PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه به کسی که دوست داریم برسیم

nazamm
29-05-1390, 11:36 بعد از ظهر
سلام دوستان پورتالی

به نظرم جای یه بحث اجتماعی و مشاوره در خصوص روابط فی ما بین خانم ها و آقایون(چگونگی نگاه دوستان به این گونه روابط که قطعا کمک بسیاری در بهبود این موضوع انجام میده) در مباحث آزاد خالی بود.

بهتر که مسائل غیر قابل حل از نظر خودمون اختلاف سلیقه ها و نگرش های دو طرف هدف از روابط و مسائل از این دست اینجا مطرح و بررسی بشه.

با تشکر nazamm

Kami
29-05-1390, 11:39 بعد از ظهر
به کسی کی میخوای برسی باید اخلاقتو جوری کنی که اون میخواد !

nazamm
29-05-1390, 11:45 بعد از ظهر
به کسی کی میخوای برسی باید اخلاقتو جوری کنی که اون میخواد !

قرار نیست آدما انقدر خودشون تغییر بدن که در قالب یه رابطه نا مناسب با اونها جا بشن.تغییر دادن طرف مقابل راه حل بهبود رابطه نیست.

البته نادیده نگیریم تغییر رفتار های نامطلوب از اوجب واجبات آقای ****.

Kami
29-05-1390, 11:47 بعد از ظهر
این روزا من با هرکی دوست میشم . دوس داره اونجوری که میخواد منو عوض کنه .
در نتیجه باید بگردی یکی که کاملا مثل خودت پیدا کنی

soroush adventure
29-05-1390, 11:47 بعد از ظهر
اشتباه کردی اینجوری میشی برده اون

Kami
29-05-1390, 11:49 بعد از ظهر
اشتباه کردی اینجوری میشی برده اون
اره اما هیچ دختری که وفادار باشه و تورو همونجوری که هستی بخواد پیدا نکردم
یکی فشن دوس داره . یکی کت شلواری و ...

nazamm
30-05-1390, 12:02 قبل از ظهر
اره اما هیچ دختری که وفادار باشه و تورو همونجوری که هستی بخواد پیدا نکردم
یکی فشن دوس داره . یکی کت شلواری و ...

شاید هنوز وقت موعد فرا نرسیده یعنی هنوز به ثبات اخلاقی قابل قبول یک مرد متعهد نرسیدی(البته ربطی به سن نداره) که بتونی یک نفر مناسب شخصیت با ثبات خودو پیدا کنی.

در ضمن داشتن یک رابطه درست و مطلوب و با ارامش چه در دوستی چه در ازدواج اینه که تو بدونی چی می خوای و چی دوست داری

اینا نباید با هم قاطی شه

تا تو شخصیتت کامله نشه هر رابطه ای بیهودست

شفیع
30-05-1390, 12:03 قبل از ظهر
جالبه، بحث (د خـ تـ ر) توی انجمن موتورسیکلت !
موجود عجیبیه،
وقتی با موتور هستم و حرف موتور رو می زنم اصلا دلم نمی خواد بحث همچین موجودی رو بکشم وسط، تمام لذت با موتور بودن رو از بین می بره.

Kenji
30-05-1390, 12:06 قبل از ظهر
از کسی که دوس داری فرار کن.

خودش میاد به سمتت. اگه نیمد ارزشش رو نداره وقتت و تلف کنی براش

nazamm
30-05-1390, 12:07 قبل از ظهر
جالبه، بحث (د خـ تـ ر) توی انجمن موتورسیکلت !
موجود عجیبیه،
وقتی با موتور هستم و حرف موتور رو می زنم اصلا دلم نمی خواد بحث همچین موجودی رو بکشم وسط، تمام لذت با موتور بودن رو از بین می بره.

موجودی که همیشه در تمام اعصار و تا زمانی که نسل انسان روی زمینه و نفس می کشه من و شما محتاج اونیم
به خاطر احساس و محبتی که اون داره و من و تو موتور سوار نداریم یا .....

در ثانی فراموش نکن مادر شما هم از جنس همین موجوده. کسی که تو رو به دنیا اورد تا لذت هارو تجربه کنی

Kami
30-05-1390, 12:08 قبل از ظهر
دختر جماعت هیچکدوم راست گو نیست . همشون خالی بندن . اون پولی که در راه دختر خرج میشه باید خرج موتور کرد که ارزش داره . نه یه دختر که بعد میزاره میره

SAEED
30-05-1390, 12:13 قبل از ظهر
موجودی که همیشه در تمام اعصار و تا زمانی که نسل انسان روی زمینه و نفس می کشه من و شما محتاج اونیم

در ثانی فراموش نکن مادر شما هم از جنس همین موجوده. کسی که تو رو به دنیا اورد تا لذت هارو تجربه کنی

دیگه قضیه رو دراماتیکش نکن.
زن و مرد مکمل همدیگن و هر دو به هم نیاز دارن.
نه به قول شما همه به خانومها محتاجن

Kenji
30-05-1390, 12:13 قبل از ظهر
دوستان لزومی نداره تمام تاپیک های فروم رو مورد بررسی قرار بدید.

به هر تاپیکی که حال می کنید وارد بشید.

اینجا یه محیط عمومی با سلایق مختلفه

رعایت کنید که باز شروع نشه.

nazamm
30-05-1390, 12:18 قبل از ظهر
از کسی که دوس داری فرار کن.

خودش میاد به سمتت. اگه نیمد ارزشش رو نداره وقتت و تلف کنی براش

این شگرد آقایون که در بعضی مواقع جواب میده اونم وقتی که کاملا طرف مقابل به شما وابستگی عاطفی داره و مجبور برگرده

اما این قانون در اکثر مواقع عمل نمیکنه و اوضاع بلاتکلیف میشه

باید صادقانه رفتار کرد در حالی که کاملا عاقلانه فکر میکنیم

همونقدر توجه کنیم که لازمه نه زیاد نه کم

که آقایون اکثرن کم رو انتخاب میکنن

با احترام به نظر رئیس

---------- Post added at 01:15 AM ---------- Previous post was at 01:14 AM ----------

دیگه قضیه رو دراماتیکش نکن.
زن و مرد مکمل همدیگن و هر دو به هم نیاز دارن.
نه به قول شما همه به خانومها محتاجن

حق با شماست اما دقت کرده باشید در جواب دوستمون که گفتن موجودی اضافی که با موتور جایگزین میشه من اینو نوشتم

---------- Post added at 01:18 AM ---------- Previous post was at 01:15 AM ----------

صداقت کاملا به شخصیت طرف مقابلمون بستگی داره
توقعی از طرف داشته باشیم که خودمون بهش پایبندیم

وقتی با رفقا میریم موتور سواری بعد اس میدیم که تب کردم یه چورت میزنم

توقع داری دختره به جای اینکه به دروغ بگه کلاس زبانم اما تولد دوستشه صادق باشه

Kenji
30-05-1390, 12:19 قبل از ظهر
این شگرد آقایون که در بعضی مواقع جواب میده اونم وقتی که کاملا طرف مقابل به شما وابستگی عاطفی داره و مجبور برگرده

اما این قانون در اکثر مواقع عمل نمیکنه و اوضاع بلاتکلیف میشه

باید صادقانه رفتار کرد در حالی که کاملا عاقلانه فکر میکنیم

همونقدر توجه کنیم که لازمه نه زیاد نه کم

که آقایون اکثرن کم رو انتخاب میکنن

با احترام به نظر رئیس

نظر فروید در مورد رفتار با زنان اینه: "همانند کِش با زن رفتار کن" یعنی با لگد بزنش تا ازت دور شه بعد با دست بکشش سمت خودت. Bullet storm رو کسی بازی کرده؟

Amir
30-05-1390, 12:20 قبل از ظهر
****** یه زمان امضای خوبی داشت

من تو رو دوست دارم , تو دیگری رو و دیگری کس دیگری را

همیشه واقعیت رو به منفی میره

nazamm
30-05-1390, 12:24 قبل از ظهر
البته توی کتاب های روانشناسی ذکر شده که مرد ها کش هستن(کتاب زنان مریخی مردان ونوسی معروف ترین کتاب روابط زوجین)

خواستین کتاب واسه share میزارم رئیس

---------- Post added at 01:24 AM ---------- Previous post was at 01:21 AM ----------

فکر نمیکنید عدم اعتمادمون به احساس طرف مقابل باعث میشه به احساس کسی پناه میبریم که فرض میکنیم شاید صادق تره و یا عاشق تر

این عدم اعتماد ناشی از ابراز نادرست غیر مطلوب احساسات و نداشتن آرامش در رابطه است

Kami
30-05-1390, 12:26 قبل از ظهر

امضا رو عوض کردم :14:

Kenji
30-05-1390, 12:28 قبل از ظهر
کتاب زنان مریخی مردان ونوسی معروف ترین کتاب روابط زوجین

: )) یه زمانی انقدر می خندیدم وقتی این کتاب رو پشت ویترین همه ی کتاب فروشی ها می دیدم. می گفتم عجب آدمای فلانی هستن میرن اینارو می خرن : ))

نه مرسی. من ذاتی بلدم.

---------- Post added at 01:28 AM ---------- Previous post was at 01:27 AM ----------

به خدا سگ آدم بهتر از 10 تا جنس مخالف برای دم زدن و گرم گرفتنه.

نه دروغی نه عشوه ای نه نازی. راحت. وفای کامل

شفیع
30-05-1390, 12:29 قبل از ظهر

داداش من که نگفتم از دختر خوشم نمیاد !!!
هر نعمتی سر جاش و در موقعیت خودش با ارزش و قابل سپاسه

nazamm
30-05-1390, 12:34 قبل از ظهر
: )) یه زمانی انقدر می خندیدم وقتی این کتاب رو پشت ویترین همه ی کتاب فروشی ها می دیدم. می گفتم عجب آدمای فلانی هستن میرن اینارو می خرن : ))

نه مرسی. من ذاتی بلدم.

---------- Post added at 01:28 AM ---------- Previous post was at 01:27 AM ----------

به خدا سگ آدم بهتر از 10 تا جنس مخالف برای دم زدن و گرم گرفتنه.

نه دروغی نه عشوه ای نه نازی. راحت. وفای کامل

قطعا اگه خواهان یه برده تمام عیار با اطاعت کامل بدون اظهار نظر مخالف با خودتون هستین سگ انتخاب خوبی رئیس

اما همراه و همسر و همفکر و چشمی که چشم به راه شماست و نیز نگاهی که همیشه دلگرممون کنه توی سگ بعید میدونم یافت بشه

---------- Post added at 01:34 AM ---------- Previous post was at 01:31 AM ----------

البته ما اینجا بحثمون سر دختر های سر خود تازه به دوران رسیده که وقتی چکمه میپوشن فکر میکنن جنیفر لوپزن نیست

بحث پیرامون ما یعنی نسل 20 تا 30 ساله که احتمالا یه مقداری هم شعور و معرفت در دختر ها و پسراش پیدا میشه

Kenji
30-05-1390, 12:34 قبل از ظهر
قطعا اگه خواهان یه برده تمام عیار با اطاعت کامل بدون اظهار نظر مخالف با خودتون هستین سگ انتخاب خوبی رئیس

آفرین دقیقا من یه همچین چیزی می خوام. دست خودمم نیست تا 10 سالگی مادربزرگم بزرگم کرده افکارم قدیمیه

اما همراه و همسر و همفکر و چشمی که چشم به راه شماست و نیز نگاهی که همیشه دلگرممون کنه توی سگ بعید میدونم یافت بشه

سگ هم همیشه منتظر و چشم به راهته. همیشه هم همراهته. گاهی هم همفکرت می شه و بهت کمک هم می کنه.

nazamm
30-05-1390, 12:37 قبل از ظهر
آفرین دقیقا من یه همچین چیزی می خوام. دست خودمم نیست تا 10 سالگی مادربزرگم بزرگم کرده افکارم قدیمیه

سگ هم همیشه منتظر و چشم به راهته. همیشه هم همراهته. گاهی هم همفکرت می شه و بهت کمک هم می کنه.

چون پستتون دست مایه طنز داره رئیس جوابی براش ندارم

Alireza
30-05-1390, 12:39 قبل از ظهر
تا 10 سالگی منو مادربزرگم بزرگ کرده به نظرت من نیستم؟:2i8d4ao:

Kenji
30-05-1390, 12:39 قبل از ظهر
چون پستتون دست مایه طنز داره رئیس جوابی براش ندارم

این اصل توهین به طرز فکرم بود!!!!

Kami
30-05-1390, 12:41 قبل از ظهر
پیام بازرگانی:spam::bann::laie_14:

nazamm
30-05-1390, 12:41 قبل از ظهر
این اصل توهین به طرز فکرم بود!!!!

نه رئیس پستتون توجیه منطقی نداشت

منظورم این بود

Kenji
30-05-1390, 12:43 قبل از ظهر
نه رئیس پستتون توجیه منطقی نداشت

منظورم این بود

از نظر شما شاید.

برای من و هم کیشام کاملا منطقی هست

nazamm
30-05-1390, 12:45 قبل از ظهر
از نظر شما شاید.

برای من و هم کیشام کاملا منطقی هست

منم حاضرم دلایل منتقیتونو بشنوم شاید منم شدم هم کیش

Alireza
30-05-1390, 12:46 قبل از ظهر
الان مدت زیادی میگذره از قطع رابطه ولی نمیدونم کی باعثه یا کدوم حادثه هستن دلیل اصلی رفتنش از پیشم امان از ابهامات دارم دیوونه میشم

Kenji
30-05-1390, 12:52 قبل از ظهر
منم حاضرم دلایل منتقیتونو بشنوم شاید منم شدم هم کیش

1- اخلاق شخصی

2- من وقتی با یه پسر برم بیرون بینهایت حال می کنم مگه خبرم برم وقتم رو تلف کنم؟

3- مگه خرم ذهن خودم رو درگیر کسی بکنم؟

4- مگه خرم رو کسی غیرت داشته باشم؟

5- مگه خرم به فکر کسی باشم و به جز خودم به کس دیگه ای فک کنم؟

6- مگه خرم بخوام سر هر موضوعی با کسی بحث کنم؟

7- مگه خرم آزادی های خودم رو محدود کنم برای کسی؟

8- مگه خرم به خاطر یه غریزه مثل حیوون دنبال انواع و اقسام دختر بیافتم؟

9- مگه خرم؟

---------- Post added at 01:50 AM ---------- Previous post was at 01:49 AM ----------

الان مدت زیادی میگذره از قطع رابطه ولی نمیدونم کی باعثه یا کدوم حادثه هستن دلیل اصلی رفتنش از پیشم امان از ابهامات دارم دیوونه میشم

خودت می دونی دلیلش و فقط نیم خوای قبول کنی

خودت کردی که لعنت بر خودت باد

---------- Post added at 01:52 AM ---------- Previous post was at 01:50 AM ----------

یه نکته ی دیگه، هیچ دختری ارزش این رو برام نداره که بخوام کوچکترین سختی رو به خودم بدم براش.

قبلا تست شده تا نهایتش. بی ارزشه.

Alireza
30-05-1390, 12:55 قبل از ظهر
پس عاقبت نداره درگیر عاشقی شدن چه گلی به سرم زدم منی که عاشق شدم؟
فراموش کن کسی که هرگز به دست نمیاد به دست بیار کسی که هرگز نمیره از یاد

RIDER
30-05-1390, 12:57 قبل از ظهر
ببینین یچیز میگمو این بحثو ازنظر خودم تمام میکنم.بدنیا میای یک کردی بزرگ میشی تحصیل میکنی کلی پوله دانشگاه میدی بیکاری اگرم داری خرجه خودتو بزور میدی کلی قستو بدبختی کرایه خونه پول بنزین برق آب گاز کوفت و............ میری خواستگاری اگر طرفت عقب افتاده هم باشه میگن محریه سال تولد سکه چنده ۵۱۰تومن طرفت خیلی شرافت مند باشه میگه ۹۰۰۰تا.اولین چیزی که میپرسن ایناست کار خونه ماشین پول سرمایه ویلای شمال سفر سالی یبار خارج از کشور داری اینارو که۸۰درصد میکن نه چون واقعا ندارن دخترای الان هرچقدرم عقب افتاده باشن توقعشون بالاست مثل زنای قدیم نیستن که تو اوج بدبختیو نداری پشتت باشن اولین حرکت همشون چیه اجرا گزاشتن محریه هالا خربیارو باقالا بار کن.اگر میخوای زن بگیری وضع مالیتم متوسطه برو جلو طرف بگو من یه هرمونی تو مغزم ترشح کرده خر شدم میخوام ازدواج کنم از شانس ما تو به پستم خوردی من اینم سروو ته همین ماشن ندارم خونه کرایه ای حقوق بخورو نمیر محریه هم ۱۳تا از سرت زیادیه عروسی و عقد آنچنانیم نمیگیرم میخوای بخا نمیخوای به.......این بهترین روشه. همین ایران ما اولش همه جوونا واسه هم حل حل میزنن حودشونو تحدید به مرگ میکنن رگشونو میززننن قرص میخورن ۱۰۰بار مصخره میشن میرن خواستگاری ۱ماه نمیکشه اون مرغ عشقا دارن همدیگرو جر میدن سر محریه .من یمورد تو آشنا ها دور سراق دارم پسره ازدواج کرد با یه دختره روستایی اینا رفتن سر خونه زندگی تو شهر دختره چون خونه تخت خواب نداشت پسررو تلاغ داد.همین فارسی وان با این فیلمای مزخرفش تلاغو تو ایران مخصوصا تو رشت چند برابر کرده جدی میگم.تلاغ تو کشور ما آمارش رو۷۰درصده یعنی خداتومن پول خرج میکنی آخرش به یه بهانه چرت ترکت میکنه محریه اجرا .تو خارج از این مسخره بازیا نمیدونم محریه هو اینا نی که .درکل زنیکه به دلیل مثلا تخیلیمثلا نمیدونم از لباس پوشیدنت غذا خوردنت خوابیدنت رانندگی کردنت تلاغت میده تو مراحل سخت تر زندگیم ولت میکنه کلا دختر خوب گیر نمیاد .گشتم نبود نگرد نیست.همشون انتظارات تخیلی دارن

Kenji
30-05-1390, 01:00 قبل از ظهر
من می گم کلا ازدواج غلطه رایدر می گه دختر خوب نیست!

ap_peiki
30-05-1390, 01:02 قبل از ظهر
کنجی از خانومت جدا شدی ؟:khak:

ali faghfouri
30-05-1390, 01:04 قبل از ظهر
یه عبارت فقط کافیه : واسه چیزی که وجود نداره خودتو درگیر نکن.برسیم در حقیقت نرسیدی فقط وایسا تماشا کن.

Kenji
30-05-1390, 01:07 قبل از ظهر
کنجی از خانومت جدا شدی ؟:khak:

کی همچین چیزی رو گفت؟ : ))

ap_peiki
30-05-1390, 01:12 قبل از ظهر
آخه بچه که داری . پشت سر زنا هم که حرف میزنی :gigglesmile:
حرکی باشه چی فکر می کنه:297:
ولی در کل روش سنتی استفاده از زنا را بیشتر قبول دارم:23:

Kenji
30-05-1390, 01:23 قبل از ظهر
مردسالاری بهترین شیوه در زندگی. :gigglesmile:

RIDER
30-05-1390, 01:23 قبل از ظهر
نه استاد کنجی من کلی برای دوستان گفتم. از نظر من ازدواج اشتباه نیست بلکه یک خریت در حد تیم ملی در این دوره زمونست.میگم این زنای عروسکیم خوبه ها قیمتشمم مناسبه نفری یکی بخریم.علم اینقدر پیشرفت میکنه که دیگه نیازی به زن نیست از نظر بدنیا آوردن کودک حتما یه دستگاهی میسازن که کارشو انجام بده اون چیزی که مهمتره و نیازه اون چیزیه که ما مردا داریم.تو کامپیوترم سخت افزار مقدم بر نرم افزاره.تازه تا اون موقع ربات هاییم میسازن که از مادرم بهتر بچرو تربیت کنه یکی غذا میپزه یکی لباس میشوره یکی پو شک عوض میکنه و... در کل ما مردا میشیم سالار بی باک.۳۰سال بعد.زن چیه?ازدواج چیه?محریه اسم زنه یا مرد?:happy4:مثلا بچت بزرگ میشه بجای اینکه بگه با با بیا برام زن بگیر یا برو خواستگاری میگه برام یه سی بی ار ۱۰۰۰میخری

nazamm
30-05-1390, 01:49 قبل از ظهر
با توجه به مطالبی که رئیس کنجی گفتن لازم میدونم چند موضوع رو روشن کنم

1. استفاده سنتی از خانم ها و نگرش دهه 40 به زن ها ناشی عدم تعادل روانی و استبداد طلبی نژاد اریایی است که در ریشه ی همه مردها وجود داره که
قاعدتا منجر به سر کشی و لذت های مدام و زود گذر و تن ندادن به ارزش های بالای انسانیت از قبیل محبت هم فکری و بالاتر از همه دوست داشتنه

2. اگر بنا به ارضاء جنسی و استفاده ابزاری از زن ها باشه نیازی به تعهد نیست شما حتا با یک پسر یا یک فضای مجازی ( ساخته ذهن) هم میتونید این نیاز
و برطرف کنید چون تنها به دنبال رفع نیاز آنی هستید و لا غیر(با این نگرش عاطفه محبت نوازش علاقه و .... لزومی نداره که باشه)

3. کسی که توی رابطه زمان- هزینه-احساس-درگیری ذهنی-تعصب-تلاش برای نگه داشتن رابطه-تغییر رفتار های بد- را انجام میده فقط پسر ها نیستن و دختر ها نیز همین کارو انجام میدن

4. یک یا چند تجربه شخصی نمیتونه دلیل منطقی و محکمی برای رد رابطه مطلوب و دختر مناسب باشه چه بسا خانم هایی که این حرف ها رو در مورد آقایون
میزنن و حاضر به تحمل اونها نیستن

در خاتمه ی این پست باید ذکر کنم اول تحول و تغییر برای رسیدن به آرامش در یک رابطه دلخواه با معیار های شخصی صداقت با خودمونه که چه چیزی مد نظر مونه و ما رو به حد اعلای
لذت میرسونه که قطعا جزء موارد بالا که دوستان فرمودن نیست.خود آکاهی رمز یافتن آرامشه.

---------- Post added at 02:49 AM ---------- Previous post was at 02:44 AM ----------

همیشه فاصله از یک موضوع باعث میشه راحت تر و منطقی تر به اون نگاه کنیم

در نگاه اول بعد از جدایی همه دنبال مقصر و دلیل هستن
اما اولین موردی که باید بررسی بشه اینه که اتفاقاتی که در رابطه افتاده بیشتر کفه ترازوی لذت به سمت چه کسی چربیده

شاید عدم رضایت های مدام و یا سر خوردگی نیاز های ضروری یا دریافت نکردن محبتی که خرج شده همه دلایل خوبی برای خراب شدن یه رابطه باشن

اما من گمان می کنم همیشه یه کم صبر و تحمل و احترام به شخصیت هم همه مشکلات رو به مسئله و مسائل رو به راه حل مسئله میرسونه

Kenji
30-05-1390, 01:59 قبل از ظهر
یکی خلاصه پست بالا رو بگه :gigglesmile:

ap_peiki
30-05-1390, 02:06 قبل از ظهر
منم نخوندم اگه خوندی به منم بگو

Reza
30-05-1390, 02:08 قبل از ظهر
این دستگاه تولید بچه رو که خیلی سال پیش ساختن .دستگاه لقاح مصنوعی
نمونش مایکل جکسون زن نداشت و سیاه پوستم بود بچه اخریش هم سفید پوسته هم از justin biber قشنگتره :98:
البته بماند که هر سه تا بچش سفید پوستن:crazy:
پس فقط مشکل زن عروسکیه که خیلی طبیعی نساختن.که اونم تا چند ساله دیگه درست میشه .بعدش دیگه زن نگیرین که گرون در میاد .:42kmoig:

Ali
30-05-1390, 08:28 قبل از ظهر
اون موقع زنا هم مجبورن کوتاه بیان

حسـن
30-05-1390, 11:04 قبل از ظهر
یکی یه جمع بندی مختصر از پست اول تا اینجا بکنه من که نفهمیدم چی شد ؟ :28:

MR.K
30-05-1390, 11:42 قبل از ظهر
جنس مونث یک موجود کاملا احساسی هست و به همین دلیل در تفکر و رفتارها کاملا احساسی برخورد میکنه بر خلاف جنس مذکر که موجودی کاملا منطقی هست.:vahidrk:

به عنوان مثال: فرزند یک خانواده دچار تصادف میشه و فرزند رو به بیمارستان منتقل میکنن و زمانیکه به والدین خبر میدن که به بیمارستان مراجعه کنن, وقتی مادر به بیمارستان میاد کاملا احساسی برخورد میکنه و تنها چیزی که در ذهن خودش داره این هست که خودشو به فرزند خودش برسونه حتی اگه بهش بگن فرزند شما ممنوع ملاقات هست و ممکنه ملاقات کردن براش خطرناک باشه و در طرف مقابل پدر پیش دکتر میره تا از حال فرزند خود اطلاعات بدست بیاره و ببینه چه کاری میتونه در جهت بهبود حال فرزندش انجام بده.
در روابط فی مابین به علت همین تفاوت طرز فکر باعث میشه که نتونن همدیگر رو درک کنن. :42kmoig:

وقتی شما به زنتون که خیلی هم شمارو دوست داره با آرامش میگید که مثلا من از این طرز لباس پوشیدن خوشم نمیاد, اولین سوال طرف مقابل اینه که چرا؟ اینجاست که فکر میکنید طرف مقابل یک انسان منطقی هست و شروع میکنید دلایل منطقی خودتونو که مثلا آدمهای خراب اینجوری لباس میپوشن و اصلا باین جور لباس پوشیدن به شخصیت شما نمیاد و قیره......... و در انتها طرف مقابل قبول میکنه!! :8:
ولی بعد از چند روز میبینید این همه حرف هیچ فایده ای نداشت و وقتی از طرف مقابل سوال میکنید که چرا این کارو میکنی در حالی که با این همه حرف من تو قبول کرده بوده؟؟
حالا یا طرف میگه اینجور لباس پوشیدنو دوست دارم یا دلایلی که هیچی ازش سر در نمیارید!

اینجا یک نکته انحرافی وجود داره!! شما هر چقدر دلیل منطقی برای یکی از دلایل طرف مقابل بیارید باز داستان از اول شروع میشه و بعد از چند روز بر میگردین به همون نقطه اول!!!:13:

علت تمام این اختلافات این هست که شما هر چقدر هم بخواهین منطقی با این مشکلات برخورد کنید به هیچ جوابی نمیرسید چون طرز فکر طرف مقابل یک چیزه دیگه هست.
حال اگه در همون برخورد اول شما واقعا عصبانی شده بودید نه اینکه دعوا کنید!!!( یک واکنش احساسی ) و طرف مقابل حس میکرد که شما از این کارش عصبانی میشید و چون دوستتون داره کاری نمیکنه که دیگه عصبانی بشید. البته اگه طرف مقابل دوستون داشته باشه!! :retarded:

وقتی کسی از شما پول و ماشین آخرین سیستم و خونه ویلایی و قیره میخواد برای اینه که دوست داره تو دوستان و آشنایان خود نمایی کنه ( یک رفتار احساسی) و اینجاست که شما باید کاری کنید احساس با شما بودن خیلی بهتر از احساس خود نمایی باشه و اینجاست که دیگه طرف مقابل خونه ویلایی و ماشین آخرین سیستم از شما نمیخواد.:10:
در مقابل اگه خوانومها یکم منطقی فکر کنن میفهمند که درست هست یک جوان الان نه ماشین و نه خونه داره همونطور که تمام جوان های دنیا به جز عده نا چیزی در چنین سنی دارای مال و اموال نبودن (مثل پدر های خودشون) و با سعی و تلاش به جایی رسیدن. ملاک در انتخاب طرف مقابل این هست که ببینن طرف مقابل دارای جوهره سعی و تلاش باشه نه پول و ثروت. :4:

Kami
30-05-1390, 11:44 قبل از ظهر
اقا این بحث ها به جایی نمیرسه . هرکی یه نظری داره و نظرشم عوض نمیشه . به نظرم ادامه ندیم بهتره و به بخش موتور سیکلت برسیم تا بحث های بیخود