PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین محل پارک موتور

Kami
29-05-1390, 10:11 قبل از ظهر
با سلام
تاحالا فکر کردید جایی که موتورو پارک میکنید چقدر اطمینان داره؟
یا تاحالا فکر کردید که ایا موتوری که زیر افتاب هست و شما یه روکش میکشید روش ایا فاید داره یا نه؟
خوب عزیزان در جواب باید بگم که هیچوقت موتورتونو توی حیاط خونه نزدیک به ساختمان پارک نکنید . چون همین 3 روز پیش از ساختمان ما که 10 سال ساخته یه سنگ نیم متری کنده شد و به شدت تو حیاط خونه خورد و به 20 تیکه تبدیل شد. و اگر خدایی نکرده موتور یا ماشین در حیاط بود به راحتی زخمی میشدن
و نکته دیگر این که : هیجوقت روکش از نوع پلاستیک روی موتور نکشید چون زیر افتاب داغ میشه و باعث میشه روکش به جاهای پلاستیکی موتور بچسبه و باعث بشه موتور 2 رنگ بشه !
سعی کنید موتور در پارکینگ که سقف داره قرار بدید . هیچوقت موتورتونو پشت ماشین پارک نکنید .
و اما در اخر پیشنهاد من اینه که از یه سایبان استفاده کنید

mosim2m
29-05-1390, 09:20 بعد از ظهر
کنار خیابونم خطره . ممکنه ماشین یا موتور بزنه بهش و .... بره قاطیه باقالیا ( خدا نکرده )
تو جاهای پرت و خلوتم ممکنه آدمای عقده ای روش خط و خش بکشن با کلید . مخصوصا اگه موتورتون تو چشم و مدل بالا باشه

soroush adventure
29-05-1390, 11:54 بعد از ظهر
جای این تایپیک خیلی خالی بود مونده بودم موتورمو کجا پارک کنم :20:

nOviA
30-05-1390, 01:39 قبل از ظهر
جای این تایپیک خیلی خالی بود مونده بودم موتورمو کجا پارک کنم
به جای مسخره کردن بهتره نظرتو در مورد پارک موتور بگی. نظری نداری اسپم نکن سروش خان:20:

من تا حالا چند مورد شنیدم که به علت پارک در محل نامناسب موتور طرفو دزدیدن.

حسـن
30-05-1390, 11:08 قبل از ظهر
اگه تو خیابون مجبور به پارک کردن هستید سعی کنید جلوی بانک یا موسسات مالی موتورتون را پارک کنید که اگه دزد برد با مراجعه به بانک و دیدن تصاوبر ویدویی حداقل بدونید چه کسی موتور را دزدیده شاید طرف آشنا باشه

alip
06-06-1390, 12:32 قبل از ظهر
يه درخت كردو تو خونه من هست كه موتورمو ميزارم زير سايش ...جاتون خالى بعضى وقتام كه اجار به جونش ميندازم يا روغنشو عوض ميكنم همين جاست بلند شيد بيايد زير درخت كردو صفا كنيم نميزارم بهتون بد بكزره بخدا:grouphug:

Shenzo
13-06-1390, 11:20 قبل از ظهر
هیچ وقت، هرگز!!!
موتورو پشت ماشینی که رانندش عینکیه پارک نکنید!!!
حتی اگه راننده قبل از سوار شدن به ماشینش شمارو ببینه که دارید موتورتونو با 3-4 متر فاصله، پشت ماشینش پارک می کنید!!!

(5 رزو پیش اومدم موتورو تو یه کوچه، پشت یه پراید با حدود 3-4 متر فاصله پارک کردم. موقعی که داشتم از موتور پیاده می شدم، راننده پراید بغل ماشینش وایساده بودو می خواست سوار ماشینش بشه. منو دید که پارک کردم، اما هیچی بهم نگفت، منم بدون اینکه احساس کنم خطری خیلی بزرگ در کمینه با خیال راحت موتورو گذاشتمو رفتم تو ساختمونی که کار داشتم!
هنوز چندتا پله بیشتر بالا نرفته بودم که صدایه وحشتناکی باعث شد قلبم بریزه و سریع خودمو رسوندم به کوچه!
چشمتون روز بد نبینه!. . . موتوره بیچارم 3متر اون طرفتر نقش بر زمین شده بودو . . . :10:
به یارو میگم مگه کوری؟:mad_majidonline:
موتور به این گندگیو نمی بینی؟
خوبه موقع پارک کردن منو دیدی!
یارو خیلی خونسرد جواب داد:
اه، ببخشید، من فکر کردم رد میشم!):13:

شرمنده که قصه ام طولانی بود!
تمام فلاپهای موتورم(کثیر 150 ریس) به خاطر سرعت زیاد ماشین کاملا خرد شده!
شاید اینجا درست نباشه اینو بگم، از مدیریت سایت عذرخواهی می کنم:
از دوستانی که اطلاع دقیق دارند که از کجا می تونم فلاپ موتورمو با قیمت مناسب تهیه کنم، خواهش می کنم کمکم کنید، چون من تهران نیستم و کمی سخته که بیام اونجا رو بگردم، اگه کسی اطلاع داره بهم خبر بده که برم از اونجا تهیه کنم.
با تشکر فراوان:thanks:

Kami
13-06-1390, 11:25 قبل از ظهر
تمام فلاپهای موتورم(کثیر 150 ریس) به خاطر سرعت زیاد ماشین کاملا خرد شده!
:consoling2: درک میکنم واقعا حس بدی هست

Alireza
13-06-1390, 12:03 بعد از ظهر
خیلی ناراحت شدم
من میرم گمرک واست امار فلاپشو میگیرم ببینم جایی داره یا نه

Kenji
13-06-1390, 12:40 بعد از ظهر
ملت نمی دونم از کجا گواهی نامه می خرن! به خدا سطح رانندگی تو ایران همرده ی افغانستانه بل بیش

Shenzo
13-06-1390, 12:52 بعد از ظهر
درک میکنم واقعا حس بدی هست

خیلی ناراحت شدم
من میرم گمرک واست امار فلاپشو میگیرم ببینم جایی داره یا نه

خیلی ممنون دوستان عزیزم، واقعا لطف می کنید.:thanks:
انشاله هیچ وقت براتون همچین مشکلاتی پیش نیاد، همیشه سلامت و موفق باشین:flower4: