PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کیپس چیست؟

kianoosh
08-11-1391, 05:01 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

imported_shahram
09-11-1391, 01:17 قبل از ظهر
ممنون کیا نوش جان.
راستیتش من نمیدونم شغل شما چیست و تا چه حد در مورد موتور سر در میارین.
من تا حدی مطلب شمارو قبول دارم ولی تو بعضی از جاهاش اشتباهی نوشتین.

کیبسو میشه یک نو نیتروژن توصیفش کرد که بر اثر معکوس گشیدن پشت سر هم و یا چندین بار دست گازو پور کنین و ولش کنین کیپس ازاد میشه.

و این کیبس تو بندیت هستش. و بیشتر موتور های موجود این کیپسو دارن.
و فکر نکنم کوازاکی اینو درست کرده باشه و حق کوپی رایتشو به شرکتهای دیگه هم داده باشه.:-?

amir.cdi
22-11-1391, 08:13 بعد از ظهر
یه چیزه خوبیه=d>
نعمتیه خدای 2ترک تو سینه کشی انگار فرشتها از اسمون میان از پشت کمک موتور

imported_shahram
23-11-1391, 10:39 قبل از ظهر
بله داداش.
واقعا یه نعمت برای موتور هستش.

Ali
23-11-1391, 12:15 بعد از ظهر
کیپس فقط برای موتورهای دو زمانه وجود داره و ربطی به معکوس و گاز و اینا نداره دور موتور تو هر دنده ای بره بالا حالا تو هر موتوری یه دور موتور خاص کیپس عمل میکنه و شرکتهای دیگه هم همشون این سیستم رو دارن منتها با نامهای دیگه کلا موتورهای دو زمانه ی اسپرت یا تریل و کراس این سیستم رو دارن و به طور خلاصه میشه گفت نوعی سیستم کمی تنفسی برای موتور دو زمانه

amir.cdi
25-11-1391, 03:03 بعد از ظهر
د نه د داش علی اینجارو خراب کردی کیپس به گاز و نیم کلاج بستگی داره
مثلا شما داری با دنده 4 میری دور موتور روی 3 4 هست همینتوری دور موتور زیاد میکنی میرسه رو 9 ینی اخرش کیپس باز نمیشه .
ولی در همون دور 3 4 شما یه نیم کلاج کن بعد گاز بده اونوقت کیپس باز میشه همینتوری تلکی نیست که :d

Ali
25-11-1391, 03:15 بعد از ظهر
امیر من تا حالا دوتا زد ایکس رو سوار شدم هیچ کدومش با نیم کلاچ کیپسش عمل نمیکرده موتوری که سالم باشه باید با بالا رفتن دور موتور از یه حد مشخصی کیپسش عمل کنه اون موتورایی که میگی حتما تنظیم نبودن

amir.cdi
25-11-1391, 06:02 بعد از ظهر
اخه علی جان به من نگو دیگه موتور تنظیم نبود .
کیپس برا بالا رفتن دور موتور هست ولی نه اروم اروم بلکه باید شک به موتور وارد بشه

Ali
25-11-1391, 06:18 بعد از ظهر
میدونم امیر جان تو خودت دوزمانه باز هستی اما همه جا مطالبی که گفته شده اینه که با بالا رفتن دور موتور به کار میافته شاید تو موتور های خاصی نیاز به شوک داره اما اکثرا خود به خود دور که بالا میره به کار میافته

BKING
26-11-1391, 01:05 قبل از ظهر

اخه علی جان به من نگو دیگه موتور تنظیم نبود .
کیپس برا بالا رفتن دور موتور هست ولی نه اروم اروم بلکه باید شک به موتور وارد بشه

کیانوش گفت دور بالای 6000 یعنی ممکنه زیر 6000 دور هم عمل کنه ؟

erfi_747
17-07-1393, 10:44 بعد از ظهر
یکم بیشتر توضیح میدید ما هم متوجه بشیم ..

Samooel
13-02-1401, 04:30 قبل از ظهر
سیستم تزریق سوخت قدرت=Kawasaki Injection Power System=KIPS