PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سفر دور ایران

motor-gasht
08-11-1391, 02:56 بعد از ظهر
گروه موتور سواری موتور گشت به عنوان یکی از اولین حرکت های خود در عرصه مسافرت با موتور سیکلت تصمیم به انجام مسافرتی به مسافت 5000 کیلومتر و با شعار خلیج همیشه فارس در مسیری از تهران تا خلیج فارس و طی مسافت 1000 کیلومتری بر لب ساحل این خلیج و باز گشت به تهران گرفته است که طی آن مسیر زیر را می پیماید :
A تهران- B قم- C کاشان- D اصفهان- E شهرکرد- F شیراز- G بوشهر (آغاز 1000 کیلومتر حرکت بر لب سواحل خلیج فارس)-جزیره کیش- H بندر عباس-جزیره قشم - I کرمان- J یزد- K سمنان - L تهران
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
جدا از هدف اصلی این سفر که تاکید بر نام پر افتخار خلیج همیشه فارس است هدف دیگرما به تصویر کشیدن مناطق و مناظر گردشی و معرفی آنها در طول این مسیر است که تمام تلاش ما بر آن است که سفر پیش رو را به صورت تمام و کمال ثبت و ضبط کنیم تا منبع مناسبی باشد برای کسانی که علاقه به این گونه سفر ها دارند.
به امید روزی که شاهد افزایش اینگونه سفر های مهیج و مفرح باشیم.

BKING
08-11-1391, 03:10 بعد از ظهر
سلام

ضمن خوش آمد گویی:flowers

لطفا مارو از مراحل این سفر و مشکلات احتمالی و اتفاقات و.... بی خبر نگذارید

ممنون

motor-gasht
08-11-1391, 11:52 بعد از ظهر
بلخره سفرم چهار شنبه 4-11-91صر شروع شد.

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
تهران شروع حرکت
از تهران به سمت جاده قم حركت كردم.شب رو قم خونه دوستم مستقر شدم.شب شام رو مهمون ايشون شديم رستوران ايتالياي رز که غذای خيلي خوبی داشت.قم خيلي پيشرفت كرده و بزرگ شده.دیدنش خالی از لطف نیست.
ورودی اتوبان خلیج فارس تهران - قم
صبح پنج شنبه 5-11-91 هم از قم به سمت كاشان راه افتادم و حدود 2 ساعت بعد به كاشان رسيدم و به سمت ديدن باغ فين رفتم .موتور رو بغل كلانتري روبروي باغ گذاشتم.امنيت كاشان عالي بود.كلانتري هم لطف كردن برا پارك موتور اجازه دادند.بليط گرفتم رفتم داخل باغ و سيع كردم عكس هايي بگيرم تا زيبايي اين باغ ايراني رو نمايش بده.
[Only registered and activated users can see links]جاده قم -کاشان
ورودی شهر کاشان
باغ فین کاشان
باغ فین کاشان

بعد از بازديد از باغ راهي تپه هاي تاريخي سيلك شدم.كه اونجا هم حراست اجازه داد موتور رو داخل ببرم .اونجا با آقاي اعتماد كه موزه سيلك رو اداره ميكردند هم صحبت شدم كه از تپه و شرايط تاريخي و اينكه تپه سيلك اولين دهكده جهاني هست(اولين جايي كه يه عده دور هم جمع شدن و خارج از غار يه دهكده درست كردن) و اينكه سيلك يه تپه مصنوعي هست (چون در هر دوره ساختمان ها روي ساختمان هاي فرو ريخته قبلي بنا شده) گفتن.پيشنهاد ميكنم حتما بهش سر بزنيد كه خيلي جالب و قشنگه.
تپه تاریخی سیلک کاشان
تپه تاریخی سیلک کاشان

بعد از اينكه اين آثار رو ديدم و ميخواستم برگردم تو اتوبان و ادامه مسير به ابيانه رو ادامه بدم چشمم به تابلوي ساده اي افتاد كه متنش اين بود: از آسايشگاه گلابچي هم ديدن فرماييد.يه تابلوي ساده بود ولي نتونستم چشمم رو روش ببندم و شروع كردم به پرسجو از مردم شهر.بعد از پيدا كردن مسير راهي آسايشگاه شدم.خلاصه رسيدم در ورودي آسايشگاه.بعد از پارك موتور از اتاق نگهباني خواستم كه ديدن مدد جو ها برم كه با روي خوش بهم گفتن ساعت ملاقات 3-6 هست .گفتن نميشه الان ديدن كنيد كه بعد از توضيح اينكه مسافر هستم پذيرفتند و دفتر روابط عمومي رو بهم نشون دادن.خلاصه وارد مجموعه شدم و راهي دفتر روابط عمومي آسايشگاه شدم كه اونجا با آقاي اشتري كه مدير روابط عمومي مجموعه بودن كه بسيار خوش برخورد و خوش اخلاق بودن روبرو شدم.بعد از توضيح سفرم و كمي گفتگو با هم رفتيم تا از سالن ها ديدن كنيم.البته اجازه عكس برداري رو هم بهم دادن.خلاصه از توضيحات راجع مجوعه شروع شد كه بنيان گذار اين مجموعه آقاي گلابچي بودند و...كه توضيحاتش رو در آدرس سايت آسايشگاه ([Only registered and activated users can see links]) خودتون ببينين [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) .خلاصه اول ديدن مادر بزدگ هايي كه اونجا بودن رفتيم.آقاي اشتري و كاركنان خيلي خوش برخورد بودن با مدد جويان.با اونها يكم هم صحبت شديم و بعد از او به سالن مدد جويان ذهني رفتيم كه خيلي خوب بود با شوخي و بگو بخند باهاشون گذشت و ادامه سالن ها.خيلي خوب و پر محتوا بود برام .يچيزي كه باعث شد در اين مورد بنويسم اينكه اگر از كاشان رد شديد حتما يه سر به اين آسايشگاه گلابچي بزنيد.از طرفي چيزي كه فكنم خيلي وقتا خيليا فراموش ميكنيم اينه كه يادمون ميره پدر مادر هاي ما نياز به محبت ما دارند هرچند شكسته يا از پا افتاده باشند.و خيلي از كساني كه در آسايشگاها هستند كسي رو ندارند و با ديدن كساني كه بديدنشون ميان خيلي روحيشون عوض ميشه.در آخر هم كه با بچه هاي مجموعه خداحافظي كردم و راهی خانه های تاریخی کاشان شدم شدم.
آسایشگاه گلابچی
یاد بود بنیان گذار آسایشگاه گلابچی

آسایشگاه گلابچی
آسایشگاه گلابچی
آسایشگاه گلابچی
آسایشگاه گلابچی
آسایشگاه گلابچی

به خیابان علوی كه شروع خانه های تاریخی هست رسیدم به علت پيدا نكردن پاركينگ يا كلانتري نزديك اين آثار (چون وسايل روي موتور بود) فقط از بيرون عكس گرفتم و از مردم اطلاعاتش رو پرسيدم.البته براي ابيانه هم ديرم شده بود چون هوا داشت تاريك ميشد.
خانه تاج از مجموعه خانه های تاریخی کاشان

خانه های تاریخی کاشان
یخچال قدیمی کاشان
بعد از اون راهي ابيانه شدم.كه بعد از كاشان حدود 50 كيلومتر بعد خروجي داره كه با يه جاده فوق العاده قشنگ روبرو شدم.واقعا جاده ابيانه تا خود شهر برام لذت وصف نشدني داشت.تنهايي توي جاده اي كه هم كوهستاني بود هم اتوباني.به ابيانه رسيدم هوا داشت تاريك ميشد.ارتفاع از سطح دریا حدود 2700 متر از روی gps و دما -7/-6 درجه بود. خلاصه شروع كردم به عكاسي و گرشت تو شهر كه با يكي از ساكنين اين شهر قشنگ روبرو شدم و باهم گرم صحبت شديم كه از ابيانه تا زندگي و همه چي باهم گفتيم.ايشون پدرشون اهل ابيانه و مادرشون از دولاب تهران و ساكن تهران كه بعد از اينكه خودش ازدواج كرده بود از تهران زده بود بيرون و برگشته بود شهر پدريش.خودشون هم اهل موتور سواری و بیشتر offroad بودن.بعد از صحبت نسبتا طولانی از ابيانه به سمت نطنز حركت كردمتا به اتوبان برسم و مسيرم رو به اصفهان ادامه بدم.
جاده ابیانه
شهر ابیانه

شهر ابیانه[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
شهر ابیانه
جاده نطنز هم خيلي قشنگ و خوب بود.نطنز برای سوخت گیری توقف داشتم.
ورودی شهر نطنز
بعد از اون وارد اتوبان کاشان اصفهان شدم .تا اصفهان نزديك به 115 كيلومتر رانندگي كردم تا به اصفهان رسيدم و مستقيم اومدم خونه يكي از اقوام.امشب رو استراحت ميكنم و 2- 3 روز اصفهان هستم تا هم اقوام رو زيارت كنم هم از تمام آثار باستاني و شهر براتون عكس بگيرم تا آشنا شين.
جاده کاشان - اصفهان
پایان اتوبان کاشان - اصفهان

با توجه به اینکه تعداد عکس ها زیاد بوده کل عکس هارا میتونید از لینک اینجا ببینید و یا در فیس بوک به ادرس facebook.com/motorgasht

imported_shahram
09-11-1391, 01:00 قبل از ظهر
ایول داداش دمت گرم. خوش بگذره.:flowers

BKING
09-11-1391, 10:18 قبل از ظهر
سلام

ممنون علی جان موفق باشی

بازم تونستی به نت دسترسی داشتی مارو بی خبر نزار

motor-gasht
10-11-1391, 09:48 بعد از ظهر
توضيحات سفر و شهر اصفهان

براي ديدن عكس هاي بيشتر ميتونين از لينك اينجا ([Only registered and activated users can see links]) برويد.

خوب بالاخره پنج شنبه شب 5-11-91 رسيدم اصفهان.بعد از رسيدن مستقيم راهي خونه عمه ام شدم و خلاصه از اون جهت كه سرزده رفتم خونشون (معمولا سرزده ميام)ولي اينبار چون با موتور اومده بودم ديگه چشتون روز بد نبينه نصف فاميل پشتشون لرزيد.شروع شد پرسجو كه چرا اين كارو كرديو اينا.كلا يكي دو نفر تونستن راحت كنار بيان و بقيه يمقداري زمان برد تا از شك خارج شن.بعضي ها هم سعي كردن منصرفم كنن كه تا حالا موفق نشدن خدارو شكر.

خلاصه 5-6 روز اصفهان موندم تا هم فاميل رو سر بزنم هم اصفهان رو بگردم و عكس بگيرم وخدارو شكر 2 شنبه با صحبت و هماهنگي كه با هيئت موتور سواري و ماشين سواري اصفهان شد اقاي اسماعيلي دبير هيئت با هيئت شهر كرد و شيراز همانگ كردن كه در اين دو شهر كمك هاي لازم رو بهم بكنند و براي شيراز خوا***هي رو تدارك ببيند و بقيه مسير رو هم با هماهنگي هيئت و حمايتشون ادامه بدهم.

انشالا فردا صبح (چهار شنبه 11-11-91) راهي ادامه مسير ميشم و به سمت شهر كرد و بعد شيراز ميشم. از اصفهان يه مقداري عكس گرفتم كه در زير ميارم تا شمام از اين شهر قشنگ لذت ببريد.البته بايد ببخشيد كه از تمام شهر و آثار باستاني اين شهر قشنگ عكس نميتونم بذارم چون واقعا زياد هست.

در مورد جاهايي كه رفتم با توضيح يكي از دوستان براتون مينويسم تا با تاريخچه جاهاي تاريخي اصفهان اشنا تر شين.فقط يكم كتابي هست متنش:

میدان نقش جهان

میدان نقش جهان میدان بزرگ مستطیل شکلی در شهر اصفهان در کشور ایران است که از سوی ساختمان*های دوره صفوی محصور شده*است. اگرچه نقش جهان پیشینه*ای کهن*تر از دوران صفوی دارد، ولی میدان نقش جهان به شکل امروزین، در دوره سلطنت شاه عباس صفوی پایه*گذاری شده*است. در گذشته این میدان جایگاه برگزاری آیین های گوناگون و بازی چوگان بوده و امروزه یک گردشگاه همگانی و جایگاهی برای برگزاری نماز جمعه و آیین های ملی و مذهبی می*باشد. مغازه*های تاریخی پیرامون میدان جایگاه عرضه صنایع دستی است. در این سالها، بین شهرداری اصفهان و یونسکو درباره ی مخدوش شدن نمای میدان به دلیل وجود برج جهان نما در نزدیکی میدان، گفتمان زیادی رفته است. نگاره این میدان در پشت اسکناس*های بیست*هزار ریالی نهاده شده است.این میدان در گذشته نه چندان دور بزرگترین میدان جهان و امروز دومین میدان بزرگ جهان است.

[Only registered and activated users can see links]میدان نقش جهان-اصفهان

[Only registered and activated users can see links]میدان نقش جهان-اصفهان

مسجد شیخ لطف الله

مسجد شیخ لطف الله (ساخته شده در ۱۶۰۲ - ۱۶۱۹ میلادی) یکی از مسجدهای تاریخی و شناخته شده شهر اصفهان است. این مسجد شاهکاری از معماری و کاشی‏کاری قرن یازدهم هجری است به فرمان شاه عباس اول در مدت هیجده سال بنا شده و معمار و بنای مسجد استاد محمدرضا اصفهانی بوده است. تزئینات کاشی‏کاری آن در داخل از ازاره‏ ها به بالا همه از کاشی های معرّق پوشیده شده است. باستان*شناسان خارجی در مورد عظمت معماری این مسجد گفته‏ اند: «به سختی می توان این بنا را محصول دست بشر دانست».

[Only registered and activated users can see links]مسجد شیخ لطف الله

عالی قاپو

عالی*قاپو (به ترکی به معنی «درگاه بلند»ساختمانی است که در واقع درب ورودی دولتخانه صفوی بوده*است و در ابتدا شکلی ساده داشته و به مرور زمان و در طول سلطنت شاه عباس طبقاتی به آن افزوده شدند و در زمان شاه عباس دوم ایوان ستوندار به آن افزوده شد. این بنا در ضلع غربی میدان نقش جهان و روبروی مسجد شیخ لطف*الله واقع شده*است. ارتفاع آن ۳۶ متر است و ۶ طبقه دارد که با راه*پله*های مارپیچ می*توان به آنها رسید.

[Only registered and activated users can see links]عالی قاپو

سی وسه پل

سی*وسه*پل یا پل الله*وردی خان روی زاینده رود در شهر اصفهان زده شده*است. این پل که شاهکاری بی همتا از آثار دوره پادشاهی شاه عباس یکم است، به هزینه و بازبینی سردار سرشناس او الله وردی خان بنا شده*است. نام*های دیگر این پل «سی و سه پل» و «پل سی و سه چشمه» و «پل چهارباغ» و «پل جلفا» و سرانجام «پل زاینده رود» است.

[Only registered and activated users can see links]سی*وسه*پل

پل خواجو

پل خواجو، در شهر اصفهان و بر روی رودخانه زاینده*رود در شرق سی وسه پل قرار دارد. این پل را پل شاهی و بابا رکن الدین و شیراز و حسن آباد هم نامیده*اند و از بناهای شاه عباس دوم صفوی است که در سال ۱۰۶۰ هجری بنا شده*است. درازای پل ۱۳۳ متر و پهنای آن ۱۲ متر است. این پل را به نامهای دیگری نیز خوانده*اند ولی به سبب قرار گرفتن در محله خواجو به پل خواجو بنام است.

[Only registered and activated users can see links]پل خواجو

کلیسای وانک

کلیسای وانک یا آمنا پرکیج نام کلیسایی است در محله جلفای اصفهان که از روی کلیسای سنت استپانوس در جلفای آذربایجان کپی برداری شده*است. این کلیسا از کلیساهای تاریخی ارمنیان اصفهان می*باشد و در زمان شاه عباس دوم ساخته شده*است. وانک در زبان ارمنی به معنی صومعه است.

[Only registered and activated users can see links]کلیسای وانک

موزه كليساي وانك

این موزه در سال ۱۸۷۱ در کلیسای وانک ساخته شد.بعد از کتابخانه موزهٔ این کلیسا قرار دارد. این مکان محل نگهداری اجناس گرانقیمت و نایابی است که در دنیا نظیر آنها وجود ندارد باید گفت که بیشتر این اموال گرانقیمت و نایاب به وسیلهٔ مردم هدیه شده*اند که اهدای این اموال بیشتر برای آن بوده که جایگاه مناسبی برای یادگارهای گذشتگان وجود داشته باشد تا آیندگان بدانند پدرانشان که بودند و چه کردند.

در این مکان از انجیل*های زیبایی نگهداری می*شوند که یکی از آن انجیلها کوچک*ترین انجیل دنیا است که با هفت زبان نوشته شده و هفت گرم وزن دارد.

[Only registered and activated users can see links]دستگاه چاپ جزء اولین دستگاهای چاپ ایران ساخت انگلستان -کلیسای وانک[Only registered and activated users can see links]کوچک ترین کتاب دنیا که در آلمان چاپ شده است-کلیسای وانک[Only registered and activated users can see links]کوچک ترین کتاب دنیا که در آلمان چاپ شده است-کلیسای وانکچهلستون

باغ چهلستون که بالغ بر ۶۷۰۰۰ متر مربع مساحت دارد، در دوره شاه عباس یکم احداث آن آغاز شد و در وسط آن عمارتی ساخته شده بود. در سلطنت شاه عباس دوم، ساختمان تکمیل شد و در ساختمان موجود مرکزی، تغییرات کلی داده شده*است و تالار آینه، تالار ۱۸ ستون، دو اتاق بزرگ شمالی و جنوبی تالار آینه، ایوانهای طرفین سالن پادشاهی و حوض بزرگ مقابل تالار با تمام تزیینات نقاشی و آئینه کاری و کاشی کاری دیوارها و سقفها افزوده شده*است.

[Only registered and activated users can see links]چهلستون[Only registered and activated users can see links]چهلستون[Only registered and activated users can see links]چهلستون[Only registered and activated users can see links]چهلستونمهمانسرای عباسی

هتل شاه عباس يا مهمانسرای عباسی یکی ازهتل*های بزرگ ایران و شهر اصفهان است که به دلیل معماری آن، که از معماری دوران صفوی الگو گرفته است، و نیز واقع شدن آن در میان بافت تاریخی اصفهان دارای اهمیت فراوان است.

[Only registered and activated users can see links]مهمانسرای عباسی

چايخانه سنتي آزادگان

اين چايخانه يكي از چايخانه هاي قديمي اصفهان در پشت ميدان امام هست.چيزي كه اين چايخانه را متفاوت يا قابل توجه محيط آن و ميزان وسايل عتيقه اي هست كه سر تا سر اين چايخانه را پوشانده است.از عكس هاي قديمي تا سكه هاي قديمي و ... از درو ديوار آن اويزان است كه صاحب اين چايخانه در طول سالها جمع آوري كرده است.و هيچ كدام را به كسي نميفروشد.(اين متن از خودم بود )

[Only registered and activated users can see links]

چايخانه سنتي آزادگان
سكه هاي تاريخي-چايخانه سنتي آزادگان [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

كوه صفه

مجموعه ارتفاعات معروف به کوه صفه با بلندترین نقطه ارتفاعی 2257 متر در جنوب غربی اصفهان واقع است . این کوه از شمال به جاده کمربندی از غرب به کوه های تخت رستم و دره خان ، از شرق به شهرک ها و مجتمع* های مسکونی و از جنوب به اراضی باز و خط آهن منتهی می *شود .

كوه صفه

ولي جدا از همه مزه هاي اين سفر بگذريم مزه اين يكي خيلي به دلم چسبيد خودتون عكسشو ببينين كه چجوري تو بغلم خوابش برد

[Only registered and activated users can see links]نوه عمه ام

مرسي از اينكه وقت گذاشتين و مطالب اين قسمت سفرم تا اينجا را (اصفهان) مطالعه كرديد.ممنون ميشم از نظراتتون با خبرم كنيد و كمي و كاستي هارو بهم بگين.انشالا چهار شنبه 11-11-91 اصفهان را ترك ميكنم و به سمت شهركرد و شيراز حركت ميكنم.براي ديدن عكس هاي بيشتر ميتونين از لينك اينجا ([Only registered and activated users can see links]) برويد.

imported_sajjad
11-11-1391, 12:09 قبل از ظهر
عالی بود زحمت کشیدی مواظب خودت باش / موفق باشی

imported_Alireza
11-11-1391, 04:55 بعد از ظهر
بسیار عالی بود ممنون
یه توضیحاتی هم از هودتون سن کار محل سکونت اصلی تجربه نوع موتور ؟
تنهایی رفتین ؟
سردی هوا مشکلی نداشت ؟
بارندگی؟
امنیت از دزدان بین راه ؟ چاقویی چیزی؟
یه چیز دیگه بهتر نبود شما که تا اونجا میرن یه یکهفته ای رو هم به جزیره کیش نسبت میدادیدن؟چون تو فصل زمستان اونجا اب و هواش خیلی جالب و خوب هست
برای جمل بار با موتور چی کردین؟
پلیس کنترل کرده تا اینجای سفر تا الان یا نه ؟

imported_shahram
12-11-1391, 12:59 قبل از ظهر
واقعا خوش به حالت.
خوش بگذره داداش.

داداش علی رضا همه ی سوالای که میخواستم بپورسم خودت پورسیدی.

motor-gasht
02-12-1391, 02:00 قبل از ظهر
بسیار عالی بود ممنونیه توضیحاتی هم از هودتون سن کار محل سکونت اصلی تجربه نوع موتور ؟تنهایی رفتین ؟سردی هوا مشکلی نداشت ؟بارندگی؟امنیت از دزدان بین راه ؟ چاقویی چیزی؟یه چیز دیگه بهتر نبود شما که تا اونجا میرن یه یکهفته ای رو هم به جزیره کیش نسبت میدادیدن؟چون تو فصل زمستان اونجا اب و هواش خیلی جالب و خوب هستبرای جمل بار با موتور چی کردین؟پلیس کنترل کرده تا اینجای سفر تا الان یا نه ؟
سلام علیرضای عزیزخودم که اسمم علیرضا هس مثل خودت.بچه تهران.کارم هم فعلا دانشجو.ولی تو تعمیرات موتور و لب تاب تخصصی دارم.(البته این دوتا خیلی به هم ربط دارن)

تنها میشه گفت ولی خدا همیشه بوده و هست سردی هوا بود و طرفای سپیدان و یاسوج (عکساشو میزارم ببینین) هوا خیلی سرد بود.4-5 ساعت رانندگی با موتور تو برفو بارون همه جامو خیس کرده بود و با دمای -18 /-19 درجه سمت سپیدان مثل کولر ابی شده بودم.ولی زیبایی جاده برف و .... همه سختیارو شیرین کرد.سرما اونقدر بود که نقاب کلاه از تو یخ میزد و برفی که روی نقاب میخورد رنگ نقاب کلاهو کامل خراب کرد.عکسای قبل از یاسوج -شیراز رو ببینین و بعدشو قشنگ معلومه.
امنیت عالی.تا اینجا که هستم و اومدم.(میناب بعد از بندرعباس به سمت چابهار) 5300 کیلومتری که اومدم امنیت عالی بوده.وسایل کمکی همراهم هست از طرفی هم خودم رشتم رزمی هست و ایشالا که به هیچ کدوم نیازی نشه

کیش-قشم و ... رو رفتم تا اینجا.تمام جاهای دیدنی تو مسیر رو سعی کردم برم.مثلا برای کیش رفتن 260 کیلومتر از بندر عباس برگشتم بندر چارک تا برم کیش و برگشتم سرجمع 520 تا بدون احتساب قشم.
برا حمل وسایل کیف مخصوص تهران دادم دوختن برا موتور و با اونا وسایل رو جابجا میکنم.
پلیس چک میکنه.مدارک و ... و خیلی خوش برخوردن تا اینجا مشکلی نداشتیم خدارو شکر

imported_Alireza
03-12-1391, 11:01 بعد از ظهر
واقعا عالی هست موفق باشید
افتخار میکنیم

BKING
06-01-1392, 11:22 بعد از ظهر
خبر منتشر شده از خبر گذاری ها ازmotor-gasht ([Only registered and activated users can see links]) (علیرضا عسگری)

باشگاه خبرنگاران:
[Only registered and activated users can see links] 8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B1%D8%AF-%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D8%B2%D8%A7%D9%87%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D8%AF
خبرگزاري فارس:
روزنامه روزنامه هرمزگان :

خبر گزاري مهر :
خبرگزاري جمهوري اسلامي ايران (ايرنا):
[Only registered and activated users can see links] %D8%A7%DB%8C_%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86___%D8% AF%D9%88%D8%B1_%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86_%D8% A8%D8%A7_%D9%85%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%B1%D8%B3%DB%8 C%DA%A9%D9%84%D8%AA

imported_shahram
06-01-1392, 11:50 بعد از ظهر
داش سعید لینکا خرابه

BKING
07-01-1392, 12:02 قبل از ظهر
داش سعید لینکا خرابه

اصلاح شد

imported_shahram
07-01-1392, 12:34 قبل از ظهر
ایول داداش دمت گرم

imported_کامران.
04-02-1392, 11:22 بعد از ظهر
سلام خیلی عالی بود لذت بردم ببخشید من یکی دوتا سوال داشتم....شما چطوری از اتوبان رفتین مگه اتوبان ممنوع نیست؟؟؟؟ بعد معذرت میخوام شب کجا میموندین و موتور رو چطوری مهرو موم میکردین که دست آقا دزده بهش نرسه؟؟؟؟؟

BKING
05-02-1392, 09:50 قبل از ظهر
سلام خیلی عالی بود لذت بردم ببخشید من یکی دوتا سوال داشتم....شما چطوری از اتوبان رفتین مگه اتوبان ممنوع نیست؟؟؟؟ بعد معذرت میخوام شب کجا میموندین و موتور رو چطوری مهرو موم میکردین که دست آقا دزده بهش نرسه؟؟؟؟؟

سلام

کامران دوستمون فعلا در سفر هستند هر موقع بع اینترنت دسترسی داشته باشن جواب می دن

imported_Alireza
20-02-1392, 06:10 بعد از ظهر
کاش یکسری هم به شهر تاریخی پاییتخت صفوی و خوشنویسی قزوین هم میزدین و امنیت اینجا رو تایید میکردین تا در تابستان بتونم میزبان بچه های سایت باشم !

imported_shahram
21-02-1392, 01:26 قبل از ظهر
هنوز برنگشتن از ددر؟

BKING
21-02-1392, 07:54 قبل از ظهر
هنوز برنگشتن از ددر؟

نه برنامه سفرش طولانی تر شده طرف شما هم میاد:cbbb/

imported_علی یزدانی
22-02-1392, 10:57 بعد از ظهر
کاش یکسری هم به شهر تاریخی پاییتخت صفوی و خوشنویسی قزوین هم میزدین و امنیت اینجا رو تایید میکردین تا در تابستان بتونم میزبان بچه های سایت باشم !

اونجا که بعله صدرصد امنیتش بالاست

babak67
27-09-1393, 06:18 بعد از ظهر
imported_Alireza ([Only registered and activated users can see links])
علیرضا ناقلا داری دون می پاشیا! :)

( فقط مزاح بود! امیدوارم ناراحت نشی ;) )