PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه موقع وقت تعویص لاستیک هست؟

amir.cdi
23-05-1391, 01:59 بعد از ظهر
بعضی ها به گل لاستیک توجه میکنن که وقتی تموم میشه میگن وقت تعویضه .
این کار برای موتور های پالس و 125 درسته .
ولی چند سالی که من تو موتور سازی کار می کردم موتور سنگین پیست میاوردن اوستام داخل لاستیکارو نگاه میکرد اگه پوست زده بود تعویض میکرد بعضی لاستیکارو تعویض میکرد که ما بودیم میگفتیم 1سال دیگه کار میکنه ولی اوستام میگفت لاستیک تویوبلس وقتی از داخل پوست پوست بشه دیگه اخر عمرشه و در پیست یکم گاز بدی داغ بشه سریع میترکه .

imported_حسن
23-05-1391, 05:08 بعد از ظهر
لاستیک موتور سنگین به خصوص موتورهای پر سرعت 600 به بالا را خیلی باید مواظب بود چون وقتی خط هاش محو میشه لاستیک تو سرعت بالا تخم مرغی میشه و میترکه
یکی از دوستان من به 600 آر آر که لاستیک عقب نداشت تو سرعت 180 تا لاستیک ترکوند و جان به جان آفرین تسلیم گفت
یکی دیگه از نکنه های مهم برای لاستیک موتور سنگین تاریخ انقضای اون هست , در بهترین شرایط لاستیک از زمان تولید تا سه سال بعد قابل استفاده است در صورتی که من میبینم لاستیک ساخت سال 2000 را به عنوان اینکه جای نگهداریش خوب بوده و جنسش عالبه میکنن تو پاچه مردم ! بعضی هام که سال ساخت که رو لاستیک حک شده را محو میکنن
بهترین مارک لاستیک برا موتور سنگین طبق تجربه میگم دانلوپ هست سایر برندها چسبندگی این مدل را نداره مخصوصا تایرها شینکو که فوق العاده لیز هست و اصلا نمیشه بهش اعتماد کرد

Ali
24-05-1391, 12:34 قبل از ظهر
اگر اشتباه نکنم لاستیک هیوسانگ هم همین شینکو هست و همه ازش بد میگن!!!

imported_121
15-02-1392, 10:31 بعد از ظهر
دوستان تاریخ تولید لاستیک رو چطوری باید بفهمم، یعنی مثلا فقط میزنه 2012 یا کنارش کلمه ای داره؟

BKING
15-02-1392, 10:50 بعد از ظهر
دوستان تاریخ تولید لاستیک رو چطوری باید بفهمم، یعنی مثلا فقط میزنه 2012 یا کنارش کلمه ای داره؟

بعضی دارن بعضی ندارن

باید دید لاستیک چه جنسی بوده و وضعیتش چطوره