PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افرود اهار _ شهرستانک

نیما نادری
05-06-1390, 09:17 قبل از ظهر
آفرود جمعه .....

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Alavi
05-06-1390, 11:01 قبل از ظهر
سلام آقای نادری.
مبارک باشه . موتورتون خیلی خوشرنگه. ایشالا چرخش براتون بچرخه.:smilies(182)::5:

فقط نگفتید که عکسها مربوط به کجاست؟

نیما نادری
05-06-1390, 12:50 بعد از ظهر
مخلص جناب علوی

سلامت باشید روان + کمی تغییرات میشه این :

:smilies(113):

از قدیم گفتن ننه که نیست باید با زن بابا ساخت !!!

alip
05-06-1390, 11:34 بعد از ظهر
موتور اقاى نادرى كدومه تو اين عكسا؟

Alireza
05-06-1390, 11:42 بعد از ظهر
روان ابی باید باشه

Babak
05-06-1390, 11:47 بعد از ظهر
حاج نیما ماشاالله از کویر در اومدی ساخته بهت :sarma:

حسـن
05-06-1390, 11:59 بعد از ظهر
نیما شما که همه مدل تریلی را امتحان کردی نظرت در مورد روان چی بود؟ البته جاش اینجا نیست ولی یه کوچولو بتوضیح:clap:

nopo
06-06-1390, 12:16 قبل از ظهر
مخلص جناب علوی

سلامت باشید روان + کمی تغییرات میشه این :

:smilies(113):

از قدیم گفتن ننه که نیست باید با زن بابا ساخت !!!

از یکم خیلی بیشتر!!

نیما نادری
06-06-1390, 01:08 قبل از ظهر
پ نه پ فقط اگزوزو عوض کنم میشه خوده این !!!

قدیمم گفتم الانم میگم : روان نسبت به قیمتش امکانات خوبی داره و میشه باهاش مسافرت های آفرود/آنرود رفت

من برام فرقی نمیکنه موتور چیه به سرویس موتور حساسم و سعی میکنم بهترین شرایط رو داشته باشه

یک موتور خیابونیه دیگم دارم 4 سالیه سوارم و بدبخت خیلی شلاق خورده و نگاه میگنی عینه صفره اینه که فرقی نمیکنه باید با موتور حال کرد تا بهت حال بده

ktm رو خیلی دوست دارم . خدا نعلت کنه اونی که عشقو از من گرفت ... ولی موتور قدرت مندیه پر خرج و پر استهلاک با لوازم یدکیه گران و متولیان نادان !!!

ریحو از روان کمی قویتر و سبکتر و فرزتر و پور دور تر و مهندسی تر کم استهلاک تر با لوازم گران قیمت و نایاب

alip
06-06-1390, 01:42 قبل از ظهر
بس بياييد اعتراف كنيم كه تقريبا همه موتورايى كه داريم سوارميشيم جه داخلى جه خارجى براى يدكيش بايد دست به دامان كسايى يا جاهايى بشيم كه هيجكس تو هيج كشورى باور نميكنه در نتيجه مسيله نخريدن فلان موتوربدليل كمبود قطعه منتفيه.......ببخشيد اكه جاى اين صحبت اينجا نبود:24:

نیما نادری
06-06-1390, 10:02 قبل از ظهر
روان لوازمش مثل ریگ ریخته و این منو خیلی خوشحال کرد ولی موتورهای آفرود خارجی دل آدم رو میبره ولی خدمات و متولیاش حالت تهوع به آدم میده