PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : TVS RockZ125

imported_mojtaba180
16-10-1391, 10:24 بعد از ظهر
تی وی اس راکز
موتور 125سی سی چهار زمانه تک سیلندر دو سوپاپ هواخنک.چهار دنده کلاچ اتوماتیک با قابلیت تعویض با کلاج دستی.حداکثر قدرت11اسب بخار.حداکثر سرعت110کیلومتر در ساعت.حداکثر گشتاور10نیوتون متر.ترمز عقب کاسه ای110میلی متر.ترمز جلو دیسکی220میلی متری با دو کالیپر ترمز.تعلیق جلو تلسکوپی و تعلیق عقب کمک های گازی.سیستم راه اندازی هندل و استارت الکتریکی.تریپهای کیلومتر و آمپر بنزین دیجیتال.سرعت سنج عقربه ای.
مونتاژ شده توسط جهانرو.موتور بسیار نرمیه وسواری خوبی داره و قیمتش هم در مقایسه با رقباش یعنی ویو و گالکسی مناسبه.
این تاپیک و این هم تجربیات و دانسته های شما دوستان در مورد این موتور خوش شانس هندی:
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Ali
16-10-1391, 11:22 بعد از ظهر
موتور خیلی خیلی خوب و با کیفیتی هستش من هم این موتور را سوار شدم هم گالکسی و هم طرح ویو این موتور از نظر لرزش و صدای اضافه از طرح ویو خیلی بهتره و کلا چند پله بالاتر هست اما گالکسی از نظر نرمی و شتاب کمی بهتره

اما سیستم بسیار جالب کلاچ و سیستم صوتی این موتور خیلی ادم رو وسوسه میکنه

imported_shahram
16-10-1391, 11:27 بعد از ظهر
اره داداش منم با تو موافقم واقعا یه چیز دیگه هستن اینا مخصوصا که کلاج نداره ادمو بیشتر وسوسه میکنه.

.

Ali
16-10-1391, 11:49 بعد از ظهر
بله کاملا درسته البته شهرام جان این موتور بی کلاچ خیلی راحت و خوبه

البته این موتور مثل موتورهای کلاچ دار کلاچ داره اما دلبخواهی هست و اگر بخواید میشه بصورت بی کلاچ باهاش رفتار کنین یا موتور کلاچدار

imported_shahram
16-10-1391, 11:59 بعد از ظهر
بله داداش درسته. ولی من تو این مودل بیشتر بدون کلاج حال میکنم.

imported_rayan1359
10-03-1392, 05:17 بعد از ظهر
سلام و خسته نباشید.رادیسون150بهتره یا این؟

amam
18-09-1392, 01:23 قبل از ظهر
سلام
دوستان خوبم
برای 1 کار پژوهشی میخوام از 1 موتور برقی که با استارت روشن بشه و کلاج اتوماتیک داشته باشه قیمتش زیر 1200000تومان باشه سرعتشم نزدیک به 110 میخوام اگه باشه معرفی کنید و یا فروشگاهی هستش که من فقط موتور و باتری این وتور سیکلت بخرم اگه کسی خبری داشت که ککمکم کنه بعد گذاشتن پاسخ 1 اس به این شماره بده شرایطم جوری نیست که همیشه تو نت باشم ممنون میشم توروخدا کمکم کنید
09191426797 میلاد درویشیان