PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند نکته مهم قبل از تیونینگ و بازسازی موتورسیکلت.

amir.cdi
23-05-1391, 07:17 بعد از ظهر
1:قبل از باز کردن موتور مطمین شوید می تونید موتور دوباره جمع کنید.
2:حتما لوازم کامل داشته باشید از قبیل {اچار و پایه و باتری و سیم و....}
3:مکان مناسب باشد امکان داره اشکالی پیش بیاد و نتونید موتور در روز جمع کنید و به نور و برق احتیاج داشته باشید.
4:هر پیچی رو باز میکنید جای قرار دهید گم نشه
5:سعی کنید هر قسمتی رو باز کردید پیچاشو روی خودش ببندید .
6:هیچ وقت موتور با بنزین نشورید یا با گازوییل یا با نفت چون بنزین احتراقش بالاست خطرناکه
سوالی دیگه هم بود مطرح کنید من یا دوستان جواب میدیم .

SJY DANGER
24-05-1391, 03:28 قبل از ظهر
جمع كردن هر موتوري كه كشكي نيست و هر كسي كه اين كارو ميكنه بايد حداقل چند بار تجربه اين كارو داشته باشه

imported_salmanadl
11-10-1391, 05:51 بعد از ظهر
من واسه بار اول fzr 1000 رو باز کردم،یاتاقان زده بود،هر پیچی که باز میکردم ازش با دوربین دیجیتال عکس میگرفتم،شکر خدا خوب جمش کردمو الان عین ساعت کار میکنه

amir.cdi
11-10-1391, 05:56 بعد از ظهر
نمیدونم چه بلای سر موتور اوردی که یاتاقان زده ولی بهترین راه برای بستن راحت موتور همین راه هست

imported_shahram
11-10-1391, 10:24 بعد از ظهر
اینم چند تا عکس از اخرین بار که یه اف زد ارو باز کردم.
[Only registered and activated users can see links]

imported_keyvan
21-02-1392, 12:38 قبل از ظهر
دوستان به نظر شما اگر فلاپ قسمت مشخص شده رو که 2 تیکه هم هست قرمز یا سفید رنگش کنم خوب میشه؟
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

imported_shahram
21-02-1392, 12:49 قبل از ظهر
داداش بهتر اول با یه دسمال یا یه چیز سفید بچسبونی اونجا بعد ببین بهش میاد یا نه.
ولی فکر نکنم بد میشه.

imported_foadnnsj
21-02-1392, 09:14 قبل از ظهر
فک میکنم مشکی باشه خوشگلتره

BKING
21-02-1392, 11:48 قبل از ظهر
​به نظرم قرمز کنی بهتره

یا سفید کن دور رینگی هاتم عوض کن سفید کن

imported_keyvan
21-02-1392, 03:18 بعد از ظهر
​به نظرم قرمز کنی بهتره

یا سفید کن دور رینگی هاتم عوض کن سفید کن

خودم هم نظرم روی قرمزه
تو یه سایت دیگه بودم یکی از بچه ها واسه همچین مواقعی با فتوشاپ اون رنگی رو که توفکرت بود برات میذاشت میشد از قبل دید! کاش اینجا کسی بلد بود

BKING
21-02-1392, 03:47 بعد از ظهر
تقریباً اینطوری میشه؛ تجربه ثابت کرده که قرمز روی مشکی جلوه هارمونی زیبایی به کار میده مخصوصاً واسه اینکه خط دور تایر ها قرمز هست(پیشنهاد)سفید کنی پشیمون میشی مطمئن باش.

imported_keyvan
21-02-1392, 10:18 بعد از ظهر
ذستت درد نکنه
منم با قرمز موافقم.
خوب فکر کنم کم کم باید برم سراغش .
فقط یه چیزی. به نقاش بگم قرمز چه جوری بزنه! یعنی مثلا"
گوجه ای،ماتیکی،زرشکی،.....؟

imported_shahram
22-02-1392, 12:25 قبل از ظهر
زرشکی بهتره.

BKING
22-02-1392, 08:47 قبل از ظهر
ماتیکی

imported_foadnnsj
22-02-1392, 09:04 قبل از ظهر
ماتیکی

imported_shahram
22-02-1392, 10:06 قبل از ظهر
ماتیکی هم خوبه.
همه گفتن ماتیکی باید ماهم بگیم ماتیکی دیگه.

BKING
22-02-1392, 12:54 بعد از ظهر
ببخشید نظر مخالف میدم بچه ها، ولی من میگم زرشکی. بهش بگو یه قرمز که خیلی زیاد به سیاه نزدیک باشه اینطوری مثل اینه که از کمپانی اینطوری درستش کردند ولی اگه رنگ قرمز یه کم روشن تر از بدنه مشکی موتور باشه مثل اینه که اون تیکه شکمش اضافست البته آخر سر خودت تصمیم بگیر بعداً نیای یقه منو بچسبونی:wink-new:

imported_keyvan
22-02-1392, 02:15 بعد از ظهر
ببخشید نظر مخالف میدم بچه ها، ولی من میگم زرشکی. بهش بگو یه قرمز که خیلی زیاد به سیاه نزدیک باشه اینطوری مثل اینه که از کمپانی اینطوری درستش کردند ولی اگه رنگ قرمز یه کم روشن تر از بدنه مشکی موتور باشه مثل اینه که اون تیکه شکمش اضافست البته آخر سر خودت تصمیم بگیر بعداً نیای یقه منو بچسبونی:wink-new:
نه بابا یقه چیه.
دمتون گرم. من دوست ندارم نظر و سلیقه موتور سوارا رو بدونم!
ممنون . باز اگه کسی کلا" نظری داشت ممنون میشم

- - - Updated - - -

نه بابا یقه چیه.
دمتون گرم. من دوست ندارم نظر و سلیقه موتور سوارا رو بدونم!
ممنون . باز اگه کسی کلا" نظری داشت ممنون میشم

imported_keyvan
22-02-1392, 03:10 بعد از ظهر
میگم بهتر نیست رو کش اگزوز هم همین رنگی کنم؟ انگار اون تیکه قرمز کمه! تک میوفته!

imported_foadnnsj
22-02-1392, 03:13 بعد از ظهر
اگه نقاشش نقاش باشه و بتونه اگزوز رو خوب رنگ کنه که قشنگ میشه اما مواظب باش نزنه خرابش کنه رنگو

BKING
22-02-1392, 04:07 بعد از ظهر
بله اتفاقاً ببین عجله نکنی کار بهتر در میاد وقتی شکمش زرشکی باشه اگه هم زرشکی مایل به سیاه باشه من باز احساس میکنم اون تیکه اضافست ولی اگه تا بالا یعنی نزدیک به انتهای اگزوز زرشکی کنی بهتر میشه اینطوری مثل اینه که از کمپانی اینجوری بوده.

imported_shahram
22-02-1392, 04:10 بعد از ظهر
داداش نقاشت نقاش خوب باشه.
رنگش میکنه .
ولی بعد ها رنگش به خاطر گرم شدن اگزوز
میفته ها.
من امنتخان کردم

imported_keyvan
22-02-1392, 04:24 بعد از ظهر
داداش نقاشت نقاش خوب باشه.
رنگش میکنه .
ولی بعد ها رنگش به خاطر گرم شدن اگزوز
میفته ها.
من امنتخان کردم
خود اگزوز رنگ نمیشه که. اون تیکه قالپاق روشو میگم. که برای اینه که یه وقت پات نسوزه!
تو عکس اول که از ته موتور انداختم دورش خط قرمز کشیدم. پیچ داره باز میشه در میاد

imported_shahram
22-02-1392, 04:26 بعد از ظهر
دیدمش.
فقط به یه نقاش خوب بده که افتابه برنداره تو رنگ موتور.

imported_keyvan
23-02-1392, 07:58 بعد از ظهر
رفتم پیش نقاش
تضمین کرد که اگه این کارو کنم زشت خواهد شد!
میگفت اگرم بخوای بکنی این کارو حداقلش اینه که باشد برچسب های طوسی بالا و روی باک و همه رو عوض کنی قرمز بندازی کمی بالا و پایین با هم سنخیت داشته باشه! حالا باید برم پیش برش کار برچسب ببینم میتونه بسازه واسم!

BKING
23-02-1392, 08:13 بعد از ظهر
میگفت ... حداقلش اینه که باشد برچسب های طوسی بالا و روی باک و همه رو عوض کنی قرمز بندازی کمی بالا و پایین با هم سنخیت داشته باشه!

راست گفته بنده خدا اون از نزدیک موتور رو میبینه بهتر می دونه موتور مشکی یه دست نیست