PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش Honda CB400

hamedlan
29-07-1393, 12:47 بعد از ظهر
یکدستگاه موتور سیکلت هوندا سی بی 400cc ،
انجین پلمپ.بسیار بسیار تمیز ، بدون تصادف ، اگزوز قهرمانی با دلنشین ترین صدایی که از موتور سنگین شنیدید! همه لوازم فابریک.
مدل 1998
قیمت 16 میلیون تومان بدون هیچ تخفیفی
بازدید شمال شرقی تهران

دوستان من موتورای زیادی دارم... این موتور آخرین موتوریه که خریدیم... به درد دوستانی میخوره که یه چیزی میخوان بین موتور معمولی و موتور سنگین که زیاد هم تابلو نباشه. ;)

ببخشید که یه تاپیک ساختم.فقط خواستم کمکی به خریدارا کرده باشم.
برای تماس هم میتونید با شماره
تماس بگیرید.اس ام اس ندید.

MANHUNT
29-07-1393, 12:52 بعد از ظهر
داداش مدرك چي داره؟سوييچ هستش؟

hamedlan
29-07-1393, 01:03 بعد از ظهر
داداشم هیچ مدرکی نداره.فقط سوییچ.با مدرک و اینا که نه قیمت اینه، نه اینکه انقدر سالم میموند تا حالا.البته نظر شخصی منه ها ;)

- - - Updated - - -

خوبیه این موتور اینکه تابلو نیست. شبیه پالسه یکم بزرگتر فقط 4 تا اگزوز از سیلندر اومده بیرون همش رفته تو یه دونه اگزوز قهرمانی خوش صدا.

stoncold
29-07-1393, 01:12 بعد از ظهر
داش مگه موتورت خشکه؟
با برگ سبزش الان این قیمته

Gladiator
29-07-1393, 01:39 بعد از ظهر
کاربران گرامی! :clap:
تاپیک فروش باید توی بازارچه و زیرگروه مربوط به خودش قرار داده بشه نه تو بخش موتور سیکلتها
لطفا به گروه بندی سایت توجه کنید .
ممنون ،
منتقل شد به بخش مناسب

soleymani
29-07-1393, 03:12 بعد از ظهر
دوست عزيز درسته موتورت تميزه
ولي حدود قيمت مدرك داره اين نوع موتور هست.
و اينكه مدل بالا تراش بدون مدرك حدود 11 و 12 هست

hamedlan
29-07-1393, 04:53 بعد از ظهر
داش مگه موتورت خشکه؟
با برگ سبزش الان این قیمته

داداشم مال گرون میمونه بیخ ریش صاحابش ;)
برگ سبز دارش هم چنگی به دل نمیزنه، ضمن اینکه ما تا آخر این داستانا رفتیم موتورو با برگ سبزم بخوان میخوابونن ...

ضمن اینکه شما این موتور رو با همون برگ سبز با همین قیمت برای من توی تهران پیدا کنید من میخرم.همین که توی تهران هستش موتور 3و4 میلیون قیمت یوهو بالا پایین میشه.

من GSX750 2010 که 10 تا راه رفته بود با فلاپ اضافه و اگزوز یاشیمورا فقط به خاطر اینکه نمیخواستیم ریسک اورودنش از شمال به تهران رو قبول کنیم 8 میلیون تومان زیر قیمت دادیم رفت.

- - - Updated - - -

دوست عزيز درسته موتورت تميزه
ولي حدود قيمت مدرك داره اين نوع موتور هست.
و اينكه مدل بالا تراش بدون مدرك حدود 11 و 12 هست

داداشم توضیحاتم رو توی پست قبلیم بخون.مدرک دار این موتور زیاد فرقی با سوییچش نداره باور کنید اینا یه سری باور و ذهنیت های غلطیه.تو این رنج رقم موتور اهمیتی نداره.با مدرک و بدون مدرک میخوابونن دیگه هم نمیدن.(جز در موارد خاص)

من برای این موتور کلی گشتم، سی بی های که توی تهران موجود بودن اکثرا اونقدرررررر خستن که اصلا فرقی با آفتابه ندارن!
چند تا تمیز هم هستن که صاحاباش نمیفرشونش.
این موتور انقدر از لحاظ موتوری تمیزه که به شرط میفروشیمش همین قیمتی که نوشتم.اگه نفروختیم میمونه واسه خودمون دیگه. ;)

مطمئن باشید رقم بالا نیست.الان پالس 220 دیگه 10 میلیونه! :))

به حرفای اینو اون توجه نکنید متاسفانه توی بازار موتور سنگین تا دلتون بخواد حرفای الکیه و شایعات ، فلانی یه موتور داره فلانه این قیمته .... این حرفا رو ماها خیلی شنیدیم. :D

Alireza.BMW
29-07-1393, 05:50 بعد از ظهر
دوستان بارها گفته شده قیمت دست فروشندست و هرچی بخاد مینونه قیمت گذاری کنه اگه بالاست نخرید... در ضمن دوست عزیز پالس 220 مدل 93 توی تهران 6700 هست

MANHUNT
29-07-1393, 05:55 بعد از ظهر
دوست عزيز مالته هر چقدر دوست داري بفروش داداش نوش جونت اما اينجا همه حرفه اين همه اينكارن اينجا همه فرق بين سوييچ و برگه سبز رو هم خوب ميدونن ايشالا به قيمت خوب بفروشي

Gladiator
29-07-1393, 11:34 بعد از ظهر
دوستان عزیز جو رو تنش دار نکنید :bunnyearsmiley: اگه خریدارین پست بذارین :3: شما هم بیش از حد بازار گرمی نکن ، کجای مملکت 220 رو میدن 10 تومن دوست عزیز :waiting:

کاوه
30-07-1393, 12:41 قبل از ظهر
ضمن اینکه شما این موتور رو با همون برگ سبز با همین قیمت برای من توی تهران پیدا کنید من میخرم

اگر خواستید من یه مورد میتونم بهتون معرفی کنم
پی ام بدید شماره تماس بدم خدمتتون

Yavar
30-07-1393, 09:20 قبل از ظهر
- - - Updated - - -

خوبیه این موتور اینکه تابلو نیست. شبیه پالسه یکم بزرگتر فقط 4 تا اگزوز از سیلندر اومده بیرون همش رفته تو یه دونه اگزوز قهرمانی خوش صدا.[/QUOTE]

این موتور از3کیلومتری صدای غرررررررررررش شیرمیده..!!الان شمامیگی تابلونیس:wow:تابلونیستشم یه شرت داره.مگه اینکه همه مامور وپلیسا کرباشن:25r30wi:

hamedlan
30-07-1393, 05:28 بعد از ظهر
دوستان بارها گفته شده قیمت دست فروشندست و هرچی بخاد مینونه قیمت گذاری کنه اگه بالاست نخرید... در ضمن دوست عزیز پالس 220 مدل 93 توی تهران 6700 هست

داداشم منطورم از پالس 220 این موتور جدیدا که منم وسطه بود.چون من اطلاعاتی از این موتورای باجاج ندارم شاید دارم اشتباه میکنم اما آخرین قیمتی که پرسیدم دور و بر 10 تومان بود.

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

خوبیه این موتور اینکه تابلو نیست. شبیه پالسه یکم بزرگتر فقط 4 تا اگزوز از سیلندر اومده بیرون همش رفته تو یه دونه اگزوز قهرمانی خوش صدا.

این موتور از3کیلومتری صدای غرررررررررررش شیرمیده..!!الان شمامیگی تابلونیس:wow:تابلونیستشم یه شرت داره.مگه اینکه همه مامور وپلیسا کرباشن:25r30wi:[/QUOTE]

آره صداش زیاده داداش ولی اگزوز فابریکش زیاد صدا نداره.

- - - Updated - - -

دوست عزيز مالته هر چقدر دوست داري بفروش داداش نوش جونت اما اينجا همه حرفه اين همه اينكارن اينجا همه فرق بين سوييچ و برگه سبز رو هم خوب ميدونن ايشالا به قيمت خوب بفروشي

ممنونم.بله داداش معلومه کههههه همه اینجا استاد ما هستن.اینو خودمم میدونم من تازه 2 روزه توی این سایتم اما میدونم اینجا همه سالارن.
داداش من این موتور رو بهتون قول میدم بالای 15 ارزش داره و خواهم فروخت.البته عجله ای ندارمااا.

یدونه VMAX و SS1000 داریم وارد میکنیم با برگه سبز، VMAX تو ایران نیست.مشتری داشتی بگو.ماهه دیگه میاد.

- - - Updated - - -

دوستان عزیز جو رو تنش دار نکنید :bunnyearsmiley: اگه خریدارین پست بذارین :3: شما هم بیش از حد بازار گرمی نکن ، کجای مملکت 220 رو میدن 10 تومن دوست عزیز :waiting:

داداشم منطورم از پالس 220 این موتور جدیدا که کمک فنرش وسطه بود.چون من اطلاعاتی از این موتورای باجاج ندارم شاید دارم اشتباه میکنم اما آخرین قیمتی که پرسیدم دور و بر 10 تومان بود.

hosinmaster
30-07-1393, 05:33 بعد از ظهر
:wow:

Alireza.BMW
30-07-1393, 08:23 بعد از ظهر
اون پالس 200ns هستش که از 220 سرتره و به روز تر قیمتشم از 8700 که مشکی تک رنگ هستش شروع میشه تا 9400 که 2 رنگه هاش هستن

m_2k2
30-07-1393, 11:04 بعد از ظهر
یدونه VMAX و SS1000 داریم وارد میکنیم با برگه سبز،
VMAX تو ایران نیست.
مشتری داشتی بگو.ماهه دیگه میاد.

خخخخخخ من هیچی ندارم بگم....:crazy::crazy::crazy:

محمدفضل
01-08-1393, 07:16 قبل از ظهر
یدونه VMAX و SS1000 داریم وارد میکنیم با برگه سبز، VMAX تو ایران نیست.مشتری داشتی بگو.ماهه دیگه میاد.

vmax تو ایران چندتا میخای؟؟ تو صفحه ی بایک پیکز من برو عکساش هست فروشیه.با برگه سبز بندر نوشهر.قیمتشم توافقی و مناسب هست باهات راه میایم!!! مثل قیمت همین سی بی شما که مناسبه!

hamedlan
03-08-1393, 02:11 بعد از ظهر
دوستان ببخشید من سوتی دادم ولی اگه امکانش هست اساتید بیخیال سوتی گرفتن و اینا بشید و به اصل موضوع تاپیک برسیم. :D

VMAX کلی تو ایران هست درسته اما من تو تهران هنوز خودم ندیدم.اینجا همه اساتید هستن که سابقه شون از ما خیلی خفن تره اینور اونور میبینن دیگه.حالا اگه اجازه بدید ما فروشنده ی نو پا و آماتور موتورمون رو بفروشیم ;)

omidco2003
07-08-1393, 02:39 بعد از ظهر
دوست عزیز از تاپیک زدنت توی این قسمت که فقط بازارچه خود سایت هست و موتور های تایید شده مدیران پرشین موتور گذاشته میشه کاملا مشخص هست تازه کاری

hamedlan
14-08-1393, 01:03 بعد از ظهر
دوست عزیز از تاپیک زدنت توی این قسمت که فقط بازارچه خود سایت هست و موتور های تایید شده مدیران پرشین موتور گذاشته میشه کاملا مشخص هست تازه کاری

داداش من اینجا تاپیک نزدم، مدیران خودشون اینجا انتقال دادن

VAHID
25-08-1393, 11:26 قبل از ظهر
بر طبق قوانین جدید باشگاه [Only registered and activated users can see links]
برای ارسال هر اگهی مبلغ 5000 هزار تومان دریافت میگردد.

لطفا این مبلغ را از لینک زیر پرداخت نمایید : [Only registered and activated users can see links]

تا زمان پرداخت مبلغ فوق تاپیک اگهی شما قفل خواهد شد.