PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تعویض باتری

VAHID
15-02-1392, 12:19 بعد از ظهر
سلام اقایون به نظر شما کی وقت تعویض باتری موتوری مثل 125 هست
و یه سوال دیگه نحوه تعویض اب باتری چه چوریه
با سپاس

BKING
15-02-1392, 10:20 بعد از ظهر
با سپاس

باتری ها وقتی کارایی خودشون از دست می دن باید تعویض بشن

نیاز به تعویض تمام آب باطری نیست اگر باطری آب کم کرده باشه باید یه مقدار به اون اضافه کرد

BKING
16-02-1392, 05:52 بعد از ظهر
با سپاس

باتری های الان که همه اتمی هستند اصلاً نیاز به تعویض و دادن آب باتری ندارن مگه نه ؟؟ اونا قدیمی بودن که باس هی فرت و فرت آب باتری عوض کنی واسشون.-یه باتری اتمی همه عمر موتور دووم میاره-

BKING
16-02-1392, 08:34 بعد از ظهر
باتری های الان که همه اتمی هستند اصلاً نیاز به تعویض و دادن آب باتری ندارن مگه نه ؟؟ اونا قدیمی بودن که باس هی فرت و فرت آب باتری عوض کنی واسشون.-یه باتری اتمی همه عمر موتور دووم میاره-

خیر باتری های فابریک بعضی موتورها اتمی نیستند و نیاز به آب دارن

VAHID
19-02-1392, 01:35 بعد از ظهر
عوضش کردم یه اتمی 4.5 امپر انداختم

imported_keyvan
21-02-1392, 12:47 قبل از ظهر
وقتی به فرض باطری فابریک یه موتور 7 آمپر هست و شما موقع تعویض 9 آمپر میندازی چه تفاوتی هست درش!
دینام؟
فول شارژ؟
عمر؟

imported_shahram
21-02-1392, 12:52 قبل از ظهر
اول این که اگه باطریت قوی باشه میزنه چراغ مراغتو میسوزونی
بهتره که باطری خودشو بندازی

باطری وقتی خابید کار نکرد میشه دوباره بیدارش کرد.
میدی باطری ساز شارژش میکنه.

ali kmf
13-04-1395, 09:21 قبل از ظهر
سلام
من یه گستر 125 دارم.باتریشو عوض کردم قبل از اینکه روشن وخاموش کنم درست بود (چراق هاروشن میشدن)ولی وقتی یک بار روشن و خاموش کردم ولتاژ برقش کم شد مثلا چراق جلو نارنجی میشد.
مشکل از چیه.
ممنون

mohammadkurd
18-05-1395, 07:33 قبل از ظهر
سلام داداش لطف کنید بفرماید چند امپر گذاشتین و باطری فابریک خودش چند آمپر بود؟اگر چناچه باطری جدید از باطری فابریک موتور سیکلت آمپرش کمتر باشه پس قدرت ولتاژدهی به همه ی وسایل موتور اعم از بوق,راهنما ها,چراغ جلو... نداره اما اگر باطری جدید آمپرش با باطری فابریک یکی هستش پس مشکل شما از شارژ کن موتور هست معیوب شده و قدرت شارژ مجدد باطری رو نداره و باید تعویض بشه درزم قبل از تعویض شارژ کن باطری تون رو بدین به یه باطری ساز کامل شارژش کنه اگر مشکلتون حل نشد بازم درخدمتم.