PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Honda VTR

reza KTM
29-05-1390, 02:05 بعد از ظهر
یکی از بستگان من موتوری به این نام (honda vtr) داشت که اگر اشتباه نکنم میگفت 1100 سی سی هست که تقویت شده به 1300 یا 1300 سی سی که تقویت شده به 1600
موتور خیلی غول و بزرگی بود نسبت به cbr & ninja
میخواستم بدونم کسی اطلا عاتی درباره این موتور داره؟
چجوریه میگفت تقویت شده این تقویت شدن یعنی چی؟
از نمونه این موتور در ایران به گفته خودش یک عدد هست که در پیست لیلا اوتادی هم با موتورش عکس انداخته که باستون عکسش رو میزارم

nOviA
29-05-1390, 04:06 بعد از ظهر
این مدل 1000 سی سی هستش و حدود 130 اسب هم قدرت داره. وزنش هم 194 گیلوگرمه.
تا سال 2006 تولید شده.

ali faghfouri
29-05-1390, 08:58 بعد از ظهر
آخ آخ نگو....یکی از رفقا تو اصفهان یه نقره ایشو داره محاله که من برم اصفهان و سوار موتورش نشم.جزو موتورهای 1000 ای که واقعا باهاش حال میکنم.با هایبوسا پا به پا راه میاد.یکی هم تو جنوب هست مشکی رنگ که تو جعبه هستش. این رفقیتون یکم خالی بند هستش چون حداقل 3تاشو با چشم خودم تو ایران دیدم:نقره ای(اصفهان)+مشکی(بوشهر)+سفید مشکی(شمال).در ضمن همونطور که آقای نویا گفتن و صحیح هم هستش حرفشون این موتور 1000cc هست نه 1100 به علاوه اینکه وقتی یه موتور تقویت میشه حجمش اضافه نمیشه اگر هم اضافه بشه 300cc اضافه نمیشه.همچنین این رو هم باید بگم که توی پیست آزادی 2تا موتور تیونینگ از لحاظ انجینی بیشتر نیست که یکیشم به فنا رفته.

reza KTM
30-05-1390, 01:33 بعد از ظهر
من بعضی از حرفام رو تصحیح میکنم
گفت 2 تا از این موتور هست حالا اگه بچه ها نمونه های دیگرش رو هم دیدن من نمیدونم و هیچ بعید هم نیست
عکس بالا مال یک سال پیشه و دیشب من به مهمونی بودم که ایشون (صاحب موتور) هم بود
یه سری خصوصیاتش رو بگم
آقای حسام ثابتی عضو هیات موتور سواری هست ساکن منطقه حروی تهران و یکی از دوستان نزدیک آقای رعیت (رییس هیات موتور سواری) که فکر میکنم بعد از آقای خراسانی به این سمت رسید
درباره این موتور فکر نمیکنم لازم باشه الکی دورغ بگه چون احتیاجی به تعریف الکی از موتور نداره موتور هم برای من نیست که بخوام ازش تعریف کنم
میگفت موتور 1300 سی سی هست مدل 2006 انجین v شکل که تا همین چند روز دیگه قرار گزاشته تا بفروشتش و یه دوکاتی 999 خریده
موتور فوق العاده سنگین به طوری که میگفت در پارکینگ موتور هنگام پیچیدن از دستش در رفت و آروم روی زمین افتاد که هر جور زور زده بود نتونسته بود بلندش کنه و از دو نفر دیگه کمک خواسته بود و سه نفری بلندش کرده بودند
میگه به خاطر وزن خیلی زیادش نتونسته تو مسابقات مقام بیاره و سر پیچ ها به مشکل میخورده اما در مسابقات درگ که اسم محل مسابقه و عکس های مسابقه در سایت carnp هست مقام اول رو آورده که موتور شتاب فوق العاده ای داره

یکی از هنر هایی که موتور سواران حرفه ای دارند اینه که خودشون هم فنی هستند و از موتور زیاد سر در میارن که اتفاقا یه کارگاه خیلی کوچیک هم برای خودش و موتوراش درست کرده تا در مواقع لازم اونا رو تعمیر کنه (که اونجا از این هواپیما کنترلی ها و ماشین بنزین سوز ها از نوع کنترلیش هم اونجا بود و در اوقات فراغتش با اونا ور میره)
دیشب اون با همین موتورش و من با ماشین رفتیم خونشون و چند تا عکس از موتور و کارگاهش انداختم که عکس هاشو در اولین فرصت میزارم

reza KTM
30-05-1390, 02:33 بعد از ظهر
چند تا عکس که گرفتم رو میزارم

reza KTM
30-05-1390, 02:38 بعد از ظهر
اینم چند تا عکس از کارگاهش

jamal ktm
20-02-1391, 10:39 قبل از ظهر
سلام این موتور مدلش 2001 یا 2002 میباشد و اسم اصلی ان vtr rc51 sp1 میباشد مدل sp2 ان از 2003 تا 2006 تولید شده اما شاید این موتوری که فرمودید سال 2006 وارد ایران شده