PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جذب علاقه مندان موتورسواری(سبک و سنگین) و استفاده از پیست بدون ثبت نام در فدراسیون

mohamad javad
04-06-1390, 12:57 قبل از ظهر
سلام
امکانی فراهم شده که علاقه مندان به موتورسواری بتونن با عضویت در بسیج ورزشکاران از پیست استفاده کنن
برای هر فرد کارت بسیج ورزشکاران صادر میشه که مثل بسیج معمولی هست با این تفاوت عمده که ما فقط ورزش می کنیم و به کارهای دیگه بسیج کاری نداریم
و برای استفاده از پیست با فدراسیون هماهنگ شده و کارت ورود به پیست صادر میشه و روزهای دوشنبه می تونید از پیست استفاده کنید
هزینه ثبت نام بابت استفاده از پیست 100 هزارتومنه که تا پایان سال 90 هست
و فقط کپی شناسنامه و کارت ملی و عکس لازمه

موتورها بدون محدودیت حجمی (از 70 سی سی تا 2000سی سی )میتونند عضو بشن

چند تا از دوستان سنگین سوار سایت هم چند ماهی هست که با ما هستند

برای موتورهای تریل، کراس و تریال هم این امکان تا چند روز آینده فراهم خواهد شد

nOviA
04-06-1390, 01:09 قبل از ظهر
لازمه که حتما موتورها مدارک داشته باشن؟ یا اماراتی هم قبوله؟

ali faghfouri
04-06-1390, 01:21 قبل از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
آقای محمد جواد عزیز لطفا منبع رو هم ذکر کنید.
تمرین چه روزایی هست با تمرین هییت تداخل داره یا نه؟
مشکل تردد تو خیابون واسه رفتن به پیست هست یا حکم داده میشه؟
تو چند خط بچه ها تمرین میکنن؟
تعداد شرکت کننده ها چطوره؟(شلوغ هست یا نیست)
با تشکر

Masoud
04-06-1390, 01:24 قبل از ظهر
واااااااااااااااااااااا خوب وایمیستیم از طریق سایت بریم دیگه

mohamad javad
04-06-1390, 01:37 قبل از ظهر
علی جان منبعش خودمم و از طریق بنده عضو میشید
دوشنبه بعد تمرین هست به احتمال زیاد( چون تو ماه رمضون بچه ها حالشو نداشتن یکی دو هفته تعطیل بود ) می تونیداز نزدیک بیاید و تمرین ها رو مشاهده کنید
برای بچه های سنگین سوار حکم تردد یک روزه صادر میشه و موتورهای اماراتی هم می تونند بیان و مشکلی نیست

جناب مسعود بچه های سایت در جریانند قبلا هم می خواستند تو پیست کارتینگ بیان ولی بهتر می دونید که وضعیت موتورسواری به چه شکله
این که سپاهه و کل مملکت زیر دستشه بیشتر از یک سال هست که دارن خودشون رو جر میدن که همچین کاری بکنن و اگه بگم به چه چیزایی گیر دادن و از چه خان هایی گذشتند باورتون نمیشه
با هزارتا ارگان امنیتی که تا حالا اسمشون هم به گوشتون نخورده برخورد کردن حالا شما حسابشو بکن ببین منو شمای عادی می خواییم بریم تو پیست اونم از طریق فدراسیونی که ......

ali faghfouri
04-06-1390, 01:48 قبل از ظهر
علی جان منبعش خودمم و از طریق بنده عضو میشید دوشنبه بعد تمرین هست به احتمال زیاد( چون تو ماه رمضون بچه ها حالشو نداشتن یکی دو هفته تعطیل بود ) می تونیداز نزدیک بیاید و تمرین ها رو مشاهده کنید برای بچه های سنگین سوار حکم تردد یک روزه صادر میشه و موتورهای اماراتی هم می تونند بیان و مشکلی نیست جناب مسعود بچه های سایت در جریانند قبلا هم می خواستند تو پیست کارتینگ بیان ولی بهتر می دونید که وضعیت موتورسواری به چه شکله این که سپاهه و کل مملکت زیر دستشه بیشتر از یک سال هست که دارن خودشون رو جر میدن که همچین کاری بکنن و اگه بگم به چه چیزایی گیر دادن و از چه خان هایی گذشتند باورتون نمیشه با هزارتا ارگان امنیتی که تا حالا اسمشون هم به گوشتون نخورده برخورد کردن حالا شما حسابشو بکن ببین منو شمای عادی می خواییم بریم تو پیست اونم از طریق فدراسیونی که ...... ببینم اگه اوضام مساعد بود منم عضو میشم و میام.فقط مطمئن باشم که با اماراتی و موتورهای سوییچ کاری ندارن؟ 1198م به باد بره پولشو ازت میگیرما!!!(شوخی بود)

reza KTM
04-06-1390, 01:53 قبل از ظهر
خیلی عالیه
موتور برای فروش هم دارید بدون سند؟
بعد نمیگن طرف رانندگی حالیش نیست میاد تو پیست همه رو به کشتن میده یعنی امتحان نمیگیرن؟
بعد از سال 90 دیگه نمیشه استفاده کرد؟

mohamad javad
04-06-1390, 01:55 قبل از ظهر
خیر کاری با اماراتی ها ندارن
موتور بنده هم دست کمی از امارات نداره
ضمن اینکه 90% موتورها اماراتی هستند که اونجا عضون

---------- Post added at 02:55 AM ---------- Previous post was at 02:53 AM ----------

نه بابا ****** !!!!!
بعد از سال 90 دوباره باید هزینه ثبت نام رو پرداخت کنین دقیقا مثل بچه های فدراسیون که یک ساله هستند

nOviA
04-06-1390, 01:56 قبل از ظهر
خیلی ریسکه که کپی شناسنامه و کارت ملی بهشون بدی. ممکنه مثل فدراسیون اصفهان آدرستو در بیارن و بریزن دم خونت.

mohamad javad
04-06-1390, 02:10 قبل از ظهر
برای فروش نه ولی از کسایی که میان و قصد فروش دارن می تونید با قیمت خوب بخرید چون دیگه کسی اونجا به فکر سود کلان نیست

---------- Post added at 03:00 AM ---------- Previous post was at 02:56 AM ----------

نه بابا مگه من نیستم
ضمنا پلیس بیاد موتور بسیجی بگیره!!!!!! زهی خیال باطل
اگه بدونید با این حکم چه حالی میشن پلیسا

---------- Post added at 03:02 AM ---------- Previous post was at 03:00 AM ----------

اگه خواستید فردا 9 صبح ما با موتورا میدون فردوسی هستیم
بیاد با هم صحبت کنیم

---------- Post added at 03:10 AM ---------- Previous post was at 03:02 AM ----------

حواسم نبود شمایی رضا
فکر کردم کامیه!!!!
دیگه باید بخوابم ارم چت می زنم

RIDER
04-06-1390, 04:26 قبل از ظهر
دوستان به نظر من سمت این چیزا نرین اینا دیدن نمیتونن به این راحتیا عماراتیا و سنگینارو جمع کنن دارن خیلی ساده گولتون میزنن از طریق این که این مجوز بسیجه هو فلانو بهمانه باور نکنین این میشه مثل اصفهان خر نیستن که موتور قاچاق راه بدن راه میدن ولی برای مدتیو ضاهری میخوان اعتمادتون جلب شه بعد که تعداد عضوا رفت بالا تی یک حرکت هماهنگ ترتیبتونو میدن.آخه با عقل جور در میاد بی سرو صدا بدون شایعه ای چیزی یهو یه همچین طرحی راه بیفته.آستین کوتاه رو میخوان گیر بدن خبرش ۱ماه جلوتر رو زبوناست بعد همچین چیز شاخی.اصلا به ریسکش نمی ارزه.ازکی تا هالا بسیجیا . سپاهیا قابل اعتماد شدن.اگر بخواین به این روش متکی شین دیگه چیزی از ثبت پرشین موتورو ادقامش با کاناله مثبتو و گرفتنه پیست نمیمونه همه سرشون به این داستان گرم میشه.فقط در یک کلام میگم خودتونو به چنگ ندین ما از این حرفا زیاد شنیدیم آخرشم دیدیم.میگن گشتم نبود نگرد نیست.اصفهانم از همین روش بود دیگه مگه غیر اینهوفدراسیونو پکوندن کردن از روش سپاه عماراتیم راه دادن تو همین هفته ی قبل چندتا تو اصفهان سنگین گرفتن.خودتون دو دوتا چهارتا کنین میفهمین اشتباهه از هدف اصلی سایت هم اینجوری دور میشیم

حسـن
04-06-1390, 09:16 قبل از ظهر
دقیقا همین بلا را سر ما اوردند اصفهان
اقدام به عضو گیری کردند دوتا برنامه هم گذاشتند بعدش مشخصات و آدرس موتور و موتور سوار ها را گذاشتند کف دست پلیس
و همه را به گ ا دادند من از جمله بازمانده های این قضیه هستم:bunnyearsmiley:که جون سالم به در بردم

RIDER
04-06-1390, 10:24 قبل از ظهر
سمت این تبلیغات دروغین نرین وقتی اسم این ارگانا میاد وسط دیگه تا تهشو میشه خوند

Kami
04-06-1390, 10:27 قبل از ظهر
تا اونجایی که من میدونم بسیج حکم گاز فلفل به این اسونی به عضو فعال نمیده . حالا اگه به عضو عادی مجوز واسه سنگین بده؟؟:297: نمیدونم چی بگم

Milad
04-06-1390, 12:36 بعد از ظهر
يه خورده با عقل جور در نمياد. موتور سنگين بدون مدارك اونم تو پيست با مجوز بسيج!!!!!! فكر نميكنم بسيجي هاي محترم عاشق چشم ابروي منو شما باشند كه بيان همچين لطفي بهمون بكنن. دوستان سري كه درد نميكنه دسمال نمي بندند بي خودي براي خودتون دردسر درست نكنيد.

nopo
04-06-1390, 12:47 بعد از ظهر
نمیدونم چرا کنجی جواب نمیده
جای کنجی توی این پست خالیه!!!
:25r30wi:

حسـن
04-06-1390, 12:52 بعد از ظهر
ببینید دوستان موتور اماراتی را راحت بهش مجوز و پلاک برا تمرین و رالی میدن ولی وقتی یه حادثه ایی رخ بده هیچ پشتیبانی نمیکنند تو رالی قبلی یکی از بچه ها دچارسانحه شد همه با خوشحالی به هم میگفتند که خدا را شکر با حکم و پلاک تصادف کرد ولی در کمال ناباوری موتور رفت مبارزه با اموال قاچاق و طرف هم معرفی شد به دادگاه برای استفاده از اموال قاچاق !!! جالب بود نه ؟؟ موتور پلاک توقیف شد!!

mohamad javad
05-06-1390, 11:28 قبل از ظهر
****** جان تجهیزات بله به هرکسی نمیدن و لی این فرق می کنه به جز تمرین پیست بقیه جاها باید لباس فرم تنت کنی (لباس یه سره مشکی)
و اگه کسی کاری بکنه سریع مشخص میشه

---------- Post added at 12:28 PM ---------- Previous post was at 12:27 PM ----------

سلام
نظرات دوستان برام جدید نبود چون خلی ها دل خوشی از سپاه و یسیج ندارن
این حرکت 3 سالی هست که شروع شده و تا حالا 300تا موتور هم جذب شده خیلی هاش هم اماراتی هستن
دیروز هم بعد مراسم با حکمی که داشتیم به صورت خود جوش با 8تا موتور دیگه رفتیم سمت دماوند تو اتوبان تهران پردیس که خیلی حال داد و بسییییییییییار خوش گذشت با سینا و سلمان هم جای شما رو خالی کردیم فیلم و عکسا هم دست سلمان که تو اولین فرصت میزاره من برا اولین بار سرعت 200 رو تجربه کردم بچه ها هم با یه 330 کل کل کردن تا دفعه دیگه به موتور سنگین چپ نگاه نکنه
خلاصه این فرصت مهیاشده و من هم رو حساب هم سایتی بودن بهتون گفتم موتورهای اماراتی مون هم با خیال راحت می بریم یه سری امتیازات دیگه هم در نظر گرفته شده که یکیش بیمه موتورهای سنگینه هم ثالث هم بدنه که با همکاری بیمه ایران هست و خیلی چیزای دیگه
مثل سینا و سلمان و یکی دیگه از بچه های سایت که اگه خواست خودش میگه خلاصه صلاح مملکت خویش خسروان دانند ، خواستین من در خدمتم ، دوشنبه هم 9تا 11 تمرینه می تونین بیاین و تمرینا رو از نزدیک نگاه کنید

البته از اولش که این تاپیکو زدم به فکر موتورهای سبک بودم تا سنگین چون دیگه اونا رو که نمیتونن بگیرن
فدراسیون هم که کلاس 250 نداره چه برسه به کلاس های پایین تر و میتونن از پیست استفاده کنن

Kami
05-06-1390, 11:41 قبل از ظهر
خوب محمد جواد جان یه سوال برام پیش اومده . موتور سنگینی که برگه سبز داره چه فرقی با امارتی داره وقتی میشه از این امکانات استفاده کرد:hanghead:
اگه اینجوری باشه خوب منم تا 10 میلیون یه امارتی میخرم

mohamad javad
05-06-1390, 11:58 قبل از ظهر
فرقش تو راحتی خیال خودته اگر با حکم باشی که مشکلی نیست
اما من خودم تو هفته ممکنه چند بار موتور بیارم بیرون (موقعی که حکم ندارم) که اون موقع فرق اماراتی و مدارک دار مشخص میشه
اگه امارات باشه فقط با حکم باید بیاین بیرون(هفته ای 1بار)و حالا اگه تو مراسماتی حکم بدن

حسـن
05-06-1390, 12:09 بعد از ظهر
امید وارم به سرنوشت شوم ما دچار نشین و لذتش را ببرید

Kenji
05-06-1390, 12:14 بعد از ظهر
ممنون از محمد جواد عزیز به خاطر این اطلاع رسانی

دوستانی که سنگین دارن حتما عضو بشن البته با رعایت تمام شرایط ایمنی.

محمد جواد جان خدا کنه فقط بحث ورزش و پیست مطرح باشه. 25 بهمن هممون دیدیم چقدر موتور سنگین برای ایجاد جو رعب و وحشت داخل خیابون ها تردد می کرد!

حسـن
05-06-1390, 12:22 بعد از ظهر
راستی در مورد اون بیمه ایران هم همین را بهت بگم که سی بی 1300 یکی از بچه ها که با حکم و پلاک تصادف کرد
وقتی ماشین و موتور منتقل شدن به پارکینگ مامور بیمه و افسر از موتور مدارک میخاست وقتی گفت مدارک ندارم و موتور تو حکم سپاهه گفت پلاک مورد تایید راهنمایی رانندگی نیست بعد هم گفت سند و کارت موتور را بیار تا از بیمه استفاده کنی بعدم متقل شد به کالای قاچاق
این جا هییت تا وقتی خوب و باحال بود که همه چی مرتب باشه وقتی یه اشکال پیش بیاد همه چی با خودته
دیروز هم برا روز قدس به ما گفتن بیاین میدان نقش جهان منم گفتم چشم!!!

Sination
05-06-1390, 07:05 بعد از ظهر
جواد جان لوزومی نداره افرادی رو که اطلاعات زیادی از موتور سنگین ندارند و تجربه ایی در این زمینه ندارند رو قانع کنی که داستان به شکل دیگری هست ..
متاسفانه یکسری فقط اطلاعات کاذب دارند ..

جمعه هم خیلی خیلی خوش گذشت و برنامه عالی بود ..:24:

حسـن
05-06-1390, 07:21 بعد از ظهر
سینا جان اگه منظورت منم باید بگم حدود 1 ساله عضو این فدارسیون هستم البته تو اصفهان
اون اوایل خیلی خوب بود تو تمام رالی ها و برنامه هاشون شرکت کردم من جمله 14 خرداد که با موتور اومدیم مرقد امام - قم جمکران
برنامه های دو روزه خارج از شهر و کلی چیز دیگه که خیلی هم خوش میگذشت ولی یهو شرایط فرق کرد
من فقط میخاستم تجربه شخصی خودم را از این قضیه براتون بگم البته شاید اونجا هیچ وقت این اتفاقات نیافته
همیشه به خوشی سوار بشید

mohamad javad
06-06-1390, 12:13 قبل از ظهر
سلام
دوستان بهتره سپاه رو با هیئت های استان ها مقایسه نکنند این جا بحثش فرق داره و گفتم حدوده 3ساله که این برنامه شروع شده و حدود 300 تا موتور هم هستن
اون بیمه ای که شما می گی بیمه ورزشی هست و حق بیمش 5 هزار تومنه و فقط تو پیست معتبره وموقعی که بیمه میشید
کسی ازتون مدارک نمی خواد، می خواد موتورت مدارک داشته باشه می خواد نداشته باشه اون الکیه، اما این بیمه فرق میکنه
مسئله بیمه هم این طوری هماهنگ شده که موتورای اماراتی هم بیان پس کسی ازتون مدارک نمی خواد و با حکم سپاه معتبر میشه و فقط تو روزهایی که حکم داشته باشین معتبره و عنوانش هم بیمه تندرانی و مسابقات هست
بحث اینجا ورزشیه و مسائل امنیتی کاری نداره ، اغتشاشات به جای دیگه مربوطه که اگه خواستین اونجا هم می تونم معرفیتون کنم ولی ضوابطش خیلی مشکله و وقتی حکم می خوره من با بچه ها هماهنگ می کنم که برنامه رو میان یا نه اگه نخوان بیان اسمشون تو حکم نمیخوره و منسئله ای نداره
ضمنا شما آدرس رو میتونی اشتباه بدی ،انقدر هم بیکار نیستن که آدرستو در بیارن(که البته همچین چیزی نیس برای راحتی خیال بچه ها گفتم)
یه چیز دیگه خیلی از بچه های فدراسیون حتی معروفاشون هم عضون و تو مراسمات هم میان

مدیرا بهتره تاپیکو قفل کنن تا بحث های حاشیه ای پیش نیاد اگر هم صلاح می دونید یه مدت مهم کنید که پایین نره اگه کسی خواست به من پیام خصوصی بدن
بچه های زیر 250 بهترین فرصته ها....

---------- Post added at 01:13 AM ---------- Previous post was at 12:57 AM ----------

علی جان شما همیشه انقدر زود جوش میاری؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

Kami
06-06-1390, 12:23 قبل از ظهر
بچه های زیر 250 بهترین فرصته ها....

من بدیم نمیاد موقعی که میرید بیرون با هیو باهاتون بیام . اما پیست و اینا نیازی ندارم . اگه امکانش بود خبر بده

Masoud
06-06-1390, 09:42 قبل از ظهر
متاسفانه چند شب پیش honda cbr 1000 repsol یکی از دوستان من رو نیرو انتظامی اومده و از خونشون برده مثل اینکه به خاطر تردد غیر مجاز دیگه بقیش رو من نمی دونم ولی شنبه دادگاه داشت ....
خدا کنه با جریمه حل شه....
یعنی اگه بیاد عضو شه دیگه کسی بهش کار نداره؟؟؟؟
من که چشمم آب نمیخوره......
قرار هاتون رو اینجا بزار بچه ها بیان ببینن و بیشتر آشنا بشن...

ilia
06-06-1390, 10:45 قبل از ظهر
من تازه واردم ولی یه چند تا مطلب میگم خیال دوستان راحت بشه:clap:
در این شکی نیست که هدف این چنین برنامه هایی قطعا شناسایی موتور ها میباشد ولی نه برای گرفتن و توقیف اونها بلکه به نظر من برای مسائل امنیتی که اگر یه وقت کسی سوتی بدی داد بعدا بتونند حالش رو بگیرن چون عاشق چشم و ابروی من و شما نیستند که چنین برنامه های بذارن ولی هدف اصلی از بوجود اومدن این چنین برنامه های همان حضور و نمایش نیرو در اغتشاشات و رزمایش ها هستش چون بسیار بازخورد داره!!
:7tir:
ولی از حضور در این جمع اصلا نگران نباشید چون اکثر کسایی که توی این گروه هستند و بسیجی هستند موتورهاشون اماراتی هستش پس اگر بنا بر توقیف بود هیچ وقت به بسیجی ها نمی گفتند که بیان عضو بشن!!
بعد مطمئن باشید اگر مسئله ای پیش بیاد اینجوری نیست که بگن به تخم چپ ... واقعا پیگیر هستند نمونش همین آقا جواد که یه بار موتورش رو گرفتند و رئیس این گروه به شخصه دنبال کارش بود تا موتورش رو آزاد کردند ! یا مثلا توی رزمایشی که یه بار بود یه آمبولانس همیشه همراه بود که اگر یه وقت برای کسی مسئله ای پیش بیاد .....
:jaru:
ولی مسئله مهم توی این گروه حرف گوش کردنه یعنی اینکه وقتی دارید میرید پیست بی جنبه بازی درنیارید و جدا نشید و خانم سوار نکنید و معتاد نشید:acigar: و .... خلاصه اینکه خود سر نباشید

mohamad javad
06-06-1390, 01:25 بعد از ظهر
متاسفانه چند شب پیش honda cbr 1000 repsol یکی از دوستان من رو نیرو انتظامی اومده و از خونشون برده مثل اینکه به خاطر تردد غیر مجاز دیگه بقیش رو من نمی دونم ولی شنبه دادگاه داشت ....
خدا کنه با جریمه حل شه....
یعنی اگه بیاد عضو شه دیگه کسی بهش کار نداره؟؟؟؟
من که چشمم آب نمیخوره......
قرار هاتون رو اینجا بزار بچه ها بیان ببینن و بیشتر آشنا بشن...

دوستان دچار سوء تفاهم نشن ،من نگفتم اومدی اینجا دیگه پلیس رو چیزتم حساب نکن، اتفاقا اینجا خیلی سخت گیری می کنن چون این حرکتی که سپاه شروع کرده به ضرر خیلی هاست و دنبال این هستن که یه جوری تعطیلش کنن
تو پست قبلی هم گفتم اگه موتور امارات دارین فقط هفته ای یکبار میتونید بیاید بیرون مثل فدراسیون و اگه تو مراسمات حکم بدن مثل 22 بهمن و 14 خرداد و... با این تفاوت که حکم ما مسیر نداره و کل تهران رو شامل میشه، همین برنامه دماوند رو ما با فرماندمون هماهنگ کردیم و گفتن برین ولی اگه گرفتن با خودتون هست البته وقتی تعداد زیاد باشه کسی کاری نداره تو اتوبان هم جمعه پلیسا احترام میزاشتن بهمون
وقتی موتور من رو گرفتن من حکم نداشتم خدا میدونه چقدر از همه حرف شنیدم که چرا اومدم بیرون بدون حکم
یه چیز دیگه هم در نظر بگیرید که معمولا موتورهایی که از خونه میگیرن معمولا شاکی خصوصی دارن یعنی یکی زنگ زده 110 آمارشون رو داده که بیشتر به خاطر صدای اگزوزه و اینکه خودشون رو تو محل تابلو میکنن و اونو نمیشه کاری کرد وگرنه تا حالا واسه بچه ها این اتفاقات نیوفتاده

من تازه واردم ولی یه چند تا مطلب میگم خیال دوستان راحت بشه:clap:
در این شکی نیست که هدف این چنین برنامه هایی قطعا شناسایی موتور ها میباشد ولی نه برای گرفتن و توقیف اونها بلکه به نظر من برای مسائل امنیتی که اگر یه وقت کسی سوتی بدی داد بعدا بتونند حالش رو بگیرن چون عاشق چشم و ابروی من و شما نیستند که چنین برنامه های بذارن ولی هدف اصلی از بوجود اومدن این چنین برنامه های همان حضور و نمایش نیرو در اغتشاشات و رزمایش ها هستش چون بسیار بازخورد داره!!
:7tir:
ولی از حضور در این جمع اصلا نگران نباشید چون اکثر کسایی که توی این گروه هستند و بسیجی هستند موتورهاشون اماراتی هستش پس اگر بنا بر توقیف بود هیچ وقت به بسیجی ها نمی گفتند که بیان عضو بشن!!
بعد مطمئن باشید اگر مسئله ای پیش بیاد اینجوری نیست که بگن به تخم چپ ... واقعا پیگیر هستند نمونش همین آقا جواد که یه بار موتورش رو گرفتند و رئیس این گروه به شخصه دنبال کارش بود تا موتورش رو آزاد کردند ! یا مثلا توی رزمایشی که یه بار بود یه آمبولانس همیشه همراه بود که اگر یه وقت برای کسی مسئله ای پیش بیاد .....
:jaru:
ولی مسئله مهم توی این گروه حرف گوش کردنه یعنی اینکه وقتی دارید میرید پیست بی جنبه بازی درنیارید و جدا نشید و خانم سوار نکنید و معتاد نشید:acigar: و .... خلاصه اینکه خود سر نباشید

واقعا اگه سر خود کاری نکنید، بهترین روزها رو می تونیم با موتور داشته باشیم با هم

mohamad javad
06-06-1390, 02:38 بعد از ظهر
بچه های آفرود باز هم می تونن بیان یک پیست اختصاصی آفرود هم ساخته شده که مکانش رو به بچه هایی که عضو میشن می گم تمرینشون هم یا سرخه حصار هست یا همون پیست اختصاصی و تمرین در روزهای جمعه هست محدویت حجم برا موتور ها وجود نداره و برای موتورهای بی پلاک هم حکم تردد صادر می شه برنامه های بخش آفرود منظم تر هست و به بزودی هم یک تیم برای مسابقات کشوری راه اندازی میشه

Sination
06-06-1390, 04:25 بعد از ظهر
سینا جان اگه منظورت منم باید بگم حدود 1 ساله عضو این فدارسیون هستم البته تو اصفهان
اون اوایل خیلی خوب بود تو تمام رالی ها و برنامه هاشون شرکت کردم من جمله 14 خرداد که با موتور اومدیم مرقد امام - قم جمکران
برنامه های دو روزه خارج از شهر و کلی چیز دیگه که خیلی هم خوش میگذشت ولی یهو شرایط فرق کرد
من فقط میخاستم تجربه شخصی خودم را از این قضیه براتون بگم البته شاید اونجا هیچ وقت این اتفاقات نیافته
همیشه به خوشی سوار بشید

حسن جان من که نگفتم که توی اصفهان گرفتند کسی رو یا نگرفتند .. من کاری به اصفهان ندارم اصلا ..
حالا چون توی اصفهان موتور گرفتند باید هم توی تهران بگیرند ؟ همین طوری الکی واسه خودتون تصمیم نگیرید ...

===

قسمتی از پست ویرایش شد

Kenji

Babak
06-06-1390, 05:53 بعد از ظهر
لطفا تا کار بیخ پیدا نکرده اینو فقل کنید همه متوجه شدن که جریان از چه قراری هست و داستان چیه بقیه اش داره میره تو حاشیه:icon_pf _96_:

Amir
06-06-1390, 06:03 بعد از ظهر
صحبت های دوستان گویا کاملا گویا بود , و اگه سوال دیگه ای مطرح بود از طریق پ.خ بپرسید

تاپیک بسته میشه

Kenji
06-06-1390, 10:31 بعد از ظهر
محمد جواد جان بی زحمت شمارت رو برای من هم پیام خصوصی کن.

دو سه تا از پست ها پاک شد و یه پست ویرایش.

دوستان ادب رو سرلوحه ی حرفهاشون قرار بدن.

و تو پرانتز از سال 98 به اینور وب گردی می کنم و از 2001 به اینور فروم گردی. تو محیط سایبر و خصوصا فروم های ایرانی، همه این کاره ان تا حد نهایت! فرقی نداره تو چه زمینه ای اما همــــــه این کاره ان. و واقعا مشکل از ما نیست و مشکل از فرهنگ و تربیت جامعمون هست که با هزاران عقده بزرگ می شیم.

در هر حال هر چه بار بیشتر سر خمتر.

mohamad javad
13-06-1390, 11:04 بعد از ظهر
سلام
ببخشید که دیر خبر دادم اینترنت نداشتم
فردا پیست تمرین هست اگه کسی خواست میتونه بیاد
ان شا الله عکس های تمرین رو می زارم براتون

RIDER
14-06-1390, 12:55 قبل از ظهر
میدونم به من ربطی نداره و من هنوز موتور عادی ندارم و امکان داره با این پست یسری منو به باد انتقاد بگیرن ولی میخوام کلی بپرسم اگه خدایی نکرده این هیات هم مثل اصفهان بلا سرش اومد شما مسولیت قبول میکنی محمد جواد جان که داری تبلیغاتشو میکنی .کلا مسولیتش با کیه در صورت بروز حادثه یا عمل نکردن به وعده ها.بنده از الان میگ تو این پست هیچ قصد توهینی ندارم همه شما دوستان برا من عزیزین فقط از رو کنجکاوی بود اگر برای شما امکانش هست پاسخ بدین

Kami
14-06-1390, 09:54 قبل از ظهر
.کلا مسولیتش با کیه
مسولیتش با خودته چوت موتوری که برگه سبز نداره همیشه باید تو ترس باشی

kips
15-06-1390, 09:14 قبل از ظهر
اقا عکس از تمرین؟مرسی حتما بزارین.
در مورد مسئولیت قبول کردن هیئت و یا فدراسیون در بیشتر رشته ها مسئولیت خاصی قبول نمیکنند.مخصوصا رشته موتور سواری و اتومبیلرانی در رشته موتور سواری اگر موتورت مدارک دار باشه و حکم داشته باشی برای تردد و در روز تردد {همون روزی که اجازه داری} موتورت توسط یگان های نظامی و انتظامی متوقف شد چون موتور شما دارای مدارک {برگ سبز یا برگه اموال...}و برای موتور شما حکم گرفتن پس مسئولین هیئت کار شما رو انجام میدن اما اکه موتور برگه نداشت پس حکمی و جود نداره پس کسی جواب گو نیست. در مورد تصادفات و زمین خوردن ها چه در اتومبیل رانی و چه در موتور سواری شما برگه ای امضا کردی که در صورت هر گونه حادثه هیچگونه حق اعتراض و شکایت نداری چه مقصر باشی چه زیان دیده حتی این برگه رو موقع ثبت نام مسابقات مجددا امضا میکنی.

saeedghafar
15-06-1390, 10:28 قبل از ظهر
نیازی به مدارک نیست / من هم عضو هستم

---------- Post added at 11:28 AM ---------- Previous post was at 11:23 AM ----------

میدونم به من ربطی نداره و من هنوز موتور عادی ندارم و امکان داره با این پست یسری منو به باد انتقاد بگیرن ولی میخوام کلی بپرسم اگه خدایی نکرده این هیات هم مثل اصفهان بلا سرش اومد شما مسولیت قبول میکنی محمد جواد جان که داری تبلیغاتشو میکنی .کلا مسولیتش با کیه در صورت بروز حادثه یا عمل نکردن به وعده ها.بنده از الان میگ تو این پست هیچ قصد توهینی ندارم همه شما دوستان برا من عزیزین فقط از رو کنجکاوی بود اگر برای شما امکانش هست پاسخ بدین

هی پسر اولین چیزی که باید تو موتور سواری بدوووووونی نترسیدنه/ مسولیت هر کس پای خودشه

Babak
15-06-1390, 10:36 قبل از ظهر
اگز خواستن تو مراسم یا روزهای خواصی بیای و ازت سو استفاده کردن اونوقت تکلیفت با وجدانت چیه؟چون خواه نا خواه این کارو می کنند حتی زکانی که میرن دور دور توی شهر با یه لباس مشخص که همه میفهمن کی هستین فکر می کنین همین طوری یا برای نمایش قدرت ونشان دادنه چنگ و ندون به مردم هست...

Kami
15-06-1390, 10:53 قبل از ظهر
بحث داره 30 یاسی میشه

Sination
15-06-1390, 05:53 بعد از ظهر
خدمت دوستان و مخصوصا اقای غفارپور عرض کنم که حکم کانون هیچ ارزشی نداره .. اصلا ناجا اون حکم رو قبول نداره ..

مهدی2
17-08-1395, 02:20 قبل از ظهر
سلام، کجا و چطور میتونیم عضو بشیم؟؟؟

- - - Updated - - -

لطفا بفرمایید برایه عضویت چکار کنیم،،ممنون اگر جواب گو باشید

Afshin007
17-08-1395, 03:38 قبل از ظهر
سلام، کجا و چطور میتونیم عضو بشیم؟؟؟

- - - Updated - - -

لطفا بفرمایید برایه عضویت چکار کنیم،،ممنون اگر جواب گو باشید
دوست عزیز به زمان افتتاح تاپیک و زمان ارسال پستها یه توجهی میکردی
این قضسه ماله چند سال پیشه ////