه نمایشش از legend بزرگتره
حافظه داخلی 8 داره
و دوربینش هم 8 مگاپیکسل
اما سیستم عاملش مایکروسافت ویندوز فون هست
نویا کجایییی؟؟؟؟

Amir
07-06-1390, 04:25 بعد از ظهر
اما سیستم عاملش مایکروسافت ویندوز فون هست

ویندوززززززززز نهههههههه :icon_pf _99_:

Kami
07-06-1390, 04:28 بعد از ظهر
ایفون 4 :29dz8zk: :spam::fingersmiley:

nOviA
07-06-1390, 05:17 بعد از ظهر
ویندوز نگیر

Kami
07-06-1390, 05:19 بعد از ظهر
همه چیز درباره سیستم عامل آندروید در مجله جیبی شماره 42

Ali
07-06-1390, 10:29 بعد از ظهر
وای جاتون خالی چند دقیقه پیش رفتم با گوشی دوستم samsung wave روش gta با need for speed shift بود بازی کردم تو گرافیک با ایفون مو نمیزد فقط این دوستم با هک و اینا روش بازی ریخته

حسـن
15-06-1390, 06:53 بعد از ظهر
وای پسر با یه سری از گالاکسی سامسونگ کار کردم کفم برید:icon_pf _99_:

Classified
15-07-1390, 07:10 بعد از ظهر
ما هم یه Wild Fire s گرفتیم، گوشی بدی نیست دوربینش یه خورده ضعیفه!

یه گوشی دیگه می خوام بگیرم بین 400-420 فقط امشب رو فرصت داریم چون فردا حتما باید بگیرم

اگه میشه یه راهنمایی Pls!

حسـن
15-07-1390, 10:00 بعد از ظهر
من که منصرف شدم:hanghead:

Classified
15-07-1390, 10:54 بعد از ظهر
از چی؟

nOviA
16-07-1390, 12:36 قبل از ظهر
ما هم یه Wild Fire s گرفتیم، گوشی بدی نیست دوربینش یه خورده ضعیفه!

یه گوشی دیگه می خوام بگیرم بین 400-420 فقط امشب رو فرصت داریم چون فردا حتما باید بگیرم

اگه میشه یه راهنمایی Pls!
فکر میکنم بتونی Samsung Nexus s بگیری.

Kenji
16-07-1390, 12:38 قبل از ظهر
دیزایر هم گزینه ی خوبیه

nOviA
16-07-1390, 01:02 قبل از ظهر
دیزایر فکر نمیکنم دیگه پشتیبانی بشه چون بسیار قدیمیه. Wave 2 هم خوبه. اگه بتونی یه Nexus s دست 2 تمیز هم بگیری خیلی عالیه.

Classified
16-07-1390, 01:32 قبل از ظهر
والا دست دو از این گوشی اینجا نیست

Wave 2 هم سیستم عاملش کمی نا آشناس

الان هم موندم دیگه فقط دارم می گزدم به هیچ موردی هم نرسیدم

حسـن
16-07-1390, 01:47 بعد از ظهر
از چی؟
از خرید گوشی تا 300 تومان ! میخام افزایش بودجه بدم و یه آیفون بردارم:happy4:

Kami
16-07-1390, 01:50 بعد از ظهر
از خرید گوشی تا 300 تومان ! میخام افزایش بودجه بدم و یه آیفون بردارم:happy4:
صبر کن تا ایفون 4s ایران بیاد تا قیمت مدل های قدیمی تر پایین بیاد

Classified
16-07-1390, 03:32 بعد از ظهر
امروز رفتم برا خرید تصمیم داشتم دیزایر بگیرم اما وقتی S رو بررسی کردم پشیمون شدم

سونی اریسکون Neo هم اومده بود اما فروشگاهی که ازش خرید می کنم قحطی گوشه زده بود بش! نه دیزایر داشت

نه Neo

هفته دیگه باز می رم شاید تا اون موقع بودجه هم بیشتر شد، سامسونگ گالاکسی رو هم دیدم واقعا

گوشی که حرف نداره

Masoud
18-07-1390, 09:47 بعد از ظهر
خیلی ممنون از بحث داغ و پر محتوای تمامی دوستان من امروز برای یکی از اقوام یه موزارت گرفتم حرف نداره البته اولشه....... نمی دونم بعدا چیزیش بشه یا نه ...........

mehran
18-07-1390, 10:41 بعد از ظهر
من گالاکسی s2 گرفتم ازش خیلی‌ خیلی‌ راضیم

Amir
18-07-1390, 10:48 بعد از ظهر
من گالاکسی s2 گرفتم ازش خیلی‌ خیلی‌ راضیم

مبارکتون باشه

شاید بشه گفت تنها رقیب iphone4 همینه

mehran
18-07-1390, 11:00 بعد از ظهر
امیر جان به نظر خودم که از رقیب یه ذره بالا تره همه جوره رو سفیدم کرده به هیچ وجه کم نمیاره که هیچ به نظره من بالام میزانه:fingersmiley:

nOviA
18-07-1390, 11:01 بعد از ظهر
مبارکتون باشه

شاید بشه گفت تنها رقیب iphone4 همینه
Galaxy s2 بسیار سرتر از آیفون هستش و اصلا قابل مقایسه نیست.از دوربین و فیلم برداری بگیر تا سرعت و لذت و زیبایی OS. من با هر2 کار کردم.
آیفون 4 با گالاکسی اس یا نکسوس اس مقایسه میشه.

salahshor
19-07-1390, 07:01 بعد از ظهر
زنده باد00 12 نوکیا !!!
الان c6-01 نوکیا خریدم فیلمبرداریش خوبه
عمکرد تاچش تو فضای باز بد نیست
سرعت خوبی داره به واسطه داشتن دو cpu موازی
به درد تعمیر کار جماعت نمیخوره !!