PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شکایت کویرموتور از هفته نامه ی خودروامروز

nOviA
02-06-1390, 07:24 بعد از ظهر
آقایون کویر بهشون بر خورده گفتیم منتاژ بده و موتوراشون آچار کشی میخواد .رفتن شکایت کردن:gigglesmile:

Kami
02-06-1390, 07:27 بعد از ظهر
:25r30wi: به جای اینکه دنبال این چیزا باشن بیان هیوسانگ منو تحویل بدن بی خاصیت ها

Kenji
02-06-1390, 07:28 بعد از ظهر
ممد یه استشهاد بگو مجله جمع کنه از تمام مگلی سوار ها سر این موضوع

تو دادگاه خیلی کمک می کنه

nOviA
02-06-1390, 07:30 بعد از ظهر
فکر نکنم دادگاه تشکیل شه! میشه؟ امشب با سردبیر صحبت میکنم ببینم چی میگه. خود سردبیره هم خندش گرفته بود:25r30wi:

Kami
02-06-1390, 07:30 بعد از ظهر
من حاظرم واسه کویر شکایت کنم :27:

Kenji
02-06-1390, 07:32 بعد از ظهر
تشکیل میشه دادگاه مطبوعات اتفاقا سریع تشکیل می شه

nOviA
02-06-1390, 07:45 بعد از ظهر
دادگاه کجا تشکیل میشه؟ بگید همچین آشنا بازی کنم در کویرو نخته کنن:hippie7:

حسـن
02-06-1390, 09:41 بعد از ظهر
اون قضیه استشهاد را جدی بگیر و برو دنبالش خیلی به کار میاد

ghost.rider1
02-06-1390, 11:32 بعد از ظهر
:25r30wi:

nOviA
03-06-1390, 06:18 بعد از ظهر
انگار هنوز شکایت نکردن. دارن مراحلشو طی میکنن و مدرک جمع میکنن. 5تا وکیل بی کار داره کویرموتور که میرن دنبال کاراش.

من همین جا به کویرموتور اعلام میکنم به جای بردن بیشتر آبروی خودش،به فکر کیفیت محصولاتش باشه.

Kami
03-06-1390, 06:36 بعد از ظهر
من همین جا به کویرموتور اعلام میکنم به جای بردن بیشتر آبروی خودش،به فکر کیفیت محصولاتش باشه.
ای نفس کش کی واسه رفیق من میخواد شکایت کنه؟
خودم 5 تا وکیلو :icon_pf _96_::7tir:

nOviA
03-06-1390, 06:46 بعد از ظهر
شکایتشون در کل به هفته نامست. کاری با نویسنده نداره. در واقع پای من وسط نیست.

من موندم میخوان برن دادگاه چی بگن؟! بگن چرا نوشتی آچار کشی میخواد:gigglesmile:

حرف حق تلخه. اما همینجا بازم به کویر اعلام میکنم که در راستای کیفیت محصولات کشورمون در زمینه ی موتورسیکلت خواهم کوشید و انتقاد ها ادامه خواهد داشت.

نیما نادری
03-06-1390, 11:08 بعد از ظهر
---------- Post added 08-26-2011 at 12:08 AM ---------- Previous post was 08-25-2011 at 11:51 PM ----------

nOviA
03-06-1390, 11:13 بعد از ظهر
چی شد چرا پاک کردی. حرف بدی نزده بودی که. نظرتو دادی.

نیما نادری
03-06-1390, 11:24 بعد از ظهر
اومدم ادیت کنم پاک شد :

الان تندیس بهترین موتور منتاژکنم گرفتن هر کی بگه بالا چشات ابرو ترتیبش دادس

به نظر من سیاستشون اینه , هر کی مخالف باشه و انتقاد کنه اول باهاش دوست میشن و جیره خور میکننش ولی اگر شاخ باشه و جیره خور نشه پول میدن تا دهنشو ببندن (من خودم تو دام اول افتادم و تا عمر دارم پشیمونم که چرا گول خوردم )

چه توقعی داری ؟ طرف نمیبینه هر آشغالی میاره ملت حلوا حلوا میکنن , همش دنبال حاشیه میگرده !!! همه گفتن موتور x آشغاله همه هم خریدن دارن سوار میشن ...یکم به فکر مدیریت نیستن

RIDER
04-06-1390, 04:01 قبل از ظهر
به نظر من الان با این حرکت کویر موتور غبر خودشو کند شما میتونین با جمع کردن مخالفانشون شامل کسایی که از وضع کیفیت و قطعات و مونتاژ و قیمت فضایی و نبود قطعات و خدمات پس از فروش دهنشونو سرویس کنین اونا هر چقدرم گردن کلفتو آشنا داشته باشن اون پارتیشون نمیاد آبروی خودشو واسه صود شرکتی دیگه ببره. شاید اینجوری حساب کار دستش بیاد تا مدیرش منگل بازی در نیاره.راستی یه مطلبیو من متوجه شدم از یکی از دوستامون که نمایشگاه داره پرسیدم.پرسیدم چرا نمایشگاه ماشین و موتور میخوان وسیله نقلیه رو یا سندشو تحویل بدن دق میدن آدمو گفت دلیلش اینه که اونا باید پولو بریزن به حساب شرکته مثلا ایرانخودرو یا کویر (من دارم این مثالو میگما)ولی میریزن به حساب خودشون چرا چون که هرکی میاد ۱۰ تومن ۸تومن پول وسیله رو میده اگر تعداد این افراد حداقل ۵۰نفر باشه میدونین چقدر پول میشه بعد میزارن تو حساب سرمایه گذاری ۱ماه میدونین چقدر صودش میشه واسه همینه آقای شهریاری شما هارو میدوونه.راحت میشه فهمید.من ۱ ماه ونیم پیش زنگیدم کویر گفتن هیوسانگ تو خط مونتاژه هفته دیگه میاد گزشت گزشت گزشت تا ۱هفته پیش میگفت شهریاری که موتورا پلاک نشده.بعدش گفت از گمرک ترخیس نشده الانم باز داره میدونه که هنوز مونتاژ نشده بعدش هی۷۶۰۰تو ۲ روز کرد ۸۶۰۰دلیلشو خودتون دیگه بهتر میدونین.پس دلیل روهوا بودن محصولات مونتاژنیست صود پوله

ARSH
04-06-1390, 06:05 بعد از ظهر
واقعا خوشحالم !
داداش بهت افتخار میکنم که مقالت تونست صداشونو در بیاره این عالیه
مشتری خیار که نیست پا همه چی بسوزه حرف حق زده شده جهته رفاهه حال مشتری که بعده خریده موتور نو 100 تا دیگه نده واسه آچار کشی
کارت عالی بود
محصولات کویر زیره دسته خیلی ها هست که ناراضین مطمئن باش پشتت پره
عالی

alip
06-06-1390, 02:40 قبل از ظهر
اقا ايول به اينكه تا همينجام حالشونو كرفتى ادامه بلده طاش كارى از دستمون برميومد اكه ميتونيم كمكى كنيم بكو جاكرتم هستيم شايد اينا از خواب خركوشى ياشن:grouphugg:

نیما نادری
07-06-1390, 12:40 بعد از ظهر
یک خبر داغ برای نویا :

کویر دیگه از سروکله زدن با سایتها و مجلات خسته شد و اقدام به چاپ نشریه کویر مگزین کرده که تا هفته دیگه منتشر میشه

یک مترجم هم گرفتن که مطالب رو برگردان کنه و به چاپ برسونن

از این پس خط مشی را ظاهرا با چاپ کردن مطلب به شکل مستقیم در نشریه و دادن دست مشتری انتخاب کردن که بررسی مطالب داخل نشریه و مقالاتش خالی از لطف نخواهد بود

منتظر اولین چاپ هستیم تا بهش بپردازیم و ببینیم یک منتاژ کننده موتورسیکلت چطوری یک مجله در مورد موتورسیکلت (محصولات خودش) چاپ میکنه ببخشید ترجمه میکنه !!!

Babak
07-06-1390, 12:45 بعد از ظهر
احتمالا 5 صفحه فقط در مورده عوض کردنه رنگه چراغ پشت آمپر مگلی می خواد بحث کنه:gigglesmile:

nOviA
07-06-1390, 02:25 بعد از ظهر
خیلی عالی. اینطوری بهترم میشه نقد کرد:20: