PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استارتی کردن موتور

VAHID
18-02-1392, 01:14 بعد از ظهر
سلام ایا امکان داره موتور رو استارتی کرد چطوری و اینکه چقدر هزینه داره؟ برای هوندا 125
با سپاس

VAHID
19-02-1392, 12:13 بعد از ظهر
نبوووووووووووووودد؟؟؟؟

BKING
19-02-1392, 03:16 بعد از ظهر
نبوووووووووووووودد؟؟؟؟

در این مورد اطلاعاتی ندارم متاسفانه

amir.cdi
03-03-1392, 05:42 بعد از ظهر
125 باید پوسته گیربکس عوض بشه تا چرخ دنده استارت وسط باشه و بشه با اسنارت روشن بشه
ولی خرجش بالاست و به صرفه نیست

ali313
06-11-1393, 12:57 قبل از ظهر
125 باید پوسته گیربکس عوض بشه تا چرخ دنده استارت وسط باشه و بشه با اسنارت روشن بشه
ولی خرجش بالاست و به صرفه نیست

چقدره مثلا هزینش؟

mehdiabbasi1359
06-11-1393, 01:53 قبل از ظهر
به نام خدا

سلام علیکم

دوست عزیزم، بنده چند سال پیش قصد چنین کاری برای موتورهای فاقد استارتر داشتم اتفاقاً بیشتر تمرکزم روی هندا 125 بود، اما به دلایلی موفق نشدم.

این طرح به اینصورت بود که شفت موتور و گیربکس استارتر روی شفت هندل نصب میشد، البته همراه با تقویت کننده برق باطری موتور.

البته جزئیات طرح را فراموش کردم ولی اگر مایل به ادامه این طرح هستید، اعلام بفرمایید تا بنده کمی فکر کنم تا کل طرح را برای شما شرح دهم.

موفق باشید

IRgragh
06-11-1393, 02:32 بعد از ظهر
واسه پوسته میشه از پوسته موتورهای هندا استارتی استفاده کرد
پوسته + خود استارت + اتومات استارت + قلوه فرمون + و چیزای دیگه فکر نکنم به صرفه باشه اما ارزششو داره

Mersad_Gothic
06-11-1393, 09:00 بعد از ظهر
همونطوری که دوستان گفتن تغییرات زیادی لازمه که بصرفه نیست
اینم اضافه کنم که موتورهای استارتی پشت فلکه برقشون یه سری ساچمه دارن، وقتی شما استارت میزنید چرخدنده استارت فلکه برق رو میچرخونه باعث روشن شدن موتور میشه.
زمانی هم که موتور روشنه ساچمه ها به صورت خنثی عمل می کنن

mahdi.rb
14-03-1396, 02:21 بعد از ظهر
سلام دوستان
من موتور انرژی 125 سی دی ای دارم و روی پوسته موتور هم جای سوراخ هایی رو که استارت روش سوار میشه رو داره ولی نمیدونم چه چیزایی برا نصب استارت باید بخرم؟
بعدش میخواستم بدونم که اون چرخ دنده رابط بین استارت به چه صورته؟ موتور من که فقط هندل داره و جای پیچ های استارت رو هم داره، اون چرخ دنده رو هم داره یا باید بخرمش؟
با تشکر

mahdi.rb
22-03-1396, 01:05 بعد از ظهر
هیچ کس نیست......

s.mm
23-03-1396, 05:30 بعد از ظهر
سلام دوستان
من موتور انرژی 125 سی دی ای دارم و روی پوسته موتور هم جای سوراخ هایی رو که استارت روش سوار میشه رو داره ولی نمیدونم چه چیزایی برا نصب استارت باید بخرم؟
بعدش میخواستم بدونم که اون چرخ دنده رابط بین استارت به چه صورته؟ موتور من که فقط هندل داره و جای پیچ های استارت رو هم داره، اون چرخ دنده رو هم داره یا باید بخرمش؟
با تشکر

شما اون بالا رو خوندید که همه نوشتن یه کار بی خود و بی ارزش و پر دردسر و پر هزینه هست؟

وقتتون رو برای کار های مهمتر خرج کنید دوست عزیز.
وقت ارزشش خیلی بیشتره
نهایتا اگر استارت نیاز دارید، یه مدت پولتون رو جمع کنید اینو رد کنید یه موتور بگیرید که فابریکی استارت داشته باشه...