PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خریدار موتور روسی هستم .کوبا و واسخود

mehrdad45
18-08-1393, 01:04 بعد از ظهر
دوستان من دو تا موتور روسی دارم می خوام باز سازی کنم اگه کسی اوراقی و یا قطعات نو برای فروش داشت بهم بگه ممنون.

ali_r
18-08-1393, 01:19 بعد از ظهر
منتقل شد

hosseinm
18-08-1393, 04:03 بعد از ظهر
دوستان من دو تا موتور روسی دارم می خوام باز سازی کنم اگه کسی اوراقی و یا قطعات نو برای فروش داشت بهم بگه ممنون.

میتونی از موتورهات عکس بگذاری و بگی چه قطعاتی میخوای شاید بتونم کمک کنم
یه جاوا 175 فروشی سبز هم هست فقط دینامش خرابه
موتور فنی خوبه و سالم من که دیدمش شاید 15 سال بود روشن نشده بود ولی هنوز باد لاستیکاش خالی نشده بود!!!
4 میلیون میفروشه.

- - - Updated - - -

میتونی از موتورهات عکس بگذاری و بگی چه قطعاتی میخوای شاید بتونم کمک کنم
یه جاوا 175 فروشی سبز هم هست فقط دینامش خرابه
موتور فنی خوبه و سالم من که دیدمش شاید 15 سال بود روشن نشده بود ولی هنوز باد لاستیکاش خالی نشده بود!!!
4 میلیون میفروشه.

stoncold
18-08-1393, 04:50 بعد از ظهر
جنگ شده مگه

hosseinm
18-08-1393, 09:00 بعد از ظهر
منظورت از جنگ چیه؟ واسه چی جنگ بشه؟

ali_r
18-08-1393, 09:07 بعد از ظهر
منظورت از جنگ چیه؟ واسه چی جنگ بشه؟

منظور امیر اینه که به 4ت خیلی گرونه

hosseinm
18-08-1393, 11:28 بعد از ظهر
منظور امیر اینه که به 4ت خیلی گرونه

خوب مال من که نیست, اینا الان عتیقه هستند دیگه به نظر من که فقط اگزوزش 1 میلون می ارزه, لور دندشو تاب میدی میشه هندل!!!! بعد که موتور روشن شد دوباره تابش میدی میشه لور دنده, میگن هیچیش نمیشه من خودم مارکشو خوندم نوشته بود ساخت چکاسلواکی, کشوری که اسلحه هاش واقعا معروفه حالا ببین چه الیاژی هست این موتور خیلی سفته,خیلی خیلی, مکانیکمون میگه تا حالا ندیده یکیشون رو بدنش 1 خال جوش باشه خداییش با موتورای الان مقایسه میکنی مثل اینکه که سی جی رو با هندا ایکس ال مقایسه کنی! هیولاست. فکر کنم موتورش پلمپ هست یا اگر هم پلمپ نباشد 100% سیلندرش بدون بوش هست.
دقیقا همین رنگ و همین مدل ولی افتاب خورده و رنگ پریده
[Only registered and activated users can see links]
خیلی موتور خوبی هست از اونها که استفاده کرده اند بپرسید

stoncold
18-08-1393, 11:35 بعد از ظهر
ما یکی مدارک کامل فروختیم ماه قفل هفصد هزار تومان

hosseinm
18-08-1393, 11:59 بعد از ظهر
ما یکی مدارک کامل فروختیم ماه قفل هفصد هزار تومان

خوب من که نمی دونستم حتما این طرف زیاد میگه ولی موتورش سالمه و من فروشنده نیستم که, فقط گفتم که همچین چیزی دیدم واقعا اگزوز و هندل جالبی داره موتور محکمی هم هست ولی خوب من تو قیمت گذاری سر رشته ندارم.

gilanian_1000
19-08-1393, 12:09 قبل از ظهر
من یه کوبا سراغ دارم 600هزار.میخوای؟سالم وروشن

فلات دوست
25-09-1393, 02:00 بعد از ظهر
من یه کوبا سراغ دارم 600هزار.میخوای؟سالم وروشن

داداش وضعیت پلاک و مدارک و بیمه اش چطوره؟