PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین کروزر موجود در ایران؟(از نظر کیفیت ،قیمت ،شتاب و ...)

imported_majid-pazhand
05-02-1392, 10:13 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان به نظر شما بهترین کروزر موجود در ایران چیه؟ البته با در نظر گرفتن تمام جوانب. لطفا نظرتون رو با دلیل و نقاط ضعف و قوت بیان کنید

BKING
05-02-1392, 10:21 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان به نظر شما بهترین کروزر موجود در ایران چیه؟ البته با در نظر گرفتن تمام جوانب. لطفا نظرتون رو با دلیل و نقاط ضعف و قوت بیان کنید

به نظر من اولین گزینه هیوسانگ آکویلا هست بعد از اون اونجر
[Only registered and activated users can see links]

imported_majid-pazhand
05-02-1392, 10:28 بعد از ظهر
عرض کردم از تمام جوانب اکوییلا شاید از لحاظ فنی قدرتمند باشه اما به نظر شما قیمتش مناسبه؟ یا اونجر از لحاظ کیفیت و شتاب در حد معقولیه اما از لحاظ ظاهری زیبا و در هد هارلی هست؟ جسه ش کوچیک نیست؟

BKING
05-02-1392, 10:37 بعد از ظهر
عرض کردم از تمام جوانب اکوییلا شاید از لحاظ فنی قدرتمند باشه اما به نظر شما قیمتش مناسبه؟ یا اونجر از لحاظ کیفیت و شتاب در حد معقولیه اما از لحاظ ظاهری زیبا و در هد هارلی هست؟ جسه ش کوچیک نیست؟

شما گفتید در ایران - در ایران بیشتر این کروزرها موجود هستند که پلاک می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند

اگر بخواهیم از بهترین کروزها نام ببریم می تونیم از Suzuki Boulevard و یا Yamaha VMax نام ببریم

Ali
05-02-1392, 10:38 بعد از ظهر
اکویلا موتور خیلی خوبیه و از نظر شتاب و سرعت و کلا موارد فنی دیگه خیلی خیلی از اونجر سرتر هستش و اصلا این دو قابل مقایسه نیستند اما

در عوض اونجر موتوریه که میشه خیلی راحتتر و بیشتر سوارش شد و هزینه نگهداریش هم خیلی نسبت به اکویلا کمتر هستش ولی غیر از این نمیتونه با اکویلا رقابت کنه اکویلا بخاطر دو سیلندر بودنش خیلی صدای قشنگی هم داره اندازش هم نسبتا مناسب هست ولی اونجر برای داخل شهر و ترافیک و... خیلی خیلی راحتتر هست درکل این دوتا بهترین کروزرهای کشور هستن ولی کلاسشون کاملا باهم متفاوت هست...

imported_majid-pazhand
05-02-1392, 10:44 بعد از ظهر
از نظر قیمت چی؟

BKING
05-02-1392, 10:47 بعد از ظهر
از نظر قیمت چی؟

از نظر قیمت متاسفانه هیوسانگ با توجه به پلاکداربودن قیمت بالایی داره تنها گزینه اونجر هست

Ali
05-02-1392, 10:48 بعد از ظهر
از نظر قیمتی هم قیمت جفتشون مناسبه اما بنظر من اگر کسی بتونه اکویلا رو خریداری کنه حتی نباید به اونجر فکر کنه چون واقعا قابل مقایسه نیستن

imported_majid-pazhand
05-02-1392, 11:34 بعد از ظهر
شنیدم قطعات اکویلا هم نایاب و هم گرونه درسته؟

imported_majid-pazhand
06-02-1392, 12:56 قبل از ظهر
اصلا اساتید لطف کنید یه مقایسه اجمالی بین مودناس جگه و ونوکس و هیوسانگ جی وی انجام بدین لطفا

BKING
06-02-1392, 08:53 قبل از ظهر

بله درسته

Ali
06-02-1392, 09:16 قبل از ظهر

بله درسته البته قطعات اونجر هم اونقدر فراوون و ارزون نیست اما بازم هرچی باشه از اکویلا خیلی بهتره

imported_majid-pazhand
06-02-1392, 03:26 بعد از ظهر
با توجه به این گرونی الان قیمت صفر اکویلا چنده؟ اصلا صفرش هست؟

BKING
06-02-1392, 03:59 بعد از ظهر
با توجه به این گرونی الان قیمت صفر اکویلا چنده؟ اصلا صفرش هست؟

تلفن کویر موتور وارد کننده این موتور می تونید تماس بگیرید بپرسید

تلفن دفتر مرکزی : 88916111 -21-98 + (50 خط)

imported_majid-pazhand
07-02-1392, 08:01 بعد از ظهر
امروز چند بار زنگ زدم کسی جواب نداد فکر کنم فرار کردن:d:d:d

imported_majid-pazhand
15-02-1392, 11:49 بعد از ظهر
بچه ها مشارکت کنید .کروزایی که میشناسید رو معرفی کنید .:goldving:rose:

Ali
16-02-1392, 12:13 قبل از ظهر
بچه ها مشارکت کنید .کروزایی که میشناسید رو معرفی کنید .:goldving:rose:

کروزر خوب خیلی زیاده اما فعلا تو بازار ایران همین دوتا خوبن یکی اونجر یکی اکویلا البته یک سری موتورای تک دیگه هم هستن نمونش یه موتوری که از روی هندا تویین های پلیس طراحی شده و تایوانی هم هست و به تعداد خیلی کم وارد شده

imported_majid-pazhand
17-02-1392, 12:26 قبل از ظهر
2 روز پیش رفتم موتور فروشی یه جا گفت یه سری موتور طرح هارلی جدید اومده هنوز تو مغازه ش نیاورده بود تو انبار بود گفت بریم ببینیم منم وقت نداشتم قرار بود بعدا برم ولی نشد .میگفت 200 سی سی ولی مارک و .. رو وقت نشد سوال کنم کسی اطلاعی داره جدید چی اومده تو بازار؟

Ali
17-02-1392, 07:22 قبل از ظهر
2 روز پیش رفتم موتور فروشی یه جا گفت یه سری موتور طرح هارلی جدید اومده هنوز تو مغازه ش نیاورده بود تو انبار بود گفت بریم ببینیم منم وقت نداشتم قرار بود بعدا برم ولی نشد .میگفت 200 سی سی ولی مارک و .. رو وقت نشد سوال کنم کسی اطلاعی داره جدید چی اومده تو بازار؟

اگر موتور درست و حسابی باشه که خیلی عالیه اما احتمالا اونم یک موتور چینی هستش :-/ :gg