PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : LML NV150cc

imported_mojtaba180
14-10-1391, 12:51 قبل از ظهر
موتور سیکلت LML nv150 یا همون وسپای خودمون از سال 88توسط جهانرو مونتاژ وبه بازار عرضه شد و تقریبا جایگزین مدلهای موفق باجاج لگند و چیتک هست که اونا هم توسط جهانرو مونتاژ شده بودن.اینم عکس اسکوترهای باجاج:[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
این هم عکس موتور سیکلت ال ام ال150:[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
مشخصات موتور البته تا جایی که اطلاعات شخصیم قد میده!:نوع موتور:تک سیلندر چهار زمانه ی هواخنک دارای دو سوپاپ.حجم موتور:148سی سی.قدرت موتور:12اسب بخار.سیسیتم سوخت رسانی:کاربراتور پیستونی از نوع مستقیم.روغن کاری:کارتل تر.حداکثر سرعت85کیلومتر در ساعت.نوع کلاچ:غوطه ور در روغن چند صفحه ای.انتقال قدرت:چرخ متصل به انجین.
تعلیق عقب:تک کمک متصل به انجین و شاسی.جلو تک کمک پیچشی.ترمز جلو دیسکی سوراخدار و عقب کاسه ای.
این تمام اطلاعاتی بود که من داشتم.لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره یا از نت به دست آورد دری نکنه.البته با این موتور قریبه نیستم ولی دوست دارم تا اطلاعاتم کامل بشه.
یاعلی

imported_shahram
14-10-1391, 12:53 قبل از ظهر
داداش دمت گرم عجب چیزی هستش.
ولی دیگه از اینا پیدا نمیشه خیلی به سختی دیده میشه که یکی سوار این مدل موتورابشه.

Ali
14-10-1391, 10:05 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

imported_mojtaba180
14-10-1391, 10:49 قبل از ظهر
جهت اطلاع دوستان 2ماهی میشه که جهانرو مدل 200ی سیه این موتور رو به بازار داده.من خودم یدونه 150دارم.مدل صفر این موتور هم درخیابان17شهریور و هم گمرک و هم ولیعصر و همچنین در نمایندگیهای جهانرو موجوده.

Ali
14-10-1391, 10:57 قبل از ظهر
جهت اطلاع دوستان 2ماهی میشه که جهانرو مدل 200ی سیه این موتور رو به بازار داده.من خودم یدونه 150دارم.مدل صفر این موتور هم درخیابان17شهریور و هم گمرک و هم ولیعصر و همچنین در نمایندگیهای جهانرو موجوده.مجتبی جان قیمت 200 سی سیش چنده؟

imported_mojtaba180
16-10-1391, 03:49 بعد از ظهر
مجتبی جان قیمت 200 سی سیش چنده؟
سلام
این قیمتها تقریبا مال یک هفته پیش:
مدل 150سی سی:3400:عکسهای بالا
مدل 200سی سی با اتاق قدیم:3تومان
یعنی این:
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
واین هم 200سی سیه جدید یا selectهم 3300:

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Ali
16-10-1391, 06:24 بعد از ظهر
میدونم این دوتا موتور تو یک کلاس نیستن اما شتاب موتورتون نسبت به ویو چطوره؟

بیشترین سرعتی که باهاش رفتین چقدر بوده؟

از نظر کیفیت چطوره؟

راستی حجم باکش چقدره؟

imported_mojtaba180
16-10-1391, 09:29 بعد از ظهر
باز هم سلام
راستش این موتور یه مدل کاربری خاص داره و اصلا موتور شتاب و سرعت نیست
در مورد شتاب باید بگم خیلی معمولی و شاید از هوندا125 کمتر باشه.سرعت هم هر دنده ی موتور20 کیلومتر میره و در دنده4نهایتا با کمی فشار90کیلومتر رو تجربه کردم که به نظر من برای این کلاس موتور و برای رفت وآمد در شهر مناسبه.ضمنا موتور کشش مناسبی داره و سواری بسیار بسیار نرمی هم داره.در مورد باک تا حالا خالیه خالی نشده که دستم بیاد چند لیتره ولی فکر میکنم 7لیتره.مصرف هم تا حالا نگرفتم که بخوام بگم ولی برچسب مصرف انرژی رویeیه.
در مورد کیفیت باید بگم که من تا حالا آپاچی180و گالکسی130هم داشتم و کلا کیفیت جهانرو در انتخاب و تولید محصولاتش به همه ثابت شده.از لحاظ مونتاژ هم خیلی عالیه به طوری که مثلا حتی لامپ موتور رو نوع مرغوب و با مارک اسرام استفاده کردن.
در مورد کیفیت کلی این موتور باید بگم که این موتور یه سری شرایط خاص در نگه داریش وجود داره و مثلا روی روغن خیلی حساسه و باید روغن مرغوب در اون استفاده بشه و ضمنا زود به زود هم تعویض بشه.مطلب بعد انجین موتوره که تحمل بارهای سنگین و فشار و به اصطلاح تخته کردن رو نداره و به این جور مسائل زود واکنش نشون میده یعنی یا به روغن سوزی میوفته و یا شاتون میزنه که هر دو این موارد توسط خودم مشاهده شده و مستقیما به شرایط نگه داری مالک مربوط بوده به طوری که موتور اون بنده خدایی که شاتون زده بود شغلش فرش فروشی بود و این موتور رو با وسپای ایتالیا اشتباه گرفته بود و کار دستش داده بود.اون موتوری هم که به روغن سوزی افتاده بود مال یه بنده خدایی بود که فکر کرده بوده موتور ژاپنی سوار شده و دیر به دیر روغن عوض میکرده و روغن نامرغوب میریخته و اون هم به روغن سوزی افتاده.
در کل سلامت وسیله به شرایط نگه داریش توسط صاحبش بستگی داره که تو یه سری بیشتر اهمیت داره و این موتور جزء اون دستس که خیلی حساسه.
یاعلی مدد

imported_Alireza
19-11-1391, 10:52 بعد از ظهر
دیگر بار دا دلمان تازه شد
اول راهنمایی بودم حدود 5 سال قبل خونه جدیدمون صاحب قبلیش که بار ماراش رو برده بود یه وسپا انداخته بود تو شوفاز خانه ساختمان ! یه وسپا که نمیشد بهش نگاه کنی اون زمان هم بنده به جز الک دولک که چیزی حالیم نبود !
اگر الان همچین کیسی case باشه تو خونمون برمیدارمش بازسازیش میکنیم در حد تیم ملی !
حیف بعد یادم نمیاد سال سوم راهنمایی بودم حدودا پسر پدره با یه وانت بردش پدرم هم گفت راحت شدیم الحمد...

imported_shahram
23-11-1391, 12:02 قبل از ظهر
دلت تنگ نشده بهش هنوز؟

imported_foadnnsj
16-02-1392, 09:11 قبل از ظهر
موتوره خوبیه اما الان یه honda dio بخری هم ارزون تره هم خوشگلتره دنده ش هم اتوماته کلی هم کیفیتش بیشتره و البته ژاپنی هم هست
یادش بخیر مال خودمو پارسال فروختم دلم براش کلی تنگ شده:(

ما هم ایرانی سوار شدیم:(

لامصب خیلی عالی بود

راستی 50 سی سی هم هست خیلی تیزه و خیلی کم مصرف

palad
06-03-1392, 02:05 بعد از ظهر
موتوره خوبیه اما الان یه honda dio بخری هم ارزون تره هم خوشگلتره دنده ش هم اتوماته کلی هم کیفیتش بیشتره و البته ژاپنی هم هست
یادش بخیر مال خودمو پارسال فروختم دلم براش کلی تنگ شده:(

ما هم ایرانی سوار شدیم:(

لامصب خیلی عالی بود

راستی 50 سی سی هم هست خیلی تیزه و خیلی کم مصرف

قیمتشو میدونی؟؟